piątek, 22 maja 2015 r.

Już dziś zapisz się na festiwal nauki

Dodano: 25 czerwca 2012, 17:55
Autor: mb
 (Archiwum)
(Archiwum)

Ruszyła rejestracja uczestników na IX Lubelski Festiwal Nauki. Tegoroczna impreza będzie rekordowa – uczelnie i instytuty naukowe przygotowały ponad 900 projektów.

Dzięki temu lubelski festiwal będzie drugim pod względem wielkości w kraju. – W ub. roku mieliśmy ponad 800 projektów, które zobaczyło ponad 40 tys. uczestników – wylicza dr Andrzej Zykubek z KUL, który prowadzi internetową bazę danych festiwalu. – W tym roku będzie ich jeszcze więcej. Tworzy się coś naprawdę fajnego.

Festiwal potrwa od 15 do 21 września. – Czyli w trzecim tygodniu zajęć w szkołach – mówi Zykubek. – Od rozpoczęcia roku szkolnego do początku festiwalu będzie mało czasu. Dlatego – podobnie jak w ostatnich latach – zdecydowaliśmy rozpocząć rejestrację uczestników jeszcze przed wakacjami. Żeby każda szkoła mogła sobie spokojnie zaplanować wrzesień i udział swoich uczniów w naszej imprezie.

Pełna lista projektów i zasady rekrutacji są dostępne na stronie internetowej festiwalu: www.festiwal.lublin.pl. Warto się pospieszyć, bo wiele pokazów ma ograniczoną liczbę miejsc na widowni. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Czytaj więcej o:
0 komentarzy
Skomentuj
avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)
Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje