Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 czerwca 2008 r.
21:46
Edytuj ten wpis

Motocross wylatuje do Elizówki

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 16 A A

Zawodnicy na motorach będą trenować na terenie podlubelskiej Elizówki. Ratusz zbuduje tor, na którym będą ćwiczyć mistrzowie Polski

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ratusz przygotowuje już umowę z władzami tamtejszej giełdy - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

- Prezydent zobowiązał się, że znajdzie miejsce dla zawodników i takie miejsce się znalazło - mówi Juliusz Szajnocha, dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta. - Nasi motocrossowcy nie mają teraz gdzie trenować. A zasługują na takie miejsce, bo mają świetne wyniki. Wielu z nich ma tytuły indywidualnych mistrzów Polski - podkreśla dyrektor.

Tor - jak udało się nam ustalić - miałby powstać w podlubelskiej Elizówce na gruntach spółki Lubelski Rynek Hurtowy, do której należy największa w województwie lubelskim giełda. Z naszych informacji wynika, że miasto miałoby wydzierżawić część tych terenów.

W trakcie negocjacji ze spółką rozpatrywane były dwa warianty: dzierżawa trzyletnia lub na czas nieokreślony. Wczoraj w Ratuszu nie udało się nam ustalić, który wariant wygrał i czy ostatecznie doszło do podpisania umowy.

Tor do jazdy dla motocrossowców miałoby zbudować miasto. - W tegorocznym budżecie Lublina są zarezerwowane pieniądze na ten cel - podkreśla Szajnocha. Chodzi o kwotę 120 tys. złotych. Budowa polega na usypaniu ziemnych podjazdów i skoczni, po których mogliby jeździć zawodnicy.

- To dobra wiadomość, ale było już kilka różnych propozycji, dlatego na razie wolę się nie ekscytować, tylko poczekam, co z tego wyniknie. Prezydent obiecał, że znajdzie dla nas miejsce - mówi Piotr Więckowski, prezes Klubu Motorowego Cross, a zarazem miejski radny Prawa i Sprawiedliwości.

O wyznaczenie miejsca pod tor zabiega u władz Lublina już od sześciu lat. Bez powodzenia. - Nadal nie mamy gdzie trenować. Bywało, że nasi zawodnicy jeździli do Rzeszowa albo do Radomia. Mam nadzieję, że sprawa zostanie szybko załatwiona, bo na wrzesień mamy już wyznaczony termin zawodów i jeśli do tego czasu nie będzie toru w Lublinie, będziemy musieli wynająć obiekt w Rzeszowie i pojechać tam. W barwach KM Cross jeździ obecnie 40 licencjonowanych zawodników, z czego 20 uczestniczyło w mistrzostwach.

Historia torowa

• KM Cross nie ma szczęścia do własnego toru. Taki obiekt miał powstać przy ul. Janowskiej, ale nie zgodzili się na to okoliczni mieszkańcy, obawiający się hałasu i ostatecznie będą tam jeździć jedynie rowerzyści.

• Później z kasy miasta w ramach „porządkowania terenu” urządzono miejsce do jazdy na kupionym przez Lublin terenie w Świdniku. Służby wojewody uznały, że po oczyszczeniu terenu z wysokiej roślinności ziemia stanowi idealne siedlisko dla susłów. A jeśli susły zajęłyby ten teren, mogłoby to zagrozić budowie lotniska. Dlatego wojewoda zabroniła korzystania z obiektu i nakazała jego zabronowanie, uniemożliwiające susłom osiedlenie się.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
maciejc / 13 października 2008 o 11:24
a moze pomyslcie o tym,ze na lubelszczyznie w dziedzinie sportow motorowych nie dzieje sie praktycznie nic?!
ciagle tylko ogladanie kopaniny i narzekanie na kibolow po meczu.czemu nie pikietujecie za zamknieciem stadionu?
moze ludzie chcieliby obejrzec cos innego niz tylko piłke nozną.zobaczycie sami 19-go jaka bedzie frekwencja!
przygotujcie stoiska z piwkiem...zarobicie krocie
Avatar
Seba / 16 lipca 2008 o 22:50
Tu zacytuje:

"Narod wspaniały, tylko ludzie sku***syny"

J. Piłsudzki
Avatar
seba / 11 lipca 2008 o 02:00
masz kase na internet zeby takie pier***y pisac???
to zainwestuj w nowe okna to bedzie cisza i spokoj!!!!!!!

