czwartek, 11 lutego 2016 r.

Lublin

Mieli marihuanę i nożyce, chcieli włamać się do matiza

Dodano: 26 marca 2010, 12:32
Autor: tom

Dzielnicowi zatrzymali przy ulicy Zielonej w Lublinie dwóch młodych mężczyzn. Jeden miał przy sobie pudełko z marihuaną, a drugi 25-centymetrowe nożyce krawieckie. Przyznał się, że chciał ich użyć, by włamać do samochodu.

18-letni Grzegorz G. i 17-letni Łukasz Ż. pili w czwartek alkohol przy ulicy Zielonej. Zainteresowali się nimi policjanci.

Okazało się, że 18-latek miał przy sobie marihuanę. Przy 17-latku mundurowi znaleźli nożyce krawieckie o długości ok. 25 cm. – Mężczyzna nie potrafił logicznie wyjaśnić, w jakim celu nosi ze sobą metalowy przedmiot. Odpowiedzi, jakich udzielał, nie zadowoliły policjantów – mówi Dariusz Woliński z lubelskiej policji.

Ostatecznie 17-latek przyznał się, że chwilę wcześniej przy pomocy nożyc usiłował włamać się do zaparkowanego na ul. Biernackiego matiza. Łukasz Ż. wskazał policjantom, gdzie dokładnie znajduje się pojazd. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zauważyli auto z uszkodzonym zamkiem w przednich drzwiach od strony kierowcy.

18-letni Grzegorz G. odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat więzienia. Jego kolega, 17-letni Łukasz Ż. przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze sześciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata i 500 zł. grzywny.
Czytaj więcej o:
Gość
ce
lublinman
3 komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (26 marca 2010 o godzinie 18:19)
[url="http://www.ultrasonline.com/ref/HotHenD/"]http://www.ultrasonline.com/ref/HotHenD/[/url] tutaj coś o nich ... zobacz!!!
ce
ce (26 marca 2010 o godzinie 17:13)
[quote]prosze, oto po****ny wymiar sprawiedliwosci w praktyce! za posiadanie rosliny od 3 lat, za dokonanie proby wlamania z uszkodzeniem mienia 6 mies. na zawiasach.[/quote]
Jesteś głupi jak typowy palacz konopii
lublinman
lublinman (26 marca 2010 o godzinie 17:02)
prosze, oto po****ny wymiar sprawiedliwosci w praktyce! za [b]posiadanie[/b] rosliny od 3 lat, za [b]dokonanie[/b] proby wlamania z uszkodzeniem mienia 6 mies. na zawiasach. :angry:
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24

CENEO