Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 lutego 2013 r.
14:43
Edytuj ten wpis

Napadli na policjantów, a potem zabarykadowali się w mieszkaniu

Autor: Zdjęcie autora er
0 25 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski / archiwum)
(Wojciech Nieśpiałowski / archiwum)

Na ul. Żelaznej pijani mężczyźni zaatakowali patrol policji. Potem zamknęli się w mieszkaniu. Trzeba było wyważać drzwi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sygnał o wczorajszej interwencji policji przy ul. Żelaznej otrzymaliśmy od Czytelnika.

- W nowym, socjalnym budynku przy ul. Żelaznej w Lublinie było dużo policjantów i straż pożarna - napisał.

We wtorek ok. godziny 20 policjanci zostali wezwani na interwencję, bo kilku mężczyzn przed blokiem zaczepiało przechodniów. Pojechał tam dwuosobowy patrol policji. Okazało się, że przed klatką schodową stoi kilku mężczyzn. Zaatakowali policjantów. Bili ich pięściami po głowach.

Gdy pojawiły się kolejne radiowozy, napastnicy uciekli. Trzech zniknęło pomiędzy budynkami. Pozostali uciekli do budynku. Zamknęli się w jednym z mieszkań.

- Nie chcieli wpuścić policjantów do środka – mówi Andrzej Fijołek, z KWP w Lublinie. – Strażacy wyważyli drzwi.

Do izby zatrzymań trafiło dwóch braci wieku 19 i 16 lat oraz 49-letni konkubent ich matki. Policja poszukuje pozostałych napastników.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ania / 21 lutego 2013 o 13:03
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361391761' post='736529']
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze "lepsi cwaniaczki" i za swoją głupotę oberwali pare gał . Przyjechali i widzieli osobników prawie zamroczonych alkoholem więc nie znają psychologi podpitych. Po co wdali się w szarpaninę jak wiedzieli, że komunikat poszedł w eter i zaraz będą nadjeżdżać następ ne radiowozy ? . Nie wiedzieli , że alkohol wyzwala agresje ? . Nie powinni wdawać się w szarpaninę tylko czekać na posiłki !. Żadnego użycia broni palnej by nie mordować pijanych ludzi ! . Tutaj jest mały (+) dla lubelskiej policji, że nie wezwali Oddziałów Specjalnych Policji bo by były 3 pogrzeby w Lublinie tak jak w Sanoku ! . Ale szykujemy też mały (-) minusik dla Policji , że byli nadgorliwi , i że rozwalili drzwi mieszkania (?). Po co ? pytam , po co? . Mieliście Trzech w mieszkaniu, to wystarczyło wszystkie wyjścia z bloku obstawić i wysłać jednego Gliniarza do Baru po "bigos" i gorącą herbatę. Mogliście w blokadzie i tydzień siedzieć ! , po co było ryzykować wywalanie drzwi ? . Macie przykład w Sanoku gdzie nadgorliwi Gliniarze zamordowali "podejrzanego" i dziewczynę "podejrzanego" (sic?). A przecież wystarczyło uszczelnić blokadę i czekać aż sami wyjdą !, Chyba tym nadgorliwym Glinia rzom na tym FORUM wystarcza powyższe wyjaśnienie (?). Jeżeli w Polsce będą napady z bronią w ręku , to wtedy i prawa Gliniarzy się zmienią , ale nie teraz ! . Chcecie Gliniarze DO BEZBRONNYCH STRZELAĆ ? .
[/quote]


psychiatra napewno ci pomoże trochę to bedzie trwało ale warto mieć nadzieje. co za deb***!!!!!!!!!!!!
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361391761' post='736529']
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fa... rozwiń
Avatar
zasłużony żołnierz / 21 lutego 2013 o 11:24
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361391761' post='736529']
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze "lepsi cwaniaczki" i za swoją głupotę oberwali pare gał . Przyjechali i widzieli osobników prawie zamroczonych alkoholem więc nie znają psychologi podpitych. Po co wdali się w szarpaninę jak wiedzieli, że komunikat poszedł w eter i zaraz będą nadjeżdżać następ ne radiowozy ? . Nie wiedzieli , że alkohol wyzwala agresje ? . Nie powinni wdawać się w szarpaninę tylko czekać na posiłki !. Żadnego użycia broni palnej by nie mordować pijanych ludzi ! . Tutaj jest mały (+) dla lubelskiej policji, że nie wezwali Oddziałów Specjalnych Policji bo by były 3 pogrzeby w Lublinie tak jak w Sanoku ! . Ale szykujemy też mały (-) minusik dla Policji , że byli nadgorliwi , i że rozwalili drzwi mieszkania (?). Po co ? pytam , po co? . Mieliście Trzech w mieszkaniu, to wystarczyło wszystkie wyjścia z bloku obstawić i wysłać jednego Gliniarza do Baru po "bigos" i gorącą herbatę. Mogliście w blokadzie i tydzień siedzieć ! , po co było ryzykować wywalanie drzwi ? . Macie przykład w Sanoku gdzie nadgorliwi Gliniarze zamordowali "podejrzanego" i dziewczynę "podejrzanego" (sic?). A przecież wystarczyło uszczelnić blokadę i czekać aż sami wyjdą !, Chyba tym nadgorliwym Glinia rzom na tym FORUM wystarcza powyższe wyjaśnienie (?). Jeżeli w Polsce będą napady z bronią w ręku , to wtedy i prawa Gliniarzy się zmienią , ale nie teraz ! . Chcecie Gliniarze DO BEZBRONNYCH STRZELAĆ ? .
[/quote]



