wtorek, 9 lutego 2016 r.

Lublin

Wygrał szóstkę w Dużego Lotka na chybił-trafił (wideo)

Dodano: 26 marca 2009, 08:06

Milioner jeszcze się nie odezwał. Czeka na niego 2,2 mln złotych. Szczęśliwy los wykupił na chybił trafił w kolekturze w lubelskiej dzielnicy Kalinowszczyzna.

WIDEO
Czytaj więcej o:
toto
milioner
milioner
3 komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

toto
toto (27 marca 2009 o godzinie 10:44)
Jaka gazeta taki material - tyle co do rozbieżności informacji. Popatrz kto to napisał ....aferał korupcyjny pewnie zazdroscił i utopił się we własnym jadzie.
milioner
milioner (26 marca 2009 o godzinie 20:37)
a w ogóle. . to nie wiem czy odbiorę tą nagrodę. Pochwaliłem się rodzinie, znajomym ... i już mam więcej wrogów niż przyjaciół. Stworzyli listę i kolejkę oczekujących, kto ode mnie ile chce i na co.. Mam to gdzieś. Po podliczeniu chętnych - połowę musiałbym rozdać. Miałem w planach ratować biednych, wspomóc jakieś dzieciaki, a okazuję się, że najbardziej potrzebujący to zgredy z otoczenia najbliższych. Telefony się urywają. Maile spływają jeden po drugim. Jeden chce mieszkanie, inny pożyczkę na Audi.

LUDZIE; opamiętajcie się. Zagrajcie sobie sami do holery. Podobno nawet ktoś mnie już mafią straszył, że mnie namierzą i nie dadzą żyć. Niech gazeta więcej rozgłosu nada. Skończy się na tym, że będę zmuszony wyprowadzić się z kraju.


To potworne uczucie - WYGRAĆ ... piękne - liczyć na wygraną !
milioner
milioner (26 marca 2009 o godzinie 14:35)
totalny brak logiki... w filmiku pani mówi, ze wygrane zdazaja sie sporadycznie, rzadko, a w teksie ze to szczesliwa kolektura... no to niech sie w koncu ktos zdecyduje... a w sumie nie ważne. mi sie udało! poczekam jeszcze pare dni... zobaczymy co jeszcze napiszecie:)
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24

CENEO