niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Lublin

Muszyński znalazł pracę w PKP PLK

Dodano: 13 stycznia 2016, 20:01
Autor: drs

Grzegorz Muszyński, wojewódzki radny PiS, dostał menadżerskie stanowisko w spółce PKP Polskie Linie Kolejowe, zarządzającej polskimi torami. Objął tu posadę pełnomocnika zarządu ds. inwestycji. Podlega bezpośrednio prezesowi spółki, Antoniemu Jasińskiemu.

W nowej pracy Muszyński będzie mieć do czynienia m.in. z opiewającymi na 67 mld złotych inwestycjami wskazanymi w przyjętym jeszcze przez poprzedni rząd Krajowym Programie Kolejowym. Jedną z tych inwestycji jest modernizacja linii z Warszawy do Lublina, na której wykonanie został już ogłoszony przetarg.

Muszyński był w przeszłości m.in. prezesem Portu Lotniczego Lublin i nadzorował budowę lotniska. W wyborach samorządowych w 2014 r. startował jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Lublina.

Czytaj więcej o: kolej Grzegorz Muszyński
Gość
Gość
Gość
(37) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (14 stycznia 2016 o 19:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Do Gościa z dnia 15 stycznia 2016r godz. 15.00 cyt : "Chciałbym z tym Panem pracować. Życzę powodzenia." Jak z Tym Panem Prezesem popracujesz to wtedy pogadamy. Teraz to siedź cicho - bo słoma z butów wystaje.
Rozwiń
Gość
Gość (14 stycznia 2016 o 17:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ale się uśmiałem czytając te komentarze. Koniecznie musisz popracować z tym człowiekiem, aby poznać jaka to nikła postać :). A co do tego jak znalazł się na wszystkich swoich stołkach to niech się wypowiedzą Ci, którzy te stanowiska mu zaproponowali. :) Oj można by nieźle się zdziwić poznając historię tego pana.
Rozwiń
Gość
Gość (14 stycznia 2016 o 15:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie znam Pana Muszyńskiego, ale port lotniczy wybudował, uruchomił i prezesował, dobry menager wie co trzeba załatwić, gdzie kupić gdzie się uśmiechnąć, gdzie pociągnąć za odpowiedni sznurek . Chciałbym z tym Panem pracować. Życzę powodzenia.
Rozwiń
Gość
Gość (14 stycznia 2016 o 13:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pan Muszyński to jest faktycznie wysokiej klasy specjalista. No o transporcie wie wszystko. No i pewnie pokonał w twardej walce o to stanowisko wielu kandydatów. Przynależność partyjna Pana Muszyńskiego nie miała tu żadnego znaczenia. Po prostu jest dobry.
Rozwiń
Gość
Gość (14 stycznia 2016 o 12:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
właściwy człowiek na właściwym miejscu .Wynik wyborów również przemawia za tym
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (37)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!