Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 stycznia 2016 r.
20:01

Muszyński znalazł pracę w PKP PLK

Autor: Zdjęcie autora drs
0 37 A A

Grzegorz Muszyński, wojewódzki radny PiS, dostał menadżerskie stanowisko w spółce PKP Polskie Linie Kolejowe, zarządzającej polskimi torami. Objął tu posadę pełnomocnika zarządu ds. inwestycji. Podlega bezpośrednio prezesowi spółki, Antoniemu Jasińskiemu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W nowej pracy Muszyński będzie mieć do czynienia m.in. z opiewającymi na 67 mld złotych inwestycjami wskazanymi w przyjętym jeszcze przez poprzedni rząd Krajowym Programie Kolejowym. Jedną z tych inwestycji jest modernizacja linii z Warszawy do Lublina, na której wykonanie został już ogłoszony przetarg.

Muszyński był w przeszłości m.in. prezesem Portu Lotniczego Lublin i nadzorował budowę lotniska. W wyborach samorządowych w 2014 r. startował jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Lublina.

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 19:15
Do Gościa z dnia 15 stycznia 2016r godz. 15.00 cyt : "Chciałbym z tym Panem pracować. Życzę powodzenia." Jak z Tym Panem Prezesem popracujesz to wtedy pogadamy. Teraz to siedź cicho - bo słoma z butów wystaje.
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 17:28
Ale się uśmiałem czytając te komentarze. Koniecznie musisz popracować z tym człowiekiem, aby poznać jaka to nikła postać :). A co do tego jak znalazł się na wszystkich swoich stołkach to niech się wypowiedzą Ci, którzy te stanowiska mu zaproponowali. :) Oj można by nieźle się zdziwić poznając historię tego pana.
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 15:00
Nie znam Pana Muszyńskiego, ale port lotniczy wybudował, uruchomił i prezesował, dobry menager wie co trzeba załatwić, gdzie kupić gdzie się uśmiechnąć, gdzie pociągnąć za odpowiedni sznurek . Chciałbym z tym Panem pracować. Życzę powodzenia.
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 13:49
Pan Muszyński to jest faktycznie wysokiej klasy specjalista. No o transporcie wie wszystko. No i pewnie pokonał w twardej walce o to stanowisko wielu kandydatów. Przynależność partyjna Pana Muszyńskiego nie miała tu żadnego znaczenia. Po prostu jest dobry.
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 12:37
właściwy człowiek na właściwym miejscu .Wynik wyborów również przemawia za tym
Avatar
Gucio / 14 stycznia 2016 o 12:34

Kopacz to konkretnie za co ?

Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 11:12
Kariera od samolotu do parowozu jak za komuny i PZPR u tow. Grzegorz zna sie na wszystkim czyli niczym.Biedna Polska co uczyniliście wyborcy pisu czy nie szkoda wam Polski?
Avatar
mazur glazur / 14 stycznia 2016 o 10:41

Po prostu ręce opadają. Jaką będzie miał tu zagwarantowaną odprawę? A co z Centrum Onkologii? Czyżby geniusz od wszystkiego tam już wszystko zrobił?

Samoloty i parowozy,  energetyka atomowa i inseminacja krów. Specjalista od wszystkiego czyli od niczego

Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 08:47
Niech tym szpadlem z plakatów trochę pomacha a nie tylko się buja po dyrektorskich stołkach!!!!!! Idę zapisać się do PIS !!!!
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 07:56

PO-PSL PRZEGRALI WYBORY? TO NIC! STANOWISK MAJĄ POD DOSTATKIEM!

Miękkie lądowanie byłej posłanki Magdaleny Gąsior-Marek
Była posłanka PO Magdalena Gąsior-Marek wróciła do pracy w Urzędzie Marszałkowskim.

Będzie kierować nowo utworzonym departamentem.

Konkursu na dyrektorski stołek nie było.

rozwiń
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 19:15
Do Gościa z dnia 15 stycznia 2016r godz. 15.00 cyt : "Chciałbym z tym Panem pracować. Życzę powodzenia." Jak z Tym Panem Prezesem popracujesz to wtedy pogadamy. Teraz to siedź cicho - bo słoma z butów wystaje.
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 17:28
Ale się uśmiałem czytając te komentarze. Koniecznie musisz popracować z tym człowiekiem, aby poznać jaka to nikła postać :). A co do tego jak znalazł się na wszystkich swoich stołkach to niech się wypowiedzą Ci, którzy te stanowiska mu zaproponowali. :) Oj można by nieźle się zdziwić poznając historię tego pana.
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 15:00
Nie znam Pana Muszyńskiego, ale port lotniczy wybudował, uruchomił i prezesował, dobry menager wie co trzeba załatwić, gdzie kupić gdzie się uśmiechnąć, gdzie pociągnąć za odpowiedni sznurek . Chciałbym z tym Panem pracować. Życzę powodzenia.
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 13:49
Pan Muszyński to jest faktycznie wysokiej klasy specjalista. No o transporcie wie wszystko. No i pewnie pokonał w twardej walce o to stanowisko wielu kandydatów. Przynależność partyjna Pana Muszyńskiego nie miała tu żadnego znaczenia. Po prostu jest dobry.
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 12:37
właściwy człowiek na właściwym miejscu .Wynik wyborów również przemawia za tym
Avatar
Gucio / 14 stycznia 2016 o 12:34

Kopacz to konkretnie za co ?

Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 11:12
Kariera od samolotu do parowozu jak za komuny i PZPR u tow. Grzegorz zna sie na wszystkim czyli niczym.Biedna Polska co uczyniliście wyborcy pisu czy nie szkoda wam Polski?
Avatar
mazur glazur / 14 stycznia 2016 o 10:41

Po prostu ręce opadają. Jaką będzie miał tu zagwarantowaną odprawę? A co z Centrum Onkologii? Czyżby geniusz od wszystkiego tam już wszystko zrobił?

Samoloty i parowozy,  energetyka atomowa i inseminacja krów. Specjalista od wszystkiego czyli od niczego

Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 08:47
Niech tym szpadlem z plakatów trochę pomacha a nie tylko się buja po dyrektorskich stołkach!!!!!! Idę zapisać się do PIS !!!!
Avatar
Gość / 14 stycznia 2016 o 07:56

PO-PSL PRZEGRALI WYBORY? TO NIC! STANOWISK MAJĄ POD DOSTATKIEM!

Miękkie lądowanie byłej posłanki Magdaleny Gąsior-Marek
Była posłanka PO Magdalena Gąsior-Marek wróciła do pracy w Urzędzie Marszałkowskim.

Będzie kierować nowo utworzonym departamentem.

Konkursu na dyrektorski stołek nie było.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 2

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 22

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 29

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!