CWANIACZKU napisz lepiej bajkę dziecku zamiast wypisywać te głupoty. znam takich jak ty tchurzy ekranowych, którzy zgrywają cwaniaków i próbują oceniać pracę innych nie mając zielonego pojęcia o tym co piszą. Proszę cię oglądaj mniej filmów a napewno przestaniesz się bać. A tak poważnie gów..no wiesz o pracy w formaciach zbrojnych wiec się nie wypowiadaj, możesz opowiedzieć jak to jest przyjść do pracy odpalić radio i pić kawkę przed biurkiem, pobajerzyć z laskami jaki to ty jesteś maczo i wszystkich ustawiasz i to ty byś nie zrobił -fantazię masz dużo to widać wiec twoje bajki są długie ale nie to nie rzeczywistość. cześć cwaniaku zza biurka
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361391761' post='736529']
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fa... rozwiń
Avatar
sąsiad / 21 lutego 2013 o 10:36
Powinni dostać za to jak najwyższy wyrok więzienia, bez prawa do wcześniejszego zwolnienia. Może wtedy niektórzy z tych co tu mieszkają, nauczyli by się szanować prawo. Jest takich sąsiadów sporo, co mają gdzieś prawo i normy społeczne. Różni tu mieszkają. Jedni już siedzieli, albo dopiero siedzą. Niektórzy na życie zarabiają kradnąc (kto mieszka to będzie wiedział o kim chodzą wśród sąsiadów takie podejrzenia), lub pracują sprzedając się za kilka złotych (tu też kto mieszka będzie wiedział o której z sąsiadek plotkuje się na ten temat). Nie mówię że wszyscy sąsiedzi tacy są, bo jest też część co żyje uczciwie i nie trafiła tu z własnej winy, tylko z powodów losowych. Niestety tych co nie wzbudzają we mnie negatywnych odczuć jest mniej. Pozostaje mieć nadzieję że albo część sąsiadów się zmieni, na co się nie zanosi, albo że przeniosą ich w inną dzielnicę, i będzie wreszcie spokój.
Powinni dostać za to jak najwyższy wyrok więzienia, bez prawa do wcześniejszego zwolnienia. Może wtedy niektórzy z tych co tu mieszkają, nauczyli by się szanować prawo. Jest takich sąsiadów sporo, co mają gdzieś prawo i normy społeczne. Różni tu mieszkają. Jedni już siedzieli, albo dopiero siedzą. Niektórzy na życie zarabiają kradnąc (kto mieszka to będzie wiedział o kim chodzą wśród sąsiadów takie podejrzenia), lub pracują sprzedając się za kilka złotych (tu też kto mieszka będzie wiedział o której z sąsiadek plotkuje się na ten temat). Nie... rozwiń
Avatar
wujek Janusz / 21 lutego 2013 o 09:01
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361407909' post='736605']
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy . Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizować z autorem Komentarza to zasadą jest dokładne zapoznanie się z tym Komentarzem, bo pewien jestem , że poprzez flustracje 12 godzinej pracy i nienawiści do ludzi krócej pracujących, gubi się "Obywatel" we własnych opiniach. Współczuje 12 godzinnej pracy ale w czym ja jestem temu winien ? . Przepraszam, ale dzięki Bogu zasiłku żadnego nie pobieram a że jeszcze pracuje to na pewno nie ze szkodą dla "Obywatela" . Jestem szczęściarzem w Lublinie i chciałbym aby Wszyscy Lublinianie rano po goleniu i śniadaniu szli do pracy. Jak "Obywatel" ponownie uważnie przeczyta mój Komentarz,, to na 100% nie będzie w nim, że Gliniarze atakują Mieszkańców ul.Zelaznej . Pisałem, że Gliniarze "cwaniaczki" nie poczekali na wsparcie tylko sami ruszyli na osobników pijanych . A pijany jest nieodpowiedzialny i agresywny i tutaj dostrzegłem, błąd Gliniarzy, bo powinni chwile poczekać na "posiłki" . A jeżeli chodzi o strzelanie, to nie miałem na myśli Gliniarzy z Zelaznej tylko tych piszących na Naszym FORUM , kórzy się "zozstrzelali pisząc". Jeżeliby iść rozumowaniem "Obywatela" to należałoby strzelać do wszystkich bezrobotnych a przecież byłby problem, gdyż w samym województwie lubelskim jest ponad 120 tys. młodych ludzi bez pracy . Ci osobnicy na ulicy to Chuligani ale pracujący bo skąd by mieli na alkohol ? . Bez nerwów na ul. Zelaznej już będzie spokój . Chuligani zxrozumieli , że ludzie nie pracują po to , aby Oni mieli co pić i palić . "Obywatelu" zdala od stresów i pracy po 12 godzin, bo nie ma sklepu ze "zdrowiem", "zdrowia" nie kupi dlatego o te zdrowie należy dbać . Powodzenia i więcej relaksu z Rodziną .
[/quote]

