Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 maja 2015 r.
20:19

Narkotyki u nauczyciela historii z lubelskiego gimnazjum

Autor: Zdjęcie autora łm
0 19 A A
Rafał M. zatrzymany przez policję
Rafał M. zatrzymany przez policję

Zatrzymany w ubiegłym tygodniu za posiadanie narkotyków mężczyzna, to nauczyciel gimnazjum nr 1 przy ul. Kunickiego w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

40-latek wpadł w czwartek w swoim mieszkaniu na Czubach. – Policjanci mieli informację, że mogą tam znajdować się środki odurzające. Podczas przeszukania ujawniono prawie 8 gramów suszu konopi indyjskich oraz trzy woreczki z sypką białą substancją – mówi kom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Nieoficjalnie wiadomo, że Rafał M. tłumaczył, że nielegalny towar ma na własny użytek. W mieszkaniu znaleziono jednak wagę elektroniczną. Poza zarzutem posiadania środków odurzających, usłyszał także zarzut usiłowania wprowadzenia ich do obrotu. Mężczyzna jest pod dozorem policji. Grozi mu do trzech lat więzienia.

– Sprawdzamy, czy biała substancja to środki odurzające – kończy Renata-Laszczka-Rusek.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Małgorzata / 30 grudnia 2015 o 01:05

Ale szkoła Narkotyki i Wóda . Poziom jest bardzo  wysoki Kto tam puszcza dzieci  do szkoły chyba zdesperowani rodzice z patologicznych rodzin  . Ta szkoła powinna mieć herb Kokaina + Butelka Wódy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dyrektor też wciąga nosem ??????????????????  HAHAHAHAHHAH

Nie zgadzam się z powyższym komentarzem. Jestem jedną z uczennic tej szkoły. To że jeden nauczyciel został złapany nie oznacza że każdy nauczyciel w tej szkole jest przestępcą. Według mnie ta szkoła nie jest taka zła jak się wydaje i jak większość mówi o tym gimnazjum. Jest wiele innych gorszych szkół, którymi powinni się zająć. ,,Kto tam puszcza dzieci chyba zdesperowani rodzice z patologicznych rodzin'. W naszej szkole znajdują się osoby bardzo dobrze wychowane. Oczywiście cała ta sytuacja z Panem M. dała naszej szkole bardzo złą opinię. ,,Ta szkoła powinna mieć herb Kokaina + Butelka Wódy''. Ja nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Nie tylko w naszej szkole są lub byli tacy nauczyciele. Dla większości uczniów z naszej szkoły tak myślę było to dość śmieszne. Ponieważ były osoby dość spostrzegawcze które miały z Panem Rafałem zajęcia i widziały jak się zachowywał. Większość można by powiedzieć nie widziała tego. Ale były osoby, które to zauważyły. Oczywiście teraz można zadać sobie pytanie ,,Dlaczego tego nikomu nie powiedziały''. Ja uważam że nie było sensu. Można by było to zgłosić dopiero wtedy jakby proponował coś uczniom. Złapali go. Świetnie. Tylko zajmijcie się może swoim otoczeniem. I pomyślcie dwa razy zanim coś napiszecie. Kieruję to głównie do osoby, której odpowiadam na komentarz. Ponieważ jestem urażona, bo tak jak stwierdziła osoba wyżej jestem z rodziny patologicznej i nie tylko ja bo i inni uczniowie tej szkoły, co jest nie prawdą. Także radziłabym zająć się sobą, swoim otoczeniem lub otoczeniem swoich dzieci, jeżeli się je ma.

