Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 maja 2011 r.
17:32
Edytuj ten wpis

Moto Weekend dla Kuby Bielaka (zdjęcia)

0 10 A A
Pokazy motocyklowe przed Galerią Olimp. (Bartek Żurawski)
Pokazy motocyklowe przed Galerią Olimp. (Bartek Żurawski)

UMCS oraz Fundacja Absolwentów UMCS zapraszają na "Moto Weekend dla Kuby”. Celem akcji jest pomoc Jakubowi Bielakowi, studentowi II roku UMCS.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kuba cierpi na mukowiscydozę, jedynym ratunkiem jest dla niego przeszczep płuc w klinice w Wiedniu. Koszt leczenia wynosi 500 tys. zł. Podczas imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na ten cel.

W programie jest zlot samochodów zabytkowych, targi motoryzacyjne, pokazy jazdy ekstremalnej, a także atrakcje dla dzieci. Oprócz tego Komenda Wojewódzka Policji oraz Straż Miejska przeprowadzą akcję znakowania rowerów. Będzie także można zakupić cegiełkę "10 na oddech”, wspierającą akcję na rzecz Jakuba.

Impreza rozpoczęła się o godz. 10 w Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy. W niedzielę rozpocznie się o godz. 11 na Torze Kartingowym Lublin przy ul. Zemborzyckiej.

PROGRAM

SOBOTA - 21 maja

GALERIA OLIMP

1. Zlot zabytkowych samochodów amerykańskich z klubu Detroit Iron
2. Zlot zabytkowych samochodów z Automobilklubu
3. Targi motoryzacyjne lubelskich firm motoryzacyjnych
4. Pokazy driftu
5. Stunt motocyklowy
6. Pokazy jazdy na gokartach
7. Wystawa Klubu Subaru
8. Prezentacja samochodów klubu Mustang Klub Polska, Exotic Cars oraz firmy SKN Poland
9. Cartmax Olimp - impreza gokartowa (Sobota-Niedziela)
10. Studenckie grilowanie (Chill-n-Grill)
11. Występy artystyczne

TOR KARTINGOWY "LUBLIN" (ul. Zemborzycka) - sobota

W ramach zlotu Lubelskiej Grupy Weterańskiej Partyzant:
1. Wyścigi starych motocykli Super-Veteran Lublin 2011
2. Pokazy udzielania pierwszej pomocy
3. Pokazy Policji, znakowanie rowerów
4. Zlot zabytkowych samochodów
5. Stoiska gastronomiczne
6. Stoiska firmowe
7. Konkursy, atrakcje dla kibiców

Niedziela - 22 maja

TOR KARTINGOWY "LUBLIN" (ul. Zemborzycka)

Lubelski Festiwal Sportów Motorowych:
1. Zawody mini sprintu
2. Pokazy jazdy wyczynowej
3. Stunt motocyklowy
4. Prezentacja samochodów po tuningu
5. Pokazy udzielania pierwszej pomocy
6. Pokazy Policji, znakowanie rowerów
7. Skoki na bungee
8. Stoiska gastronomiczne
9. Stoiska firmowe
10. Konkursy, atrakcje dla kibiców

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Poludo / 22 maja 2011 o 09:09
[quote name='Poludo' timestamp='1306048117' post='481078']
co sie dziwicie, od mnie na wieś przeprowadziły sie lubelaki... i co raz na policje dzwonią, że pies za głośno szczeka, że jakis pies lata sobie po drodze sam bez właściela, dzwonią na sąsiadów że coś im nie pasuje, muzyka spiewy ognisko, dym, ehhh nawet ogniska nie mozna rozpalić bo zaraz straż przyjeżdża...
[/quote]
miało być do mnie*
Avatar
Poludo / 22 maja 2011 o 09:08
co sie dziwicie, od mnie na wieś przeprowadziły sie lubelaki... i co raz na policje dzwonią, że pies za głośno szczeka, że jakis pies lata sobie po drodze sam bez właściela, dzwonią na sąsiadów że coś im nie pasuje, muzyka spiewy ognisko, dym, ehhh nawet ogniska nie mozna rozpalić bo zaraz straż przyjeżdża...
Avatar
jAGA / 21 maja 2011 o 16:31
[quote name='KLOS' timestamp='1305980153' post='480906']
Szkoda!!! że co niedziela nie organizują zawodów lub pokazów. Gdyby tak było to pewnie nie kupil byś mieszkania obok toru. Teraz był by spokój. Wyjedz na wieś i tam się zachwycaj spokojem. Skoda tylko rolników bo pewnie bys protestował ze krowy się za głośno zachowują, bo ze ŚWINIAMI byś znalazł wspólny język.
[/quote]
hahahaha!! dobre ! popieram! pewnie mieszkańcy dostawali rabacik za sąsiedztwo toru, popieram przedmówców - IMPREZA SUPER ! Cel- najwyższej próby i w końcu to się nazywa PROMOCJA MIASTA a nie organizacja płatnych imprez jakie miały miejsce tydzieńt temu i 6-7 maja GRATULUJĘ Organizatorom BRAWO!dzis nie mogę ale jutro .obecna!
[quote name='KLOS' timestamp='1305980153' post='480906']
Szkoda!!! że co niedziela nie organizują zawodów lub pokazów. Gdyby tak było to pewnie nie kupil byś mieszkania obok toru. Teraz był by spokój. Wyjedz na wieś i tam się zachwycaj spokojem. Skoda tylko rolników bo pewnie bys protestował ze krowy się za głośno zachowują, bo ze ŚWINIAMI byś znalazł wspólny język.
[/quote]
hahahaha!! dobre ! popieram! pewnie mieszkańcy dostawali rabacik za sąsiedztwo toru, popieram przed... rozwiń
Avatar
Gość / 21 maja 2011 o 14:27
[quote name='KLOS' timestamp='1305980153' post='480906']
Szkoda!!! że co niedziela nie organizują zawodów lub pokazów. Gdyby tak było to pewnie nie kupil byś mieszkania obok toru. Teraz był by spokój. Wyjedz na wieś i tam się zachwycaj spokojem. Skoda tylko rolników bo pewnie bys protestował ze krowy się za głośno zachowują, bo ze ŚWINIAMI byś znalazł wspólny język.
[/quote]

