Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 lutego 2018 r.
17:04

Miss Polski Lubelszczyzny: Korona czeka na najpiękniejszą

Autor: Zdjęcie autora kp
1 18 A A

Masz 14-27 lat i marzysz o koronie najpiękniejszej lublinianki? Już w piątek możesz wziąć udział w pierwszym castingu do konkursu Miss Lubelszczyzny oraz Miss Lubelszczyzny Nastolatek, który odbędzie się w UDS Dance Studio w Lublinie (al. Spółdzielczości Pracy 36B, początek o godz. 14.30).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W chwili przystąpienia do konkursu kandydatka musi mieć ukończone 18 lat (nie może ukończyć 28 lat) – w przypadku Miss Lubelszczyzny i 14 lat (nie może ukończyć 19 lat) – w przypadku Miss Lubelszczyzny Nastolatek.

Na casting należy zabrać szpilki, dwuczęściowy strój kąpielowy, dokument tożsamości ze zdjęciem. Podczas castingu kandydatki, po wypełnieniu ankiety zaprezentują się w stroju kąpielowym i casual podkreślającym sylwetkę. Będzie też krótka sesja fotograficzna, rozmowa z jury.

Kolejne castingi odbędą się w sobotę 17 lutego (UDS Dance Studio, al. Spółdzielczości Pracy 36B, początek o godz. 12.30) i wtorek 20 lutego (Skate Town, ul. Krochmalna 13H, początek o godz. 19.30).

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 03:05
+1
To będzie bardzo ciężki wybór, szczególnie że najpiękniejsza nie stawiła się
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 21:52
+1
klacze ...
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 19:11
+1
Już pisałem kiedyś Miss czegokolwiek czy to Polski czy danego regionu powinna być oceniana jak ją natura stworzyła ...bez makijażu po porannej kąpieli wtedy by się okazało ile urody w sobie ma dana kobieta. Bo tak jak na zdjęciach to co najwyżej jest miss makijażysty albo miss fotografa...
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 17:14
+1
a gdzie skromnosc i wstyd szanowne panie?
Avatar
AaronSzechter / 15 lutego 2018 o 07:14
koński targ
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 22:54
Szarpałbym jak Reksio szynkę!
Avatar
Chełmianin N / 14 lutego 2018 o 10:32
   NIEROZWINIĘTY!!!! Od paru lat nieukom tłumaczę, że Miss Polski Lubelskiego, a nie Miss  Polski Lubelszczyzny, a nieuk nie rozumie tego! Lubelszczyzna- lubelska ziemia -  leży w lubelskiej  gminie i czy trudno zrozumieć, iż owa kraina, to nie województwo, a kto uparcie kłamstwo podkreśla, posiada chore złudzenie, inaczej mówiąc, człeczek zakłamany uprawia warcholstwo! Historii nie szanuje i  tylko własną manię wielkości wyznaje, i rozumek nierozwinięty - siebie za najmądrzejszego uznaje. Morał: takich zakłamanych na scenie lubelskiej, jest mnogo, ale tumany -  Historii Narodu Polskiego, zmienić nie mogą!!!
   NIEROZWINIĘTY!!!! Od paru lat nieukom tłumaczę, że Miss Polski Lubelskiego, a nie Miss  Polski Lubelszczyzny, a nieuk nie rozumie tego! Lubelszczyzna- lubelska ziemia -  leży w lubelskiej  gminie i czy trudno zrozumieć, iż owa kraina, to nie województwo, a kto uparcie kłamstwo podkreśla, posiada chore złudzenie, inaczej mówiąc, człeczek zakłamany uprawia warcholstwo! Historii nie szanuje i  tylko własną manię wielkości wyznaje, i rozumek nierozwinięty - siebie za najmądrzejszego uznaje. Morał: takich zakłamanych na scenie lubelsk... rozwiń
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 08:35
Najlepsza czwarta od prawej ...chyba mamusia za karę ją wysłała na konkurs........
Avatar
Henio / 14 lutego 2018 o 08:18
Dlaczego prawie wszystkie są tak przeraźliwie suche?
Avatar
gość / 14 lutego 2018 o 07:32
A ja tam wolę jak jest stara bo ona się stara a nie młoda która leży jak kłoda.
Avatar
AaronSzechter / 15 lutego 2018 o 07:14
koński targ
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 22:54
Szarpałbym jak Reksio szynkę!
Avatar
Chełmianin N / 14 lutego 2018 o 10:32
   NIEROZWINIĘTY!!!! Od paru lat nieukom tłumaczę, że Miss Polski Lubelskiego, a nie Miss  Polski Lubelszczyzny, a nieuk nie rozumie tego! Lubelszczyzna- lubelska ziemia -  leży w lubelskiej  gminie i czy trudno zrozumieć, iż owa kraina, to nie województwo, a kto uparcie kłamstwo podkreśla, posiada chore złudzenie, inaczej mówiąc, człeczek zakłamany uprawia warcholstwo! Historii nie szanuje i  tylko własną manię wielkości wyznaje, i rozumek nierozwinięty - siebie za najmądrzejszego uznaje. Morał: takich zakłamanych na scenie lubelskiej, jest mnogo, ale tumany -  Historii Narodu Polskiego, zmienić nie mogą!!!
   NIEROZWINIĘTY!!!! Od paru lat nieukom tłumaczę, że Miss Polski Lubelskiego, a nie Miss  Polski Lubelszczyzny, a nieuk nie rozumie tego! Lubelszczyzna- lubelska ziemia -  leży w lubelskiej  gminie i czy trudno zrozumieć, iż owa kraina, to nie województwo, a kto uparcie kłamstwo podkreśla, posiada chore złudzenie, inaczej mówiąc, człeczek zakłamany uprawia warcholstwo! Historii nie szanuje i  tylko własną manię wielkości wyznaje, i rozumek nierozwinięty - siebie za najmądrzejszego uznaje. Morał: takich zakłamanych na scenie lubelsk... rozwiń
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 08:35
Najlepsza czwarta od prawej ...chyba mamusia za karę ją wysłała na konkurs........
Avatar
Henio / 14 lutego 2018 o 08:18
Dlaczego prawie wszystkie są tak przeraźliwie suche?
Avatar
gość / 14 lutego 2018 o 07:32
A ja tam wolę jak jest stara bo ona się stara a nie młoda która leży jak kłoda.
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 07:29
Blade jakieś takie... i chude... Niech se inni je biorą...
Avatar
caryc / 14 lutego 2018 o 07:27
ale zboża;  zdrowce
Avatar
aaa / 14 lutego 2018 o 06:57
Dla dobrego zawodnika nie ma złej nieładnej zawodniczki.
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 06:53
Jestem na głodzie. Dajcie mi je wszystkie do sypialni.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 1 0

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 0 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 5 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 7 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 29 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 10 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 25 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 3 16

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 30 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!