Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 marca 2014 r.
7:45
Edytuj ten wpis

Motor Lublin na przetarg? Ratusz przygotuje wycenę klubu

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
86 26 A A

Do końca maja gotowa ma być wycena spółki Motor Lublin - zapowiada Ratusz. Później miasto ma zdecydować, czy sprzeda swoje akcje w spółce. Nowy właściciel miałby być wyłoniony w drodze przetargu otwartego dla wszystkich.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Wkrótce przystąpimy do wyceny - mówi Paweł Majka, dyrektor Biura Nadzoru Właścicielskiego w Urzędzie Miasta. Na razie trwają poszukiwania firmy, która się tego podejmie. Ustalenie wartości Motoru Lublin może nie być łatwe. Trudno brać pod uwagę dochody, bo ich nie ma. Majątek wygląda równie mizernie. - To głównie stroje i piłki - mówi Majka. Spodziewa się, że wartość spółki powinna być znana pod koniec maja. Miasto zabiera się za wycenę, po tym jak do Ratusza zgłosiła się firma gotowa odkupić 76 proc. akcji Motoru Lublin. Pisaliśmy o tym w piątek. To Al.ba Sport Polska, dystrybutor odzieży sportowej. Deklarowała m.in., że w pięć lat podźwignie drugoligową drużynę do piłkarskiej ekstraklasy. Ale firma nie jest zadowolona z rozmów z miastem. Tymczasem Ratusz twierdzi, że to spółka po pierwszym spotkaniu nie złożyła konkretnej propozycji. - Na spotkaniu zostało ustalone, że do końca lutego miasto zrobi audyt w Motorze Lublin, żeby zobaczyć jaka jest jego sytuacja finansowa. Potem miasto miało wycenić akcje i mieliśmy wrócić do rozmów - stwierdza Robert Kopczyński, przedstawiciel Al.ba Sport Polska. - Nie było mowy o żadnym audycie. Pan Kopczyński mija się z prawdą - przekonuje Paweł Majka. Ratusz zapewnia też, że kondycja finansowa Motoru i tak jest jawna. - Strata spółki za ubiegły rok jest niewielka - mówi Majka. Pytany o konkretną kwotę odpowiada tylko: - Trwa jeszcze badanie bilansu.
Po tym, jak gotowa będzie wycena Motoru Lublin miasto zdecyduje, czy wystawi spółkę na sprzedaż. Ale i tak decydujący głos będą mieć radni, bo konieczna byłaby tu uchwała Rady Miasta. - Gdyby zapadła decyzja o sprzedaży musiałoby się to odbyć w trybie przetargu - mówi Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, zastępca prezydenta. Wyklucza sytuację, w której spółka byłaby przejęta przez inwestora, który po prostu zgłosi się do Ratusza. Sprawą sprzedaży Motoru Lublin zająć ma się na najbliższym posiedzeniu działająca w Radzie Miasta komisja ds. sportu. Zapowiada to jej przewodnicząca Beata Stepaniuk-Kuśmierzak. O ofercie zakupu 76 proc. akcji dowiedziała się z naszej publikacji. - Byłam zaskoczona czytając te informacje. Nie byliśmy informowani, że jakiekolwiek rozmowy się odbywały - mówi przewodnicząca. - Ciężko mi wyrokować, czy i kto zawinił oraz po czyjej stronie jest teraz kolejny ruch. Sprawę będzie można oceniać, jeśli przyjrzymy się jej bliżej, a póki co znamy ją tylko z doniesienia prasowego. Aktualnie kapitał zakładowy spółki to 4,2 miliona złotych. Aż 85 proc. tej kwoty wyłożyło miasto.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Prawdziwy kibic / 25 marca 2014 o 22:59

Dlaczego pokazujecie stadion MOSiR-u i piszecie o tym ...jak mu tam motorze, skuterze, motorynce. Przecież to stadion miejski i grać tam mogą wszystkie prawdziwe kluby z Lublina, a nie trup. Nie szpećcie go tym sztucznie podtrzymanym przez miasto tworem. Panie Prezydencie ogarnij się Pan .....wybory tuż, tuż.

Avatar
ANDONIO BANDERAS / 24 marca 2014 o 21:42

CHYBA DZIADKU henryku NIE CZYTASZ ZE ZROZUMIENIEM.

MOTOR TO WARTOŚĆ SPRZĘTU SPORTOWEGO I PIŁEK. I NIC WIĘCEJ.

Spadek do III ligi jest już niemal pewny.

Motor tak zarządzany to TRUP.