Biorąc pod uwagę, że część z Lublinian to kobiety - to raczej ciężko będzie z tym goleniem przed robotą hehe (no chyba, że nogi albo co innego)
ale filozuj dalej
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361407909' post='736605']
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy . Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizować z ... rozwiń
Avatar
Stary Karabin / 21 lutego 2013 o 08:58
[quote name='HWDP' timestamp='1361369869' post='736359']
ty lepiej sobie kule w łeb strzel i nie pisz bzdur. A ta propaganda wiecznie biednych i poszkodowanych policjantów z lublina już jest dobrze znana. Może jakiś redaktor zrobi zdjęcia zatrzymanym i pseudo pobitym policjantom? Zobaczymy kto został pobity i jakie ma obrażenia?
[/quote]

Po co ? przecież dla takich "kumatych" jak ty to i tak bez znaczenia - nawet zeby mieli widoczne obrażenia to napiszesz, że sami sobie to zrobili hehe - twój nick świadczy, że masz ferie i jesteś jeszcze (mam nadzieję) zbyt młody i pod wpływem, żeby spojrzeć na świat realnie, a nie przez pryzmat dresideologii "HWDP" "JP" itd.. Zgadzam się z Zenkiem, że Policja powinna użyć broni - tyle, że jakby im nogi przestrzelili to potem leczyliby ich z naszych podatków, a znając ten posrany system to jeszcze by renty dostali także w sumie chyba dobrze się stało jak się stało - nie wiem jak było i czy Policjanci interweniowali w trakcie szamotoniny czy już po - ale powinni chyba poczekać na posiłki jeżeli widzieli że nie dadzą rady - z drugiej strony szacunek za odwagę i podjęcie interwencji bez kalkulowania.
[quote name='HWDP' timestamp='1361369869' post='736359']
ty lepiej sobie kule w łeb strzel i nie pisz bzdur. A ta propaganda wiecznie biednych i poszkodowanych policjantów z lublina już jest dobrze znana. Może jakiś redaktor zrobi zdjęcia zatrzymanym i pseudo pobitym policjantom? Zobaczymy kto został pobity i jakie ma obrażenia?
[/quote]

Po co ? przecież dla takich "kumatych" jak ty to i tak bez znaczenia - nawet zeby mieli widoczne obrażenia to napiszesz, że sami sobie to zrobili he... rozwiń
Avatar
ula / 21 lutego 2013 o 08:55
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361407909' post='736605']
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy
. Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizować z autorem Komentarza to zasadą jest dokładne zapoznanie się z tym Komentarzem, bo pewien jestem , że poprzez flustracje 12 godzinej pracy i nienawiści do ludzi krócej pracujących, gubi się "Obywatel" we własnych opiniach. Współczuje 12 godzinnej pracy ale w czym ja jestem temu wwinien ? . Przepraszam, ale dzięki Bogu zasiłku żadnego nie pobieram a że jeszcze pracuje to na pewno nie ze szkodą dla "Obywatela" . Jestem szczęściarzem w Lublinie i chciałbym aby Wszyscy Lublinianie rano po goleniu i śniadaniu szli do pracy. Jak "Obywatel" ponownie uważnie przeczyta mój Komentarz,, to na 100% nie będzie w nim, że Gliniarze atakują Mieszkańców ul.Zelaznej . Pisałem, że Gliniarze "cwaniaczki" nie poczekali na wsparcine tylko sami ruszyli na osobników pijanych . A pijany jest nieodpowiedzialny i agresywny i tutaj dostrzegłem, błąd Gliniarzy, bo powinni chwile poczekać na "posiłki" . A jeżeli chodzi o strzelanmie, to nie miałem na myśli Gliniarzy z Zelaznej tylko tych piszących na Naszym FORUM , kórzy się "zozstrzelali pisząc". Jeżeliby iść rozumowaniem "Obywatela" to należałoby strzelać do wszystkich bezrobotnych a przecież byłby problem, gdyż w samym województwie lubelskim jest ponad 120 tys. młodych ludzi bez pracy . Ci osobnicy na ulicy to Chuligani ale pracujący bo skąd by mieli na alkohol ? .mx Bez nerwów na ul. Zelaznej już będzie spokój . Chuligani zxrozumieli , że ludzie nie pracują po to , aby Oni mieli co pić i palić . "Ombywatelu" zdala od stresów i pracy po 12 godzin, bo nie ma sklepu ze "zdrowiem", "zdrowia" nie kupi dlatego o te zdrowie należy dbać .
MPowodzenia i więcej relaksu z Rodziną .
[/quote] wiejski filozofie puknij sie w ten glupi leb i nie pij tyle bo rzeczywistosci nie ogarniasz
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361407909' post='736605']
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy
. Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizow... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 21 lutego 2013 o 01:51
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy . Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizować z autorem Komentarza to zasadą jest dokładne zapoznanie się z tym Komentarzem, bo pewien jestem , że poprzez flustracje 12 godzinej pracy i nienawiści do ludzi krócej pracujących, gubi się "Obywatel" we własnych opiniach. Współczuje 12 godzinnej pracy ale w czym ja jestem temu winien ? . Przepraszam, ale dzięki Bogu zasiłku żadnego nie pobieram a że jeszcze pracuje to na pewno nie ze szkodą dla "Obywatela" . Jestem szczęściarzem w Lublinie i chciałbym aby Wszyscy Lublinianie rano po goleniu i śniadaniu szli do pracy. Jak "Obywatel" ponownie uważnie przeczyta mój Komentarz,, to na 100% nie będzie w nim, że Gliniarze atakują Mieszkańców ul.Zelaznej . Pisałem, że Gliniarze "cwaniaczki" nie poczekali na wsparcie tylko sami ruszyli na osobników pijanych . A pijany jest nieodpowiedzialny i agresywny i tutaj dostrzegłem, błąd Gliniarzy, bo powinni chwile poczekać na "posiłki" . A jeżeli chodzi o strzelanie, to nie miałem na myśli Gliniarzy z Zelaznej tylko tych piszących na Naszym FORUM , kórzy się "zozstrzelali pisząc". Jeżeliby iść rozumowaniem "Obywatela" to należałoby strzelać do wszystkich bezrobotnych a przecież byłby problem, gdyż w samym województwie lubelskim jest ponad 120 tys. młodych ludzi bez pracy . Ci osobnicy na ulicy to Chuligani ale pracujący bo skąd by mieli na alkohol ? . Bez nerwów na ul. Zelaznej już będzie spokój . Chuligani zxrozumieli , że ludzie nie pracują po to , aby Oni mieli co pić i palić . "Obywatelu" zdala od stresów i pracy po 12 godzin, bo nie ma sklepu ze "zdrowiem", "zdrowia" nie kupi dlatego o te zdrowie należy dbać . Powodzenia i więcej relaksu z Rodziną .
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy . Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizować z autorem Komentarza to zasadą jest dokładne zapoznanie się z tym Komentarzem, bo pewien je... rozwiń
Avatar
obywatel / 20 lutego 2013 o 22:27
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361391761' post='736529']
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze "lepsi cwaniaczki" i za swoją głupotę oberwali pare gał . Przyjechali i widzieli osobników prawie zamroczonych alkoholem więc nie znają psychologi podpitych. Po co wdali się w szarpaninę jak wiedzieli, że komunikat poszedł w eter i zaraz będą nadjeżdżać następ ne radiowozy ? . Nie wiedzieli , że alkohol wyzwala agresje ? . Nie powinni wdawać się w szarpaninę tylko czekać na posiłki !. Żadnego użycia broni palnej by nie mordować pijanych ludzi ! . Tutaj jest mały (+) dla lubelskiej policji, że nie wezwali Oddziałów Specjalnych Policji bo by były 3 pogrzeby w Lublinie tak jak w Sanoku ! . Ale szykujemy też mały (-) minusik dla Policji , że byli nadgorliwi , i że rozwalili drzwi mieszkania (?). Po co ? pytam , po co? . Mieliście Trzech w mieszkaniu, to wystarczyło wszystkie wyjścia z bloku obstawić i wysłać jednego Gliniarza do Baru po "bigos" i gorącą herbatę. Mogliście w blokadzie i tydzień siedzieć ! , po co było ryzykować wywalanie drzwi ? . Macie przykład w Sanoku gdzie nadgorliwi Gliniarze zamordowali "podejrzanego" i dziewczynę "podejrzanego" (sic?). A przecież wystarczyło uszczelnić blokadę i czekać aż sami wyjdą !, Chyba tym nadgorliwym Glinia rzom na tym FORUM wystarcza powyższe wyjaśnienie (?). Jeżeli w Polsce będą napady z bronią w ręku , to wtedy i prawa Gliniarzy się zmienią , ale nie teraz ! . Chcecie Gliniarze DO BEZBRONNYCH STRZELAĆ ? .
[/quote]

