Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 stycznia 2009 r.
15:54
Edytuj ten wpis

Narkotyki pod łóżkiem i w plecaku

0 4 A A

50 gram marihuany miał w plecaku zatrzymany na ulicy student prawa jednej z lubelskich uczelni. W mieszkaniu innego lublinianina - przy ul. Sosonowej - policjanci znaleźli 60 gram suszu z konopii.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policja zatrzymała 21-letniego Mateusza K., studenta prawa. Mężczyzna miał w reklamówce 50 gram marihuany.

Student wpadł na ul. Araszkiewicza. Wychodził z domu obserwowanego przez policjantów.

- W jego plecaku funkcjonariusze znaleźli reklamówkę, a w niej narkotyki - mówi Anna Smarzak, z lubelskiej policji. - Około 50 gram marihuany schowane było w pudełku po herbacie. Student twierdził, że narkotyki znalazł na ulicy.

Tak samo tłumaczył się również 18-letni Grzegorz S. Policjanci przeszukali jego mieszkanie przy ul. Sosnowej. Mieli informacje, że posiada narkotyki. Znaleźli ponad 60 gram marihuany.

Mężczyzna miał je w plastikowej reklamówce schowanej za łóżkiem. Z takiej ilości narkotyku mógł wytworzyć około 260 działek.

- W opakowaniu, razem z narkotykami trzymał karteczki z zapisanymi imionami i pseudonimami różnych osób - dodaje Smarzak.
er

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 stycznia 2009 o 15:33
Mam 28lat i wyższe wykształcenie, ale ciężko mi wyobrazić sobie policjanta, który by mnie aresztował za posiadanie grama, czy jointa maryśki. To jakiś szczyt niedorzeczności, by prawie 30letni facet był traktowany jak małe dziecko i by mu można było zabraniać posiadania jakichś substancji. To nie jest broń masowego rażenia na miłość Boską. Przecież od 10lat mogę legalnie kupić spirytus i paroma chluśnięciami wyprawić się na tamten świat. Skoro tego nie robię, to widocznie mam na tyle rozumu, by i jakaś małą roślinką sobie krzywdy nie zrobić, tymbardziej, że palę rekreacyjnie raz na parę miesięcy od 15lat. Co więcej, palić nie przestanę, bo nikt mi, dorosłemu facetowi, nie będzie mówił co mam robić a co nie! Nie sprzedaję, nie daję, ani nie namawiam innym, więc o co chodzi?
Pouczać to można dzieci, a nie 30letnich mężczyzn. Dopóki nie naruszam niczyjej wolności, to nikomu nie wolno naruszać mojej i mi mówić co mam robić a co nie, bo po prostu ich to nie dotyczy!
Czy nikt już w tym kraju nie chce być Wolny?
Mam 28lat i wyższe wykształcenie, ale ciężko mi wyobrazić sobie policjanta, który by mnie aresztował za posiadanie grama, czy jointa maryśki. To jakiś szczyt niedorzeczności, by prawie 30letni facet był traktowany jak małe dziecko i by mu można było zabraniać posiadania jakichś substancji. To nie jest broń masowego rażenia na miłość Boską. Przecież od 10lat mogę legalnie kupić spirytus i paroma chluśnięciami wyprawić się na tamten świat. Skoro tego nie robię, to widocznie mam na tyle rozumu, by i jakaś małą roślinką sobie krzywdy nie zrobić,... rozwiń
Avatar
Kuba z Lublina / 7 stycznia 2009 o 15:20
Bijmy brawo bohaterskiej Policji, hehehe. Marichuana to przecież taki szkodliwy narkotyk.. echh.. Ludzie, pisząc w ten sposób, tylko przyczyniacie się do problemu. Pomyślcie - każdy kto palił maryśkę, wie, że od tego się nie umiera, w przeciwieństwie chociażby do wypicia paru flaszek wódki. Więc demonizując jej skutki, przyczyniacie się do spadku zaufania młodzieży do Was. Po prostu pomyślą, że jak kłamiecie w sprawie maryśki, to pewnie i kłamiecie co do innych, niebezpiecznych już narkotyków. Zamiast stanąć w prawdzie i potępiać to co jest godne potępienia to zachodzi paradoks, że 20latkowie, mogą mieć przy sobie legalnie skrzynkę wódki, która przedawkowana może skończyć się śmiercią, a są karani za posiadanie "zioła", od którego nikt w historii świata jeszcze nie umarł (trzebaby wypalić ze 3kg, wg. obliczeń naukowców).
To co mówię, to tylko zdrowy rozsądek, poparty w dodatku raporatmi szkodliwości Światowej Organizacji Zdrowia. Nie twierdzę, że marichuana nie jest szkodliwa, bo jest, tak jak papierosy, a może i bardziej, ale wrzucanie jej do jednego worka z heroiną.. to chyba przesada.