tylko dla zawodnikow???

to chyba cie cos boli
Avatar
Gość Rudnik / 17 czerwca 2008 o 15:28
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko


Ja swoje a Wy swoje !!! Po pierwsze to nie zazdroszczę nikomu kasy której sie ktoś dorobił, tylko dziwię się że miasto ( radni) ciągną kasę pod swoje zachcianki (jak piszesz tylko 40 osób będzie z tego korzystać ) zamiast przeznaczyć te pieniądze na ścieżki rowerowe lub nawet basen którego nie mama, gdzie z takiej rozrywki mogli by korzystać dzieciaki z całego Lublina. Skoro są tacy świetni to na pewno mają sponsorów. A tor tak i tak będzie dostępny tylko dla klubowiczów czyli 40 osób !!!! Odnośnie hałasów to paralotnie nie hałasuje tak jak cross. Nie poto wyprowadziłem się z miasta żeby mi teraz jakiś motocyklista burczał. Mieszkasz pewnie gdzieś w zacisznym miejscu z dala od waszego torowiska to masz to w D...pie !!
I kto tu jest ZŁOŚLIWY !!!!
ędzie z tego korzystać ) zamiast przeznaczyć te pieniądze na ścieżki rowerowe lub nawet basen którego nie mama, gdzie z takiej rozrywki mogli by korzystać dzieciaki z całego Lublina. Skoro są tacy świetni to na pewno mają sponsorów. A tor tak i tak będzie dostępny tylko dla klubowiczów czyli 40 osób !!!! Odnośnie hałasów to paralotnie nie hałasuje tak jak cross. Nie poto wyprowadziłem się z miasta żeby mi teraz jakiś motocyklista burczał. Mieszkasz pewnie gdzieś w zacisznym miejscu z dala od waszego torowiska to masz to w... rozwiń
Avatar
Gość / 17 czerwca 2008 o 15:10
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko
rozwiń
Avatar
gornik / 16 czerwca 2008 o 20:13
Bogdankę też nieźle skubie ten motocross
Avatar
lecho / 15 czerwca 2008 o 23:03
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko

amen bracie!
ps.tez miałbym bliziutko
rozwiń
Avatar
Piotrek / 15 czerwca 2008 o 11:43
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identy... rozwiń
Avatar
Daria / 13 czerwca 2008 o 17:13
WYNOCHA Z ELIZÓWKI !!!!!!!!!!!
Avatar
Gość z Rudnika k. Lublina / 13 czerwca 2008 o 17:04
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają sponsorów, wiec niech PANOWIE Biznesmeni wynegocjują kasę na tor od sponsorów a nie z kasy miejskiej. Usypanie parę górek można zrobić o wiele taniej, tylko pewnie chodzi tutaj o wyciągnięcie kasy !!!!. Jak przyjdę po pracy do domu i będzie mi burczeć jakiś motor to OBIECUJĘ WAM !!!!, że nagram te dźwięki i przyjadę samochodem wyposażonym w SUPER nagłośnienie i będę puszczał wam te odgłosy od pierwszej w nocy do białego rana albo zapłacę znajomych z klubu paralotniowego, żeby wam na te Ładne domki spuścili małą niespodziankę. Podsumowując to dziwię się że miasto wydaje naszą kasę na taki zachcianki panów których stać to sfinansować z własnych zaskórniaków i nawet by tego nie odczuli.
Moim zdaniem większy użytek byłby dla przeciętnego Kowalskiego gdyby miasto zainwestowało w ścieżki rowerowe, przynajmniej o wiele więcej osób by skorzystało z tego typu formy relaksu bądź sportu a nie tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!!
W imieniu redakcji Judyta
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają s... rozwiń
Avatar
maciejc / 13 października 2008 o 11:24
a moze pomyslcie o tym,ze na lubelszczyznie w dziedzinie sportow motorowych nie dzieje sie praktycznie nic?!
ciagle tylko ogladanie kopaniny i narzekanie na kibolow po meczu.czemu nie pikietujecie za zamknieciem stadionu?
moze ludzie chcieliby obejrzec cos innego niz tylko piłke nozną.zobaczycie sami 19-go jaka bedzie frekwencja!
przygotujcie stoiska z piwkiem...zarobicie krocie
Avatar
Seba / 16 lipca 2008 o 22:50
Tu zacytuje:

