Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 grudnia 2014 r.
13:22
Edytuj ten wpis

Napaść seksualna. Policjanci szukają tego mężczyzny

Autor: Zdjęcie autora pab
287 24 A A

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie napaści seksualnej. Na podstawie zeznań pokrzywdzonej kobiety powstał portret pamięciowy sprawcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak informuje kom. Renata Laszka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji, do zdarzenia doszło 2 listopada ok. godz. 19.30 przy ul. Gdańskiej w Lublinie. Mieszkanka miasta zatrzymała się przed wejściem do jednego z bloków. Kiedy nachyliła się, by odnaleźć w torbie klucze podszedł do niej młody mężczyzna. Nic nie mówiąc zaczął jej dotykać, wszystko trwało kilka sekund. Po chwili oddalił się w głąb osiedla.

Na podstawie zeznań pokrzywdzonej sporządzony został portret pamięciowy. Policjanci poszukują młodego mężczyzny w wieku około 20-25 lat. Ma on około 175-180 cm wzrostu, krótkie włosy koloru ciemny blond, jest szczupłej sylwetki ciała. W chwili zdarzenia ubrany był w kurtkę długości ¾ w kolorze khaki.

Wszystkie osoby, które rozpoznają widniejącego na zdjęciach mężczyznę proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie pod nr tel. (81) 535-42-90 lub 997. Policjanci zapewniają pełną anonimowość.
Czytaj więcej o:

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kArolCia / 29 grudnia 2014 o 20:07

A nie można by tak dokładniej, pod którym to było blokiem ???

Avatar
x999x / 29 grudnia 2014 o 13:02

@maly modelarz :D KOZAK ! ja wlasnie sklejam PZL p11 z 86go ^^

Avatar
kulomiot / 29 grudnia 2014 o 12:48

Hmmm... no cóż jednym słowem sam  zostanie kobietą na południowej w Lublinie na oddz. 7 lub 8 

Tak tak to bedzie najlepsza kara ,a Wiesio pod celą już ostrzy sobie przyrząd .Dajcie go na 8

Avatar
ayo / 28 grudnia 2014 o 22:54
Noooooo w porę się zajęli tematem... Żal...
Avatar
aa / 28 grudnia 2014 o 22:48

uciac qtasa.

Avatar
Karina / 28 grudnia 2014 o 22:39

Na jednym ze spotkań z posłem Palikotem widziałam tego typa, siedział na widowni i bił brawo.

Avatar
Mały modelarz / 28 grudnia 2014 o 21:35

I teraz 99,9% mężczyzn czytających ten artykuł sprawdza w internecie jaki to jest kolor khaki...

Ja wiem, sklejałem kiedyś samoloty. :D

Avatar
Chcha / 28 grudnia 2014 o 19:55

Hmmm... no cóż jednym słowem sam  zostanie kobietą na południowej w Lublinie na oddz. 7 lub 8 

Avatar
Kinga / 28 grudnia 2014 o 16:47

Marcin .. kolor khaki to sina zieleń . 

Avatar
folkatka / 28 grudnia 2014 o 16:19

Nic nie mowiąc, zaczął jej dotykać.

Trochę głupio mi krytykować polszczyznę dziennikarzy "mojej" gazety, ale w tym wypadku jestem zmuszona.

Avatar
kArolCia / 29 grudnia 2014 o 20:07

A nie można by tak dokładniej, pod którym to było blokiem ???

Avatar
x999x / 29 grudnia 2014 o 13:02

@maly modelarz :D KOZAK ! ja wlasnie sklejam PZL p11 z 86go ^^

Avatar
kulomiot / 29 grudnia 2014 o 12:48

Hmmm... no cóż jednym słowem sam  zostanie kobietą na południowej w Lublinie na oddz. 7 lub 8 

Tak tak to bedzie najlepsza kara ,a Wiesio pod celą już ostrzy sobie przyrząd .Dajcie go na 8

Avatar
ayo / 28 grudnia 2014 o 22:54
Noooooo w porę się zajęli tematem... Żal...
Avatar
aa / 28 grudnia 2014 o 22:48

uciac qtasa.

Avatar
Karina / 28 grudnia 2014 o 22:39

Na jednym ze spotkań z posłem Palikotem widziałam tego typa, siedział na widowni i bił brawo.

Avatar
Mały modelarz / 28 grudnia 2014 o 21:35

I teraz 99,9% mężczyzn czytających ten artykuł sprawdza w internecie jaki to jest kolor khaki...

Ja wiem, sklejałem kiedyś samoloty. :D

Avatar
Chcha / 28 grudnia 2014 o 19:55

Hmmm... no cóż jednym słowem sam  zostanie kobietą na południowej w Lublinie na oddz. 7 lub 8 

Avatar
Kinga / 28 grudnia 2014 o 16:47

Marcin .. kolor khaki to sina zieleń . 

Avatar
folkatka / 28 grudnia 2014 o 16:19

Nic nie mowiąc, zaczął jej dotykać.

Trochę głupio mi krytykować polszczyznę dziennikarzy "mojej" gazety, ale w tym wypadku jestem zmuszona.

Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 24

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 13

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 11

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 1

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!