Pomyślcie o implikacjach jakie takie podejście do tematu stwarza, lekko nakreślonych powyżej, zanim zwyzywacie mnie od najgorszych.
Bijmy brawo bohaterskiej Policji, hehehe. Marichuana to przecież taki szkodliwy narkotyk.. echh.. Ludzie, pisząc w ten sposób, tylko przyczyniacie się do problemu. Pomyślcie - każdy kto palił maryśkę, wie, że od tego się nie umiera, w przeciwieństwie chociażby do wypicia paru flaszek wódki. Więc demonizując jej skutki, przyczyniacie się do spadku zaufania młodzieży do Was. Po prostu pomyślą, że jak kłamiecie w sprawie maryśki, to pewnie i kłamiecie co do innych, niebezpiecznych już narkotyków. Zamiast stanąć w prawdzie i potępiać to co jest ... rozwiń
Avatar
cpun / 7 stycznia 2009 o 07:54
ale pyszne topy mniam mniam...... maryska powinna byc legalna w niewielkich ilosciach....np do polowy bata kazdy powinien z soba nosic na poprawienie koncentracji i zniesienie tych wszystkich jeb.... przekretów z jakimi mamy do czynienia na codzień, no i po to zeby przeczytac tak nieudolnie napisany artykół tego nedznego dziennikarzyny
Avatar
adolfik / 7 stycznia 2009 o 00:11
szanowny panie/i redaktorze. nie pisze się "gram", tylko pisze się "gramów" . tak jak np 10 kilogramów proponuję wrócić do szkoly i pouczyc sie trochę.
Avatar
Gość / 7 stycznia 2009 o 15:33
Mam 28lat i wyższe wykształcenie, ale ciężko mi wyobrazić sobie policjanta, który by mnie aresztował za posiadanie grama, czy jointa maryśki. To jakiś szczyt niedorzeczności, by prawie 30letni facet był traktowany jak małe dziecko i by mu można było zabraniać posiadania jakichś substancji. To nie jest broń masowego rażenia na miłość Boską. Przecież od 10lat mogę legalnie kupić spirytus i paroma chluśnięciami wyprawić się na tamten świat. Skoro tego nie robię, to widocznie mam na tyle rozumu, by i jakaś małą roślinką sobie krzywdy nie zrobić, tymbardziej, że palę rekreacyjnie raz na parę miesięcy od 15lat. Co więcej, palić nie przestanę, bo nikt mi, dorosłemu facetowi, nie będzie mówił co mam robić a co nie! Nie sprzedaję, nie daję, ani nie namawiam innym, więc o co chodzi?
Pouczać to można dzieci, a nie 30letnich mężczyzn. Dopóki nie naruszam niczyjej wolności, to nikomu nie wolno naruszać mojej i mi mówić co mam robić a co nie, bo po prostu ich to nie dotyczy!
Czy nikt już w tym kraju nie chce być Wolny?
Mam 28lat i wyższe wykształcenie, ale ciężko mi wyobrazić sobie policjanta, który by mnie aresztował za posiadanie grama, czy jointa maryśki. To jakiś szczyt niedorzeczności, by prawie 30letni facet był traktowany jak małe dziecko i by mu można było zabraniać posiadania jakichś substancji. To nie jest broń masowego rażenia na miłość Boską. Przecież od 10lat mogę legalnie kupić spirytus i paroma chluśnięciami wyprawić się na tamten świat. Skoro tego nie robię, to widocznie mam na tyle rozumu, by i jakaś małą roślinką sobie krzywdy nie zrobić,... rozwiń
Avatar
Kuba z Lublina / 7 stycznia 2009 o 15:20
Bijmy brawo bohaterskiej Policji, hehehe. Marichuana to przecież taki szkodliwy narkotyk.. echh.. Ludzie, pisząc w ten sposób, tylko przyczyniacie się do problemu. Pomyślcie - każdy kto palił maryśkę, wie, że od tego się nie umiera, w przeciwieństwie chociażby do wypicia paru flaszek wódki. Więc demonizując jej skutki, przyczyniacie się do spadku zaufania młodzieży do Was. Po prostu pomyślą, że jak kłamiecie w sprawie maryśki, to pewnie i kłamiecie co do innych, niebezpiecznych już narkotyków. Zamiast stanąć w prawdzie i potępiać to co jest godne potępienia to zachodzi paradoks, że 20latkowie, mogą mieć przy sobie legalnie skrzynkę wódki, która przedawkowana może skończyć się śmiercią, a są karani za posiadanie "zioła", od którego nikt w historii świata jeszcze nie umarł (trzebaby wypalić ze 3kg, wg. obliczeń naukowców).
To co mówię, to tylko zdrowy rozsądek, poparty w dodatku raporatmi szkodliwości Światowej Organizacji Zdrowia. Nie twierdzę, że marichuana nie jest szkodliwa, bo jest, tak jak papierosy, a może i bardziej, ale wrzucanie jej do jednego worka z heroiną.. to chyba przesada.

Pomyślcie o implikacjach jakie takie podejście do tematu stwarza, lekko nakreślonych powyżej, zanim zwyzywacie mnie od najgorszych.
Bijmy brawo bohaterskiej Policji, hehehe. Marichuana to przecież taki szkodliwy narkotyk.. echh.. Ludzie, pisząc w ten sposób, tylko przyczyniacie się do problemu. Pomyślcie - każdy kto palił maryśkę, wie, że od tego się nie umiera, w przeciwieństwie chociażby do wypicia paru flaszek wódki. Więc demonizując jej skutki, przyczyniacie się do spadku zaufania młodzieży do Was. Po prostu pomyślą, że jak kłamiecie w sprawie maryśki, to pewnie i kłamiecie co do innych, niebezpiecznych już narkotyków. Zamiast stanąć w prawdzie i potępiać to co jest ... rozwiń
Avatar
cpun / 7 stycznia 2009 o 07:54
ale pyszne topy mniam mniam...... maryska powinna byc legalna w niewielkich ilosciach....np do polowy bata kazdy powinien z soba nosic na poprawienie koncentracji i zniesienie tych wszystkich jeb.... przekretów z jakimi mamy do czynienia na codzień, no i po to zeby przeczytac tak nieudolnie napisany artykół tego nedznego dziennikarzyny
Avatar
adolfik / 7 stycznia 2009 o 00:11
szanowny panie/i redaktorze. nie pisze się "gram", tylko pisze się "gramów" . tak jak np 10 kilogramów proponuję wrócić do szkoly i pouczyc sie trochę.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO] 10 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 76 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 3 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!