Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2015 r.
12:36

"Nagranie w internecie jest dla mnie największą karą". 31-latka sama przyszła na policję

Autor: Zdjęcie autora pab
0 30 A A

W czwartek na policję zgłosiła się kobieta, która ukradła tablet jednemu z klientów sklepu podczas zakupów. Jej wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do kradzieży doszło 18 listopada w sklepie przy ul. Lotniczej w Lublinie. Na zabezpieczonym przez policjantów nagraniu widać jak mężczyzna odkłada swój tablet, aby przymierzyć odzież. Po chwili odchodzi i zapomina go zabrać. Pojawiają się dwie kobiety robiące zakupy. Jedna z nich zabiera pozostawiony sprzęt.

W czwartek do komisariatu VI w Lublinie przyszła jedna z kobiet widoczna na nagraniu. – Przyznała się do kradzieży tabletu. Powiedziała, że nagranie „krążące po internecie” jest dla niej największą karą – relacjonuje podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Złodziejką okazała się 31-letnia mieszkanka Lublina. Opowiedziała, że na zakupach była z młodszą siostrą. Oddała skradziony tablet.

Czytaj więcej o:

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wo / 19 grudnia 2015 o 16:44

Łatwo gazeta nazywa kobietę złodziejką,ale jak na górze kradną miliony to sa anonimowymi.Radziłbym wyhamować używanie takich słów.O czymś świadczy fakt ,że osoba się zgłosiła i powiedziała ,co o tym myśli.Czy tak p[ostępuje złodziej???

Bo sie zesr.. ła jak jej r.. ło w necie było... nawet rym wyszedł :)

Avatar
sn / 13 grudnia 2015 o 18:31
Zwykła złodziejka i to wszystko.Znajomi już jej nigdy nie zaufają.
Avatar
ja / 10 grudnia 2015 o 10:49

niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 

nie nie jest ;) to bylo przywlaszczenie - ii to wlasnie pokazuje nagranie .. przywlaszczenie:) weszla w posiadanie tego tabletu legalnie :) wiec tak naprawde moze was pozwać za naruszenie dobr osobistych :D

Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 09:11
Ta kobieta powinna zostać ukarana !!! Bo jeżeli została tylko pouczona to znaczy że nasz system sprawiedliwości to jedna wielka porażka. Inni mogą wyciągnąć z tego takie np wnioski : "można kraść, a jak mnie przyłapią na gorącym uczynku to przyznam się, okażę skruchę i uniewinnią mnie ...." CHORE
Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 09:09
Nie rozumiem do końca niektórych komentarzy, ludzie ogarnijcie się !!!! To że inni kradną to daje przyzwolenie na kradzież też nam !!!!! Przeraża mnie że ludzie w Polsce tak się zachowują i mają taki tok myślenia :(
Avatar
Magi / 9 grudnia 2015 o 06:24
Takie czasy.ja kilka lat temu dokładnie 5.robiłam zakupy w realu.poszłam mierzyć ubranie to przymierzając kiedy weszłam wisiała w niej damska torebka, stałam pół godziny nikt po nią niewypał.więc wzięłam i odniosłem ją do informacji.pani z informacji wzięła dane z dowodu i wyczytałam kobietę przez mikrofon.kiedy kobieta zjawiła się przy informacji jeszcze na mnie nakrzyczała że ją wzięłam.powiedziała jej pracownica realu,proszę pani pani powinna się cieszyć że ta pani znalaźła i oddała i że uczciwa osoba, bo inna by wyszła nie zgłaszając nikomu z pani torebką.więc takie dostałam podziękowanie
Takie czasy.ja kilka lat temu dokładnie 5.robiłam zakupy w realu.poszłam mierzyć ubranie to przymierzając kiedy weszłam wisiała w niej damska torebka, stałam pół godziny nikt po nią niewypał.więc wzięłam i odniosłem ją do informacji.pani z informacji wzięła dane z dowodu i wyczytałam kobietę przez mikrofon.kiedy kobieta zjawiła się przy informacji jeszcze na mnie nakrzyczała że ją wzięłam.powiedziała jej pracownica realu,proszę pani pani powinna się cieszyć że ta pani znalaźła i oddała i że uczciwa osoba, bo inna by wyszła nie zgłaszając nik... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 14:52
Nie wiadomo jak to było. ile razy ludzie zostawiają towar przy kasie, albo inne rzeczy na terenie sklepu. Myślę, że sprzedawczynie często przywłaszczają sobie przedmioty pozostawione przez klientów. Potem robią niewinną minę i mówią, że nie znalazły takiej rzeczy, bo " sklep nie ponosi odpowiedzialności, że rzeczy pozostawione na jego terenie" Nie róbmy wielkiego "aj waj" z tego. A ten ktoś następnym razem niech pilnuje swych rzeczy. Bez sensu. Współczuję tej kobiecie.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 08:26
Ukradła i nic jej nie usprawiedliwia. Z drugiej strony dobrze, że przyznała się do tego.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 16:58

niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 

Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 13:46
Dziwne jakby się nie przyznała skoro jej twarz widział cały net... Ciekawe czy z taką skruchą sama zgłosiłaby się gdyby takiego nagrania nie było, a ukazałby się sam artykuł?
Avatar
wo / 19 grudnia 2015 o 16:44

Łatwo gazeta nazywa kobietę złodziejką,ale jak na górze kradną miliony to sa anonimowymi.Radziłbym wyhamować używanie takich słów.O czymś świadczy fakt ,że osoba się zgłosiła i powiedziała ,co o tym myśli.Czy tak p[ostępuje złodziej???

Bo sie zesr.. ła jak jej r.. ło w necie było... nawet rym wyszedł :)

Avatar
sn / 13 grudnia 2015 o 18:31
Zwykła złodziejka i to wszystko.Znajomi już jej nigdy nie zaufają.
Avatar
ja / 10 grudnia 2015 o 10:49

niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 

nie nie jest ;) to bylo przywlaszczenie - ii to wlasnie pokazuje nagranie .. przywlaszczenie:) weszla w posiadanie tego tabletu legalnie :) wiec tak naprawde moze was pozwać za naruszenie dobr osobistych :D

Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 09:11
Ta kobieta powinna zostać ukarana !!! Bo jeżeli została tylko pouczona to znaczy że nasz system sprawiedliwości to jedna wielka porażka. Inni mogą wyciągnąć z tego takie np wnioski : "można kraść, a jak mnie przyłapią na gorącym uczynku to przyznam się, okażę skruchę i uniewinnią mnie ...." CHORE
Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 09:09
Nie rozumiem do końca niektórych komentarzy, ludzie ogarnijcie się !!!! To że inni kradną to daje przyzwolenie na kradzież też nam !!!!! Przeraża mnie że ludzie w Polsce tak się zachowują i mają taki tok myślenia :(
Avatar
Magi / 9 grudnia 2015 o 06:24
Takie czasy.ja kilka lat temu dokładnie 5.robiłam zakupy w realu.poszłam mierzyć ubranie to przymierzając kiedy weszłam wisiała w niej damska torebka, stałam pół godziny nikt po nią niewypał.więc wzięłam i odniosłem ją do informacji.pani z informacji wzięła dane z dowodu i wyczytałam kobietę przez mikrofon.kiedy kobieta zjawiła się przy informacji jeszcze na mnie nakrzyczała że ją wzięłam.powiedziała jej pracownica realu,proszę pani pani powinna się cieszyć że ta pani znalaźła i oddała i że uczciwa osoba, bo inna by wyszła nie zgłaszając nikomu z pani torebką.więc takie dostałam podziękowanie
Takie czasy.ja kilka lat temu dokładnie 5.robiłam zakupy w realu.poszłam mierzyć ubranie to przymierzając kiedy weszłam wisiała w niej damska torebka, stałam pół godziny nikt po nią niewypał.więc wzięłam i odniosłem ją do informacji.pani z informacji wzięła dane z dowodu i wyczytałam kobietę przez mikrofon.kiedy kobieta zjawiła się przy informacji jeszcze na mnie nakrzyczała że ją wzięłam.powiedziała jej pracownica realu,proszę pani pani powinna się cieszyć że ta pani znalaźła i oddała i że uczciwa osoba, bo inna by wyszła nie zgłaszając nik... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 14:52
Nie wiadomo jak to było. ile razy ludzie zostawiają towar przy kasie, albo inne rzeczy na terenie sklepu. Myślę, że sprzedawczynie często przywłaszczają sobie przedmioty pozostawione przez klientów. Potem robią niewinną minę i mówią, że nie znalazły takiej rzeczy, bo " sklep nie ponosi odpowiedzialności, że rzeczy pozostawione na jego terenie" Nie róbmy wielkiego "aj waj" z tego. A ten ktoś następnym razem niech pilnuje swych rzeczy. Bez sensu. Współczuję tej kobiecie.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 08:26
Ukradła i nic jej nie usprawiedliwia. Z drugiej strony dobrze, że przyznała się do tego.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 16:58

niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 

Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 13:46
Dziwne jakby się nie przyznała skoro jej twarz widział cały net... Ciekawe czy z taką skruchą sama zgłosiłaby się gdyby takiego nagrania nie było, a ukazałby się sam artykuł?
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic 2 2

40 nowych śmietników stanęło na miejskich przystankach autobusowych w Kraśniku.

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego 2 0

30-letnie rekwizyty z kultowej polskiej komedii, najefektowniejsze kostiumy z warszawskiego Teatru Wielkiego i artystyczne wizje upadku Ikara studentów najlepszych szkół artystycznych w kraju. To na korytarzach. A na Sali Operowej Wielka Gala. Na wszystko wstęp wolny.

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska 2 1

Z Danielem Jeleniewskim i bez Pawła Miesiąca w składzie rozegrają pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie zawodnicy Speed Car Motoru Lublin. W sobotę w Gdańsku zmierzą się ze Zdunek Wybrzeżem

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii
21 kwietnia 2018, 19:00

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się kolejny koncert z cyklu Artyści estrady. Gwiazdą wydarzenia będzie Julia Pietrucha.

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina 0 2

Publikujemy list otwarty radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej do prezydenta Krzysztofa Żuka. Tematem jest "procedowanie zmian Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Lublina".

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek 0 0

Pacjenci często stykają się z sytuacją, gdy zmuszeni są poświęcić wiele godzin, a często nawet dni, by zrealizować przepisaną przez lekarza receptę. Zbyt długie szukanie leków w aptekach słusznie budzi złość i rezygnację. Jeśli mamy za sobą podobne doświadczenia, warto ułatwić sobie życie. Wystarczy skorzystać z kilku prostych sposobów na szukanie leków w aptekach.

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena
galeria

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena 107 7

Nie żyje 27-letnia Marlena, ofiara piątkowej eksplozji w Świdniku. Kobieta zmarła dzisiaj w szpitalu. Z ustaleń śledczych wynika, że jej chłopak oblał ją benzyną i podpalił.

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego 0 0

Zbliża się Dzień MATKI!  Zrób prezent swojej MAMIE i za naszym pośrednictwem złóż jej życzenia.

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze?
galeria
film

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze? 79 9

Po trzech latach przerwy majowe koncerty w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej wracają na teren miasteczka akademickiego na Felinie. W dniach 19-20 maja swoją imprezę zorganizują tu studenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju 2 6

Trwa trzeci już nabór na informatyka Centrum Usług Wspólnych. Dwa poprzednie zakończyły się fiaskiem. To nie jedyny urząd, który boleśnie odczuwa brak fachowców od komputerów. W całym kraju brakuje już około 50 tysięcy programistów

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (20-22.04)