poniedziałek, 29 maja 2017 r.

Lublin

Nadal w śpiączce

Dodano: 22 marca 2002, 20:26

Stan zdrowia posła Arkadiusza Bratkowskiego, który przeszedł w czwartek poważną operację w zamojskim szpitalu im. Papieża Jana Pawła II, nie zmienił się. Chory jest nadal nieprzytomny.
W krasnostawskiej prokuraturze wczoraj po raz drugi przesłuchiwano kierowcę, który pierwszy był na miejscu wypadku, a którego poseł wyprzedzał na trasie. Nie wniósł on do sprawy nic nowego.
Wczoraj też przeprowadzone zostały wstępne ekspertyzy auta.
- Wciąż nie wiemy, co było przyczyną wypadku - mówi Andrzej Stasieczek, szef Prokuratury Rejonowej w Krasnymstawie.
Przypomnijmy, że były marszałek województwa, a ostatnio poseł na Sejm, A. Bratkowski powracał tuż po północy ze środy na czwartek od strony Lublina do domu w Miączynie pod Zamościem. Jego volkswagen zjechał do rowu, obrócił się o 180 stopni
i uderzył w drzewa. Poseł doznał poważnego urazu głowy. Ze szpitala w Krasnymstawie przetransportowany został na Oddział Neurochirurgii szpitala wojewódzkiego
w Zamościu. Tam przeprowadzono mu operację czaszki, usuwając podtwardówkowego krwiaka mózgu. Obecnie przebywa na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Lekarz dyżurny odmawia jakichkolwiek informacji o stanie zdrowia chorego, zasłaniając się, że takie jest życzenie rodziny.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!