Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 lipca 2014 r.
19:15
Edytuj ten wpis

Mural przy Lubartowskiej już gotowy

Autor: Zdjęcie autora (drs)
4 10 A A

Gotowy jest już artystyczny mural na kamienicy przy ul. Lubartowskiej 57. Przez niecały tydzień stworzyli go dwaj artyści działający wspólnie jako Etam Cru, którzy na swoim koncie mają już malowidła w różnych krajach, w tym w USA. Do Lublina zaprosiła ich Europejska Fundacja Kultury Miejskiej. W zeszłym miesiącu, również za jej sprawą, mural na ścianie przy Centrum Kultury wykonał lubelski artysta Kamil Kuzko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
antygad / 30 września 2014 o 23:21
Smutasy to wy sami jesteście. Ja widzę w tym dużo humoru. Jak wam wszystko nie pasuje to namalujcie lepiej,proszę o zdjęcie to ocenię wasz "geniusz".
Avatar
Dorka / 29 lipca 2014 o 14:12

Piękność! Chcemy więcej! 

Avatar
Mirek / 29 lipca 2014 o 09:32

bardzo ładny, oby więcej takich w Lublinie!

Avatar
Marta / 29 lipca 2014 o 08:20

polaczki jak zwykle narzekają, najlepiej nie robić nic i siedzieć w domu
a mural jest genialny

Avatar
bar / 28 lipca 2014 o 22:54
Niedość że ul.Lubartowska jest zaniedbana to miasto zafundowało mieszkańcom tej ulicy obrzydliwy mural .Czy to kpiny ,czy kawał?
Avatar
Znany / 28 lipca 2014 o 20:50

Polska... mogli zrobić coś optymistycznego, kolorowego

Avatar
szyna / 28 lipca 2014 o 20:22

dobrze że tam nie mieszkam, nie dośc ze okolica posepna to jeszcze jakieś przygnębiające bazgroły, kto zezwala mazac mury i oblepiac przygnebiajacymi zdięciami takimi jak jeszcze niedawno wiśsiały na płocie parku saskiego(dobrze ze ktoś z tym zrobił porzadek)

Avatar
Gość / 28 lipca 2014 o 20:05

genialny!

Avatar
Nie podoba mi się! / 28 lipca 2014 o 20:00

Okropny!!!!  Bardzo wątpliwa "ozdoba" na "takiej" ulicy....

Avatar
fr / 28 lipca 2014 o 19:55

Niezwykle trafnie oddaje istotę egzystencji w tym miejscu

Avatar
antygad / 30 września 2014 o 23:21
Smutasy to wy sami jesteście. Ja widzę w tym dużo humoru. Jak wam wszystko nie pasuje to namalujcie lepiej,proszę o zdjęcie to ocenię wasz "geniusz".
Avatar
Dorka / 29 lipca 2014 o 14:12

Piękność! Chcemy więcej! 

Avatar
Mirek / 29 lipca 2014 o 09:32

bardzo ładny, oby więcej takich w Lublinie!

Avatar
Marta / 29 lipca 2014 o 08:20

polaczki jak zwykle narzekają, najlepiej nie robić nic i siedzieć w domu
a mural jest genialny

Avatar
bar / 28 lipca 2014 o 22:54
Niedość że ul.Lubartowska jest zaniedbana to miasto zafundowało mieszkańcom tej ulicy obrzydliwy mural .Czy to kpiny ,czy kawał?
Avatar
Znany / 28 lipca 2014 o 20:50

Polska... mogli zrobić coś optymistycznego, kolorowego

Avatar
szyna / 28 lipca 2014 o 20:22

dobrze że tam nie mieszkam, nie dośc ze okolica posepna to jeszcze jakieś przygnębiające bazgroły, kto zezwala mazac mury i oblepiac przygnebiajacymi zdięciami takimi jak jeszcze niedawno wiśsiały na płocie parku saskiego(dobrze ze ktoś z tym zrobił porzadek)

Avatar
Gość / 28 lipca 2014 o 20:05

genialny!

Avatar
Nie podoba mi się! / 28 lipca 2014 o 20:00

Okropny!!!!  Bardzo wątpliwa "ozdoba" na "takiej" ulicy....

Avatar
fr / 28 lipca 2014 o 19:55

Niezwykle trafnie oddaje istotę egzystencji w tym miejscu

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 0 0

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 0 0

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 0

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 3

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 6 4

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 1

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 8 1

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 3 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców 1 0

Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w pożarze w Terespolu. Dwie rodziny straciły cały swój dobytek.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 2 7

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe
25 maja 2018, 18:00

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu Z kim do łóżka? w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się spotkanie z poetką Justyną Bargielską. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!