Nie chodzi mi o tor tylko o imprezę motocyklowa odbywająca się pod Olimpem. Tor rządzi się swoimi prawami z racji swojego przeznaczenia
Avatar
Dzon / 21 maja 2011 o 14:27
Qwa, jak zwykle znajdą się tacy, którym wszystko dookoła nie pasuje i przeszkadza... Jak nic się nie dzieje, to narzekają, że nic ciekawego dookoła - jak jednak coś jest w końcu zorganizowane, to też źle... Ludzie, takie imprezy są raz na długi czas, więc nie róbcie z siebie męczenników.
Avatar
gość / 21 maja 2011 o 14:22
Kiedy budowano tu domy i bloki nikomu nie śniło się o Olimpie, którego być może nie było wtedy nawet w planach i było tu prawie jak na wsi. Na pewno nikomu nie śniło się o tak niefrasobliwych organizatorach, którzy organizując imprezę mająca na celu pomoc choremu Kubie zupełnie nie liczą się z tym, że obok tez mogą być chorzy ludzie, którym potrzebny jest spokój.
Avatar
KLOS / 21 maja 2011 o 14:15
Szkoda!!! że co niedziela nie organizują zawodów lub pokazów. Gdyby tak było to pewnie nie kupil byś mieszkania obok toru. Teraz był by spokój. Wyjedz na wieś i tam się zachwycaj spokojem. Skoda tylko rolników bo pewnie bys protestował ze krowy się za głośno zachowują, bo ze ŚWINIAMI byś znalazł wspólny język.
Avatar
slawek / 21 maja 2011 o 14:12
słuchaj.. tor jest tam od bardzo dawna a ty od kiedy tam mieszkasz?? co było tam pierwsze tor czy bloki? TOR!!! sam sama wiesz gdzie mieszkanie kupywałes i w jakim sąsiedztwie wiec po co teraz pretensje do kogos??
Avatar
Blazej / 21 maja 2011 o 14:08
było sobie kupic mieszkanie na wsi lub zdala od torów itp.
Avatar
Gość / 21 maja 2011 o 13:45
Szkoda, że organizatorzy myśląc o Kubie, któremu życzę wszystkiego najlepszego, nie pomyśleli o okolicznych mieszkańcach narażonych przez cały dzień na huk motocyklowych silników i którym skutecznie zakłócono weekendowy wypoczynek we własnych czterech ścianach.
Avatar
Poludo / 22 maja 2011 o 09:09
[quote name='Poludo' timestamp='1306048117' post='481078']
co sie dziwicie, od mnie na wieś przeprowadziły sie lubelaki... i co raz na policje dzwonią, że pies za głośno szczeka, że jakis pies lata sobie po drodze sam bez właściela, dzwonią na sąsiadów że coś im nie pasuje, muzyka spiewy ognisko, dym, ehhh nawet ogniska nie mozna rozpalić bo zaraz straż przyjeżdża...
[/quote]
miało być do mnie*
Avatar
Poludo / 22 maja 2011 o 09:08
co sie dziwicie, od mnie na wieś przeprowadziły sie lubelaki... i co raz na policje dzwonią, że pies za głośno szczeka, że jakis pies lata sobie po drodze sam bez właściela, dzwonią na sąsiadów że coś im nie pasuje, muzyka spiewy ognisko, dym, ehhh nawet ogniska nie mozna rozpalić bo zaraz straż przyjeżdża...
Avatar
jAGA / 21 maja 2011 o 16:31
[quote name='KLOS' timestamp='1305980153' post='480906']
Szkoda!!! że co niedziela nie organizują zawodów lub pokazów. Gdyby tak było to pewnie nie kupil byś mieszkania obok toru. Teraz był by spokój. Wyjedz na wieś i tam się zachwycaj spokojem. Skoda tylko rolników bo pewnie bys protestował ze krowy się za głośno zachowują, bo ze ŚWINIAMI byś znalazł wspólny język.
[/quote]
hahahaha!! dobre ! popieram! pewnie mieszkańcy dostawali rabacik za sąsiedztwo toru, popieram przedmówców - IMPREZA SUPER ! Cel- najwyższej próby i w końcu to się nazywa PROMOCJA MIASTA a nie organizacja płatnych imprez jakie miały miejsce tydzieńt temu i 6-7 maja GRATULUJĘ Organizatorom BRAWO!dzis nie mogę ale jutro .obecna!
[quote name='KLOS' timestamp='1305980153' post='480906']
Szkoda!!! że co niedziela nie organizują zawodów lub pokazów. Gdyby tak było to pewnie nie kupil byś mieszkania obok toru. Teraz był by spokój. Wyjedz na wieś i tam się zachwycaj spokojem. Skoda tylko rolników bo pewnie bys protestował ze krowy się za głośno zachowują, bo ze ŚWINIAMI byś znalazł wspólny język.
[/quote]
hahahaha!! dobre ! popieram! pewnie mieszkańcy dostawali rabacik za sąsiedztwo toru, popieram przed... rozwiń
Avatar
Gość / 21 maja 2011 o 14:27
[quote name='KLOS' timestamp='1305980153' post='480906']
Szkoda!!! że co niedziela nie organizują zawodów lub pokazów. Gdyby tak było to pewnie nie kupil byś mieszkania obok toru. Teraz był by spokój. Wyjedz na wieś i tam się zachwycaj spokojem. Skoda tylko rolników bo pewnie bys protestował ze krowy się za głośno zachowują, bo ze ŚWINIAMI byś znalazł wspólny język.
[/quote]