mieszkam w okolicy i haruję po 12 godzin dziennie za 1,5 tysiaka jak wracam do domu to te same napite gęby zaczepiają i próbują wyciągnąć kasę czy papierosy. siedzą na socialu i za nasze podatki całe życie się bawią bo żaden z tych darmozjadów pracą się nie zhańbił- piepszona patologia. a ty cwaniaczku piszesz jakieś brednie że policja zaczepila biednych styranych życiem prawych obywateli- sam sobie w łeb strzel to będzie jednego mniej do pobierania socjalu. to jest prawdziwa rzeczywistość myślę że wiele osób to potwierdzi.
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361391761' post='736529']
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fa... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 20 lutego 2013 o 21:22
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze "lepsi cwaniaczki" i za swoją głupotę oberwali pare gał . Przyjechali i widzieli osobników prawie zamroczonych alkoholem więc nie znają psychologi podpitych. Po co wdali się w szarpaninę jak wiedzieli, że komunikat poszedł w eter i zaraz będą nadjeżdżać następ ne radiowozy ? . Nie wiedzieli , że alkohol wyzwala agresje ? . Nie powinni wdawać się w szarpaninę tylko czekać na posiłki !. Żadnego użycia broni palnej by nie mordować pijanych ludzi ! . Tutaj jest mały (+) dla lubelskiej policji, że nie wezwali Oddziałów Specjalnych Policji bo by były 3 pogrzeby w Lublinie tak jak w Sanoku ! . Ale szykujemy też mały (-) minusik dla Policji , że byli nadgorliwi , i że rozwalili drzwi mieszkania (?). Po co ? pytam , po co? . Mieliście Trzech w mieszkaniu, to wystarczyło wszystkie wyjścia z bloku obstawić i wysłać jednego Gliniarza do Baru po "bigos" i gorącą herbatę. Mogliście w blokadzie i tydzień siedzieć ! , po co było ryzykować wywalanie drzwi ? . Macie przykład w Sanoku gdzie nadgorliwi Gliniarze zamordowali "podejrzanego" i dziewczynę "podejrzanego" (sic?). A przecież wystarczyło uszczelnić blokadę i czekać aż sami wyjdą !, Chyba tym nadgorliwym Glinia rzom na tym FORUM wystarcza powyższe wyjaśnienie (?). Jeżeli w Polsce będą napady z bronią w ręku , to wtedy i prawa Gliniarzy się zmienią , ale nie teraz ! . Chcecie Gliniarze DO BEZBRONNYCH STRZELAĆ ? .
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze ... rozwiń
Avatar
Gość / 20 lutego 2013 o 21:06
państwo dało mieszkanie menelom, opieka czyli dalej państwo daje pieniądze na wódę i jeszcze im mało, a ja pracuję za 1 tys. i mi nikt za darmo nie daje tylko pieprzone państwo pozwala na to aby mi płacono jalmużnę,
Avatar
ania / 21 lutego 2013 o 13:03
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361391761' post='736529']
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze "lepsi cwaniaczki" i za swoją głupotę oberwali pare gał . Przyjechali i widzieli osobników prawie zamroczonych alkoholem więc nie znają psychologi podpitych. Po co wdali się w szarpaninę jak wiedzieli, że komunikat poszedł w eter i zaraz będą nadjeżdżać następ ne radiowozy ? . Nie wiedzieli , że alkohol wyzwala agresje ? . Nie powinni wdawać się w szarpaninę tylko czekać na posiłki !. Żadnego użycia broni palnej by nie mordować pijanych ludzi ! . Tutaj jest mały (+) dla lubelskiej policji, że nie wezwali Oddziałów Specjalnych Policji bo by były 3 pogrzeby w Lublinie tak jak w Sanoku ! . Ale szykujemy też mały (-) minusik dla Policji , że byli nadgorliwi , i że rozwalili drzwi mieszkania (?). Po co ? pytam , po co? . Mieliście Trzech w mieszkaniu, to wystarczyło wszystkie wyjścia z bloku obstawić i wysłać jednego Gliniarza do Baru po "bigos" i gorącą herbatę. Mogliście w blokadzie i tydzień siedzieć ! , po co było ryzykować wywalanie drzwi ? . Macie przykład w Sanoku gdzie nadgorliwi Gliniarze zamordowali "podejrzanego" i dziewczynę "podejrzanego" (sic?). A przecież wystarczyło uszczelnić blokadę i czekać aż sami wyjdą !, Chyba tym nadgorliwym Glinia rzom na tym FORUM wystarcza powyższe wyjaśnienie (?). Jeżeli w Polsce będą napady z bronią w ręku , to wtedy i prawa Gliniarzy się zmienią , ale nie teraz ! . Chcecie Gliniarze DO BEZBRONNYCH STRZELAĆ ? .
[/quote]


psychiatra napewno ci pomoże trochę to bedzie trwało ale warto mieć nadzieje. co za deb***!!!!!!!!!!!!
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361391761' post='736529']
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fa... rozwiń
Avatar
zasłużony żołnierz / 21 lutego 2013 o 11:24
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361391761' post='736529']
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze "lepsi cwaniaczki" i za swoją głupotę oberwali pare gał . Przyjechali i widzieli osobników prawie zamroczonych alkoholem więc nie znają psychologi podpitych. Po co wdali się w szarpaninę jak wiedzieli, że komunikat poszedł w eter i zaraz będą nadjeżdżać następ ne radiowozy ? . Nie wiedzieli , że alkohol wyzwala agresje ? . Nie powinni wdawać się w szarpaninę tylko czekać na posiłki !. Żadnego użycia broni palnej by nie mordować pijanych ludzi ! . Tutaj jest mały (+) dla lubelskiej policji, że nie wezwali Oddziałów Specjalnych Policji bo by były 3 pogrzeby w Lublinie tak jak w Sanoku ! . Ale szykujemy też mały (-) minusik dla Policji , że byli nadgorliwi , i że rozwalili drzwi mieszkania (?). Po co ? pytam , po co? . Mieliście Trzech w mieszkaniu, to wystarczyło wszystkie wyjścia z bloku obstawić i wysłać jednego Gliniarza do Baru po "bigos" i gorącą herbatę. Mogliście w blokadzie i tydzień siedzieć ! , po co było ryzykować wywalanie drzwi ? . Macie przykład w Sanoku gdzie nadgorliwi Gliniarze zamordowali "podejrzanego" i dziewczynę "podejrzanego" (sic?). A przecież wystarczyło uszczelnić blokadę i czekać aż sami wyjdą !, Chyba tym nadgorliwym Glinia rzom na tym FORUM wystarcza powyższe wyjaśnienie (?). Jeżeli w Polsce będą napady z bronią w ręku , to wtedy i prawa Gliniarzy się zmienią , ale nie teraz ! . Chcecie Gliniarze DO BEZBRONNYCH STRZELAĆ ? .
[/quote]



