niedziela, 14 lutego 2016 r.

Lublin

Otwarcie Centrum Kultury. Są wejściówki, nie ma jednego z artystów

Dodano: 16 września 2013, 16:37
Autor: (IZI)

Centrum Kultury w Lublinie
Centrum Kultury w Lublinie

Są jeszcze wolne miejsca na zwiedzanie odnowionej siedziby Centrum Kultury i na wydarzenia towarzyszące otwarciu. Zmianie uległ jednak program. Swój występ odwołał jeden z artystów.

Centrum Kultury w Lublinie po blisko czterech latach wraca na ul. Peowiaków. Z tej okazji w piątek na placu przed siedzibą CK zobaczymy filmy Rafaela Lewandowskiego i Andrzeja Mathiasza oraz spektakl multimedialny. Następnie na scenie pojawi się zespół Tie Break z Michałem Urbaniakiem.

Gościnnie w wydarzeniu miał także wziąć udział Trilok Gurtu, indyjski kompozytor. Z przyczyn zdrowotnych musiał jednak odwołać wszystkie występy zaplanowane na najbliższe miesiące.

– Koncert inauguracyjny się odbędzie, tylko w nieco innym składzie. Niczego mu nie zabraknie – zapewnia Barbara Szymańska, kierownik Działu Promocji i Marketingu CK w Lublinie.

W inauguracji weźmie za to udział Dorota Jabłońska, artystka zajmująca się malarstwem, grafiką i multimediami. Zrealizuje oprawę wizualną wydarzenia.

W piątek będzie także można zwiedzać odnowioną siedzibę CK. Swoją działalność w świeżo otwartym budynku rozpocznie też kawiarnia "Szklarnia” oraz księgarnia.

Kolejne wydarzenia związane z otwarciem CK potrwają do 29 września. Na większość z nich wstęp jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy wprowadzili więc wejściówki. Część jest jeszcze do wzięcia. – Zapraszamy do odbierania wejściówek i na zwiedzanie, i na filmy, i na niektóre wydarzenia teatralne. Można je odbierać w kasie CK, od godz. 12 do 18 – zachęca Szymańska.
Czytaj więcej o:
wesoły diabeł
Tom
2 komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

wesoły diabeł
wesoły diabeł (18 września 2013 o godzinie 10:15)

Nie będzie Hadesu.

Tom
Tom (17 września 2013 o godzinie 13:03)

A kiedy otwarcie klubu Hades ?

Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24

CENEO