Avatar
ANDONIO BANDERAS / 24 marca 2014 o 20:57

Dlaczego mieszkańcy i urzędasy  ratusza sa tak niecierpliwi .Nie róbcie nic pochopnie błagam bo można wylać dziecko z kąpielą.Pozbycie sie szybko akcji moze byc dla fudbolu nieodwracalne  ze starta kibiców .Obiecanki że za 5 lat może Lublin będzie mial ekstraklasę to jest nie realne .Lublin w ciadu 2 lat będzie miał 1 lige i kibice będą  przychodzic z rodzinami na stadion .Kazda spólka rodzi dużą niepewnosc -dlaczego ta spólka nie chce tylko 49 procent akcji ciekawe ????????????????????????tylko prawie 80 procent .Spółka zarabia na dróżynie a stadion ,kto bedzie utrzymywał??

CHYBA DZIADKU NIE CZYTASZ ZE ZROZUMIENIEM. MOTOR TO WARTOŚĆ SPRZĘTU SPORTOWEGO I PIŁEK. I NIC WIĘCEJ. spadek do III ligi jest już niemal pewny.

Motor tak zarządzany to TRUP.

CHYBA DZIADKU NIE CZYTASZ ZE ZROZUMIENIEM. MOTOR TO WARTOŚĆ SPRZĘTU SPORTOWEGO I PIŁEK. I NIC WIĘCEJ. spadek do III ligi jest już niemal pewny.

Motor tak zarządzany to TRUP.

rozwiń
Avatar
henryk / 24 marca 2014 o 14:59

Dlaczego mieszkańcy i urzędasy  ratusza sa tak niecierpliwi .Nie róbcie nic pochopnie błagam bo można wylać dziecko z kąpielą.Pozbycie sie szybko akcji moze byc dla fudbolu nieodwracalne  ze starta kibiców .Obiecanki że za 5 lat może Lublin będzie mial ekstraklasę to jest nie realne .Lublin w ciadu 2 lat będzie miał 1 lige i kibice będą  przychodzic z rodzinami na stadion .Kazda spólka rodzi dużą niepewnosc -dlaczego ta spólka nie chce tylko 49 procent akcji ciekawe ????????????????????????tylko prawie 80 procent .Spółka zarabia na dróżynie a stadion ,kto bedzie utrzymywał??

Dlaczego mieszkańcy i urzędasy  ratusza sa tak niecierpliwi .Nie róbcie nic pochopnie błagam bo można wylać dziecko z kąpielą.Pozbycie sie szybko akcji moze byc dla fudbolu nieodwracalne  ze starta kibiców .Obiecanki że za 5 lat może Lublin będzie mial ekstraklasę to jest nie realne .Lublin w ciadu 2 lat będzie miał 1 lige i kibice będą  przychodzic z rodzinami na stadion .Kazda spólka rodzi dużą niepewnosc -dlaczego ta spólka nie chce tylko 49 procent akcji ciekawe ????????????????????????tylko prawie 80 procent .Spółka za... rozwiń

Avatar
obserwator lb podwórka / 24 marca 2014 o 12:15

Sprzedanie klubu to upadek i grabież Motoru to teraz zyski będą poza Lublinem i być może Polską .Czy nie należy wymienić trenera ,częśc desantu  działaczy ???aby Klub na pozimie 2 ligi był 60-70 procent Lubelski ?????.Dlaczego tylu pilkarzy z regionu opuszcza te kluby ten region- bo chora polityka -tak tak na zasadzie aby dziś.-Kusiak -Wejcherowo -   Siarka Koczan-Tarnobrzeg-Prędota -Stal -Rzeszów -Paluch -Wisła   -Pielach -Puławy ,Nowak Puławy-Guz -Stal Mielec-i wielu wielu innych .Region Miasto nie szanuje swoich sportowców ,a woli desant gdzie musi zapewnić mieszkanie i pensie nie duzo mniejszą ..Obiecanki że za 5 lat Ekstraklasa to tylko obiecanki ??bez pokrycia .Nie wiem czy kibice będą chodzić tylko na obiecanki a moze dokladniej pomysleć o Lubliniance -gdzie działaczy ma bardziej myślących

Sprzedanie klubu to upadek i grabież Motoru to teraz zyski będą poza Lublinem i być może Polską .Czy nie należy wymienić trenera ,częśc desantu  działaczy ???aby Klub na pozimie 2 ligi był 60-70 procent Lubelski ?????.Dlaczego tylu pilkarzy z regionu opuszcza te kluby ten region- bo chora polityka -tak tak na zasadzie aby dziś.-Kusiak -Wejcherowo -   Siarka Koczan-Tarnobrzeg-Prędota -Stal -Rzeszów -Paluch -Wisła   -Pielach -Puławy ,Nowak Puławy-Guz -Stal Mielec-i wielu wielu innych .Region Miasto nie szanuje swoich sportowc... rozwiń

