Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 listopada 2009 r.
15:09
Edytuj ten wpis

Na Al. Racławickich zderzyły sie dwa ople. Trolejbusy utknęły w korku

Autor: Zdjęcie autora er drs
0 14 A A

Wypadek i kolizja na Al. Racławickich. Najpierw zderzyły się dwa ople, a chwilę później, po drugiej stronie ulicy, kierująca samochodem osobowym uderzyła w trolejbus.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Około godziny 14 na Al. Racławickich doszło do wypadku. Z ul. Legionowej bus wyjechał wprost na opla, który jechał od al. Kraśnickiej. Kierowca opla próbował uniknąć zderzenia i zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam zderzył się z drugim oplem, który jechał z przeciwka. Dwaj kierowcy trafili do szpitala.

Po kilkunastu minutach doszło do kolejnej stłuczki, ale po drugiej stronie ulicy. Jak poinformował nasz Internauta Paweł, kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie zagapił się i wjechał w bok trolejbusu.

Al. Racławickie w obie strony są zakorkowane. Tak w stronę al. Kraśnickiej, jak i w stronę Krakowskiego Przedmieścia ruch na Al. Racławickich odbywa się wyłącznie jednym pasem.

Szczególnie duży zator utworzył się w stronę ronda. Przez prawie pół godziny w korku tkwiły trolejbusy pięciu linii, które nie mogły ominąć rozbitych aut .

Informację o wypadku i zdjęcia otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Dziękujemy!
.
.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mlody / 13 listopada 2009 o 22:17
olo napisał:
Jeżdżą za szybko i nie utrzymują prawidłowych odstępów. Powód - brak wyobraźni. Kto dał prawka takim jołopom, tego nikt już nie zdoła ustalić....

Dziś rano byłem świadkiem podobnej stłuczki. Powód - nadmierna prędkość i 1 metrowe odstępy między pojazdami podczas jazdy. Wyobraźnia została w domach....

olo pedale skoro nie znasz faktow to nie pisz głupot bo mozesz w ryj zarobić. brak to chyba ty masz ale między nogami. a nadmierną prędkość to miala twoja matka jak ją listonosz posówal

olo pedale skoro nie znasz faktow to nie pisz głupot bo mozesz w ryj zarobić. brak to chyba ty masz ale między nogami. a nadmierną prędkość to miala twoja matka jak ją listonosz posówal rozwiń
Avatar
kasia / 13 listopada 2009 o 09:29
jakos nikt z policjantow nie pomyslal zeby pokierowac ruchem .... korki tworzyly sie ze wszytskich stron a jedyne co policja zrobila to postawila samochod na srodku drogi jeszcze bardziej ogrniczajac widocznosc wszytskim kierowcom... a wystraczylo zeby chociaz jeden z nich stanal na srodku i wykonal swoja prace ....
Avatar
pan kotek / 13 listopada 2009 o 07:24
Stefan napisał:
Hahahaha widze ze moderatorzy obronili internaute Pawla i nagonke na jego kuszn reporterski i usuneli co niektore wpisy. Zalosne:) Temat z dupy wyjety, niedlugo to bedzie dziennik gier komputerowych i kronika drogowa.


Stefan, ty i twoje komentarze jesteście jak wrzód na du*** - denerwujące i kompletnie niepotrzebne. Nie masz kompletnie nic do powiedzenia, nawet nick ukradłeś kolesiowi który jakiś czas temu coś sensownego czasem tu napisał. Co ci przeszkadza że ktoś zrobił kilka fotek /chyba telefonem bo jakość marna/ i wysłał do dziennika ? A co ty zrobiłeś oprócz wydalenia z siebie sraczki werbalnej anonimowo, na forum i pod cudzym nickiem ?


Stefan, ty i twoje komentarze jesteście jak wrzód na du*** - denerwujące i kompletnie niepotrzebne. Nie masz kompletnie nic do powiedzenia, nawet nick ukradłeś kolesiowi który jakiś czas temu coś sensownego czasem tu napisał. Co ci przeszkadza że ktoś zrobił kilka fotek /chyba telefonem bo jakość marna/ i wysłał do dziennika ? A co ty zrobiłeś oprócz wydalenia z siebie sraczki werbalnej anonimowo, na forum i pod cudzym nickiem ? rozwiń
Avatar
olo / 13 listopada 2009 o 07:07
Jeżdżą za szybko i nie utrzymują prawidłowych odstępów. Powód - brak wyobraźni. Kto dał prawka takim jołopom, tego nikt już nie zdoła ustalić....

Dziś rano byłem świadkiem podobnej stłuczki. Powód - nadmierna prędkość i 1 metrowe odstępy między pojazdami podczas jazdy. Wyobraźnia została w domach....
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 o 01:03
dwa samochody policji, sygnalizacja całkowicie wyłączona a policjantów nie ma, żaden nie wpadł na pomysł aby kierować ruchem, skoro korek się robi i nie ma świateł...
Avatar
arczi_vel_grafik / 12 listopada 2009 o 23:34
WIGOR, nie ma czegoś takiego jak "fakt autentyczny". Fakt jest autentyczny sam w sobie. To jak z "wycofaniem piłki - do tyłu", bo przecież do przodu wycofać się nie da
Avatar
wigor / 12 listopada 2009 o 22:48
Racja Stefan uwijaja sie jak pszczółki - jakby z dziennika wschodniego byli!!!!A tak na marginesie pytanko do internauty pawła - dlaczego strzela fotki zamiast ratować życie ludzkie????? i koleś czy to ty z VII pietra wieżowca przy spadochroniarzy plujesz a nawet sikasz na przechodniów? - fakt autentyczny!!!!!!!
Avatar
Stefan / 12 listopada 2009 o 22:34
Hahahaha widze ze moderatorzy obronili internaute Pawla i nagonke na jego kuszn reporterski i usuneli co niektore wpisy. Zalosne:) Temat z dupy wyjety, niedlugo to bedzie dziennik gier komputerowych i kronika drogowa.
Avatar
~kolka~ / 12 listopada 2009 o 18:35
Przedstawiciele handlowi normę wyrabiali?Zazwyczaj to oni albo małolaty tak jeżdżą
Avatar
Gość / 12 listopada 2009 o 18:04
coś ostatnio lubelscy kierowcy zamiast mózgów maja siano
Avatar
mlody / 13 listopada 2009 o 22:17
olo napisał:
Jeżdżą za szybko i nie utrzymują prawidłowych odstępów. Powód - brak wyobraźni. Kto dał prawka takim jołopom, tego nikt już nie zdoła ustalić....