CWANIACZKU napisz lepiej bajkę dziecku zamiast wypisywać te głupoty. znam takich jak ty tchurzy ekranowych, którzy zgrywają cwaniaków i próbują oceniać pracę innych nie mając zielonego pojęcia o tym co piszą. Proszę cię oglądaj mniej filmów a napewno przestaniesz się bać. A tak poważnie gów..no wiesz o pracy w formaciach zbrojnych wiec się nie wypowiadaj, możesz opowiedzieć jak to jest przyjść do pracy odpalić radio i pić kawkę przed biurkiem, pobajerzyć z laskami jaki to ty jesteś maczo i wszystkich ustawiasz i to ty byś nie zrobił -fantazię masz dużo to widać wiec twoje bajki są długie ale nie to nie rzeczywistość. cześć cwaniaku zza biurka
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361391761' post='736529']
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fa... rozwiń
Avatar
sąsiad / 21 lutego 2013 o 10:36
Powinni dostać za to jak najwyższy wyrok więzienia, bez prawa do wcześniejszego zwolnienia. Może wtedy niektórzy z tych co tu mieszkają, nauczyli by się szanować prawo. Jest takich sąsiadów sporo, co mają gdzieś prawo i normy społeczne. Różni tu mieszkają. Jedni już siedzieli, albo dopiero siedzą. Niektórzy na życie zarabiają kradnąc (kto mieszka to będzie wiedział o kim chodzą wśród sąsiadów takie podejrzenia), lub pracują sprzedając się za kilka złotych (tu też kto mieszka będzie wiedział o której z sąsiadek plotkuje się na ten temat). Nie mówię że wszyscy sąsiedzi tacy są, bo jest też część co żyje uczciwie i nie trafiła tu z własnej winy, tylko z powodów losowych. Niestety tych co nie wzbudzają we mnie negatywnych odczuć jest mniej. Pozostaje mieć nadzieję że albo część sąsiadów się zmieni, na co się nie zanosi, albo że przeniosą ich w inną dzielnicę, i będzie wreszcie spokój.
Powinni dostać za to jak najwyższy wyrok więzienia, bez prawa do wcześniejszego zwolnienia. Może wtedy niektórzy z tych co tu mieszkają, nauczyli by się szanować prawo. Jest takich sąsiadów sporo, co mają gdzieś prawo i normy społeczne. Różni tu mieszkają. Jedni już siedzieli, albo dopiero siedzą. Niektórzy na życie zarabiają kradnąc (kto mieszka to będzie wiedział o kim chodzą wśród sąsiadów takie podejrzenia), lub pracują sprzedając się za kilka złotych (tu też kto mieszka będzie wiedział o której z sąsiadek plotkuje się na ten temat). Nie... rozwiń
Avatar
wujek Janusz / 21 lutego 2013 o 09:01
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361407909' post='736605']
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy . Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizować z autorem Komentarza to zasadą jest dokładne zapoznanie się z tym Komentarzem, bo pewien jestem , że poprzez flustracje 12 godzinej pracy i nienawiści do ludzi krócej pracujących, gubi się "Obywatel" we własnych opiniach. Współczuje 12 godzinnej pracy ale w czym ja jestem temu winien ? . Przepraszam, ale dzięki Bogu zasiłku żadnego nie pobieram a że jeszcze pracuje to na pewno nie ze szkodą dla "Obywatela" . Jestem szczęściarzem w Lublinie i chciałbym aby Wszyscy Lublinianie rano po goleniu i śniadaniu szli do pracy. Jak "Obywatel" ponownie uważnie przeczyta mój Komentarz,, to na 100% nie będzie w nim, że Gliniarze atakują Mieszkańców ul.Zelaznej . Pisałem, że Gliniarze "cwaniaczki" nie poczekali na wsparcie tylko sami ruszyli na osobników pijanych . A pijany jest nieodpowiedzialny i agresywny i tutaj dostrzegłem, błąd Gliniarzy, bo powinni chwile poczekać na "posiłki" . A jeżeli chodzi o strzelanie, to nie miałem na myśli Gliniarzy z Zelaznej tylko tych piszących na Naszym FORUM , kórzy się "zozstrzelali pisząc". Jeżeliby iść rozumowaniem "Obywatela" to należałoby strzelać do wszystkich bezrobotnych a przecież byłby problem, gdyż w samym województwie lubelskim jest ponad 120 tys. młodych ludzi bez pracy . Ci osobnicy na ulicy to Chuligani ale pracujący bo skąd by mieli na alkohol ? . Bez nerwów na ul. Zelaznej już będzie spokój . Chuligani zxrozumieli , że ludzie nie pracują po to , aby Oni mieli co pić i palić . "Obywatelu" zdala od stresów i pracy po 12 godzin, bo nie ma sklepu ze "zdrowiem", "zdrowia" nie kupi dlatego o te zdrowie należy dbać . Powodzenia i więcej relaksu z Rodziną .
[/quote]

Biorąc pod uwagę, że część z Lublinian to kobiety - to raczej ciężko będzie z tym goleniem przed robotą hehe (no chyba, że nogi albo co innego)
ale filozuj dalej
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361407909' post='736605']
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy . Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizować z ... rozwiń
Avatar
Stary Karabin / 21 lutego 2013 o 08:58
[quote name='HWDP' timestamp='1361369869' post='736359']
ty lepiej sobie kule w łeb strzel i nie pisz bzdur. A ta propaganda wiecznie biednych i poszkodowanych policjantów z lublina już jest dobrze znana. Może jakiś redaktor zrobi zdjęcia zatrzymanym i pseudo pobitym policjantom? Zobaczymy kto został pobity i jakie ma obrażenia?
[/quote]

