Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 lutego 2011 r.
14:15
Edytuj ten wpis

Można już odwiedzać grób abp. Józefa Życińskiego

Autor: Zdjęcie autora (pit)
0 19 A A
Lublinianie odwiedzają grób apb. Życińskiego (Fot. Jacek Świerczyński)
Lublinianie odwiedzają grób apb. Życińskiego (Fot. Jacek Świerczyński)

Lublinianie mogą modlić się już przy krypcie, w której pochowano arcybiskupa Józefa Życińskiego. Podziemia będą otwarte przez cały tydzień.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Na pewno będę tu jeszcze przychodziła, by pomodlić się przy grobie naszego pasterza – mówi Wanda Koczuga, która w południe w niedzielę odwiedziła krypty w archikatedrze lubelskiej. – To piękne, że nasz metropolita do końca swoich dni mógł pracować i był tak aktywny - dodaje.

W niedzielę od rana wierni odwiedzają krypty katedry, gdzie w sobotę pochowano abp Józefa Życińskiego.
- Kiedy szedłem do katedry i patrzyłem na ten baner, z zmarłym metropolitą zobaczyłem jaka wielka dobroć bije z jego twarzy. Czuję wielki żal, że odszedł, to był wielki intelektualista – przyznaje Artur Dziewiela.
W najbliższym tygodniu od poniedziałku do soboty krypty będą otwarte pomiędzy godziną 10 a 17. – W niedzielę będziemy je otwierać po mszach świętych – mówi ksiądz Andrzej Lewandowski z archikatedry lubelskiej.

