piątek, 22 maja 2015 r.

Multikino w Lublinie kilka dni przed otwarciem (wideo, zdjęcia)

Dodano: 27 października 2013, 18:17
Multipleks zaoferuje kinomanom osiem sal projekcyjnych. Wszystkie pomieszczą 1200 widzów. W najwięks
Multipleks zaoferuje kinomanom osiem sal projekcyjnych. Wszystkie pomieszczą 1200 widzów. W najwięks

Nowe kino w Lublinie powstało w Galerii Olimp. Zaoferuje kinomanom osiem sal projekcyjnych. Wszystkie pomieszczą 1200 widzów. W największej z nich może zasiąść 300 osób.

WIDEO

Galeria Olimp - otwarcie nowego skrzydła

Multikino zajmie w sumie 3 tys. mkw. Mieści się w nowym skrzydle Galerii Olimp. Centrum Handlowe przy al. Spółdzielczości Pracy powiększyło się o 18 tys. mkw. Na parterze znajdziemy przede wszystkim sklepy. Ze starej części galerii przeniesie się tam supermarket Aldik. Będzie jednak działał w nowej, odświeżonej formule i w nowym wystroju. Z Aldikiem sąsiadował będzie sklep Media Expert. Ofertę handlową uzupełnią drogeria Rossmann, apteka Moja Farmacja, sklepy sieci Ziaja, Kolporter i Roma.

W nowym Olimpie pojawi się również pierwszy w Lublinie sklep sieci Toys'R'Us. To największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla najmłodszych. Jej lubelski salon zajmie 1700 mkw. Będzie największym w regionie sklepem z zabawkami.

Otwarcie Multikina i nowej części centrum handlowego zaplanowano na 9 listopada. Dzień wcześniej odbędzie się specjalny seans filmowy dla zaproszonych gości.
Czytaj więcej o:
0 komentarzy
Skomentuj
avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)
Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje