Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 września 2009 r.
14:52
Edytuj ten wpis

Motor - Widzew: W Lublinie może dojść do bójek pseudokibiców

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 36 A A

Ulicznych walk pseudokibiców obawia się lubelska policja w związku z planowanym na środę meczem na stadionie przy Al. Zygmuntowskich. Z tego powodu aleje mogą być zamknięte między godz. 14 a 20. Nawet jeśli Zygmuntowskie będą przejezdne autobusy i trolejbusy nie będą nimi kursować, ale pojadą objazdem przez al. Piłsudskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zdaniem policji, sytuacja jest poważna. – Pamiętamy, co działo się między pseudokibicami tych drużyn rok temu. Oni są bardzo antagonistycznie do siebie nastawieni. Mamy też informację, że grożą sobie zemstą – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskiej policji.

Do starcia szalikowców Motoru i Widzewa doszło w Lublinie 2 sierpnia ub. roku. Na trybunach rozegrała się regularna bitwa, niektórzy z pobitych tracili przytomność. Prokuratura postawiła w tej sprawie zarzuty 40 osobom.

Ubiegłoroczna zadyma zaczęła się od tego, że na stadion wtargnęła spora grupa kiboli z Łodzi, którzy nie mieli biletów. W środę może być podobnie.

– Mamy informację, że na mecz wybiera się 1000 kibiców Widzewa, a organizatorzy wpuszczą tylko 500 z nich. Nie wiemy, jak zachowają się ci, którzy na mecz nie wejdą – przyznaje Wójtowicz. Do pilnowania porządku komenda ściąga funkcjonariuszy spoza Lublina.

– My też jesteśmy zobowiązani do tego, żeby zapewnić bezpieczeństwo na terenie stadionu. Wzmocnimy ochronę obiektu – obiecuje Grzegorz Szkutnik, prezes Motoru Lublin.

Mundurowi apelują też do mieszkańców, by nie parkowali w środę samochodów koło stadionu, bo mogą one zostać uszkodzone. Pobliskie parkingi zostaną zamknięte już w południe. I to aż do chwili, gdy korzystanie z nich stanie się bezpieczne.

Kierowcy muszą się spodziewać też problemów z przejazdem przez Al. Zygmuntowskie. Między godz. 14 a 20 ulica może być zamknięta. Na jak długo? Jeśli będzie niebezpiecznie, to do czasu, gdy ustaną zamieszki. A jeśli będzie spokojnie, to wyłącznie na czas przejścia kibiców z Łodzi. Ale nawet jeśli Zygmuntowskie będą przejezdne, nie pojadą nimi autobusy i trolejbusy.

Policja ostrzega, że nie będzie pobłażliwa dla chuliganów. Od 1 sierpnia ma do dyspozycji ostrzejsze przepisy. Za wtargnięcie na stadion grożą 3 lata więzienia. Za rzucanie niebezpiecznymi przedmiotami – dwa lata. A ci, którzy przy tym zamaskują twarz, mogą spodziewać się nawet pięcioletniej odsiadki. Dodatkowo, chuligani mogą być karani tzw. zakazem stadionowym na czas od 2 do 6 lat.

Część kibiców wzajemnie apeluje do siebie o spokój. – Wszyscy musimy opanować swoje żądze – pisze na forum motorlublin.com internauta berbacjusz. – Mamy już dosyć problemów związanych z burdami na stadionie.

Komunikacja miejska - objazdy

Linia 14: Nie skręci z Piłsudskiego w Zygmuntowskie, ale pojedzie prosto do pl. Bychawskiego, później Trasą Zieloną dojedzie do Fabrycznej i dalej zwykłą trasą. Powrót tym samym objazdem.

Linia 51 w kierunku pl. Litewskiego pojedzie przez Fabryczną, Trasę Zieloną i al. Piłsudskiego.

Linie 153 i 158 w obie strony pojadą przez Piłsudskiego, pl. Bychawski i Wolską.

Tak było w poprzednim sezonie:

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wschodnia Horda / 2 września 2009 o 13:09
[size="7"][/size]WSZYSCY NA MECZ! A NIE pier***ICIE TUTAJ O BEZPIECZEŃSTWIE I BÓJKACH! WSCHODNIA HORDA G&M&CH!
Avatar
Chełmianka / 2 września 2009 o 13:02
[size=7]żYDZEW I Róh pedałów dwóch[/size]
Avatar
arco / 2 września 2009 o 12:25
oj chyba dwie ładne flagi dzisiaj spłona...
Avatar
Arthorious / 2 września 2009 o 10:58
Gość napisał:
taki tępy komentarz mógł napisać tylko zakochany ponad życie małolat w swoim klubie, Co do Łęcznej zgoda była Afera a kiedy ostatnio Motor coś zdobył?? to jak życie sukcesami Piłkarzy Narodowych z lat 70siątych więc nie bądz smieszny Łęczna ma 40tys mieszkanców i Potrafi czy tam marudzą na zespół nie!!!!!!!!!! Lublin 350tys ludzi i co jest?? wieć błagam nie porównuj,ale tak naprawdę tak jest i czy wy jesteście ślepi wiekszość mieszkanócow Lublina gdyby zrobić referendum zamkneła by ten głupi klub poza małolatami,