"Narod wspaniały, tylko ludzie sku***syny"

J. Piłsudzki
Avatar
seba / 11 lipca 2008 o 02:00
masz kase na internet zeby takie pier***y pisac???
to zainwestuj w nowe okna to bedzie cisza i spokoj!!!!!!!

tylko dla zawodnikow???

to chyba cie cos boli
Avatar
Gość Rudnik / 17 czerwca 2008 o 15:28
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko


Ja swoje a Wy swoje !!! Po pierwsze to nie zazdroszczę nikomu kasy której sie ktoś dorobił, tylko dziwię się że miasto ( radni) ciągną kasę pod swoje zachcianki (jak piszesz tylko 40 osób będzie z tego korzystać ) zamiast przeznaczyć te pieniądze na ścieżki rowerowe lub nawet basen którego nie mama, gdzie z takiej rozrywki mogli by korzystać dzieciaki z całego Lublina. Skoro są tacy świetni to na pewno mają sponsorów. A tor tak i tak będzie dostępny tylko dla klubowiczów czyli 40 osób !!!! Odnośnie hałasów to paralotnie nie hałasuje tak jak cross. Nie poto wyprowadziłem się z miasta żeby mi teraz jakiś motocyklista burczał. Mieszkasz pewnie gdzieś w zacisznym miejscu z dala od waszego torowiska to masz to w D...pie !!
I kto tu jest ZŁOŚLIWY !!!!
ędzie z tego korzystać ) zamiast przeznaczyć te pieniądze na ścieżki rowerowe lub nawet basen którego nie mama, gdzie z takiej rozrywki mogli by korzystać dzieciaki z całego Lublina. Skoro są tacy świetni to na pewno mają sponsorów. A tor tak i tak będzie dostępny tylko dla klubowiczów czyli 40 osób !!!! Odnośnie hałasów to paralotnie nie hałasuje tak jak cross. Nie poto wyprowadziłem się z miasta żeby mi teraz jakiś motocyklista burczał. Mieszkasz pewnie gdzieś w zacisznym miejscu z dala od waszego torowiska to masz to w... rozwiń
Avatar
Gość / 17 czerwca 2008 o 15:10
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko
rozwiń
Avatar
gornik / 16 czerwca 2008 o 20:13
Bogdankę też nieźle skubie ten motocross
Avatar
lecho / 15 czerwca 2008 o 23:03
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko

amen bracie!
ps.tez miałbym bliziutko
rozwiń
Avatar
Piotrek / 15 czerwca 2008 o 11:43
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identy... rozwiń
Avatar
Daria / 13 czerwca 2008 o 17:13
WYNOCHA Z ELIZÓWKI !!!!!!!!!!!
Avatar
Gość z Rudnika k. Lublina / 13 czerwca 2008 o 17:04
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają sponsorów, wiec niech PANOWIE Biznesmeni wynegocjują kasę na tor od sponsorów a nie z kasy miejskiej. Usypanie parę górek można zrobić o wiele taniej, tylko pewnie chodzi tutaj o wyciągnięcie kasy !!!!. Jak przyjdę po pracy do domu i będzie mi burczeć jakiś motor to OBIECUJĘ WAM !!!!, że nagram te dźwięki i przyjadę samochodem wyposażonym w SUPER nagłośnienie i będę puszczał wam te odgłosy od pierwszej w nocy do białego rana albo zapłacę znajomych z klubu paralotniowego, żeby wam na te Ładne domki spuścili małą niespodziankę. Podsumowując to dziwię się że miasto wydaje naszą kasę na taki zachcianki panów których stać to sfinansować z własnych zaskórniaków i nawet by tego nie odczuli.
Moim zdaniem większy użytek byłby dla przeciętnego Kowalskiego gdyby miasto zainwestowało w ścieżki rowerowe, przynajmniej o wiele więcej osób by skorzystało z tego typu formy relaksu bądź sportu a nie tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!!
W imieniu redakcji Judyta
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają s... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark"

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark" 0 0

Deskorolkę bez kółek przynieśli prezydentowi na jego 61. urodziny młodzi ludzie upominający się o budowę skateparku na terenach zielonych przy Rusałce.

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe
22 czerwca 2018, 20:00

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 20 w Whisky Cafe (ul. Rybna 4/2) wystąpi kompozytor i wokalista Piotr Selim.

