Lublin

Mistrzostwa Policji w pływaniu. Drugie miejsce lubelskich mundurowych

Dodano: 12 marca 2017, 10:04
Autor: KWP Lublin

Po raz piąty Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie była gospodarzem Mistrzostw Policji w Pływaniu. W sobotę do sportowej rywalizacji stanęło 82 zawodników.

Uczestnicy mistrzostw rywalizowali zarówno w konkurencjach indywidualnych, na dystansach od 50 do 400 metrów, jak i w sztafetach.

W klasyfikacji drużynowej złoto przypadło funkcjonariuszom z KWP w Krakowie, którzy zdobyli łącznie 17 medali, w tym 8 złotych. Drugie miejsce zajęła drużyna z KWP w Lublinie z dorobkiem 20 medali w tym 7 złotych , a trzecie policjanci reprezentujący KWP w Szczecinie. Najlepszym zawodnikiem został funkcjonariusz z KWP w Poznaniu z kolei najlepszą zawodniczką mistrzostw została policjantka reprezentująca Szczecin.

W sztafecie kobiet zwyciężyły policjantki reprezentujące KWP we Wrocławiu. W sztafecie męskiej zwyciężyła drużyna reprezentująca KWP w Katowicach, II KWP w Poznaniu, a nasi reprezentanci zajęli miejsce III. Policjantki i policjanci z KWP w Lublinie zajęła także II miejsce w sztafecie mix.

Tegoroczne V mistrzostwa odbyły się już po raz trzeci na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca”.

(4) komentarzy

Gość (13 marca 2017 o 08:12) 0
gdyby w zawodach startował były policjant i pracownik straży miejskiej było by pierwsze miejsce -ON TO DOPIERO ,,PŁYWAŁ" każdym stylem
Gość (12 marca 2017 o 16:22) 0
Pchle żal, że nie ma takiego stylu? Że nie ma żadnego stylu...
Gość (12 marca 2017 o 13:31) 0
ale chyba tylko pieskiem mogą plywac
Gość (12 marca 2017 o 11:20) 0
To nawet żaden KOMENDANT nie pofatygował się na wręczenie medali ??? Oj coś ............