Nie zgadzam się z powyższym komentarzem. Jestem jedną z uczennic tej szkoły. To że jeden nauczyciel został złapany nie oznacza że każdy nauczyciel w tej szkole jest przestępcą. Według mnie ta szkoła nie jest taka zła jak się wydaje i jak większość mówi o tym gimnazjum. Jest wiele innych gorszych szkół, którymi powinni się zająć. ,,Kto tam puszcza dzieci chyba zdesperowani rodzice z patologicznych rodzin'. W naszej szkole znajdują się osoby bardzo dobrze wychowane. Oczywiście cała ta sytuacja z Panem M. dała naszej szkole bar... rozwiń

Avatar
Gość / 16 maja 2015 o 23:12
To już nie można mieć wagi elektronicznej w domu? Koniec świata.
Avatar
Jacek / 16 maja 2015 o 09:21

Twoja wypowiedz obraża wszystkich rodziców z tej szkoły. Nie każdy ma kasiore żeby wysłać dzieci do elitarnych szkół. A to nie jest zła szkoła. Narkotyków w niej nie ma !

Avatar
karol / 13 maja 2015 o 21:24

Najlepszy nauczyciel, jestem pewien, że w szkole propagował narkotyków, tym bardziej nie handlował nimi. 

Avatar
Jacek / 13 maja 2015 o 19:54

Dyrektor na puchę niech go zruchają  na południowej chłopaki,.

Avatar
Anna / 13 maja 2015 o 18:19

Uwaga tam na pedagoga to też podejrzany typ byłam raz u niego i też jest jakiś dziwny cudok  uważajcie i sprawdzcie go handluje do spółki na sto procent.

Avatar
Julka / 13 maja 2015 o 17:32

Czy ktoś może tą sodome i gomore powstrzymać, bo to nie jest tak naprawdę śmieszne kto tam jest dyrektorem ??????????????? ze nauczyciel handluję??? jeszcze  może molestują tam dzieci  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Julka / 13 maja 2015 o 17:29

bezpieczna szkoła broń palną też tam noszą jak na bronksie  Gangsta paradise  kunickiego nieciekawa dzielnica ale żeby w szkole taki syff ale patologia belfry nagrzane i naćpane kto nam dzieci uczy na boga ludzie opamiętajcie się

Avatar
Barry / 13 maja 2015 o 17:24

Hahahhahaah Wysocka wciąga koke dobre fakt widać ze jej odjebało??????  na dobre chude to od kokainy i poje***e ???????????? Ciekawe czy tam handlują Ruską Wódą lub spirytus można kupić hahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Avatar
Heros / 13 maja 2015 o 17:21

Niedługo się okażę że Mafia Kolumbijska z carteru z Medelin tam ma swoje układy trzeba sprawdzić kto tam Hiszpańskiego uczy na pewno jest  łącznikiem w handlu . Hhahahahahahhaha

Avatar
Małgorzata / 30 grudnia 2015 o 01:05

Ale szkoła Narkotyki i Wóda . Poziom jest bardzo  wysoki Kto tam puszcza dzieci  do szkoły chyba zdesperowani rodzice z patologicznych rodzin  . Ta szkoła powinna mieć herb Kokaina + Butelka Wódy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dyrektor też wciąga nosem ??????????????????  HAHAHAHAHHAH

Nie zgadzam się z powyższym komentarzem. Jestem jedną z uczennic tej szkoły. To że jeden nauczyciel został złapany nie oznacza że każdy nauczyciel w tej szkole jest przestępcą. Według mnie ta szkoła nie jest taka zła jak się wydaje i jak większość mówi o tym gimnazjum. Jest wiele innych gorszych szkół, którymi powinni się zająć. ,,Kto tam puszcza dzieci chyba zdesperowani rodzice z patologicznych rodzin'. W naszej szkole znajdują się osoby bardzo dobrze wychowane. Oczywiście cała ta sytuacja z Panem M. dała naszej szkole bardzo złą opinię. ,,Ta szkoła powinna mieć herb Kokaina + Butelka Wódy''. Ja nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Nie tylko w naszej szkole są lub byli tacy nauczyciele. Dla większości uczniów z naszej szkoły tak myślę było to dość śmieszne. Ponieważ były osoby dość spostrzegawcze które miały z Panem Rafałem zajęcia i widziały jak się zachowywał. Większość można by powiedzieć nie widziała tego. Ale były osoby, które to zauważyły. Oczywiście teraz można zadać sobie pytanie ,,Dlaczego tego nikomu nie powiedziały''. Ja uważam że nie było sensu. Można by było to zgłosić dopiero wtedy jakby proponował coś uczniom. Złapali go. Świetnie. Tylko zajmijcie się może swoim otoczeniem. I pomyślcie dwa razy zanim coś napiszecie. Kieruję to głównie do osoby, której odpowiadam na komentarz. Ponieważ jestem urażona, bo tak jak stwierdziła osoba wyżej jestem z rodziny patologicznej i nie tylko ja bo i inni uczniowie tej szkoły, co jest nie prawdą. Także radziłabym zająć się sobą, swoim otoczeniem lub otoczeniem swoich dzieci, jeżeli się je ma.

