Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 lipca 2013 r.
16:05
Edytuj ten wpis

Motocykliści szaleją po ulicach Lublina. Sypią się mandaty (wideo)

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 23 A A
 (KWP)
(KWP)

148 km/h jechał przez ulicę Jana Pawła II w Lublinie motocyklista. Chwilę wcześniej patrol zatrzymał innego kierowcę jednośladu, gdy ten z nadmierną prędkością wyprzedzał ciężarówkę na przejściu dla pieszych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lolo / 13 lipca 2013 o 12:50

Co za bzdura. Motocykliści szaleją, bo zaraz każdy motocyklista to szaleniec, a każdy Polak to złodziej i pijak. Ech, śmieszą mnie komentarze osób, które nigdy nie jeździły motocyklem. Co to jest 150 km/h? Pół gwizdka i kilka sekund. To nie jest wueska, że przy 80 km/h grozi rozczłonkowaniem. Zresztą nie znam zdrowej psychicznie osoby, która chciałaby się zabić.Droga pusta, pasażer spokojny, to problem kierowcy i jego punkty karne. Oczywiście kierowcy aut w ogóle nie przekraczają dozwolonej prędkości, nie siadają za kółkiem po alkoholu i ni są sprawcami 80 proc. wypadków z udziałem motocykli.

Co za bzdura. Motocykliści szaleją, bo zaraz każdy motocyklista to szaleniec, a każdy Polak to złodziej i pijak. Ech, śmieszą mnie komentarze osób, które nigdy nie jeździły motocyklem. Co to jest 150 km/h? Pół gwizdka i kilka sekund. To nie jest wueska, że przy 80 km/h grozi rozczłonkowaniem. Zresztą nie znam zdrowej psychicznie osoby, która chciałaby się zabić.Droga pusta, pasażer spokojny, to problem kierowcy i jego punkty karne. Oczywiście kierowcy aut w ogóle nie przekraczają dozwolonej prędkości, nie siadają za kółkiem po alkoholu i ... rozwiń

Avatar
e / 13 lipca 2013 o 11:02

na jana pawła to na kacu mam zawsze 180

ciekawe czy napiszą ci to na nagrobku (?)

Avatar
Czytelnik / 13 lipca 2013 o 09:05

a niech sobie staną na krakowskim przedmieściu w niedzielne popołudnie, paru niedzielnych deb***i na szlifierkach i dragstar-pierdach testuje nawierzchnię

no nie, a co mają do tego Ci co tam stoją? jedni wolą sobie postać na krakowskim i pogadać a inny wolą postać pod sklepem z piwem. deb***i ?? widzę kogoś tu zazdrość zżera. HAHA 

a co to tej sprawy to została nagłośniona jakby złapali seryjnego morderce.

Avatar
JA@ / 13 lipca 2013 o 08:42

najwiecej komentów piszą chyba pryszczaci pracownicy marketów, którzy całe zycie beda oglądali szybkie auta i motocykle na tapetach swoim komputerków wyrwanych z wietrzenia magazynów w media o 3.00 w nocy :D

rozróznijcie zapier***anie w centrum miasta, a na wylotówce z LBN. A do tych frustratów ktorzy tam mieszkaja- widzialy galy co brały!! co ? mysleliscie ze tam beda tylko rowery jeździć

a wladze miasta- jak wam nie wstyd, za łapówy sprzedaliscie tor lublin, niezgodnie z wola darczynców którzy przekazali grunty pod budowe toru. Gdzie jest kasa ze sprzedazy toru? pzm zgarnal 8 baniek za cos co nie bylo jego, 1 banka czy 2 poszla na tor w polsce, a gdzie reszta?? Lublin bedzie pierwszym zadupiem w kraju  ,a kretyni tacy jak komentatorzy powyzej ekscytuja sie jak to nie pędził zły i niedobry motocyklista. ŻAL.PL

najwiecej komentów piszą chyba pryszczaci pracownicy marketów, którzy całe zycie beda oglądali szybkie auta i motocykle na tapetach swoim komputerków wyrwanych z wietrzenia magazynów w media o 3.00 w nocy :D

rozróznijcie zapier***anie w centrum miasta, a na wylotówce z LBN. A do tych frustratów ktorzy tam mieszkaja- widzialy galy co brały!! co ? mysleliscie ze tam beda tylko rowery jeździć

a wladze miasta- jak wam nie wstyd, za łapówy sprzedaliscie tor lublin, niezgodnie z wola darczynców którzy przekazali grunty pod budowe ... rozwiń

Avatar
Kris / 13 lipca 2013 o 07:41

Tacy ludzie tez sa potrzebni, wkoncu organy przydadza sie ludziom inteligetniejszym. Mam nadzieje tylko ze tacy motocyklisci nie zrobia krzywdy innym przyokazji swojej glupoty.