Wystarczy spojrzeć na tabelę i zobaczyć gdzie jest teraz Łęczna a gdzie Motor A tak bardziej poważnie to mi chodziło o odpowiedź na to że Motor nie ma żadnych sukcesów(tamten post zrozumiałem że jak Łęczna grała w ekstraklasie to już jest lepsza co jest nieprawdą bo Motor grał tam dłużej chociaż było to dawno). Poza tym tępy to jesteś Ty bo wierzysz w to co tam napisał. Aha i małolatem też już nie jestem więc daruj sobie napinkę i lepiej przyjdź na mecz zrobisz coś dobrego dla sukcesów klubu-dorzucisz trochę kasy za bilet. Co do tego że w Łęcznej się do to owszem ale tam niestety Bogdanka daje coś ponad 2mln zł albo i więcej nie pamiętam, do tego mają jeszcze innych sponsorów i dorzuca im miasto, a Motor ma ledwo coś koło 1mln z tego co pamiętam więc jest różnica mieć sponsora, a go nie mieć...



Wystarczy spojrzeć na tabelę i zobaczyć gdzie jest teraz Łęczna a gdzie Motor A tak bardziej poważnie to mi chodziło o odpowiedź na to że Motor nie ma żadnych sukcesów(tamten post zrozumiałem że jak Łęczna grała w ekstraklasie to już jest lepsza co jest nieprawdą bo Motor grał tam dłużej chociaż było to dawno). Poza tym tępy to jesteś Ty bo wierzysz w to co tam napisał. Aha i małolatem też już nie jestem więc daruj sobie napinkę i lepiej przyjdź na mecz zrobisz coś dobrego dla sukcesów klubu-dorzucisz troch... rozwiń
Avatar
OPANOWANY / 2 września 2009 o 10:27
Strasznie bojowy jesteś chłopcze. Skoro tak to zapraszam dzisiaj na stadion Pokażesz co potrafisz.
Avatar
OPANOWANY / 2 września 2009 o 10:25
sdasda napisał:
co wy spiewacie !!!!!! wy tylko kozy ru.chacie !!!!!!!
WALIC mOTOR I CALA PILKE NOZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAZDEGO DRESA NA SOLO ZNISZCZE !!!!!!
Avatar
sdasda / 2 września 2009 o 10:21
co wy spiewacie !!!!!! wy tylko kozy ru.chacie !!!!!!!
WALIC mOTOR I CALA PILKE NOZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAZDEGO DRESA NA SOLO ZNISZCZE !!!!!!
Avatar
lubelak za spokojem / 2 września 2009 o 10:10
Jestem za spokojem w tym mieście i przeciwko agresij pseudokibiców - od wczoraj słychać na ul.Kiepury i ul.Prząśniczki wrzaski i i okrzykitypu: "Coooooo? - Widzew! - Ty ku..o" - gdzie jest Policja? co robi dzielnicowy żeby takich bandytów nie było przed blokami? no i niestety gdzie są rodzice i czy oni w ogóle mają świadomość co wyprawiają ich pociechy??? Może zamiast spisywać takich nieletnich pseudowkibiców Policja powinna robić dozór policyjny i niech taki delikwent wraz z rodzicami przychodzi codziennie na komisariat, wtedy będzie wstyd dla rodziców i oberwie się łebkowi...i dlaczego klub nic nie robi żeby wyedukować swoje pociechy????? tak apropos czy wproadzili już te karty żeby wejść na stadion????? łatwiej będzie można wykryć potencjalnego agresora i przestępce...
