Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2013 r.
19:39
Edytuj ten wpis

Nałęczów: Kierowca wjechał w pieszych, jedna osoba nie żyje

Autor: Zdjęcie autora mc
0 36 A A
Do wypadku doszło w Nałęczowie (Archiwum)
Do wypadku doszło w Nałęczowie (Archiwum)

Dwie osoby zginęły w wypadkach, do których doszło w sobotę po południu na drogach woj. lubelskiego. Sprawca wypadku pod Lublinem uciekł z miejsca zdarzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do pierwszego wypadku doszło w Nałęczowie ok godz. 16.

18-letni kierowca, mieszkaniec Poniatowej, stracił panowanie nad kierownicą suzuki, wjechał na chodnik i potrącił dwie osoby, następnie wjechał w kolejne dwie osoby.

Jedna osoba zmarła na miejscu wypadku. Trzy pozostałe ranne w wypadku osoby zostały zabrane do szpitala. Policja ustala okoliczności wypadku. Kierowca był trzeźwy.

Do kolejnego wypadku doszło przed godz. 17 za Lublinem, w Wólce Lubelskiej.

- Kierujący nieznanym pojazdem, na przejściu dla pieszych potrącił 19-letnią kobietę. Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Ranna kobieta zmarła - wyjaśnia sierż. Kamil Gołębiowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policja szuka sprawcy wypadku. - Policjanci zabezpieczyli ślady w miejscu wypadku, będą również przeglądać zapisy z pobliskiego monitoringu - dodaje policjant.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
krzysiek / 19 grudnia 2013 o 23:22

Nie przesadzaj z tymi fachowcami. Abstrakcyjnie ustawionych znaków i skrzyżowań budowanych bez żadnego pomyślunku jest w Polsce bez liku. W Lublinie też. A pieszy powinien szanować swoje zdrowie i życie i nie liczyć na to że mu się kierowca zatrzyma jak on wejdzie na pasy. Jeśli wyhamuje do zera i pieszy się o tym upewni wtedy ok może iść, ale w przypadku gdy samochód się porusza broń Boże wchodzić na jezdnię. Bo to że okaże się że kierowca jest ostatnim chamem i potrącenie to jego niezaprzeczalna wina zdrowia ofierze nie wróci. Dlatego ja nigdy nie liczę na jakieś gesty dobrej woli ze strony kierujących. Nie mam do nich zaufania i na razie (odpukać) wychodzi mi to na zdrowie. A to że minutę postoję dłużej na pasach aż oni przejadą albo któryś się w końcu zlituje i mnie przepuści to trudno, ale wiem przynajmniej że nie potrąci mnie na przejściu rozpędzony wóz i nie narobię kłopotu i jemu a co najgorsze sobie. Bo on dostanie pudło, zawiasy czy tam jeszcze co innego, ale nawet najsurowsza kara dla niego mojego zdrowia czy życia nie będzie w stanie wrócić.

I jak jest przejście nie ma czegoś takiego że pieszy jest uważany za świętość. Bo często w dżdżystą pogodę, kiedy jest ślisko na jezdni i widoczność jest ograniczona, takiego pieszego po prostu NIE WIDAĆ! A takie przepisy dają pieszym wolną wolę do wychodzenia prosto pod koła auta bez żadnego zastanowienia nad konsekwencjami. Bo prawo drogowe jest po jego stronie, ale prawa fizyki już niestety na jego korzyść działać nie będą...

Także dwa razy pomyśleć zanim się wejdzie na pasy a na pewno będzie to na zdrowie wychodzić. 

w 100 procentach się zgadzam z Tobą

w 100 procentach się zgadzam z Tobą

rozwiń
Avatar
Magda84 / 16 grudnia 2013 o 11:02

Jak tak można

Avatar
Edyta / 16 grudnia 2013 o 10:36

Wiadomo skąd Babcia była??? Chorowinka przyjechała się kurować, a tu ["]

Avatar
Przemo / 15 grudnia 2013 o 19:52
Bierze auto od rodziców małolat i hulaj duszo piekła nie ma i są efekty.......
Avatar
Bliski ofierze / 15 grudnia 2013 o 19:27

Tak to jest jak sie gnojkom daje auto. Jakby potracil moja kobiete smiertelnie to zabilbym smiecia.

