Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 sierpnia 2009 r.
18:59
Edytuj ten wpis

Motycz: Omal go nie zabili, bo podrywał dziewczyny na ognisku

Autor: Zdjęcie autora (ER BMK)
0 20 A A

Przerażające sceny rozegrały się w podlubelskim Motyczu. Uczestnicy skatowali mężczyznę, bo zalecał się do kobiet. W środę dwójka dorosłych oprawców została aresztowana, 17-letnia dziewczyna trafi do schroniska dla nieletnich.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sobotę przy ognisku biesiadowało kilka osób. Z zeznań świadków wynika, że jeden z mężczyzn zaczepiał kobiety. Innym się to nie spodobało. Przewrócili go na ziemię i zaczęli brutalnie pastwić. Opis wymyślonych przez nich tortur jest szokujący. Zaczęli na niego nawet łopatą sypać ziemię. Grozili, że go zabiją. Katowanie przerwali inni uczestnicy ogniska. Wezwali pogotowie.

Zmasakrowany mężczyzna trafił do szpitala w Lublinie. Jest w ciężkim stanie. Lekarze zgodzili się na jego przesłuchanie, ale zastrzegli, że policjanci mogą mu zadać tylko kilka pytań.

Policjanci szybko zatrzymali mężczyznę i dwie kobiety, z których młodsza ma 17 lat. Prokuratura zastanawiała się nawet czy nie postawić im zarzutu usiłowania zabójstwa. Ostatecznie skończyło się na łagodniejszym, dotyczącym uszkodzenia ciała ze szczególnym okrucieństwem.

– Wystąpiliśmy z wnioskiem o aresztowanie dwójki dorosłych podejrzanych – mówi Dorota Kawa, zastępca prokuratora rejonowego w Lublinie.

W środę po południu sąd podjął taką decyzję. Najmłodsza z kobiet – ze względu na wiek – trafi do schroniska dla nieletnich.

– Mieszkańcy Motycza są wstrząśnięci tym co się stało – mówi Czytelnik, którzy poinformował nas w środę o tym zdarzeniu.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 października 2009 o 21:09
To prawda, faceta wczoraj pogrzeb był!!!
A tak w ogóle, to matka tej 15-latki większość czasu spędza w psychiatryku, niż w domu. Ojciec, to alkoholik, który pracuje za papierosy i wino. Dlatego wylądowała w domu dziecka. Dodatkowo w tej rodzinie to same jakieś kazirodcze dzieci... wiem, to z bardzo dokładnego źródła.
Avatar
~gosc~ / 25 sierpnia 2009 o 21:52
xx* napisał:
Może ktoś z was wie czy ten mężczyzna W.(sprawca) wyszedł już z aresztu, bo krążą takie plotki ?
A co z pobitym czy dochodzi do zdrowia?
Informacje a raczej plotki są tak bardzo różne, że nie wiadomo co jest prawdą.
Słyszałem nawet, że pobity nieżyje - to dopiero paranoja jak można takie ploty roznosić !!!

JA SŁYSZAŁAM, ŻE ZMARŁ W SZPITALU NA STASZICA
Avatar
xx* / 12 sierpnia 2009 o 08:18
Może ktoś z was wie czy ten mężczyzna W.(sprawca) wyszedł już z aresztu, bo krążą takie plotki ?
A co z pobitym czy dochodzi do zdrowia?
Informacje a raczej plotki są tak bardzo różne, że nie wiadomo co jest prawdą.
Słyszałem nawet, że pobity nieżyje - to dopiero paranoja jak można takie ploty roznosić !!!
Avatar
znajomy / 8 sierpnia 2009 o 12:27
A gdzie w tytule masz że ma 50 lat. To że Ty czy ja go znamy to nic nie świadczy. Nie jestem za nikim bo to jedna wielka melina i popieprzeńcy, gość powinien siedzieć z dziećmi w domu a nie latać po lesie z małolatami. Ten co mu to zrobił to wcześniej czy później wiedziałem że do czegoś takiego dojdzie bo mózg już miał dobrze zalany
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2009 o 21:55
dodam ze najbardziej drazni mnie tytuł. 50 letni facet podrywał dziewczyny w wieku 15/17 i 20 na ognisku??? <lol>
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2009 o 21:50
wiejskie plotki..: osoba poszkodowana podobno kiedys zabiła siedemnastoletniego chłopca niedaleko miejsca gdzie sam został napadniety. Ludzie ktorzy to zrobili powinni siedziec w wiezieniu poniewaz stanowia zagrozenie dla innych mieszkancow. Jesli zostana wypuszeczeni nie wychodze z domu. Znecanie sie ze szczegolnym oktocienstwem + usiłowanie zabojstwa - tak sie zgodze. W koncu szpadel nie był narzedziem tortur tylko odrazu wiadomo po co został przyniesiony. Artykuł to wg mnie bzdury. Niech pan dziennikarz bardziej sie postara.
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2009 o 16:33
Ty panna jak nie wiesz co sie dzialo to sie lepiej nie wypowiadaj, sa osoby ktore uratowaly tego czlowieka i wiedza jak bylo....
Avatar
~kaska~ / 6 sierpnia 2009 o 23:39
yedwddd napisał:
ten artykul to same bzdury!!!!! dziennikarze to powinni troche dokladniej opisywac zdarzenie a nie wymyslac nowe historie!! nikt nikogo nie molestwowal a osoby ktore go pobily to same menele!!! lacznie z 15 latka ktora poszla do lasu w jednym celu. zreszta co robila w lecie ze starymi ludzmi? zapytajcie jej matke dlaczego puscila dziecko w takie miejsce??

a Ty skąd wiesz ze to bzdury?????Załoze sie ze jesteś tym menelem i z ta nastolatka do lasu sie wybrałeś,bo widze ze taki poinformowany jestes jakbys tam był i we wszystkim brał udział?A matke 15-latki tez pewnie znasz to moze zapytaj ja czemu pusciła dziecko w takie miejsce i nas szanownie poinformuj

a Ty skąd wiesz ze to bzdury?????Załoze sie ze jesteś tym menelem i z ta nastolatka do lasu sie wybrałeś,bo widze ze taki poinformowany jestes jakbys tam był i we wszystkim brał udział?A matke 15-latki tez pewnie znasz to moze zapytaj ja czemu pusciła dziecko w takie miejsce i nas szanownie poinformuj rozwiń
Avatar
....... / 6 sierpnia 2009 o 22:42
Czytam ten artykul i nie miesci mi sie w glowie ze ktos nie wiedzac dokaldnie co tam sie stalo pisze takie bzdury... Ja razem z kolegami znalezlismy tego mezczyzne i wcale nie bylismy uczestnikami tej libacji... postaramy sie aby osoba ktora napisala te bzdury sprostowala to... to jest nie w porządku ze za uratowanie komus zycia jakis dziennikarzyna robi z nas meneli...
Avatar
kj / 6 sierpnia 2009 o 22:31
Powinny być znacznie surowsze kary. nawet za morderstwo dają góra kilka lat i morderstwo zmieniają na pobicie ze skutkiem śmiertelnym nawet jak ktoś celowo weźmie ze sobą ten młotek czy szpadel. SZOK
Avatar
Gość / 12 października 2009 o 21:09
To prawda, faceta wczoraj pogrzeb był!!!
A tak w ogóle, to matka tej 15-latki większość czasu spędza w psychiatryku, niż w domu. Ojciec, to alkoholik, który pracuje za papierosy i wino. Dlatego wylądowała w domu dziecka. Dodatkowo w tej rodzinie to same jakieś kazirodcze dzieci... wiem, to z bardzo dokładnego źródła.
Avatar
~gosc~ / 25 sierpnia 2009 o 21:52
xx* napisał:
Może ktoś z was wie czy ten mężczyzna W.(sprawca) wyszedł już z aresztu, bo krążą takie plotki ?
A co z pobitym czy dochodzi do zdrowia?
Informacje a raczej plotki są tak bardzo różne, że nie wiadomo co jest prawdą.
Słyszałem nawet, że pobity nieżyje - to dopiero paranoja jak można takie ploty roznosić !!!

