czwartek, 22 lutego 2018 r.

Lublin

Narysuj pszczołę i wygraj konkurs

Dodano: 19 lipca 2015, 11:48
Autor: toma

Pszczoła (fot. materiały UMCS)
Pszczoła (fot. materiały UMCS)

„Pszczoły dobrze znamy i im pomagamy” to hasło konkursu dla najmłodszych, organizowanego przez Ogród Botaniczny UMCS. Akcja jest realizowana w ramach Święta Pszczół, które 2 sierpnia odbędzie się na terenie „Botanika”.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty

Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku od 3 do 9 lat, zamieszkałych na terenie Lublina i powiatu lubelskiego. Zainteresowani mogą nadsyłać prace plastyczne wykonane w dowolnej technice, nawiązujące do tytułowego hasła. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie dwie propozycje.

Komisja konkursowa wyłoni po trzech zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych, może też przyznać po dwa wyróżnienia. Laureaci otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.garden.umcs.lublin.pl. Termin przesyłania prac mija 27 lipca.

Gość
Gość
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (19 lipca 2015 o 23:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Spadaj frustracie do nory!
Rozwiń
Gość
Gość (19 lipca 2015 o 23:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Przy okazji powiadomienia o konkursie w ogrodzie botanicznym przypominam o wysłanej do Redakcji informacji o aktualnej, zatrważającej sytuacji, która nie mieści się w żadnych normach przypisywanym temu miejscu. Nie dość, że kawał terenu ogrodu botanicznego przy Czechówce zamienił się w stepowy krajobraz otoczony murem jak w najsroższym więzieniu to w niedzielne późne popołudnie 12 lipca br.) nie tylko spacerujący nie zaznali spokoju, ale i nieliczne ptaki, których coraz mniej z powodu wycinek drzew gdzie mogły zakładać gniazda oraz drobne ssaki kryjące się w norach z powodu super dyskoteki (w stylu disco- polo) rozlegającej się intensywnie z sąsiadującego z ogrodem hotelu Royal Botanic. A w miejscu po ukończonej inwestycji drogowej gdzie nikt praktycznie nie chodzi ani nie jeździ (pozostał długi kawał asfaltu po objazdówce do Warszawy) bo tam ...pustynia i dwa zamierające drzewa - wcześniej wycięto wszystkie inne, które przeszkadzały w budowie obwodnicy a dwa pozostałe zasypane podczas intensywnych prac budowlanych UMIERAJĄ STOJĄC ! Na naszych oczach i nikogo to nie dziwi, że to się dzieje w botaniku, który powinien świecić przykładem a nie lansować złe przykłady. Nikt tych drzew nie zabezpieczał, ani chronił tylko ostro zasypywał i oto skutki. I co Redakcja na to? Dlaczego nie uzyskałem odpowiedzi na wysłanego maila do Waszej Redakcji?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!