Avatar
kierowca bombowc / 13 lipca 2013 o 07:17

Bo dobry motocyklista, jak ma JAJA to może tyle jeżdzić,a na nawet więcej i PAŁY mu i straszne,mogą mu tylko skoczyć !!!

Avatar
motocyklista / 13 lipca 2013 o 06:49

Nie wiedziałem, że mam tylu przyjaciół wśród kierowców, Pozdro

Avatar
stop głupocie! / 12 lipca 2013 o 22:57

Niestety - policja sobie nie radzi z tą patologiczną hołotą na motorach i nie można mieć do niej o to pretensji, bo przecież strzelać do tej dziczy nie mogą!

Ale nie jesteśmy tak zupełnie bezradni!

Na szczęście czuwa selekcja naturalna - a ta nie ma żadnych ograniczeń i sentymentów dla aspołecznych jaskiniowców! Jest ona jedynym prawdziwym remedium na półgłówków, dzięki czemu jesienią będzie trochę bezpieczniej na drogach niż wiosną, bo wielu z nich w międzyczasie przeniesie się na tzw. niebieskie autostrady - ku powszechnemu zadowoleniu!

Avatar
Map / 12 lipca 2013 o 22:44

Kierujący kawasaki jechał z pasażerką, przekraczając dozwoloną prędkość o blisko 100 km/h. Policyjny pomiar wykazał, że motocyklista jechał z prędkością 148 km/h – mówi Renata Laszczka-Rusek z policji w Lublinie. 

blisko 100 czy 148... żadna różnica. gratuluję rzetelności. 

Przekroczył dozwoloną o blisko 100 km/h - czyli dokładnie o 98 km/h - skoro jechał w OZ 148 km/h, a mógł jedynie 50 km/h.

Teraz już rozumiesz, tłuku?

Co, dalej nie kumasz?

No cóż - klasyczny motocyklista!

zwoloną o blisko 100 km/h - czyli dokładnie o 98 km/h - skoro jechał w OZ 148 km/h, a mógł jedynie 50 km/h.

Teraz już rozumiesz, tłuku?

Co, dalej nie kumasz?

No cóż - klasyczny motocyklista!

rozwiń
Avatar
tom / 12 lipca 2013 o 22:09

@ami naucz się czytać ze zrozumieniem....pajacu !

Avatar
lolo / 13 lipca 2013 o 12:50

Co za bzdura. Motocykliści szaleją, bo zaraz każdy motocyklista to szaleniec, a każdy Polak to złodziej i pijak. Ech, śmieszą mnie komentarze osób, które nigdy nie jeździły motocyklem. Co to jest 150 km/h? Pół gwizdka i kilka sekund. To nie jest wueska, że przy 80 km/h grozi rozczłonkowaniem. Zresztą nie znam zdrowej psychicznie osoby, która chciałaby się zabić.Droga pusta, pasażer spokojny, to problem kierowcy i jego punkty karne. Oczywiście kierowcy aut w ogóle nie przekraczają dozwolonej prędkości, nie siadają za kółkiem po alkoholu i ni są sprawcami 80 proc. wypadków z udziałem motocykli.

Co za bzdura. Motocykliści szaleją, bo zaraz każdy motocyklista to szaleniec, a każdy Polak to złodziej i pijak. Ech, śmieszą mnie komentarze osób, które nigdy nie jeździły motocyklem. Co to jest 150 km/h? Pół gwizdka i kilka sekund. To nie jest wueska, że przy 80 km/h grozi rozczłonkowaniem. Zresztą nie znam zdrowej psychicznie osoby, która chciałaby się zabić.Droga pusta, pasażer spokojny, to problem kierowcy i jego punkty karne. Oczywiście kierowcy aut w ogóle nie przekraczają dozwolonej prędkości, nie siadają za kółkiem po alkoholu i ... rozwiń

Avatar
e / 13 lipca 2013 o 11:02

na jana pawła to na kacu mam zawsze 180

ciekawe czy napiszą ci to na nagrobku (?)

Avatar
Czytelnik / 13 lipca 2013 o 09:05

a niech sobie staną na krakowskim przedmieściu w niedzielne popołudnie, paru niedzielnych deb***i na szlifierkach i dragstar-pierdach testuje nawierzchnię

no nie, a co mają do tego Ci co tam stoją? jedni wolą sobie postać na krakowskim i pogadać a inny wolą postać pod sklepem z piwem. deb***i ?? widzę kogoś tu zazdrość zżera. HAHA 

a co to tej sprawy to została nagłośniona jakby złapali seryjnego morderce.

