Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 sierpnia 2010 r.
15:29
Edytuj ten wpis

Nagrywa piratów drogowych z Lublina i umieszcza na Youtube (wideo)

0 60 A A

Sreberko997, bo tak nazywa się profil użytkownika portalu Youtube ma nietypowe hobby. Kamerą nagrywa kierowców łamiących przepisy, a filmy umieszcza w Internecie. Nakręcił ich już kilkadziesiąt. Sprawdź czy nie sfilmował także ciebie...

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do filmu nakręconego przez sreberko997 trafić bardzo łatwo. Wystarczy wyprzedzić na podwójnej ciągłej, przejechać światła na czerwonym lub zaparkować samochód na przejściu dla pieszych.

To ostatnie zdarzyło się 3 sierpnia przy ul. Dworcowej w Lublinie kierowcy samochodu dostawczego. Oprócz filmu, który jeszcze tego samego dnia wylądował w Internecie, pod nim czytamy kąśliwy komentarz autora: "Samochód dostawczy skutecznie zaparkował na całym chodniku oraz przejściu dla pieszych. W końcu piwo ciężkie, dzień krótki, roboty sporo. A to, że rodzina z dzieckiem w wózku musi wyjść na ulicę, żeby ominąć samochód... Myślenie nie boli, ale do łatwych też nie należy."

Dostaje się nie tylko kierowcom. Sreberko997 w Internecie umieszcza też niefrasobliwe zachowania pieszych. W czwartek sfilmował dwóch mężczyzn przekraczających poza przejściem dla pieszych ulicę Narutowicza między rozpędzonymi samochodami.

Najwięcej filmów pochodzi z Lublina. Ale są także spoza miasta - z Zamościa, Niedrzwicy Dużej czy Siedlec.

Kim jest sreberko997? Na jego profilu na portalu Youtube można znaleźć tylko krótki opis: "Patrz w lusterka, jestem tuż za Tobą..."

Samochód dostawczy przy ul. Dworcowej w Lublinie


Piesi przebiegający jezdnię na ul. Zana


Kierowcy przejeżdżający na czerwonym świetle. Skrzyżowanie Jana Pawła II - Filaretów


Komentarze 60

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 20 sierpnia 2010 o 21:16
Złotówa, lecz się na mózg, chociaż to już Ci niewiele pomoże. deb*** jesteś i tyle.
Avatar
SUCHY / 9 sierpnia 2010 o 08:55
a ja Panie prawniku jezdze zgodnie z przepisami
i nie popieram tego czlowieka z dwoch powodow
nakreca innych lamiacych przepisy ruchu drogowego sam je lamiac
wiec moze tez niech nagra siebie i pokaze na you tube
a po drugie stwarza zagrozenie w ruchu drogowym ( jak widac na jego filmikach)
a to tez jest karalne
Avatar
prawnik / 9 sierpnia 2010 o 07:05
Ludzie zastanówcie się nad sobą. Kogo chcecie namierzać? Oprócz domysłów niczym nie dysponujecie. Chcecie bić każdego w białym Vito? Po czym poznacie, że to on? Bo białe vito ma lubelskie numery? A może ma samochód w leasingu i jeździ na białostockich, czy warszawskich blachach? A może złapiecie gościa, który podobnym samochodem będzie tylko przejeżdżał przez Lublin? To co tu piszecie, to są groźby karalne (gdybyście byli nieświadomi). Jakoś te filmy jeżdżącym przepisowo nie przeszkadzają. Za to przeszkadzają WAM, czyli sugestia sama się nasuwa. Nie znacie się ani na prawie, ani na przepisach ruchu drogowego. A ja osobiście gościa popieram i jak zajdzie taka potrzeba, będę go za darmo reprezentował w sądzie. Nieważne, czy to przeciw niemu zostanie wytoczone powództwo, czy też on WAM je wytoczy.
Jestem z Tobą Sreberko997
Ludzie zastanówcie się nad sobą. Kogo chcecie namierzać? Oprócz domysłów niczym nie dysponujecie. Chcecie bić każdego w białym Vito? Po czym poznacie, że to on? Bo białe vito ma lubelskie numery? A może ma samochód w leasingu i jeździ na białostockich, czy warszawskich blachach? A może złapiecie gościa, który podobnym samochodem będzie tylko przejeżdżał przez Lublin? To co tu piszecie, to są groźby karalne (gdybyście byli nieświadomi). Jakoś te filmy jeżdżącym przepisowo nie przeszkadzają. Za to przeszkadzają WAM, czyli sugestia sama się nas... rozwiń
Avatar
TdCi / 8 sierpnia 2010 o 23:46
[quote name='złotówa' date='08 sierpień 2010 - 10:33 ' timestamp='1281256406' post='326502']
Cześć.
Operator handycama wozi sie co najmniej dwoma autami. Niskie kadry pochodzą z przechodzonego dostawczaka na bazie jakiegoś kompakta - w lusterku odbija się zarys auta, coś co ma do garba przyklejoną przestrzeń załadunkową, auto dwumiejscowe, coś jak seat inca, caddy na bazie polo, albo stary ford courier, może nawet opel combo na bazie corsy b - wiecie o co chodzi. Kolor bialy albo srebrny. Brak lusterka wstecznego na przedniej szybie (powinni zabrać dowód?). Takiego szukajcie.
Drugie auto to biały "dorosły" dostawczak. Na jednym filmiku widać wycieraczki pracujące na boki - takie rozwiązanie widziałem tylko w vito. Może Wy znacie inne marki? Auto widać raczej nowe - nieporysowane szyby. Na filmiku "Białki-podwojna ciagła" w tylnej klapie audi odbija się zarys białego dostawczaka. Więc vito jest białe.
Typ często pojawia się na dworcowej - pewnie odbiera lub dostarcza jakieś przesyłki albo tam jego szef prowadzi interesy. To dla tych, którzy osobiście chcieliby pogratulować spielbergowi jego działalności.
Nagrania oceniam jako efekt nudy, nieambitnej pracy lub frustracji. Frustracja w mojej ocenie bierze się stąd, że człenio wozi się dostwczakami i to nie swoimi - typowy syndrom zawistnego rodaka.
Filmiki raczej słabe poza jednym - z matizem w roli głównej. Za to gratulacje - mam nadzieję, że misiaki się zajmą kierowcą z Chełma. Reszta cienka. Za cienka, żeby DW rzucał to na swoje łamy.
[/quote]
Powoli, namierzymy go na bank i szeryfowi zrzednie mina.
Chciałbyś być policjantem ze srebrnej vectry, co, szeryfie ?
Moim zdaniem jesteś drobnym pojebem szukającym guza za wszelka cenę.
[quote name='złotówa' date='08 sierpień 2010 - 10:33 ' timestamp='1281256406' post='326502']
Cześć.
Operator handycama wozi sie co najmniej dwoma autami. Niskie kadry pochodzą z przechodzonego dostawczaka na bazie jakiegoś kompakta - w lusterku odbija się zarys auta, coś co ma do garba przyklejoną przestrzeń załadunkową, auto dwumiejscowe, coś jak seat inca, caddy na bazie polo, albo stary ford courier, może nawet opel combo na bazie corsy b - wiecie o co chodzi. Kolor bialy albo srebrny. Brak lust... rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2010 o 23:18
Teraz wszystkie zakompleksione chłopaki z małymi siurkami i nadrabiający te braki potężnymi silnikami swych bolidów, diodami, wydechami, deskami, świecącymi gałkami itp wiejskim tuningiem będą go wyzywac od społeczniaków
Avatar
gość / 8 sierpnia 2010 o 23:08
Gość ma rację, że nagrywa. Jak będziecie jeździć zgodnie z przepisami, to Was nie nagra. A teraz wszyscy, którzy zobaczyli filmy może się 2x zastanowią, zanim zrobią coś głupiego na drodze. Może to uratuje życie jego i innych.
Co do legalności - to chyba portal swietekrowy.pl tez publikuje wykroczenia łącznie z tablicami rejestracyjnymi? Gdyby to było przestępstwo, to właściciele portalu nie wyrobiliby na odszkodowania i koszta procesów.
Brawo sreberko, oby tak dalej.
Avatar
zxc / 8 sierpnia 2010 o 21:17
[quote name='Gość' date='08 sierpień 2010 - 00:53 ' timestamp='1281221618' post='326447']
Bardzo dobrze! Dzięki takim akcjom wielu z Was "miszczowie prostej" żyje, a nie została rozplaskana jak żaby pod moim 80-tonowcem
[/quote]
Brawo przygłupie, widać, że masz 80 ton, ale głupoty, bo każdy wie, że maxymalna dmc wynosi 40 ton
Avatar
Łukasz / 8 sierpnia 2010 o 20:32
He, he, też tak robię. Jeżdżę ciężarówką po kraju i przy okazji kręcę to co się dzieje przede mną. Tylko, że ja mam zamocowaną kamerę na podszybiu, a nie trzymam ją w ręce.
Avatar
lumarcin / 8 sierpnia 2010 o 13:22
KOlego gdybys nie wiedzial pieszy wlazacy na droge poza pasami ma pierwszenstwo i nalezy zwalniac a nie pedzic z pelna predkoscia na nich, bo co by bylo gdyby goscio sie potknal, nie on bylby winny a Ty ...
Avatar
!!! / 8 sierpnia 2010 o 12:48
i jeszcze raz bardzo dobrze popieram takie akcje !!! jestem za !
Avatar
gość / 20 sierpnia 2010 o 21:16
Złotówa, lecz się na mózg, chociaż to już Ci niewiele pomoże. deb*** jesteś i tyle.
Avatar
SUCHY / 9 sierpnia 2010 o 08:55
a ja Panie prawniku jezdze zgodnie z przepisami
i nie popieram tego czlowieka z dwoch powodow
nakreca innych lamiacych przepisy ruchu drogowego sam je lamiac
wiec moze tez niech nagra siebie i pokaze na you tube
a po drugie stwarza zagrozenie w ruchu drogowym ( jak widac na jego filmikach)
a to tez jest karalne
Avatar
prawnik / 9 sierpnia 2010 o 07:05
Ludzie zastanówcie się nad sobą. Kogo chcecie namierzać? Oprócz domysłów niczym nie dysponujecie. Chcecie bić każdego w białym Vito? Po czym poznacie, że to on? Bo białe vito ma lubelskie numery? A może ma samochód w leasingu i jeździ na białostockich, czy warszawskich blachach? A może złapiecie gościa, który podobnym samochodem będzie tylko przejeżdżał przez Lublin? To co tu piszecie, to są groźby karalne (gdybyście byli nieświadomi). Jakoś te filmy jeżdżącym przepisowo nie przeszkadzają. Za to przeszkadzają WAM, czyli sugestia sama się nasuwa. Nie znacie się ani na prawie, ani na przepisach ruchu drogowego. A ja osobiście gościa popieram i jak zajdzie taka potrzeba, będę go za darmo reprezentował w sądzie. Nieważne, czy to przeciw niemu zostanie wytoczone powództwo, czy też on WAM je wytoczy.
Jestem z Tobą Sreberko997
Ludzie zastanówcie się nad sobą. Kogo chcecie namierzać? Oprócz domysłów niczym nie dysponujecie. Chcecie bić każdego w białym Vito? Po czym poznacie, że to on? Bo białe vito ma lubelskie numery? A może ma samochód w leasingu i jeździ na białostockich, czy warszawskich blachach? A może złapiecie gościa, który podobnym samochodem będzie tylko przejeżdżał przez Lublin? To co tu piszecie, to są groźby karalne (gdybyście byli nieświadomi). Jakoś te filmy jeżdżącym przepisowo nie przeszkadzają. Za to przeszkadzają WAM, czyli sugestia sama się nas... rozwiń
Avatar
TdCi / 8 sierpnia 2010 o 23:46
[quote name='złotówa' date='08 sierpień 2010 - 10:33 ' timestamp='1281256406' post='326502']
Cześć.
Operator handycama wozi sie co najmniej dwoma autami. Niskie kadry pochodzą z przechodzonego dostawczaka na bazie jakiegoś kompakta - w lusterku odbija się zarys auta, coś co ma do garba przyklejoną przestrzeń załadunkową, auto dwumiejscowe, coś jak seat inca, caddy na bazie polo, albo stary ford courier, może nawet opel combo na bazie corsy b - wiecie o co chodzi. Kolor bialy albo srebrny. Brak lusterka wstecznego na przedniej szybie (powinni zabrać dowód?). Takiego szukajcie.
Drugie auto to biały "dorosły" dostawczak. Na jednym filmiku widać wycieraczki pracujące na boki - takie rozwiązanie widziałem tylko w vito. Może Wy znacie inne marki? Auto widać raczej nowe - nieporysowane szyby. Na filmiku "Białki-podwojna ciagła" w tylnej klapie audi odbija się zarys białego dostawczaka. Więc vito jest białe.
Typ często pojawia się na dworcowej - pewnie odbiera lub dostarcza jakieś przesyłki albo tam jego szef prowadzi interesy. To dla tych, którzy osobiście chcieliby pogratulować spielbergowi jego działalności.
Nagrania oceniam jako efekt nudy, nieambitnej pracy lub frustracji. Frustracja w mojej ocenie bierze się stąd, że człenio wozi się dostwczakami i to nie swoimi - typowy syndrom zawistnego rodaka.
Filmiki raczej słabe poza jednym - z matizem w roli głównej. Za to gratulacje - mam nadzieję, że misiaki się zajmą kierowcą z Chełma. Reszta cienka. Za cienka, żeby DW rzucał to na swoje łamy.
[/quote]
Powoli, namierzymy go na bank i szeryfowi zrzednie mina.
Chciałbyś być policjantem ze srebrnej vectry, co, szeryfie ?
Moim zdaniem jesteś drobnym pojebem szukającym guza za wszelka cenę.
[quote name='złotówa' date='08 sierpień 2010 - 10:33 ' timestamp='1281256406' post='326502']
Cześć.
Operator handycama wozi sie co najmniej dwoma autami. Niskie kadry pochodzą z przechodzonego dostawczaka na bazie jakiegoś kompakta - w lusterku odbija się zarys auta, coś co ma do garba przyklejoną przestrzeń załadunkową, auto dwumiejscowe, coś jak seat inca, caddy na bazie polo, albo stary ford courier, może nawet opel combo na bazie corsy b - wiecie o co chodzi. Kolor bialy albo srebrny. Brak lust... rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2010 o 23:18
Teraz wszystkie zakompleksione chłopaki z małymi siurkami i nadrabiający te braki potężnymi silnikami swych bolidów, diodami, wydechami, deskami, świecącymi gałkami itp wiejskim tuningiem będą go wyzywac od społeczniaków
Avatar
gość / 8 sierpnia 2010 o 23:08
Gość ma rację, że nagrywa. Jak będziecie jeździć zgodnie z przepisami, to Was nie nagra. A teraz wszyscy, którzy zobaczyli filmy może się 2x zastanowią, zanim zrobią coś głupiego na drodze. Może to uratuje życie jego i innych.
Co do legalności - to chyba portal swietekrowy.pl tez publikuje wykroczenia łącznie z tablicami rejestracyjnymi? Gdyby to było przestępstwo, to właściciele portalu nie wyrobiliby na odszkodowania i koszta procesów.
Brawo sreberko, oby tak dalej.
Avatar
zxc / 8 sierpnia 2010 o 21:17
[quote name='Gość' date='08 sierpień 2010 - 00:53 ' timestamp='1281221618' post='326447']
Bardzo dobrze! Dzięki takim akcjom wielu z Was "miszczowie prostej" żyje, a nie została rozplaskana jak żaby pod moim 80-tonowcem
[/quote]
Brawo przygłupie, widać, że masz 80 ton, ale głupoty, bo każdy wie, że maxymalna dmc wynosi 40 ton
Avatar
Łukasz / 8 sierpnia 2010 o 20:32
He, he, też tak robię. Jeżdżę ciężarówką po kraju i przy okazji kręcę to co się dzieje przede mną. Tylko, że ja mam zamocowaną kamerę na podszybiu, a nie trzymam ją w ręce.
Avatar
lumarcin / 8 sierpnia 2010 o 13:22
KOlego gdybys nie wiedzial pieszy wlazacy na droge poza pasami ma pierwszenstwo i nalezy zwalniac a nie pedzic z pelna predkoscia na nich, bo co by bylo gdyby goscio sie potknal, nie on bylby winny a Ty ...
Avatar
!!! / 8 sierpnia 2010 o 12:48
i jeszcze raz bardzo dobrze popieram takie akcje !!! jestem za !
Zobacz wszystkie komentarze 60

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 0 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 3

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 9 4

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 6 0

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 12

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 16 7

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 3 15

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.