Krypty będą otwarte do niedzieli 27 lutego, potem będą udostępniane grupom, w ramach zwiedzania archikatedry.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
siomik / 21 lutego 2011 o 19:49
[quote name='Gość' timestamp='1298292828' post='440540']
O ODEZWAŁEŚ SIĘ IDIOTOOOOOO, A JUŻ MYŚLAŁEM ŻE GDZIEŚ ZAGINĄŁEŚ, TERAZ NA KAŻDYM FORUM BĘDZIEMY CZYTAĆ TE TWOJE WPISY, ALE ROZUMIEM ŻE I CZŁOWIEK TWOJEGO POKROJU MUSI GDZIEŚ UPUŚCIĆ SWOJE EMOCJE, JAK W INNY SPOSÓB NIE MOŻE, BO PEWNIE NAWET NIKT PATYKIEM BY CIĘ NIE DOTKNĄ POZDRAWIAM
[/quote]ja rowniez pozdrawiam ciebie mlodociany onanisto oraz nimfomanke twoja siostre..
[quote name='Gość' timestamp='1298292828' post='440540']
O ODEZWAŁEŚ SIĘ IDIOTOOOOOO, A JUŻ MYŚLAŁEM ŻE GDZIEŚ ZAGINĄŁEŚ, TERAZ NA KAŻDYM FORUM BĘDZIEMY CZYTAĆ TE TWOJE WPISY, ALE ROZUMIEM ŻE I CZŁOWIEK TWOJEGO POKROJU MUSI GDZIEŚ UPUŚCIĆ SWOJE EMOCJE, JAK W INNY SPOSÓB NIE MOŻE, BO PEWNIE NAWET NIKT PATYKIEM BY CIĘ NIE DOTKNĄ POZDRAWIAM
[/quote]ja rowniez pozdrawiam ciebie mlodociany onanisto oraz nimfomanke twoja siostre.. rozwiń
Avatar
Gość / 21 lutego 2011 o 13:53
[quote name='siomik' timestamp='1298248268' post='440301']
No nareszcie sie doczekalem caly tydzien trzymam klocka bo nie wiedzialem kiedy bedzie mozna go postawic ale cud sie stal wywalil kite szatan zwany belzebubem ....oj sorki zycinskbubem i ja komisyjnie nasram mu na betonowa skrzynke na samiuskim srodeczku....Powinno mu sie to spodobac..jak myslicie?
[/quote]
O ODEZWAŁEŚ SIĘ IDIOTOOOOOO, A JUŻ MYŚLAŁEM ŻE GDZIEŚ ZAGINĄŁEŚ, TERAZ NA KAŻDYM FORUM BĘDZIEMY CZYTAĆ TE TWOJE WPISY, ALE ROZUMIEM ŻE I CZŁOWIEK TWOJEGO POKROJU MUSI GDZIEŚ UPUŚCIĆ SWOJE EMOCJE, JAK W INNY SPOSÓB NIE MOŻE, BO PEWNIE NAWET NIKT PATYKIEM BY CIĘ NIE DOTKNĄ POZDRAWIAM
[quote name='siomik' timestamp='1298248268' post='440301']
No nareszcie sie doczekalem caly tydzien trzymam klocka bo nie wiedzialem kiedy bedzie mozna go postawic ale cud sie stal wywalil kite szatan zwany belzebubem ....oj sorki zycinskbubem i ja komisyjnie nasram mu na betonowa skrzynke na samiuskim srodeczku....Powinno mu sie to spodobac..jak myslicie?
[/quote]
O ODEZWAŁEŚ SIĘ IDIOTOOOOOO, A JUŻ MYŚLAŁEM ŻE GDZIEŚ ZAGINĄŁEŚ, TERAZ NA KAŻDYM FORUM BĘDZIEMY CZYTAĆ TE TWOJE WPISY, ALE ROZUMIEM ŻE I... rozwiń
Avatar
Dżejms / 21 lutego 2011 o 08:58
Po ile tickets ? Dla Polonii any promołszon ?
Avatar
siomik / 21 lutego 2011 o 04:07
[quote name='zuzza' timestamp='1298257220' post='440318']
relanium nie dla mnie a z pracy nidawno wrocilam podatkow nie odprowadzam bo nie moge znalezc pracy na umowe ale mimo wszystko nie mam w sobie tyle jadu co wiekszosc tutj piszacych majacych prawo do urlopu i innych swiadczen
[/quote]
zuzuś juz cie lubie za te nieodprowadzane podatki.tak trzymaj ..BRAWO...A i taka mala prosba nie wypisuj ze posty czytasz o paru dni,ludzie sa rozni i roznie mysla a ja jestem wlasnie z tych roznie myslacych i zachodze w glowe jak mozna te pare liter czytac kilka dni przeciez to max czytania jest na jakies 5 minut..
[quote name='zuzza' timestamp='1298257220' post='440318']
relanium nie dla mnie a z pracy nidawno wrocilam podatkow nie odprowadzam bo nie moge znalezc pracy na umowe ale mimo wszystko nie mam w sobie tyle jadu co wiekszosc tutj piszacych majacych prawo do urlopu i innych swiadczen
[/quote]
zuzuś juz cie lubie za te nieodprowadzane podatki.tak trzymaj ..BRAWO...A i taka mala prosba nie wypisuj ze posty czytasz o paru dni,ludzie sa rozni i roznie mysla a ja jestem wlasnie z tych roznie myslacych i zac... rozwiń