Nie chodzi mi o tor tylko o imprezę motocyklowa odbywająca się pod Olimpem. Tor rządzi się swoimi prawami z racji swojego przeznaczenia
Avatar
Dzon / 21 maja 2011 o 14:27
Qwa, jak zwykle znajdą się tacy, którym wszystko dookoła nie pasuje i przeszkadza... Jak nic się nie dzieje, to narzekają, że nic ciekawego dookoła - jak jednak coś jest w końcu zorganizowane, to też źle... Ludzie, takie imprezy są raz na długi czas, więc nie róbcie z siebie męczenników.
Avatar
gość / 21 maja 2011 o 14:22
Kiedy budowano tu domy i bloki nikomu nie śniło się o Olimpie, którego być może nie było wtedy nawet w planach i było tu prawie jak na wsi. Na pewno nikomu nie śniło się o tak niefrasobliwych organizatorach, którzy organizując imprezę mająca na celu pomoc choremu Kubie zupełnie nie liczą się z tym, że obok tez mogą być chorzy ludzie, którym potrzebny jest spokój.
Avatar
KLOS / 21 maja 2011 o 14:15
Szkoda!!! że co niedziela nie organizują zawodów lub pokazów. Gdyby tak było to pewnie nie kupil byś mieszkania obok toru. Teraz był by spokój. Wyjedz na wieś i tam się zachwycaj spokojem. Skoda tylko rolników bo pewnie bys protestował ze krowy się za głośno zachowują, bo ze ŚWINIAMI byś znalazł wspólny język.
Avatar
slawek / 21 maja 2011 o 14:12
słuchaj.. tor jest tam od bardzo dawna a ty od kiedy tam mieszkasz?? co było tam pierwsze tor czy bloki? TOR!!! sam sama wiesz gdzie mieszkanie kupywałes i w jakim sąsiedztwie wiec po co teraz pretensje do kogos??
Avatar
Blazej / 21 maja 2011 o 14:08
było sobie kupic mieszkanie na wsi lub zdala od torów itp.
Avatar
Gość / 21 maja 2011 o 13:45
Szkoda, że organizatorzy myśląc o Kubie, któremu życzę wszystkiego najlepszego, nie pomyśleli o okolicznych mieszkańcach narażonych przez cały dzień na huk motocyklowych silników i którym skutecznie zakłócono weekendowy wypoczynek we własnych czterech ścianach.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 8

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 2

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 5

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria