Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 stycznia 2015 r.
6:30
Edytuj ten wpis

Na terenie dawnej zajezdni staną dwa wieżowce. Co jeszcze jest w projekcie?

1 10 A A

Największe w regionie centrum biurowe oraz kompleks mieszkaniowy powstanie na terenie dawnej zajezdni MPK przy al. Kraśnickiej. We wtorek inwestor pokaże dokładny projekt inwestycji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ratusz sprzedał teren zajezdni w maju ubiegłego roku. Cztery działki przejęła lubelska spółka Centrum Zana Holding. Inwestor niemal natychmiast zabrał się za prace nad projektem zabudowy terenu. We wtorek przedstawiciele spółki i władze miasta mają przedstawić finalny kształt inwestycji. Zgodnie z pierwszymi zapowiedziami, powstanie tam największe w regionie centrum biurowe oraz kompleks mieszkaniowy.

Całość będzie miała powierzchnię 100 tys. mkw., z czego tylko 20 proc. zajmą mieszkania. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, na kompleks "Apartamenty Nałęczowska” złożą się 4 budynki, w których zaprojektowano ok. 300 lokali. Mają kusić klientów wysokim standardem wykonania. W połączeniu z atrakcyjną lokalizacją zaowocuje to ceną powyżej lubelskiej średniej. Wstępne prognozy mówią o stawkach rzędu 6 tys. zł za mkw.

Obok osiedla mieszkaniowego staną biura. Z nieoficjalnych informacji wynika, że będzie to kilkanaście budynków. Przy samej al. Kraśnickiej mają stanąć dwa, a nie jak wcześniej zapowiadano jeden wieżowiec. Każdy z gmachów będzie liczył po 14 pięter. Po sąsiedzku zaplanowano trzy niższe budynki biurowe. Na każdy z nich złożą się również trzy połączone ze sobą segmenty. Mniejsze biurowce mają liczyć w sumie ponad 35 tys. mkw. powierzchni.
Inwestor nie rozpoczął jeszcze rozmów z potencjalnymi najemcami. Z dotychczasowych zapowiedzi wynika, że spółka liczy, że przy al. Kraśnickiej pojawią się firmy z sektora finansowego, informatycznego i medycznego, a także instytucje samorządowe i publiczne.

Nie wiadomo jeszcze, jakie będą koszty realizacji inwestycji. Całość powinna być gotowa w ciągu siedmiu lat.

Cztery działki

Grunty przy al. Kraśnickiej to w sumie cztery działki. Największa leży przy samym skrzyżowaniu. Można tu postawić wysokie biurowce. Z kolei liczącą niemal 6 tys. mkw. działkę przy ul. Nałęczowskiej 18 przeznaczono pod zabudowę mieszkaniową z usługami. Sąsiednia, nieco mniejsza działka pozwala na sytuowanie budynków usługowych z mieszkaniami powyżej trzeciej kondygnacji. Identyczne przeznaczenia ma ostatnia z nieruchomości.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 listopada 2016 o 13:38
w Lublinie ceny prawie jak w stolicy a przemysł żaden
Avatar
BudŻet / 13 stycznia 2015 o 10:05

przepraszam ale wydaje mi się, że niektórym wydaje się że Lublin to miasto z pięcioma tysiącami mieszkańców. nie wiem z czego to wynika, może po prostu co dla niektórych liczba 340 tys plus kolejne 150 tys w bliskim sąsiedztwie miasta jest liczbą nie do przeskoczenia! 

w tym mieście jak i w okolicach naprawdę jest sporo osób, których stać na kupno mieszkania w wyższej cenie. zresztą ile tych mieszkań powstanie, 300-400 a może 500, to nie jest dużo. rynek lubelski wchłonie taką liczbę mieszkań czego dowodem są coraz to nowe inwestycje w samym centrum miasta gdzie ceny są wyższe niż te 6 tys z metra a i tak mieszkania rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

dla wielu ludzi, zarówno tych którzy zostali w Lublinie jak i tych którzy wyjechali np na obrzeża mieszkanie w dobrej okolicy jest formą lokaty kapitału. Po za tym nasze miasto się rozwija, powoli bo powoli ale przybywa nowych inwestorów. w ślad za nowymi inwestycjami idzie często kadra, która niekiedy jest z innego miasta albo nawet kraju. ci ludzie muszą gdzieś w końcu mieszkać. posłużę się przykładem dawnego Daewoo kiedy to minimum 20 rodzin koreańskich pracowników wynajmowało mieszkania na Czeremchowej, Kolorowej czy Baśniowej. dziś Daewoo nie ma ale są inne firmy i tych firm przybywa.