Avatar
zuzza / 21 lutego 2011 o 04:00
relanium nie dla mnie a z pracy nidawno wrocilam podatkow nie odprowadzam bo nie moge znalezc pracy na umowe ale mimo wszystko nie mam w sobie tyle jadu co wiekszosc tutj piszacych majacych prawo do urlopu i innych swiadczen
Avatar
siomik / 21 lutego 2011 o 03:42
[quote name='zuzza' timestamp='1298255630' post='440313']
bardzo przepraszam ale czytam te posty od paru dni i staram sie usilnie zrozumiec co ma smierc ksiedza do polityki wedlug mnie zaznaczam ze nie jestem zagorzala katoliczka ani wyznawca zadnej z przodujacej partii moze ludzie odpuscie i dajcie zmarlemu spokojnie spoczac a polityka zajmijcie sie w innych okolicnosciach moze czas skonczyc na budzeniu niezdrowych emocji w obliczu smierci naglej czy tragicznej
[/quote]
zuza wez polknij kolejna dawke relanium lub cos mocniejszego..Pozna godzina a ty wypisujesz jakies pier***y powinnas juz spac jutro do pracy musisz isc przeciez fiskus czeka na twoje podatki.Miasto musi miec za co pochowac nastepnego pajaca z mafii watykansko-pedofilskiej..
[quote name='zuzza' timestamp='1298255630' post='440313']
bardzo przepraszam ale czytam te posty od paru dni i staram sie usilnie zrozumiec co ma smierc ksiedza do polityki wedlug mnie zaznaczam ze nie jestem zagorzala katoliczka ani wyznawca zadnej z przodujacej partii moze ludzie odpuscie i dajcie zmarlemu spokojnie spoczac a polityka zajmijcie sie w innych okolicnosciach moze czas skonczyc na budzeniu niezdrowych emocji w obliczu smierci naglej czy tragicznej
[/quote]
zuza wez polknij kolejna daw... rozwiń
Avatar
siomik / 21 lutego 2011 o 03:35
A niech ktos mi powie w jakich godzinach mozna przyjsc i odwiedzic małzoleum biskupa..To taki dobry czlowiek pamietam jak kiedys zapytal sie na antenie radia zet ktora godzina a ja jako pierwszy odpowiedzialem oczywiscie za pomoca sms-a(2.44)a nasz najlepszy biskup pamietam jak dzis powiedzial dziekuje ci synu jestes kolejnym baranem szczuplejszym o ponad dwa zlote tak sie wzruszylem ze az strach...Biskup musi byc na obrazkach ktore dostaja dzieci jak mafia wyrusza po characz(czyli chodzenie po koledzie)..
Avatar
zuzza / 21 lutego 2011 o 03:33
bardzo przepraszam ale czytam te posty od paru dni i staram sie usilnie zrozumiec co ma smierc ksiedza do polityki wedlug mnie zaznaczam ze nie jestem zagorzala katoliczka ani wyznawca zadnej z przodujacej partii moze ludzie odpuscie i dajcie zmarlemu spokojnie spoczac a polityka zajmijcie sie w innych okolicnosciach moze czas skonczyc na budzeniu niezdrowych emocji w obliczu smierci naglej czy tragicznej
Avatar
zuza / 21 lutego 2011 o 03:05
[quote name='ja' timestamp='1298228587' post='440196']
[color="#0000FF"][font="Comic Sans MS"]ODPOWIEDŹ DLA:
1) [size="6"]SOUL;[/size]
2) [size="5"]GRZEGORZ;[/size]
3)[size="5"] DZIADEK:[/size]
[size="5"]Za to Wy daliście prawdziwy PO-PiS Ptasich móżdżków -na takie pier...doły trudno nwet coś napisać...[/size]
[/font][/color]
[/quote]
Avatar
siomik / 21 lutego 2011 o 01:34
[quote name='dziadek' timestamp='1298225387' post='440164']
Żebyś "ty" widział jaki masz mały móżdżek, to ...
[/quote]
Dziadek wyluzuj bo dostaniesz udaru .....jajec:)
Avatar
siomik / 21 lutego 2011 o 19:49
[quote name='Gość' timestamp='1298292828' post='440540']