Po co ? przecież dla takich "kumatych" jak ty to i tak bez znaczenia - nawet zeby mieli widoczne obrażenia to napiszesz, że sami sobie to zrobili hehe - twój nick świadczy, że masz ferie i jesteś jeszcze (mam nadzieję) zbyt młody i pod wpływem, żeby spojrzeć na świat realnie, a nie przez pryzmat dresideologii "HWDP" "JP" itd.. Zgadzam się z Zenkiem, że Policja powinna użyć broni - tyle, że jakby im nogi przestrzelili to potem leczyliby ich z naszych podatków, a znając ten posrany system to jeszcze by renty dostali także w sumie chyba dobrze się stało jak się stało - nie wiem jak było i czy Policjanci interweniowali w trakcie szamotoniny czy już po - ale powinni chyba poczekać na posiłki jeżeli widzieli że nie dadzą rady - z drugiej strony szacunek za odwagę i podjęcie interwencji bez kalkulowania.
[quote name='HWDP' timestamp='1361369869' post='736359']
ty lepiej sobie kule w łeb strzel i nie pisz bzdur. A ta propaganda wiecznie biednych i poszkodowanych policjantów z lublina już jest dobrze znana. Może jakiś redaktor zrobi zdjęcia zatrzymanym i pseudo pobitym policjantom? Zobaczymy kto został pobity i jakie ma obrażenia?
[/quote]

Po co ? przecież dla takich "kumatych" jak ty to i tak bez znaczenia - nawet zeby mieli widoczne obrażenia to napiszesz, że sami sobie to zrobili he... rozwiń
Avatar
ula / 21 lutego 2013 o 08:55
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361407909' post='736605']
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy
. Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizować z autorem Komentarza to zasadą jest dokładne zapoznanie się z tym Komentarzem, bo pewien jestem , że poprzez flustracje 12 godzinej pracy i nienawiści do ludzi krócej pracujących, gubi się "Obywatel" we własnych opiniach. Współczuje 12 godzinnej pracy ale w czym ja jestem temu wwinien ? . Przepraszam, ale dzięki Bogu zasiłku żadnego nie pobieram a że jeszcze pracuje to na pewno nie ze szkodą dla "Obywatela" . Jestem szczęściarzem w Lublinie i chciałbym aby Wszyscy Lublinianie rano po goleniu i śniadaniu szli do pracy. Jak "Obywatel" ponownie uważnie przeczyta mój Komentarz,, to na 100% nie będzie w nim, że Gliniarze atakują Mieszkańców ul.Zelaznej . Pisałem, że Gliniarze "cwaniaczki" nie poczekali na wsparcine tylko sami ruszyli na osobników pijanych . A pijany jest nieodpowiedzialny i agresywny i tutaj dostrzegłem, błąd Gliniarzy, bo powinni chwile poczekać na "posiłki" . A jeżeli chodzi o strzelanmie, to nie miałem na myśli Gliniarzy z Zelaznej tylko tych piszących na Naszym FORUM , kórzy się "zozstrzelali pisząc". Jeżeliby iść rozumowaniem "Obywatela" to należałoby strzelać do wszystkich bezrobotnych a przecież byłby problem, gdyż w samym województwie lubelskim jest ponad 120 tys. młodych ludzi bez pracy . Ci osobnicy na ulicy to Chuligani ale pracujący bo skąd by mieli na alkohol ? .mx Bez nerwów na ul. Zelaznej już będzie spokój . Chuligani zxrozumieli , że ludzie nie pracują po to , aby Oni mieli co pić i palić . "Ombywatelu" zdala od stresów i pracy po 12 godzin, bo nie ma sklepu ze "zdrowiem", "zdrowia" nie kupi dlatego o te zdrowie należy dbać .
MPowodzenia i więcej relaksu z Rodziną .
[/quote] wiejski filozofie puknij sie w ten glupi leb i nie pij tyle bo rzeczywistosci nie ogarniasz
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361407909' post='736605']
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy
. Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizow... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 21 lutego 2013 o 01:51
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy . Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizować z autorem Komentarza to zasadą jest dokładne zapoznanie się z tym Komentarzem, bo pewien jestem , że poprzez flustracje 12 godzinej pracy i nienawiści do ludzi krócej pracujących, gubi się "Obywatel" we własnych opiniach. Współczuje 12 godzinnej pracy ale w czym ja jestem temu winien ? . Przepraszam, ale dzięki Bogu zasiłku żadnego nie pobieram a że jeszcze pracuje to na pewno nie ze szkodą dla "Obywatela" . Jestem szczęściarzem w Lublinie i chciałbym aby Wszyscy Lublinianie rano po goleniu i śniadaniu szli do pracy. Jak "Obywatel" ponownie uważnie przeczyta mój Komentarz,, to na 100% nie będzie w nim, że Gliniarze atakują Mieszkańców ul.Zelaznej . Pisałem, że Gliniarze "cwaniaczki" nie poczekali na wsparcie tylko sami ruszyli na osobników pijanych . A pijany jest nieodpowiedzialny i agresywny i tutaj dostrzegłem, błąd Gliniarzy, bo powinni chwile poczekać na "posiłki" . A jeżeli chodzi o strzelanie, to nie miałem na myśli Gliniarzy z Zelaznej tylko tych piszących na Naszym FORUM , kórzy się "zozstrzelali pisząc". Jeżeliby iść rozumowaniem "Obywatela" to należałoby strzelać do wszystkich bezrobotnych a przecież byłby problem, gdyż w samym województwie lubelskim jest ponad 120 tys. młodych ludzi bez pracy . Ci osobnicy na ulicy to Chuligani ale pracujący bo skąd by mieli na alkohol ? . Bez nerwów na ul. Zelaznej już będzie spokój . Chuligani zxrozumieli , że ludzie nie pracują po to , aby Oni mieli co pić i palić . "Obywatelu" zdala od stresów i pracy po 12 godzin, bo nie ma sklepu ze "zdrowiem", "zdrowia" nie kupi dlatego o te zdrowie należy dbać . Powodzenia i więcej relaksu z Rodziną .
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy . Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizować z autorem Komentarza to zasadą jest dokładne zapoznanie się z tym Komentarzem, bo pewien je... rozwiń
Avatar
obywatel / 20 lutego 2013 o 22:27
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361391761' post='736529']
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze "lepsi cwaniaczki" i za swoją głupotę oberwali pare gał . Przyjechali i widzieli osobników prawie zamroczonych alkoholem więc nie znają psychologi podpitych. Po co wdali się w szarpaninę jak wiedzieli, że komunikat poszedł w eter i zaraz będą nadjeżdżać następ ne radiowozy ? . Nie wiedzieli , że alkohol wyzwala agresje ? . Nie powinni wdawać się w szarpaninę tylko czekać na posiłki !. Żadnego użycia broni palnej by nie mordować pijanych ludzi ! . Tutaj jest mały (+) dla lubelskiej policji, że nie wezwali Oddziałów Specjalnych Policji bo by były 3 pogrzeby w Lublinie tak jak w Sanoku ! . Ale szykujemy też mały (-) minusik dla Policji , że byli nadgorliwi , i że rozwalili drzwi mieszkania (?). Po co ? pytam , po co? . Mieliście Trzech w mieszkaniu, to wystarczyło wszystkie wyjścia z bloku obstawić i wysłać jednego Gliniarza do Baru po "bigos" i gorącą herbatę. Mogliście w blokadzie i tydzień siedzieć ! , po co było ryzykować wywalanie drzwi ? . Macie przykład w Sanoku gdzie nadgorliwi Gliniarze zamordowali "podejrzanego" i dziewczynę "podejrzanego" (sic?). A przecież wystarczyło uszczelnić blokadę i czekać aż sami wyjdą !, Chyba tym nadgorliwym Glinia rzom na tym FORUM wystarcza powyższe wyjaśnienie (?). Jeżeli w Polsce będą napady z bronią w ręku , to wtedy i prawa Gliniarzy się zmienią , ale nie teraz ! . Chcecie Gliniarze DO BEZBRONNYCH STRZELAĆ ? .
[/quote]

mieszkam w okolicy i haruję po 12 godzin dziennie za 1,5 tysiaka jak wracam do domu to te same napite gęby zaczepiają i próbują wyciągnąć kasę czy papierosy. siedzą na socialu i za nasze podatki całe życie się bawią bo żaden z tych darmozjadów pracą się nie zhańbił- piepszona patologia. a ty cwaniaczku piszesz jakieś brednie że policja zaczepila biednych styranych życiem prawych obywateli- sam sobie w łeb strzel to będzie jednego mniej do pobierania socjalu. to jest prawdziwa rzeczywistość myślę że wiele osób to potwierdzi.
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1361391761' post='736529']
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fa... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 20 lutego 2013 o 21:22
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze "lepsi cwaniaczki" i za swoją głupotę oberwali pare gał . Przyjechali i widzieli osobników prawie zamroczonych alkoholem więc nie znają psychologi podpitych. Po co wdali się w szarpaninę jak wiedzieli, że komunikat poszedł w eter i zaraz będą nadjeżdżać następ ne radiowozy ? . Nie wiedzieli , że alkohol wyzwala agresje ? . Nie powinni wdawać się w szarpaninę tylko czekać na posiłki !. Żadnego użycia broni palnej by nie mordować pijanych ludzi ! . Tutaj jest mały (+) dla lubelskiej policji, że nie wezwali Oddziałów Specjalnych Policji bo by były 3 pogrzeby w Lublinie tak jak w Sanoku ! . Ale szykujemy też mały (-) minusik dla Policji , że byli nadgorliwi , i że rozwalili drzwi mieszkania (?). Po co ? pytam , po co? . Mieliście Trzech w mieszkaniu, to wystarczyło wszystkie wyjścia z bloku obstawić i wysłać jednego Gliniarza do Baru po "bigos" i gorącą herbatę. Mogliście w blokadzie i tydzień siedzieć ! , po co było ryzykować wywalanie drzwi ? . Macie przykład w Sanoku gdzie nadgorliwi Gliniarze zamordowali "podejrzanego" i dziewczynę "podejrzanego" (sic?). A przecież wystarczyło uszczelnić blokadę i czekać aż sami wyjdą !, Chyba tym nadgorliwym Glinia rzom na tym FORUM wystarcza powyższe wyjaśnienie (?). Jeżeli w Polsce będą napady z bronią w ręku , to wtedy i prawa Gliniarzy się zmienią , ale nie teraz ! . Chcecie Gliniarze DO BEZBRONNYCH STRZELAĆ ? .
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze ... rozwiń
Avatar
Gość / 20 lutego 2013 o 21:06
państwo dało mieszkanie menelom, opieka czyli dalej państwo daje pieniądze na wódę i jeszcze im mało, a ja pracuję za 1 tys. i mi nikt za darmo nie daje tylko pieprzone państwo pozwala na to aby mi płacono jalmużnę,
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 83 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 364 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 213 44

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!