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener 0 0

Piłkarze Górnika Łęczna w czwartek wrócili do treningów. Zajęcia poprowadził Rafał Wójcik, który ma być nowym trenerem zespołu. Znamy też terminarz sezonu 2018/2019. Zielono-czarni już za miesiąc rozpoczną rozgrywki od wyjazdowego spotkania z Gryfem Wejherowo (21 lipca)

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie 0 1

„Markowa chemia z Niemiec” była produkowana w Polsce i sprzedawana pod szyldem znanych z reklam produktów – uznała prokuratura. W sprawie dotyczącej sprzedawania podróbek niczego nieświadomym klientom odpowiada 21 osób.

Wybory samorządowe w Chełmie. Kandydat PiS obiecuje, pozostali milczą

Wybory samorządowe w Chełmie. Kandydat PiS obiecuje, pozostali milczą 0 5

Jakuba Banaszka, kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Chełma, promowali już wicemarszałek Beata Mazurek, senator Józef Zając jako szef lokalnych struktur Porozumienia oraz Jarosław Gowin. Sam kandydat coraz zwołuje konferencje prasowe. Jego rywale na razie milczą.

Plenerowe rozpoczęcie wakacji nad Zalewem Zemborzyckim
22 czerwca 2018, 18:00

Plenerowe rozpoczęcie wakacji nad Zalewem Zemborzyckim 0 0

Co Gdzie Kiedy. 22 czerwca o godz. 18 nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Wielkie Plenerowe Rozpoczęcie Wakacji. Na uczestników imprezy czeka moc atrakcji.

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego. Tym razem dotyczy rzek

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego. Tym razem dotyczy rzek 3 3

Tak jak już pisaliśmy, po południu, wieczorem i w nocy z czwartku na piątek można się spodziewać burz z ulewnym deszczem i gradem w woj. lubelskim.

Zjechał z drogi i wjechał busem w dom. Nie potrafił tego wyjaśnić [zdjęcia]
galeria

Zjechał z drogi i wjechał busem w dom. Nie potrafił tego wyjaśnić [zdjęcia] 4 3

Kierowca zjechał z drogi, wjechał w płot, drzewo, a potem zatrzymał się na domu. W środku aż wywróciła się szafa.

Zmarł ks. Krzysztof Piotr Kwiatkowski z parafii pw. św. Agnieszki w Lublinie

Zmarł ks. Krzysztof Piotr Kwiatkowski z parafii pw. św. Agnieszki w Lublinie 8 5

W środę w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej zmarł ks. mgr Krzysztof Piotr Kwiatkowski, wikariusz parafii pw. św. Agnieszki w Lublinie - informuje Archidiecezja Lubelska.

Finansowa kroplówka dla Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Finansowa kroplówka dla Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego 5 3

Puławski Park Naukowo-Technologiczny ciągle znajduje się w finansowych tarapatach. Spółka, bez kroplówki z budżetu miasta, nie miałaby środków na działalność bieżącą.

Byli najlepsi w konkursach artystycznych. Odebrali nagrody [zdjęcia]
galeria

Byli najlepsi w konkursach artystycznych. Odebrali nagrody [zdjęcia] 0 0

Prawie 180 uczniów odebrało wczoraj nagrody za osiągnięcia w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach artystycznych. To 97 uczniów z podstawówek, 48 gimnazjalistów oraz 32 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych.

Lubelskie: Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. Dlaczego nie ruszyły poszukiwania?
Tylko u nas

Lubelskie: Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. Dlaczego nie ruszyły poszukiwania? 9 2

Od czterech lat lubelski oddział Instytutu Pamięci Narodowej wie o ukrytym w Bełżycach archiwum Armii Krajowej i antykomunistycznej organizacji „Wolność i Niezawisłość”. Tak twierdzi Grzegorz Cel, syn Janiny Cel ps. „Niusia”, archiwistki „Rysia” . IPN żadnych poszukiwań nie rozpoczął do dziś, więc syn „Niusi” historię archiwum opowiedział nam.

Przejechał na czerwonym świetle. Potrącił kobietę
UTRUDNIENIA NA DK12

Przejechał na czerwonym świetle. Potrącił kobietę 5 3

Groźny wypadek na przejściu dla pieszych na ulicy Lubelskiej w Końskowoli (pow. puławski). Samochód potrącił tam kobietę.