O ODEZWAŁEŚ SIĘ IDIOTOOOOOO, A JUŻ MYŚLAŁEM ŻE GDZIEŚ ZAGINĄŁEŚ, TERAZ NA KAŻDYM FORUM BĘDZIEMY CZYTAĆ TE TWOJE WPISY, ALE ROZUMIEM ŻE I CZŁOWIEK TWOJEGO POKROJU MUSI GDZIEŚ UPUŚCIĆ SWOJE EMOCJE, JAK W INNY SPOSÓB NIE MOŻE, BO PEWNIE NAWET NIKT PATYKIEM BY CIĘ NIE DOTKNĄ POZDRAWIAM
[/quote]ja rowniez pozdrawiam ciebie mlodociany onanisto oraz nimfomanke twoja siostre..
[quote name='Gość' timestamp='1298292828' post='440540']
O ODEZWAŁEŚ SIĘ IDIOTOOOOOO, A JUŻ MYŚLAŁEM ŻE GDZIEŚ ZAGINĄŁEŚ, TERAZ NA KAŻDYM FORUM BĘDZIEMY CZYTAĆ TE TWOJE WPISY, ALE ROZUMIEM ŻE I CZŁOWIEK TWOJEGO POKROJU MUSI GDZIEŚ UPUŚCIĆ SWOJE EMOCJE, JAK W INNY SPOSÓB NIE MOŻE, BO PEWNIE NAWET NIKT PATYKIEM BY CIĘ NIE DOTKNĄ POZDRAWIAM
[/quote]ja rowniez pozdrawiam ciebie mlodociany onanisto oraz nimfomanke twoja siostre.. rozwiń
Avatar
Gość / 21 lutego 2011 o 13:53
[quote name='siomik' timestamp='1298248268' post='440301']
No nareszcie sie doczekalem caly tydzien trzymam klocka bo nie wiedzialem kiedy bedzie mozna go postawic ale cud sie stal wywalil kite szatan zwany belzebubem ....oj sorki zycinskbubem i ja komisyjnie nasram mu na betonowa skrzynke na samiuskim srodeczku....Powinno mu sie to spodobac..jak myslicie?
[/quote]
O ODEZWAŁEŚ SIĘ IDIOTOOOOOO, A JUŻ MYŚLAŁEM ŻE GDZIEŚ ZAGINĄŁEŚ, TERAZ NA KAŻDYM FORUM BĘDZIEMY CZYTAĆ TE TWOJE WPISY, ALE ROZUMIEM ŻE I CZŁOWIEK TWOJEGO POKROJU MUSI GDZIEŚ UPUŚCIĆ SWOJE EMOCJE, JAK W INNY SPOSÓB NIE MOŻE, BO PEWNIE NAWET NIKT PATYKIEM BY CIĘ NIE DOTKNĄ POZDRAWIAM
[quote name='siomik' timestamp='1298248268' post='440301']
No nareszcie sie doczekalem caly tydzien trzymam klocka bo nie wiedzialem kiedy bedzie mozna go postawic ale cud sie stal wywalil kite szatan zwany belzebubem ....oj sorki zycinskbubem i ja komisyjnie nasram mu na betonowa skrzynke na samiuskim srodeczku....Powinno mu sie to spodobac..jak myslicie?
[/quote]
O ODEZWAŁEŚ SIĘ IDIOTOOOOOO, A JUŻ MYŚLAŁEM ŻE GDZIEŚ ZAGINĄŁEŚ, TERAZ NA KAŻDYM FORUM BĘDZIEMY CZYTAĆ TE TWOJE WPISY, ALE ROZUMIEM ŻE I... rozwiń
Avatar
Dżejms / 21 lutego 2011 o 08:58
Po ile tickets ? Dla Polonii any promołszon ?
Avatar
siomik / 21 lutego 2011 o 04:07
[quote name='zuzza' timestamp='1298257220' post='440318']
relanium nie dla mnie a z pracy nidawno wrocilam podatkow nie odprowadzam bo nie moge znalezc pracy na umowe ale mimo wszystko nie mam w sobie tyle jadu co wiekszosc tutj piszacych majacych prawo do urlopu i innych swiadczen
[/quote]
zuzuś juz cie lubie za te nieodprowadzane podatki.tak trzymaj ..BRAWO...A i taka mala prosba nie wypisuj ze posty czytasz o paru dni,ludzie sa rozni i roznie mysla a ja jestem wlasnie z tych roznie myslacych i zachodze w glowe jak mozna te pare liter czytac kilka dni przeciez to max czytania jest na jakies 5 minut..
[quote name='zuzza' timestamp='1298257220' post='440318']
relanium nie dla mnie a z pracy nidawno wrocilam podatkow nie odprowadzam bo nie moge znalezc pracy na umowe ale mimo wszystko nie mam w sobie tyle jadu co wiekszosc tutj piszacych majacych prawo do urlopu i innych swiadczen
[/quote]
zuzuś juz cie lubie za te nieodprowadzane podatki.tak trzymaj ..BRAWO...A i taka mala prosba nie wypisuj ze posty czytasz o paru dni,ludzie sa rozni i roznie mysla a ja jestem wlasnie z tych roznie myslacych i zac... rozwiń
Avatar
zuzza / 21 lutego 2011 o 04:00
relanium nie dla mnie a z pracy nidawno wrocilam podatkow nie odprowadzam bo nie moge znalezc pracy na umowe ale mimo wszystko nie mam w sobie tyle jadu co wiekszosc tutj piszacych majacych prawo do urlopu i innych swiadczen
Avatar
siomik / 21 lutego 2011 o 03:42
[quote name='zuzza' timestamp='1298255630' post='440313']
bardzo przepraszam ale czytam te posty od paru dni i staram sie usilnie zrozumiec co ma smierc ksiedza do polityki wedlug mnie zaznaczam ze nie jestem zagorzala katoliczka ani wyznawca zadnej z przodujacej partii moze ludzie odpuscie i dajcie zmarlemu spokojnie spoczac a polityka zajmijcie sie w innych okolicnosciach moze czas skonczyc na budzeniu niezdrowych emocji w obliczu smierci naglej czy tragicznej
[/quote]
zuza wez polknij kolejna dawke relanium lub cos mocniejszego..Pozna godzina a ty wypisujesz jakies pier***y powinnas juz spac jutro do pracy musisz isc przeciez fiskus czeka na twoje podatki.Miasto musi miec za co pochowac nastepnego pajaca z mafii watykansko-pedofilskiej..
[quote name='zuzza' timestamp='1298255630' post='440313']
bardzo przepraszam ale czytam te posty od paru dni i staram sie usilnie zrozumiec co ma smierc ksiedza do polityki wedlug mnie zaznaczam ze nie jestem zagorzala katoliczka ani wyznawca zadnej z przodujacej partii moze ludzie odpuscie i dajcie zmarlemu spokojnie spoczac a polityka zajmijcie sie w innych okolicnosciach moze czas skonczyc na budzeniu niezdrowych emocji w obliczu smierci naglej czy tragicznej
[/quote]
zuza wez polknij kolejna daw... rozwiń
Avatar
siomik / 21 lutego 2011 o 03:35
A niech ktos mi powie w jakich godzinach mozna przyjsc i odwiedzic małzoleum biskupa..To taki dobry czlowiek pamietam jak kiedys zapytal sie na antenie radia zet ktora godzina a ja jako pierwszy odpowiedzialem oczywiscie za pomoca sms-a(2.44)a nasz najlepszy biskup pamietam jak dzis powiedzial dziekuje ci synu jestes kolejnym baranem szczuplejszym o ponad dwa zlote tak sie wzruszylem ze az strach...Biskup musi byc na obrazkach ktore dostaja dzieci jak mafia wyrusza po characz(czyli chodzenie po koledzie)..
Avatar
zuzza / 21 lutego 2011 o 03:33
bardzo przepraszam ale czytam te posty od paru dni i staram sie usilnie zrozumiec co ma smierc ksiedza do polityki wedlug mnie zaznaczam ze nie jestem zagorzala katoliczka ani wyznawca zadnej z przodujacej partii moze ludzie odpuscie i dajcie zmarlemu spokojnie spoczac a polityka zajmijcie sie w innych okolicnosciach moze czas skonczyc na budzeniu niezdrowych emocji w obliczu smierci naglej czy tragicznej
Avatar
zuza / 21 lutego 2011 o 03:05
[quote name='ja' timestamp='1298228587' post='440196']
[color="#0000FF"][font="Comic Sans MS"]ODPOWIEDŹ DLA:
1) [size="6"]SOUL;[/size]
2) [size="5"]GRZEGORZ;[/size]
3)[size="5"] DZIADEK:[/size]
[size="5"]Za to Wy daliście prawdziwy PO-PiS Ptasich móżdżków -na takie pier...doły trudno nwet coś napisać...[/size]
[/font][/color]
[/quote]
Avatar
siomik / 21 lutego 2011 o 01:34
[quote name='dziadek' timestamp='1298225387' post='440164']
Żebyś "ty" widział jaki masz mały móżdżek, to ...
[/quote]
Dziadek wyluzuj bo dostaniesz udaru .....jajec:)
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 0 2

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Wojewoda chce więcej kontroli owoców wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy

Wojewoda chce więcej kontroli owoców wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy 0 4

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 0

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 6

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 1

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.