JA SŁYSZAŁAM, ŻE ZMARŁ W SZPITALU NA STASZICA
Avatar
xx* / 12 sierpnia 2009 o 08:18
Może ktoś z was wie czy ten mężczyzna W.(sprawca) wyszedł już z aresztu, bo krążą takie plotki ?
A co z pobitym czy dochodzi do zdrowia?
Informacje a raczej plotki są tak bardzo różne, że nie wiadomo co jest prawdą.
Słyszałem nawet, że pobity nieżyje - to dopiero paranoja jak można takie ploty roznosić !!!
Avatar
znajomy / 8 sierpnia 2009 o 12:27
A gdzie w tytule masz że ma 50 lat. To że Ty czy ja go znamy to nic nie świadczy. Nie jestem za nikim bo to jedna wielka melina i popieprzeńcy, gość powinien siedzieć z dziećmi w domu a nie latać po lesie z małolatami. Ten co mu to zrobił to wcześniej czy później wiedziałem że do czegoś takiego dojdzie bo mózg już miał dobrze zalany
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2009 o 21:55
dodam ze najbardziej drazni mnie tytuł. 50 letni facet podrywał dziewczyny w wieku 15/17 i 20 na ognisku??? <lol>
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2009 o 21:50
wiejskie plotki..: osoba poszkodowana podobno kiedys zabiła siedemnastoletniego chłopca niedaleko miejsca gdzie sam został napadniety. Ludzie ktorzy to zrobili powinni siedziec w wiezieniu poniewaz stanowia zagrozenie dla innych mieszkancow. Jesli zostana wypuszeczeni nie wychodze z domu. Znecanie sie ze szczegolnym oktocienstwem + usiłowanie zabojstwa - tak sie zgodze. W koncu szpadel nie był narzedziem tortur tylko odrazu wiadomo po co został przyniesiony. Artykuł to wg mnie bzdury. Niech pan dziennikarz bardziej sie postara.
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2009 o 16:33
Ty panna jak nie wiesz co sie dzialo to sie lepiej nie wypowiadaj, sa osoby ktore uratowaly tego czlowieka i wiedza jak bylo....
Avatar
~kaska~ / 6 sierpnia 2009 o 23:39
yedwddd napisał:
ten artykul to same bzdury!!!!! dziennikarze to powinni troche dokladniej opisywac zdarzenie a nie wymyslac nowe historie!! nikt nikogo nie molestwowal a osoby ktore go pobily to same menele!!! lacznie z 15 latka ktora poszla do lasu w jednym celu. zreszta co robila w lecie ze starymi ludzmi? zapytajcie jej matke dlaczego puscila dziecko w takie miejsce??

a Ty skąd wiesz ze to bzdury?????Załoze sie ze jesteś tym menelem i z ta nastolatka do lasu sie wybrałeś,bo widze ze taki poinformowany jestes jakbys tam był i we wszystkim brał udział?A matke 15-latki tez pewnie znasz to moze zapytaj ja czemu pusciła dziecko w takie miejsce i nas szanownie poinformuj

a Ty skąd wiesz ze to bzdury?????Załoze sie ze jesteś tym menelem i z ta nastolatka do lasu sie wybrałeś,bo widze ze taki poinformowany jestes jakbys tam był i we wszystkim brał udział?A matke 15-latki tez pewnie znasz to moze zapytaj ja czemu pusciła dziecko w takie miejsce i nas szanownie poinformuj rozwiń
Avatar
....... / 6 sierpnia 2009 o 22:42
Czytam ten artykul i nie miesci mi sie w glowie ze ktos nie wiedzac dokaldnie co tam sie stalo pisze takie bzdury... Ja razem z kolegami znalezlismy tego mezczyzne i wcale nie bylismy uczestnikami tej libacji... postaramy sie aby osoba ktora napisala te bzdury sprostowala to... to jest nie w porządku ze za uratowanie komus zycia jakis dziennikarzyna robi z nas meneli...
Avatar
kj / 6 sierpnia 2009 o 22:31
Powinny być znacznie surowsze kary. nawet za morderstwo dają góra kilka lat i morderstwo zmieniają na pobicie ze skutkiem śmiertelnym nawet jak ktoś celowo weźmie ze sobą ten młotek czy szpadel. SZOK
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 0 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 0 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 2

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 3

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 2

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 5

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 7

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 1

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010