Dziś rano byłem świadkiem podobnej stłuczki. Powód - nadmierna prędkość i 1 metrowe odstępy między pojazdami podczas jazdy. Wyobraźnia została w domach....

olo pedale skoro nie znasz faktow to nie pisz głupot bo mozesz w ryj zarobić. brak to chyba ty masz ale między nogami. a nadmierną prędkość to miala twoja matka jak ją listonosz posówal

olo pedale skoro nie znasz faktow to nie pisz głupot bo mozesz w ryj zarobić. brak to chyba ty masz ale między nogami. a nadmierną prędkość to miala twoja matka jak ją listonosz posówal rozwiń
Avatar
kasia / 13 listopada 2009 o 09:29
jakos nikt z policjantow nie pomyslal zeby pokierowac ruchem .... korki tworzyly sie ze wszytskich stron a jedyne co policja zrobila to postawila samochod na srodku drogi jeszcze bardziej ogrniczajac widocznosc wszytskim kierowcom... a wystraczylo zeby chociaz jeden z nich stanal na srodku i wykonal swoja prace ....
Avatar
pan kotek / 13 listopada 2009 o 07:24
Stefan napisał:
Hahahaha widze ze moderatorzy obronili internaute Pawla i nagonke na jego kuszn reporterski i usuneli co niektore wpisy. Zalosne:) Temat z dupy wyjety, niedlugo to bedzie dziennik gier komputerowych i kronika drogowa.


Stefan, ty i twoje komentarze jesteście jak wrzód na du*** - denerwujące i kompletnie niepotrzebne. Nie masz kompletnie nic do powiedzenia, nawet nick ukradłeś kolesiowi który jakiś czas temu coś sensownego czasem tu napisał. Co ci przeszkadza że ktoś zrobił kilka fotek /chyba telefonem bo jakość marna/ i wysłał do dziennika ? A co ty zrobiłeś oprócz wydalenia z siebie sraczki werbalnej anonimowo, na forum i pod cudzym nickiem ?


Stefan, ty i twoje komentarze jesteście jak wrzód na du*** - denerwujące i kompletnie niepotrzebne. Nie masz kompletnie nic do powiedzenia, nawet nick ukradłeś kolesiowi który jakiś czas temu coś sensownego czasem tu napisał. Co ci przeszkadza że ktoś zrobił kilka fotek /chyba telefonem bo jakość marna/ i wysłał do dziennika ? A co ty zrobiłeś oprócz wydalenia z siebie sraczki werbalnej anonimowo, na forum i pod cudzym nickiem ? rozwiń
Avatar
olo / 13 listopada 2009 o 07:07
Jeżdżą za szybko i nie utrzymują prawidłowych odstępów. Powód - brak wyobraźni. Kto dał prawka takim jołopom, tego nikt już nie zdoła ustalić....

Dziś rano byłem świadkiem podobnej stłuczki. Powód - nadmierna prędkość i 1 metrowe odstępy między pojazdami podczas jazdy. Wyobraźnia została w domach....
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 o 01:03
dwa samochody policji, sygnalizacja całkowicie wyłączona a policjantów nie ma, żaden nie wpadł na pomysł aby kierować ruchem, skoro korek się robi i nie ma świateł...
Avatar
arczi_vel_grafik / 12 listopada 2009 o 23:34
WIGOR, nie ma czegoś takiego jak "fakt autentyczny". Fakt jest autentyczny sam w sobie. To jak z "wycofaniem piłki - do tyłu", bo przecież do przodu wycofać się nie da
Avatar
wigor / 12 listopada 2009 o 22:48
Racja Stefan uwijaja sie jak pszczółki - jakby z dziennika wschodniego byli!!!!A tak na marginesie pytanko do internauty pawła - dlaczego strzela fotki zamiast ratować życie ludzkie????? i koleś czy to ty z VII pietra wieżowca przy spadochroniarzy plujesz a nawet sikasz na przechodniów? - fakt autentyczny!!!!!!!
Avatar
Stefan / 12 listopada 2009 o 22:34
Hahahaha widze ze moderatorzy obronili internaute Pawla i nagonke na jego kuszn reporterski i usuneli co niektore wpisy. Zalosne:) Temat z dupy wyjety, niedlugo to bedzie dziennik gier komputerowych i kronika drogowa.
Avatar
~kolka~ / 12 listopada 2009 o 18:35
Przedstawiciele handlowi normę wyrabiali?Zazwyczaj to oni albo małolaty tak jeżdżą
Avatar
Gość / 12 listopada 2009 o 18:04
coś ostatnio lubelscy kierowcy zamiast mózgów maja siano
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!