Avatar
logik / 24 marca 2014 o 11:53

to było do przewidzenia że ten klub pod nazwą Motor przestanie istnieć bo zatrudnia osoby które ośmieszają klub i podważają jego wizerunek w oczach sponsorów kibiców fanów piłki nożnej a takie działania podtrzymywał kierownik klubu ze swoją kochanicą z sekretariatu

Avatar
Angel / 24 marca 2014 o 11:43

i po co było to budować tylko przyczynili się do rozwalenia cukrowni i dobrze zrobili masonom żeby rrozwalić naszą krajową gospodarkę brawo uniaa da nam więcej chleba <brawo brawo>

Avatar
Wieniawa / 24 marca 2014 o 11:34

Gilewicz jak coś masz to idź do prokuratury a nie robisz z siebie idiotę na forum pisowski schizofreniku

dobry jest hehe, to pewnie jeden z tych co dalej twierdzą, że w Smoleńsku był zamach,tj brzoza się zamachnęła na Tupolewa.

Avatar
Gość / 24 marca 2014 o 11:30

Gilewicz jak coś masz to idź do prokuratury a nie robisz z siebie idiotę na forum pisowski schizofreniku

Avatar
Antek / 24 marca 2014 o 11:23

tak naprawdę to mi żal tej sekratarki- bo co ona będzie robiła  pewnie wróci na targ sprzedawać owoce -raczej już nigdzie sekretarką nie będzie bo kto zatrudni podstarzałe pośmiewisko które udaje czirliderkę w klubie

Avatar
Prawdziwy kibic / 25 marca 2014 o 22:59

Dlaczego pokazujecie stadion MOSiR-u i piszecie o tym ...jak mu tam motorze, skuterze, motorynce. Przecież to stadion miejski i grać tam mogą wszystkie prawdziwe kluby z Lublina, a nie trup. Nie szpećcie go tym sztucznie podtrzymanym przez miasto tworem. Panie Prezydencie ogarnij się Pan .....wybory tuż, tuż.

Avatar
ANDONIO BANDERAS / 24 marca 2014 o 21:42

CHYBA DZIADKU henryku NIE CZYTASZ ZE ZROZUMIENIEM.

MOTOR TO WARTOŚĆ SPRZĘTU SPORTOWEGO I PIŁEK. I NIC WIĘCEJ.

Spadek do III ligi jest już niemal pewny.

Motor tak zarządzany to TRUP.

Avatar
ANDONIO BANDERAS / 24 marca 2014 o 20:57

Dlaczego mieszkańcy i urzędasy  ratusza sa tak niecierpliwi .Nie róbcie nic pochopnie błagam bo można wylać dziecko z kąpielą.Pozbycie sie szybko akcji moze byc dla fudbolu nieodwracalne  ze starta kibiców .Obiecanki że za 5 lat może Lublin będzie mial ekstraklasę to jest nie realne .Lublin w ciadu 2 lat będzie miał 1 lige i kibice będą  przychodzic z rodzinami na stadion .Kazda spólka rodzi dużą niepewnosc -dlaczego ta spólka nie chce tylko 49 procent akcji ciekawe ????????????????????????tylko prawie 80 procent .Spółka zarabia na dróżynie a stadion ,kto bedzie utrzymywał??

CHYBA DZIADKU NIE CZYTASZ ZE ZROZUMIENIEM. MOTOR TO WARTOŚĆ SPRZĘTU SPORTOWEGO I PIŁEK. I NIC WIĘCEJ. spadek do III ligi jest już niemal pewny.

Motor tak zarządzany to TRUP.

CHYBA DZIADKU NIE CZYTASZ ZE ZROZUMIENIEM. MOTOR TO WARTOŚĆ SPRZĘTU SPORTOWEGO I PIŁEK. I NIC WIĘCEJ. spadek do III ligi jest już niemal pewny.

Motor tak zarządzany to TRUP.

rozwiń
Avatar
henryk / 24 marca 2014 o 14:59

Dlaczego mieszkańcy i urzędasy  ratusza sa tak niecierpliwi .Nie róbcie nic pochopnie błagam bo można wylać dziecko z kąpielą.Pozbycie sie szybko akcji moze byc dla fudbolu nieodwracalne  ze starta kibiców .Obiecanki że za 5 lat może Lublin będzie mial ekstraklasę to jest nie realne .Lublin w ciadu 2 lat będzie miał 1 lige i kibice będą  przychodzic z rodzinami na stadion .Kazda spólka rodzi dużą niepewnosc -dlaczego ta spólka nie chce tylko 49 procent akcji ciekawe ????????????????????????tylko prawie 80 procent .Spółka zarabia na dróżynie a stadion ,kto bedzie utrzymywał??

Dlaczego mieszkańcy i urzędasy  ratusza sa tak niecierpliwi .Nie róbcie nic pochopnie błagam bo można wylać dziecko z kąpielą.Pozbycie sie szybko akcji moze byc dla fudbolu nieodwracalne  ze starta kibiców .Obiecanki że za 5 lat może Lublin będzie mial ekstraklasę to jest nie realne .Lublin w ciadu 2 lat będzie miał 1 lige i kibice będą  przychodzic z rodzinami na stadion .Kazda spólka rodzi dużą niepewnosc -dlaczego ta spólka nie chce tylko 49 procent akcji ciekawe ????????????????????????tylko prawie 80 procent .Spółka za... rozwiń

Avatar
obserwator lb podwórka / 24 marca 2014 o 12:15

Sprzedanie klubu to upadek i grabież Motoru to teraz zyski będą poza Lublinem i być może Polską .Czy nie należy wymienić trenera ,częśc desantu  działaczy ???aby Klub na pozimie 2 ligi był 60-70 procent Lubelski ?????.Dlaczego tylu pilkarzy z regionu opuszcza te kluby ten region- bo chora polityka -tak tak na zasadzie aby dziś.-Kusiak -Wejcherowo -   Siarka Koczan-Tarnobrzeg-Prędota -Stal -Rzeszów -Paluch -Wisła   -Pielach -Puławy ,Nowak Puławy-Guz -Stal Mielec-i wielu wielu innych .Region Miasto nie szanuje swoich sportowców ,a woli desant gdzie musi zapewnić mieszkanie i pensie nie duzo mniejszą ..Obiecanki że za 5 lat Ekstraklasa to tylko obiecanki ??bez pokrycia .Nie wiem czy kibice będą chodzić tylko na obiecanki a moze dokladniej pomysleć o Lubliniance -gdzie działaczy ma bardziej myślących

Sprzedanie klubu to upadek i grabież Motoru to teraz zyski będą poza Lublinem i być może Polską .Czy nie należy wymienić trenera ,częśc desantu  działaczy ???aby Klub na pozimie 2 ligi był 60-70 procent Lubelski ?????.Dlaczego tylu pilkarzy z regionu opuszcza te kluby ten region- bo chora polityka -tak tak na zasadzie aby dziś.-Kusiak -Wejcherowo -   Siarka Koczan-Tarnobrzeg-Prędota -Stal -Rzeszów -Paluch -Wisła   -Pielach -Puławy ,Nowak Puławy-Guz -Stal Mielec-i wielu wielu innych .Region Miasto nie szanuje swoich sportowc... rozwiń

Avatar
logik / 24 marca 2014 o 11:53

to było do przewidzenia że ten klub pod nazwą Motor przestanie istnieć bo zatrudnia osoby które ośmieszają klub i podważają jego wizerunek w oczach sponsorów kibiców fanów piłki nożnej a takie działania podtrzymywał kierownik klubu ze swoją kochanicą z sekretariatu

Avatar
Angel / 24 marca 2014 o 11:43

i po co było to budować tylko przyczynili się do rozwalenia cukrowni i dobrze zrobili masonom żeby rrozwalić naszą krajową gospodarkę brawo uniaa da nam więcej chleba <brawo brawo>

Avatar
Wieniawa / 24 marca 2014 o 11:34

Gilewicz jak coś masz to idź do prokuratury a nie robisz z siebie idiotę na forum pisowski schizofreniku

dobry jest hehe, to pewnie jeden z tych co dalej twierdzą, że w Smoleńsku był zamach,tj brzoza się zamachnęła na Tupolewa.

Avatar
Gość / 24 marca 2014 o 11:30

Gilewicz jak coś masz to idź do prokuratury a nie robisz z siebie idiotę na forum pisowski schizofreniku

Avatar
Antek / 24 marca 2014 o 11:23

tak naprawdę to mi żal tej sekratarki- bo co ona będzie robiła  pewnie wróci na targ sprzedawać owoce -raczej już nigdzie sekretarką nie będzie bo kto zatrudni podstarzałe pośmiewisko które udaje czirliderkę w klubie

Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 235 51

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 61 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!