Avatar
Gość / 15 grudnia 2013 o 16:41

Kolejny wypadek z winy 18 letniego "kierowcy" w samochodzie tatusia. Mam nadzieję że choć ten wyraził skruchę i przyznał się do winy. Czas chyba by zmieniło się prawo (kolejny raz) w sprawie nauki jazdy jak i późniejszej kariery "kierowcy", ograniczenie do 50km/h a za przekroczenie utrata prawka minimum rok później max 90km/h. Nie napiszę że nie zdarza mi się przekraczanie prędkości ale w ostatnim czasie staram się w miarę trzymać tych "okrągłych znaków z cyferkami", może nie jeden mnie klnie ale co mi tam i tak jak mnie wyprzedzi w drodze na Lublin to spotykam go na światłach przy Kraśnickiej. STOP piratom drogowym!!!

Dla rodzin poszkodowanych wyrazy współczucia.

Kolejny wypadek z winy 18 letniego "kierowcy" w samochodzie tatusia. Mam nadzieję że choć ten wyraził skruchę i przyznał się do winy. Czas chyba by zmieniło się prawo (kolejny raz) w sprawie nauki jazdy jak i późniejszej kariery "kierowcy", ograniczenie do 50km/h a za przekroczenie utrata prawka minimum rok później max 90km/h. Nie napiszę że nie zdarza mi się przekraczanie prędkości ale w ostatnim czasie staram się w miarę trzymać tych "okrągłych znaków z cyferkami", może nie jeden mnie klnie ale co mi tam i tak jak mnie wyprzedzi w drodz... rozwiń

Avatar
LUB / 15 grudnia 2013 o 15:20

OOO MAMY TU PANA CHYBA Z URZEDU WSZYSTKO WIE CZYJE CO I JAK... BOLI CIE TO??

boli jak widze i slysze prostaka za kierownica i nie wazne skąd jest

Avatar
asd / 15 grudnia 2013 o 14:41

wystarczy posłuchac pisku opn w Poniatowej jak jezdza deb***ki TATUSIA wypasionym OPLA

OOO MAMY TU PANA CHYBA Z URZEDU WSZYSTKO WIE CZYJE CO I JAK... BOLI CIE TO??

Avatar
asd / 15 grudnia 2013 o 14:40

LOP i wszystko jasne. Tata dał fure, ale mózgu zapomniał dołożyć. Młody kierowca.brak doświadczenia moc poniosła i niewinni ludzie nie żyją. Wyrazy współczucia dla poszkodowanych i ich rodzin.

lop i tata dał fure? jak tak ci to boli to przeprowadz sie tu też ktoś ci da !!! co ma marka samochodu do wypadku?  widzicie tylko ładny samochod młodego kierowce i juz tatuś dał a może nocami i dniami robił na ten samochod i był tak zmeczony ze nie widział ich ...

lop i tata dał fure? jak tak ci to boli to przeprowadz sie tu też ktoś ci da !!! co ma marka samochodu do wypadku?  widzicie tylko ładny samochod młodego kierowce i juz tatuś dał a może nocami i dniami robił na ten samochod i był tak zmeczony ze nie widział ich ...

rozwiń
Avatar
pieszy / 15 grudnia 2013 o 14:05

wystarczy posłuchac pisku opn w Poniatowej jak jezdza debilki TATUSIA wypasionym OPLEM

Avatar
krzysiek / 19 grudnia 2013 o 23:22

Nie przesadzaj z tymi fachowcami. Abstrakcyjnie ustawionych znaków i skrzyżowań budowanych bez żadnego pomyślunku jest w Polsce bez liku. W Lublinie też. A pieszy powinien szanować swoje zdrowie i życie i nie liczyć na to że mu się kierowca zatrzyma jak on wejdzie na pasy. Jeśli wyhamuje do zera i pieszy się o tym upewni wtedy ok może iść, ale w przypadku gdy samochód się porusza broń Boże wchodzić na jezdnię. Bo to że okaże się że kierowca jest ostatnim chamem i potrącenie to jego niezaprzeczalna wina zdrowia ofierze nie wróci. Dlatego ja nigdy nie liczę na jakieś gesty dobrej woli ze strony kierujących. Nie mam do nich zaufania i na razie (odpukać) wychodzi mi to na zdrowie. A to że minutę postoję dłużej na pasach aż oni przejadą albo któryś się w końcu zlituje i mnie przepuści to trudno, ale wiem przynajmniej że nie potrąci mnie na przejściu rozpędzony wóz i nie narobię kłopotu i jemu a co najgorsze sobie. Bo on dostanie pudło, zawiasy czy tam jeszcze co innego, ale nawet najsurowsza kara dla niego mojego zdrowia czy życia nie będzie w stanie wrócić.

I jak jest przejście nie ma czegoś takiego że pieszy jest uważany za świętość. Bo często w dżdżystą pogodę, kiedy jest ślisko na jezdni i widoczność jest ograniczona, takiego pieszego po prostu NIE WIDAĆ! A takie przepisy dają pieszym wolną wolę do wychodzenia prosto pod koła auta bez żadnego zastanowienia nad konsekwencjami. Bo prawo drogowe jest po jego stronie, ale prawa fizyki już niestety na jego korzyść działać nie będą...

Także dwa razy pomyśleć zanim się wejdzie na pasy a na pewno będzie to na zdrowie wychodzić. 

w 100 procentach się zgadzam z Tobą

w 100 procentach się zgadzam z Tobą

rozwiń
Avatar
Magda84 / 16 grudnia 2013 o 11:02

Jak tak można

Avatar
Edyta / 16 grudnia 2013 o 10:36

Wiadomo skąd Babcia była??? Chorowinka przyjechała się kurować, a tu ["]

Avatar
Przemo / 15 grudnia 2013 o 19:52
Bierze auto od rodziców małolat i hulaj duszo piekła nie ma i są efekty.......
Avatar
Bliski ofierze / 15 grudnia 2013 o 19:27

Tak to jest jak sie gnojkom daje auto. Jakby potracil moja kobiete smiertelnie to zabilbym smiecia.

Avatar
Gość / 15 grudnia 2013 o 16:41

Kolejny wypadek z winy 18 letniego "kierowcy" w samochodzie tatusia. Mam nadzieję że choć ten wyraził skruchę i przyznał się do winy. Czas chyba by zmieniło się prawo (kolejny raz) w sprawie nauki jazdy jak i późniejszej kariery "kierowcy", ograniczenie do 50km/h a za przekroczenie utrata prawka minimum rok później max 90km/h. Nie napiszę że nie zdarza mi się przekraczanie prędkości ale w ostatnim czasie staram się w miarę trzymać tych "okrągłych znaków z cyferkami", może nie jeden mnie klnie ale co mi tam i tak jak mnie wyprzedzi w drodze na Lublin to spotykam go na światłach przy Kraśnickiej. STOP piratom drogowym!!!

Dla rodzin poszkodowanych wyrazy współczucia.

Kolejny wypadek z winy 18 letniego "kierowcy" w samochodzie tatusia. Mam nadzieję że choć ten wyraził skruchę i przyznał się do winy. Czas chyba by zmieniło się prawo (kolejny raz) w sprawie nauki jazdy jak i późniejszej kariery "kierowcy", ograniczenie do 50km/h a za przekroczenie utrata prawka minimum rok później max 90km/h. Nie napiszę że nie zdarza mi się przekraczanie prędkości ale w ostatnim czasie staram się w miarę trzymać tych "okrągłych znaków z cyferkami", może nie jeden mnie klnie ale co mi tam i tak jak mnie wyprzedzi w drodz... rozwiń

Avatar
LUB / 15 grudnia 2013 o 15:20

OOO MAMY TU PANA CHYBA Z URZEDU WSZYSTKO WIE CZYJE CO I JAK... BOLI CIE TO??

boli jak widze i slysze prostaka za kierownica i nie wazne skąd jest

Avatar
asd / 15 grudnia 2013 o 14:41

wystarczy posłuchac pisku opn w Poniatowej jak jezdza deb***ki TATUSIA wypasionym OPLA

OOO MAMY TU PANA CHYBA Z URZEDU WSZYSTKO WIE CZYJE CO I JAK... BOLI CIE TO??

Avatar
asd / 15 grudnia 2013 o 14:40

LOP i wszystko jasne. Tata dał fure, ale mózgu zapomniał dołożyć. Młody kierowca.brak doświadczenia moc poniosła i niewinni ludzie nie żyją. Wyrazy współczucia dla poszkodowanych i ich rodzin.

lop i tata dał fure? jak tak ci to boli to przeprowadz sie tu też ktoś ci da !!! co ma marka samochodu do wypadku?  widzicie tylko ładny samochod młodego kierowce i juz tatuś dał a może nocami i dniami robił na ten samochod i był tak zmeczony ze nie widział ich ...

lop i tata dał fure? jak tak ci to boli to przeprowadz sie tu też ktoś ci da !!! co ma marka samochodu do wypadku?  widzicie tylko ładny samochod młodego kierowce i juz tatuś dał a może nocami i dniami robił na ten samochod i był tak zmeczony ze nie widział ich ...

rozwiń
Avatar
pieszy / 15 grudnia 2013 o 14:05

wystarczy posłuchac pisku opn w Poniatowej jak jezdza debilki TATUSIA wypasionym OPLEM

Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
23 czerwca 2018, 18:00

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej 0 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wspólne świętowanie Nocy św. Jana. 23 czerwca o godz. 18 na terenie Skansenu w sektorze Powiśle odbędzie się ciekawe wydarzenie kulturalne.

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość
23 czerwca 2018, 18:00

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się impreza na rozpoczęcie wakacji.

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium 1 0

Starosta puławski Witold Popiołek i cały zarząd powiatu w środę otrzymał absolutorium. Radni nie mieli poważniejszych zastrzeżeń, ale nie wszyscy zagłosowali „za”. Część opozycji symbolicznie wstrzymała się od głosu.

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy 0 0

W Cieleśnicy i Pratulinie odbywa się w ten weekend Święto Ziół. W piątek w pałacu w Cieleśnicy eksperci i zielarze rozmawiają o Ziemi Zielonej Planecie. W sobotę w Pratulinie czekają na was wykłady, występy muzyczne i stoiska z produktami ziołowymi zakończone puszczaniem wianków na Bugu. A w niedzielę w ogrodach i zielnikach cieleśnickiego pałacu odbędzie się wspólne gotowanie

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu
galeria

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu 0 0

Zapomniana i zaniedbana sprawa. 112 gmachów wartości z górą 20 mln zł stoi pustką i niszczeje. Martwe miasto o 22 ulicach... Niedokończone gmachy – mieszkaniem dla puszczyków.

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi 12 5

11 nowych pociągów elektrycznych zamawia samorząd województwa lubelskiego. To już drugie podejście do tego zakupu - za pierwszym razem przetarg unieważniono, bo oferowane pojazdy były zbyt drogie.

Asian Street Food Festiwal w Radości
23 czerwca 2018, 12:00

Asian Street Food Festiwal w Radości 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się Asian Street Food Festiwal, czyli impreza dla miłośników azjatyckiej kuchni ulicznej.

Taito w Stars Disco Club
23 czerwca 2018, 21:00

Taito w Stars Disco Club 0 0

W sobotę, 23 czerwca o godz. 21 w klubie Stars Disco (Krakowskie Przedmieście 40) wystąpi popularny Taito.

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł?

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł? 1 0

Losowanie Eurojackpot z 22 czerwca 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś zgarnie dziś główną wygraną w wysokości 385 mln zł?

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej
film

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej 14 19

Podczas piątkowej konferencji w puławskim hotelu "Prima" oficjalnie zaprezentowano kandydata PO, Nowoczesnej, KOD-u, SLD i Komitetu Obywatelskiego na prezydenta Puław. Został nim Mariusz Cytryński, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Powiśle".

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców 18 8

Nawet kilkaset złotych w ciągu kilku dni musieli wpłacić do szkół rodzice przerażeni tym, że jeśli tego nie zrobią ich dzieci nie dostaną w piątek świadectw. To opłaty za książki, z których dzieci korzystały przez minione dziesięć miesięcy.

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82 4 1

Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na drodze krajowej nr 82. Korki są spowodowane letnimi remontami cząstkowymi.

Strażak z Chełma na medal

Strażak z Chełma na medal 6 0

Rafał Bereza z Chełma wraz z drużyną zdobył tytuł mistrzów europy podczas Mistrzostw Europy TFA w niemieckim Mönchengladbach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!