Nie zgadzam się z powyższym komentarzem. Jestem jedną z uczennic tej szkoły. To że jeden nauczyciel został złapany nie oznacza że każdy nauczyciel w tej szkole jest przestępcą. Według mnie ta szkoła nie jest taka zła jak się wydaje i jak większość mówi o tym gimnazjum. Jest wiele innych gorszych szkół, którymi powinni się zająć. ,,Kto tam puszcza dzieci chyba zdesperowani rodzice z patologicznych rodzin'. W naszej szkole znajdują się osoby bardzo dobrze wychowane. Oczywiście cała ta sytuacja z Panem M. dała naszej szkole bar... rozwiń

Avatar
Gość / 16 maja 2015 o 23:12
To już nie można mieć wagi elektronicznej w domu? Koniec świata.
Avatar
Jacek / 16 maja 2015 o 09:21

Twoja wypowiedz obraża wszystkich rodziców z tej szkoły. Nie każdy ma kasiore żeby wysłać dzieci do elitarnych szkół. A to nie jest zła szkoła. Narkotyków w niej nie ma !

Avatar
karol / 13 maja 2015 o 21:24

Najlepszy nauczyciel, jestem pewien, że w szkole propagował narkotyków, tym bardziej nie handlował nimi. 

Avatar
Jacek / 13 maja 2015 o 19:54

Dyrektor na puchę niech go zruchają  na południowej chłopaki,.

Avatar
Anna / 13 maja 2015 o 18:19

Uwaga tam na pedagoga to też podejrzany typ byłam raz u niego i też jest jakiś dziwny cudok  uważajcie i sprawdzcie go handluje do spółki na sto procent.

Avatar
Julka / 13 maja 2015 o 17:32

Czy ktoś może tą sodome i gomore powstrzymać, bo to nie jest tak naprawdę śmieszne kto tam jest dyrektorem ??????????????? ze nauczyciel handluję??? jeszcze  może molestują tam dzieci  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Julka / 13 maja 2015 o 17:29

bezpieczna szkoła broń palną też tam noszą jak na bronksie  Gangsta paradise  kunickiego nieciekawa dzielnica ale żeby w szkole taki syff ale patologia belfry nagrzane i naćpane kto nam dzieci uczy na boga ludzie opamiętajcie się

Avatar
Barry / 13 maja 2015 o 17:24

Hahahhahaah Wysocka wciąga koke dobre fakt widać ze jej odjebało??????  na dobre chude to od kokainy i poje***e ???????????? Ciekawe czy tam handlują Ruską Wódą lub spirytus można kupić hahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Avatar
Heros / 13 maja 2015 o 17:21

Niedługo się okażę że Mafia Kolumbijska z carteru z Medelin tam ma swoje układy trzeba sprawdzić kto tam Hiszpańskiego uczy na pewno jest  łącznikiem w handlu . Hhahahahahahhaha

Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 9 0

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 0 1

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 0

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 3

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 6 5

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 1

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 8 1

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 3 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców 1 0

Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w pożarze w Terespolu. Dwie rodziny straciły cały swój dobytek.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 2 7

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe
25 maja 2018, 18:00

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu Z kim do łóżka? w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się spotkanie z poetką Justyną Bargielską. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!