Jestem za spokojem w tym mieście i przeciwko agresij pseudokibiców - od wczoraj słychać na ul.Kiepury i ul.Prząśniczki wrzaski i i okrzykitypu: "Coooooo? - Widzew! - Ty ku..o" - gdzie jest Policja? co robi dzielnicowy żeby takich bandytów nie było przed blokami? no i niestety gdzie są rodzice i czy oni w ogóle mają świadomość co wyprawiają ich pociechy??? Może zamiast spisywać takich nieletnich pseudowkibiców Policja powinna robić dozór policyjny i niech taki delikwent wraz z rodzicami przychodzi codziennie na komisariat, wtedy... rozwiń
Avatar
kibic / 2 września 2009 o 08:47
poziom tego forum jest żenujący.tylko opluwanie się i obrzucanie wyzwiskami.nie każdy sympatyk Motoru to kibol.dla mediów ważniejsza jest pogoń za sensacją niż wynik sportowy i dobro klubu.poniższy artykuł ukazuje słabość lubelskiej policji.w żadnym mieście w Polsce nie zamyka się ulic przed meczem.w tamtym sezonie ulica tez była zamknięta a policja zezwoliła "wejść z bramą" łodzianom.po meczu widzewiacy na forach internetowych śmiali się ze lubelska policja jest najgorzej zorganizowana w kraju.Ci widzewiacy co nie maja biletów już dawno w trasie do Lublina powinni być zawróceni.ciekawe kto zwróci klubowi straty na które narażają takie artykuły.mniej widzów to mniejsze wpływy do kasy klubu..niestety dla mediów na meczu nic się nie wydarzy złego bo takie same artykuły były przed meczami z łks,stalówką,gieksą itp.nie dajmy się zastraszyć.do zobaczenia na meczu.nie ważne czy sektor A czy C wszyscy dopingują Motor
poziom tego forum jest żenujący.tylko opluwanie się i obrzucanie wyzwiskami.nie każdy sympatyk Motoru to kibol.dla mediów ważniejsza jest pogoń za sensacją niż wynik sportowy i dobro klubu.poniższy artykuł ukazuje słabość lubelskiej policji.w żadnym mieście w Polsce nie zamyka się ulic przed meczem.w tamtym sezonie ulica tez była zamknięta a policja zezwoliła "wejść z bramą" łodzianom.po meczu widzewiacy na forach internetowych śmiali się ze lubelska policja jest najgorzej zorganizowana w kraju.Ci widzewiacy co nie maja biletów już... rozwiń
Avatar
Polak Prawdziwy / 2 września 2009 o 08:29
Kibice Żydzewa na treningu przed wyjazdem do Lublina [url="http://www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc"]http://www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc[/url]
Avatar
Wschodnia Horda / 2 września 2009 o 13:09
[size="7"][/size]WSZYSCY NA MECZ! A NIE pier***ICIE TUTAJ O BEZPIECZEŃSTWIE I BÓJKACH! WSCHODNIA HORDA G&M&CH!
Avatar
Chełmianka / 2 września 2009 o 13:02
[size=7]żYDZEW I Róh pedałów dwóch[/size]
Avatar
arco / 2 września 2009 o 12:25
oj chyba dwie ładne flagi dzisiaj spłona...
Avatar
Arthorious / 2 września 2009 o 10:58
Gość napisał:
taki tępy komentarz mógł napisać tylko zakochany ponad życie małolat w swoim klubie, Co do Łęcznej zgoda była Afera a kiedy ostatnio Motor coś zdobył?? to jak życie sukcesami Piłkarzy Narodowych z lat 70siątych więc nie bądz smieszny Łęczna ma 40tys mieszkanców i Potrafi czy tam marudzą na zespół nie!!!!!!!!!! Lublin 350tys ludzi i co jest?? wieć błagam nie porównuj,ale tak naprawdę tak jest i czy wy jesteście ślepi wiekszość mieszkanócow Lublina gdyby zrobić referendum zamkneła by ten głupi klub poza małolatami,