Avatar
JA@ / 13 lipca 2013 o 08:42

najwiecej komentów piszą chyba pryszczaci pracownicy marketów, którzy całe zycie beda oglądali szybkie auta i motocykle na tapetach swoim komputerków wyrwanych z wietrzenia magazynów w media o 3.00 w nocy :D

rozróznijcie zapier***anie w centrum miasta, a na wylotówce z LBN. A do tych frustratów ktorzy tam mieszkaja- widzialy galy co brały!! co ? mysleliscie ze tam beda tylko rowery jeździć

a wladze miasta- jak wam nie wstyd, za łapówy sprzedaliscie tor lublin, niezgodnie z wola darczynców którzy przekazali grunty pod budowe toru. Gdzie jest kasa ze sprzedazy toru? pzm zgarnal 8 baniek za cos co nie bylo jego, 1 banka czy 2 poszla na tor w polsce, a gdzie reszta?? Lublin bedzie pierwszym zadupiem w kraju  ,a kretyni tacy jak komentatorzy powyzej ekscytuja sie jak to nie pędził zły i niedobry motocyklista. ŻAL.PL

najwiecej komentów piszą chyba pryszczaci pracownicy marketów, którzy całe zycie beda oglądali szybkie auta i motocykle na tapetach swoim komputerków wyrwanych z wietrzenia magazynów w media o 3.00 w nocy :D

rozróznijcie zapier***anie w centrum miasta, a na wylotówce z LBN. A do tych frustratów ktorzy tam mieszkaja- widzialy galy co brały!! co ? mysleliscie ze tam beda tylko rowery jeździć

a wladze miasta- jak wam nie wstyd, za łapówy sprzedaliscie tor lublin, niezgodnie z wola darczynców którzy przekazali grunty pod budowe ... rozwiń

Avatar
Kris / 13 lipca 2013 o 07:41

Tacy ludzie tez sa potrzebni, wkoncu organy przydadza sie ludziom inteligetniejszym. Mam nadzieje tylko ze tacy motocyklisci nie zrobia krzywdy innym przyokazji swojej glupoty.

Avatar
kierowca bombowc / 13 lipca 2013 o 07:17

Bo dobry motocyklista, jak ma JAJA to może tyle jeżdzić,a na nawet więcej i PAŁY mu i straszne,mogą mu tylko skoczyć !!!

Avatar
motocyklista / 13 lipca 2013 o 06:49

Nie wiedziałem, że mam tylu przyjaciół wśród kierowców, Pozdro

Avatar
stop głupocie! / 12 lipca 2013 o 22:57

Niestety - policja sobie nie radzi z tą patologiczną hołotą na motorach i nie można mieć do niej o to pretensji, bo przecież strzelać do tej dziczy nie mogą!

Ale nie jesteśmy tak zupełnie bezradni!

Na szczęście czuwa selekcja naturalna - a ta nie ma żadnych ograniczeń i sentymentów dla aspołecznych jaskiniowców! Jest ona jedynym prawdziwym remedium na półgłówków, dzięki czemu jesienią będzie trochę bezpieczniej na drogach niż wiosną, bo wielu z nich w międzyczasie przeniesie się na tzw. niebieskie autostrady - ku powszechnemu zadowoleniu!

Avatar
Map / 12 lipca 2013 o 22:44

Kierujący kawasaki jechał z pasażerką, przekraczając dozwoloną prędkość o blisko 100 km/h. Policyjny pomiar wykazał, że motocyklista jechał z prędkością 148 km/h – mówi Renata Laszczka-Rusek z policji w Lublinie. 

blisko 100 czy 148... żadna różnica. gratuluję rzetelności. 

Przekroczył dozwoloną o blisko 100 km/h - czyli dokładnie o 98 km/h - skoro jechał w OZ 148 km/h, a mógł jedynie 50 km/h.

Teraz już rozumiesz, tłuku?

Co, dalej nie kumasz?

No cóż - klasyczny motocyklista!

zwoloną o blisko 100 km/h - czyli dokładnie o 98 km/h - skoro jechał w OZ 148 km/h, a mógł jedynie 50 km/h.

Teraz już rozumiesz, tłuku?

Co, dalej nie kumasz?

No cóż - klasyczny motocyklista!

rozwiń
Avatar
tom / 12 lipca 2013 o 22:09

@ami naucz się czytać ze zrozumieniem....pajacu !

Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 169 19

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 12 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 21 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 39 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 26 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!