ostatnia rzecz, tak na zdrowy chłopski rozum, naprawdę Pani sądzi że inwestor wyłoży o tak w ciemno kilkadziesiąt mln złotych? wydaje mi się, że zanim przystąpi do inwestycji dokładnie prześwietli rynek, przeanalizuje 5 pkt wymienionych przez Panią, do tego dorzuci morze kolejnych analiz i dopiero na podstawie tego podejmie decyzje czy inwestować czy nie! tutaj mamy już plany więc myślę, że jakieś analizy inwestor ma na pewno za sobą

pozdrawiam 

Patrząc na ostatnie umowy "ratusza" związane z najmem powierzchni biurowych, to nie będzie żadnej "randki w ciemno", a klasyczny polityczny deal.

Co do pozostałych kwestii, a w tym zakupów "na pniu" po 6 tysięcy za m2, to te "cieple bułeczki" można odkupić od tych, którzy w sobie wiadomy sposób mieli możliwość rezerwacji zanim jeszcze ogłoszono subskrypcję...

Telewidzu obudź się - mamy XXI wiek!

" związane z najmem powierzchni biurowych, to nie będzie żadnej "randki w ciemno", a klasyczny polityczny deal.

Co do pozostałych kwestii, a w tym zakupów "na pniu" po 6 tysięcy za m2, to te "cieple bułeczki" można odkupić od tych, którzy w sobie wiadomy sposób mieli możliwość rezerwacji zanim jeszcze ogłoszono subskrypcję...

Telewidzu obudź się - mamy XXI wiek!

rozwiń
Avatar
zuu / 13 stycznia 2015 o 10:01

Wieżowce? 14 pięter? Może od razu nazwijmy "to" drapaczem chmur...


Wieżowce? 14 pięter? Może od razu nazwijmy "to" drapaczem chmur...

Kupiec chciał zbudować 100metrowe budynki, ale miejscy planiści się nie zgodzili

Avatar
llubellak@op.pl / 13 stycznia 2015 o 09:50

1. Deweloperzy budują w Lublinie na potęgę.

2. Ludność Lublina maleje.

3. Zarobki (i siła nabywcza) są śmieszne. Max 2 tys. PLN netto.

4. Umowy śmieciowe lub na czas określony (co wyklucza możliwość brania kredytów hipotecznych).

5. Wolnych mieszkań (na rynku wtórnym) jest zatrzęsienie.

Ceny mieszkań będą rosły ... na Fifth Avenue w Nowym Jorku.  :lol:

przepraszam ale wydaje mi się, że niektórym wydaje się że Lublin to miasto z pięcioma tysiącami mieszkańców. nie wiem z czego to wynika, może po prostu co dla niektórych liczba 340 tys plus kolejne 150 tys w bliskim sąsiedztwie miasta jest liczbą nie do przeskoczenia! 

w tym mieście jak i w okolicach naprawdę jest sporo osób, których stać na kupno mieszkania w wyższej cenie. zresztą ile tych mieszkań powstanie, 300-400 a może 500, to nie jest dużo. rynek lubelski wchłonie taką liczbę mieszkań czego dowodem są coraz to nowe inwestycje w samym centrum miasta gdzie ceny są wyższe niż te 6 tys z metra a i tak mieszkania rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

dla wielu ludzi, zarówno tych którzy zostali w Lublinie jak i tych którzy wyjechali np na obrzeża mieszkanie w dobrej okolicy jest formą lokaty kapitału. Po za tym nasze miasto się rozwija, powoli bo powoli ale przybywa nowych inwestorów. w ślad za nowymi inwestycjami idzie często kadra, która niekiedy jest z innego miasta albo nawet kraju. ci ludzie muszą gdzieś w końcu mieszkać. posłużę się przykładem dawnego Daewoo kiedy to minimum 20 rodzin koreańskich pracowników wynajmowało mieszkania na Czeremchowej, Kolorowej czy Baśniowej. dziś Daewoo nie ma ale są inne firmy i tych firm przybywa.

