piątek, 12 lutego 2016 r.

Lublin

Niedziela na Elizówce. Tu handluje się wszystkim (zdjęcia)

Dodano: 4 listopada 2012, 19:29
Autor:

W niedzielę do podlubelskiej Elizówki przyjeżdżają nie tylko ci, którzy chcą sprzedać lub planują kupić samochód. Tuż obok giełdy motoryzacyjnej handluje się w zasadzie wszystkim.

Czytaj więcej o:
Narodowo-Radykalny
Tony
szer
8 komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Narodowo-Radykalny
Narodowo-Radykalny (21 czerwca 2013 o godzinie 23:07)

A te kałachy to po ile? :D Pierwszy właściciel? W dobrym stanie? :D

Tony
Tony (21 czerwca 2013 o godzinie 22:28)

A wszystko co nie nowe to przywiezione z za granicy z wystawki....  

szer
szer (5 listopada 2012 o godzinie 11:39)
A najlepszy numer Pan Prezes wywalił z parkingiem giełdowym. Cena z kosmosu aż 7 zł i Pani informuje, ze w tej cenie jest już wejście na giełdę, Przy furtce wejściowej druga Pani mówi, ze muszę płacić tę złotówę. Po zrobieniu zakupów wracam na parking a tu pilnujący Pan każe mi płacić za wejście na parking bo opuszcajac parking opuściłem takze giełdę. Tak wymyślił Prezes giełdy. Ludzie dzwonili na policję, jaja jak berety. Pokazuje Mu bilet parkingowy za 7 zł i mówię gosciowi, ze idę do swojego samochodu.A on swoje, ze muszę płacić za wejście na parking, bo tak ustalił prezes. Nie zapłaciłem ale mnie interesuje głupota Pana Prezesa, Panie Prezesie parking jest na giełdzie i wyjście z parkingu nie oznacza ze ja opuściłem giełdę.....W życiu na pana parking już nie przyjadę. A moze rada nadzorcza zainteresuje się czy Pan prezes w innych obszarach nie wymyśla takich głupot, które moze obnizają zyskownoiść?
czyścioszek
czyścioszek (5 listopada 2012 o godzinie 08:00)
Bywam często na giełdzie, z racji tego,ze to kupie auto to sprzedam.... Gdy przechodzę koło tego "syfu", który jest oferowany to zasłaniam usta aby się nie porzygać. To brudny syf, jak można dopuścić do handlu tym. Gdzie są jakieś instytucje jak sanepid czy pih. Kto kontroluje tutaj czy kradzione czy nie. Jeden wielki syf !!!!!!!! obok wielkiego miasta
12345
12345 (5 listopada 2012 o godzinie 06:32)
beka z ludzi którzy nie wiedzieli, że tam jest giełda i sprzedaje się inne rzeczy poza samochodami. autor artykułu chyba wczoraj się urodził. Czekam na artykuł w stylu. Na Czechowie trawa jest zielona.
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

13-14 lutego
komentarze (1)1
polubienia (0)0
11-02-2016

13-14 lutego

Alarm 24

CENEO