Wystarczy spojrzeć na tabelę i zobaczyć gdzie jest teraz Łęczna a gdzie Motor A tak bardziej poważnie to mi chodziło o odpowiedź na to że Motor nie ma żadnych sukcesów(tamten post zrozumiałem że jak Łęczna grała w ekstraklasie to już jest lepsza co jest nieprawdą bo Motor grał tam dłużej chociaż było to dawno). Poza tym tępy to jesteś Ty bo wierzysz w to co tam napisał. Aha i małolatem też już nie jestem więc daruj sobie napinkę i lepiej przyjdź na mecz zrobisz coś dobrego dla sukcesów klubu-dorzucisz trochę kasy za bilet. Co do tego że w Łęcznej się do to owszem ale tam niestety Bogdanka daje coś ponad 2mln zł albo i więcej nie pamiętam, do tego mają jeszcze innych sponsorów i dorzuca im miasto, a Motor ma ledwo coś koło 1mln z tego co pamiętam więc jest różnica mieć sponsora, a go nie mieć...



Wystarczy spojrzeć na tabelę i zobaczyć gdzie jest teraz Łęczna a gdzie Motor A tak bardziej poważnie to mi chodziło o odpowiedź na to że Motor nie ma żadnych sukcesów(tamten post zrozumiałem że jak Łęczna grała w ekstraklasie to już jest lepsza co jest nieprawdą bo Motor grał tam dłużej chociaż było to dawno). Poza tym tępy to jesteś Ty bo wierzysz w to co tam napisał. Aha i małolatem też już nie jestem więc daruj sobie napinkę i lepiej przyjdź na mecz zrobisz coś dobrego dla sukcesów klubu-dorzucisz troch... rozwiń
Avatar
OPANOWANY / 2 września 2009 o 10:27
Strasznie bojowy jesteś chłopcze. Skoro tak to zapraszam dzisiaj na stadion Pokażesz co potrafisz.
Avatar
OPANOWANY / 2 września 2009 o 10:25
sdasda napisał:
co wy spiewacie !!!!!! wy tylko kozy ru.chacie !!!!!!!
WALIC mOTOR I CALA PILKE NOZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAZDEGO DRESA NA SOLO ZNISZCZE !!!!!!
Avatar
sdasda / 2 września 2009 o 10:21
co wy spiewacie !!!!!! wy tylko kozy ru.chacie !!!!!!!
WALIC mOTOR I CALA PILKE NOZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAZDEGO DRESA NA SOLO ZNISZCZE !!!!!!
Avatar
lubelak za spokojem / 2 września 2009 o 10:10
Jestem za spokojem w tym mieście i przeciwko agresij pseudokibiców - od wczoraj słychać na ul.Kiepury i ul.Prząśniczki wrzaski i i okrzykitypu: "Coooooo? - Widzew! - Ty ku..o" - gdzie jest Policja? co robi dzielnicowy żeby takich bandytów nie było przed blokami? no i niestety gdzie są rodzice i czy oni w ogóle mają świadomość co wyprawiają ich pociechy??? Może zamiast spisywać takich nieletnich pseudowkibiców Policja powinna robić dozór policyjny i niech taki delikwent wraz z rodzicami przychodzi codziennie na komisariat, wtedy będzie wstyd dla rodziców i oberwie się łebkowi...i dlaczego klub nic nie robi żeby wyedukować swoje pociechy????? tak apropos czy wproadzili już te karty żeby wejść na stadion????? łatwiej będzie można wykryć potencjalnego agresora i przestępce...
Jestem za spokojem w tym mieście i przeciwko agresij pseudokibiców - od wczoraj słychać na ul.Kiepury i ul.Prząśniczki wrzaski i i okrzykitypu: "Coooooo? - Widzew! - Ty ku..o" - gdzie jest Policja? co robi dzielnicowy żeby takich bandytów nie było przed blokami? no i niestety gdzie są rodzice i czy oni w ogóle mają świadomość co wyprawiają ich pociechy??? Może zamiast spisywać takich nieletnich pseudowkibiców Policja powinna robić dozór policyjny i niech taki delikwent wraz z rodzicami przychodzi codziennie na komisariat, wtedy... rozwiń
Avatar
kibic / 2 września 2009 o 08:47
poziom tego forum jest żenujący.tylko opluwanie się i obrzucanie wyzwiskami.nie każdy sympatyk Motoru to kibol.dla mediów ważniejsza jest pogoń za sensacją niż wynik sportowy i dobro klubu.poniższy artykuł ukazuje słabość lubelskiej policji.w żadnym mieście w Polsce nie zamyka się ulic przed meczem.w tamtym sezonie ulica tez była zamknięta a policja zezwoliła "wejść z bramą" łodzianom.po meczu widzewiacy na forach internetowych śmiali się ze lubelska policja jest najgorzej zorganizowana w kraju.Ci widzewiacy co nie maja biletów już dawno w trasie do Lublina powinni być zawróceni.ciekawe kto zwróci klubowi straty na które narażają takie artykuły.mniej widzów to mniejsze wpływy do kasy klubu..niestety dla mediów na meczu nic się nie wydarzy złego bo takie same artykuły były przed meczami z łks,stalówką,gieksą itp.nie dajmy się zastraszyć.do zobaczenia na meczu.nie ważne czy sektor A czy C wszyscy dopingują Motor
poziom tego forum jest żenujący.tylko opluwanie się i obrzucanie wyzwiskami.nie każdy sympatyk Motoru to kibol.dla mediów ważniejsza jest pogoń za sensacją niż wynik sportowy i dobro klubu.poniższy artykuł ukazuje słabość lubelskiej policji.w żadnym mieście w Polsce nie zamyka się ulic przed meczem.w tamtym sezonie ulica tez była zamknięta a policja zezwoliła "wejść z bramą" łodzianom.po meczu widzewiacy na forach internetowych śmiali się ze lubelska policja jest najgorzej zorganizowana w kraju.Ci widzewiacy co nie maja biletów już... rozwiń
Avatar
Polak Prawdziwy / 2 września 2009 o 08:29
Kibice Żydzewa na treningu przed wyjazdem do Lublina [url="http://www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc"]http://www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc[/url]
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 3 1

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 3 1

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 24 16

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 16 5

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 202 22

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 1

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!