ostatnia rzecz, tak na zdrowy chłopski rozum, naprawdę Pani sądzi że inwestor wyłoży o tak w ciemno kilkadziesiąt mln złotych? wydaje mi się, że zanim przystąpi do inwestycji dokładnie prześwietli rynek, przeanalizuje 5 pkt wymienionych przez Panią, do tego dorzuci morze kolejnych analiz i dopiero na podstawie tego podejmie decyzje czy inwestować czy nie! tutaj mamy już plany więc myślę, że jakieś analizy inwestor ma na pewno za sobą

pozdrawiam 

przepraszam ale wydaje mi się, że niektórym wydaje się że Lublin to miasto z pięcioma tysiącami mieszkańców. nie wiem z czego to wynika, może po prostu co dla niektórych liczba 340 tys plus kolejne 150 tys w bliskim sąsiedztwie miasta jest liczbą nie do przeskoczenia! 

w tym mieście jak i w okolicach naprawdę jest sporo osób, których stać na kupno mieszkania w wyższej cenie. zresztą ile tych mieszkań powstanie, 300-400 a może 500, to nie jest dużo. rynek lubelski wchłonie taką liczbę mieszkań czego dowodem są coraz to nowe i... rozwiń

Avatar
anna-maria / 13 stycznia 2015 o 09:11

a i tak na marginesie, ceny mieszkań w okolicy nie spadną a raczej wzrosną

1. Deweloperzy budują w Lublinie na potęgę.

2. Ludność Lublina maleje.

3. Zarobki (i siła nabywcza) są śmieszne. Max 2 tys. PLN netto.

4. Umowy śmieciowe lub na czas określony (co wyklucza możliwość brania kredytów hipotecznych).

5. Wolnych mieszkań (na rynku wtórnym) jest zatrzęsienie.

Ceny mieszkań będą rosły ... na Fifth Avenue w Nowym Jorku.  :lol:

1. Deweloperzy budują w Lublinie na potęgę.

2. Ludność Lublina maleje.

3. Zarobki (i siła nabywcza) są śmieszne. Max 2 tys. PLN netto.

4. Umowy śmieciowe lub na czas określony (co wyklucza możliwość brania kredytów hipotecznych).

5. Wolnych mieszkań (na rynku wtórnym) jest zatrzęsienie.

Ceny mieszkań będą rosły ... na Fifth Avenue w Nowym Jorku.  :lol:

rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 13 stycznia 2015 o 08:51

ale Wy wiecie, że za 2-3 lata powstanie zachodnia obwodnica Lublina i ruch na Kraśnickich spadnie! znikną przede wszystkim ciężarówki no i kilka osobówek! po drugie w takich budynkach stosuje się trochę inną technologię niż w waszych lepiankach i hałas czy spaliny ( których będzie mniej zgodnie z pierwszym argumentem) będą niestraszne potencjalnych najemcom! osobiście bardzo się cieszę, że powstanie tego typu inwestycja bo:

-dzięki nowym biurom powstaną nowe miejsca pracy ( Lublin jest zagłębiem call centerów ale i małych firm informatycznych. ja wiem że dla wiecznych malkontentów call center to żadna praca ale od czegoś trzeba zacząć no i mimo wszystko lepiej aby ludzie pracowali a nie siedzieli przed kompem i jęczeli jak im źle i niedobrze)

-teren samej zajezdni zostanie zagospodarowany

-ba cały teren naokoło zostanie zagospodarowany, Nałęczowska, Wojciechowska, mogą zmienić swoje oblicze! Lublin dzięki tej inwestycji ma szanse na całkiem ładne, funkcjonalne centrum gdzie ludzie będą mieli prace

a i tak na marginesie, ceny mieszkań w okolicy nie spadną a raczej wzrosną

ale Wy wiecie, że za 2-3 lata powstanie zachodnia obwodnica Lublina i ruch na Kraśnickich spadnie! znikną przede wszystkim ciężarówki no i kilka osobówek! po drugie w takich budynkach stosuje się trochę inną technologię niż w waszych lepiankach i hałas czy spaliny ( których będzie mniej zgodnie z pierwszym argumentem) będą niestraszne potencjalnych najemcom! osobiście bardzo się cieszę, że powstanie tego typu inwestycja bo:

-dzięki nowym biurom powstaną nowe miejsca pracy ( Lublin jest zagłębiem call centerów ale i małych firm info... rozwiń

Avatar
zaq / 13 stycznia 2015 o 08:43
Wieżowce? 14 pięter? Może od razu nazwijmy "to" drapaczem chmur...
Avatar
bart / 13 stycznia 2015 o 08:30

Jeśli okna mieszkań będą wychodziły na głośną ulicę Kraśnicką (lub Nałęczowską) to życzę powodzenia w szukaniu jeleni na te "apartamenty".

Poza tym zabudowa będzie zwarta i ciasna.

Deweloper wykorzysta każdy metr kupionej ziemi.

A sąsiedztwo biurowców jeszcze bardziej obniży atrakcyjność zamieszkania w tym miejscu

Avatar
gość / 13 stycznia 2015 o 08:15

Inwestor nazywa się Dyzio Marzyciel.

Avatar
Mietek / 13 stycznia 2015 o 08:13
2 wieżowce? 14 pięter to zwykle bloczki. Powinno być co najmniej 20 pięter! Ale nie, chronmy na siłę "panoramę" krzakow nalecznałęczowskich! Aaa zapomnialem, ze gdyby budynki mialy być pomalowane w kolorki jak cozl, to nie byloby problemu, mogłyby miec o po 100 pieter, bo przeciez ratuszowi takie kolorki nie przeszkadzają!
Avatar
Gość / 22 listopada 2016 o 13:38
w Lublinie ceny prawie jak w stolicy a przemysł żaden
Avatar
BudŻet / 13 stycznia 2015 o 10:05

przepraszam ale wydaje mi się, że niektórym wydaje się że Lublin to miasto z pięcioma tysiącami mieszkańców. nie wiem z czego to wynika, może po prostu co dla niektórych liczba 340 tys plus kolejne 150 tys w bliskim sąsiedztwie miasta jest liczbą nie do przeskoczenia! 

w tym mieście jak i w okolicach naprawdę jest sporo osób, których stać na kupno mieszkania w wyższej cenie. zresztą ile tych mieszkań powstanie, 300-400 a może 500, to nie jest dużo. rynek lubelski wchłonie taką liczbę mieszkań czego dowodem są coraz to nowe inwestycje w samym centrum miasta gdzie ceny są wyższe niż te 6 tys z metra a i tak mieszkania rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

dla wielu ludzi, zarówno tych którzy zostali w Lublinie jak i tych którzy wyjechali np na obrzeża mieszkanie w dobrej okolicy jest formą lokaty kapitału. Po za tym nasze miasto się rozwija, powoli bo powoli ale przybywa nowych inwestorów. w ślad za nowymi inwestycjami idzie często kadra, która niekiedy jest z innego miasta albo nawet kraju. ci ludzie muszą gdzieś w końcu mieszkać. posłużę się przykładem dawnego Daewoo kiedy to minimum 20 rodzin koreańskich pracowników wynajmowało mieszkania na Czeremchowej, Kolorowej czy Baśniowej. dziś Daewoo nie ma ale są inne firmy i tych firm przybywa.

ostatnia rzecz, tak na zdrowy chłopski rozum, naprawdę Pani sądzi że inwestor wyłoży o tak w ciemno kilkadziesiąt mln złotych? wydaje mi się, że zanim przystąpi do inwestycji dokładnie prześwietli rynek, przeanalizuje 5 pkt wymienionych przez Panią, do tego dorzuci morze kolejnych analiz i dopiero na podstawie tego podejmie decyzje czy inwestować czy nie! tutaj mamy już plany więc myślę, że jakieś analizy inwestor ma na pewno za sobą

pozdrawiam 

Patrząc na ostatnie umowy "ratusza" związane z najmem powierzchni biurowych, to nie będzie żadnej "randki w ciemno", a klasyczny polityczny deal.

Co do pozostałych kwestii, a w tym zakupów "na pniu" po 6 tysięcy za m2, to te "cieple bułeczki" można odkupić od tych, którzy w sobie wiadomy sposób mieli możliwość rezerwacji zanim jeszcze ogłoszono subskrypcję...

Telewidzu obudź się - mamy XXI wiek!

" związane z najmem powierzchni biurowych, to nie będzie żadnej "randki w ciemno", a klasyczny polityczny deal.

Co do pozostałych kwestii, a w tym zakupów "na pniu" po 6 tysięcy za m2, to te "cieple bułeczki" można odkupić od tych, którzy w sobie wiadomy sposób mieli możliwość rezerwacji zanim jeszcze ogłoszono subskrypcję...

Telewidzu obudź się - mamy XXI wiek!

rozwiń
Avatar
zuu / 13 stycznia 2015 o 10:01

Wieżowce? 14 pięter? Może od razu nazwijmy "to" drapaczem chmur...


Wieżowce? 14 pięter? Może od razu nazwijmy "to" drapaczem chmur...

Kupiec chciał zbudować 100metrowe budynki, ale miejscy planiści się nie zgodzili

Avatar
llubellak@op.pl / 13 stycznia 2015 o 09:50

1. Deweloperzy budują w Lublinie na potęgę.

2. Ludność Lublina maleje.

3. Zarobki (i siła nabywcza) są śmieszne. Max 2 tys. PLN netto.

4. Umowy śmieciowe lub na czas określony (co wyklucza możliwość brania kredytów hipotecznych).

5. Wolnych mieszkań (na rynku wtórnym) jest zatrzęsienie.

Ceny mieszkań będą rosły ... na Fifth Avenue w Nowym Jorku.  :lol:

przepraszam ale wydaje mi się, że niektórym wydaje się że Lublin to miasto z pięcioma tysiącami mieszkańców. nie wiem z czego to wynika, może po prostu co dla niektórych liczba 340 tys plus kolejne 150 tys w bliskim sąsiedztwie miasta jest liczbą nie do przeskoczenia! 

w tym mieście jak i w okolicach naprawdę jest sporo osób, których stać na kupno mieszkania w wyższej cenie. zresztą ile tych mieszkań powstanie, 300-400 a może 500, to nie jest dużo. rynek lubelski wchłonie taką liczbę mieszkań czego dowodem są coraz to nowe inwestycje w samym centrum miasta gdzie ceny są wyższe niż te 6 tys z metra a i tak mieszkania rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

dla wielu ludzi, zarówno tych którzy zostali w Lublinie jak i tych którzy wyjechali np na obrzeża mieszkanie w dobrej okolicy jest formą lokaty kapitału. Po za tym nasze miasto się rozwija, powoli bo powoli ale przybywa nowych inwestorów. w ślad za nowymi inwestycjami idzie często kadra, która niekiedy jest z innego miasta albo nawet kraju. ci ludzie muszą gdzieś w końcu mieszkać. posłużę się przykładem dawnego Daewoo kiedy to minimum 20 rodzin koreańskich pracowników wynajmowało mieszkania na Czeremchowej, Kolorowej czy Baśniowej. dziś Daewoo nie ma ale są inne firmy i tych firm przybywa.

ostatnia rzecz, tak na zdrowy chłopski rozum, naprawdę Pani sądzi że inwestor wyłoży o tak w ciemno kilkadziesiąt mln złotych? wydaje mi się, że zanim przystąpi do inwestycji dokładnie prześwietli rynek, przeanalizuje 5 pkt wymienionych przez Panią, do tego dorzuci morze kolejnych analiz i dopiero na podstawie tego podejmie decyzje czy inwestować czy nie! tutaj mamy już plany więc myślę, że jakieś analizy inwestor ma na pewno za sobą

pozdrawiam 

przepraszam ale wydaje mi się, że niektórym wydaje się że Lublin to miasto z pięcioma tysiącami mieszkańców. nie wiem z czego to wynika, może po prostu co dla niektórych liczba 340 tys plus kolejne 150 tys w bliskim sąsiedztwie miasta jest liczbą nie do przeskoczenia! 

w tym mieście jak i w okolicach naprawdę jest sporo osób, których stać na kupno mieszkania w wyższej cenie. zresztą ile tych mieszkań powstanie, 300-400 a może 500, to nie jest dużo. rynek lubelski wchłonie taką liczbę mieszkań czego dowodem są coraz to nowe i... rozwiń

Avatar
anna-maria / 13 stycznia 2015 o 09:11

a i tak na marginesie, ceny mieszkań w okolicy nie spadną a raczej wzrosną

1. Deweloperzy budują w Lublinie na potęgę.

2. Ludność Lublina maleje.

3. Zarobki (i siła nabywcza) są śmieszne. Max 2 tys. PLN netto.

4. Umowy śmieciowe lub na czas określony (co wyklucza możliwość brania kredytów hipotecznych).

5. Wolnych mieszkań (na rynku wtórnym) jest zatrzęsienie.

Ceny mieszkań będą rosły ... na Fifth Avenue w Nowym Jorku.  :lol:

1. Deweloperzy budują w Lublinie na potęgę.

2. Ludność Lublina maleje.

3. Zarobki (i siła nabywcza) są śmieszne. Max 2 tys. PLN netto.

4. Umowy śmieciowe lub na czas określony (co wyklucza możliwość brania kredytów hipotecznych).

5. Wolnych mieszkań (na rynku wtórnym) jest zatrzęsienie.

Ceny mieszkań będą rosły ... na Fifth Avenue w Nowym Jorku.  :lol:

rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 13 stycznia 2015 o 08:51

ale Wy wiecie, że za 2-3 lata powstanie zachodnia obwodnica Lublina i ruch na Kraśnickich spadnie! znikną przede wszystkim ciężarówki no i kilka osobówek! po drugie w takich budynkach stosuje się trochę inną technologię niż w waszych lepiankach i hałas czy spaliny ( których będzie mniej zgodnie z pierwszym argumentem) będą niestraszne potencjalnych najemcom! osobiście bardzo się cieszę, że powstanie tego typu inwestycja bo:

-dzięki nowym biurom powstaną nowe miejsca pracy ( Lublin jest zagłębiem call centerów ale i małych firm informatycznych. ja wiem że dla wiecznych malkontentów call center to żadna praca ale od czegoś trzeba zacząć no i mimo wszystko lepiej aby ludzie pracowali a nie siedzieli przed kompem i jęczeli jak im źle i niedobrze)

-teren samej zajezdni zostanie zagospodarowany

-ba cały teren naokoło zostanie zagospodarowany, Nałęczowska, Wojciechowska, mogą zmienić swoje oblicze! Lublin dzięki tej inwestycji ma szanse na całkiem ładne, funkcjonalne centrum gdzie ludzie będą mieli prace

a i tak na marginesie, ceny mieszkań w okolicy nie spadną a raczej wzrosną

ale Wy wiecie, że za 2-3 lata powstanie zachodnia obwodnica Lublina i ruch na Kraśnickich spadnie! znikną przede wszystkim ciężarówki no i kilka osobówek! po drugie w takich budynkach stosuje się trochę inną technologię niż w waszych lepiankach i hałas czy spaliny ( których będzie mniej zgodnie z pierwszym argumentem) będą niestraszne potencjalnych najemcom! osobiście bardzo się cieszę, że powstanie tego typu inwestycja bo:

-dzięki nowym biurom powstaną nowe miejsca pracy ( Lublin jest zagłębiem call centerów ale i małych firm info... rozwiń

Avatar
zaq / 13 stycznia 2015 o 08:43
Wieżowce? 14 pięter? Może od razu nazwijmy "to" drapaczem chmur...
Avatar
bart / 13 stycznia 2015 o 08:30

Jeśli okna mieszkań będą wychodziły na głośną ulicę Kraśnicką (lub Nałęczowską) to życzę powodzenia w szukaniu jeleni na te "apartamenty".

Poza tym zabudowa będzie zwarta i ciasna.

Deweloper wykorzysta każdy metr kupionej ziemi.

A sąsiedztwo biurowców jeszcze bardziej obniży atrakcyjność zamieszkania w tym miejscu

Avatar
gość / 13 stycznia 2015 o 08:15

Inwestor nazywa się Dyzio Marzyciel.

Avatar
Mietek / 13 stycznia 2015 o 08:13
2 wieżowce? 14 pięter to zwykle bloczki. Powinno być co najmniej 20 pięter! Ale nie, chronmy na siłę "panoramę" krzakow nalecznałęczowskich! Aaa zapomnialem, ze gdyby budynki mialy być pomalowane w kolorki jak cozl, to nie byloby problemu, mogłyby miec o po 100 pieter, bo przeciez ratuszowi takie kolorki nie przeszkadzają!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 2

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 76 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 27

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 2

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 48 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 50 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!