sobota, 24 lutego 2018 r.

Lublin

Nasza szkoła, czyli indoktrynacja i dyskryminacja. Przypadki z woj. lubelskiego

Dodano: 21 kwietnia 2016, 09:47

Nauczyciele wyzywają uczniów od bydlaków, każą śpiewać religijne pieśni, zakazują andrzejkowych wróżb i odwołują lekcje z powodu odpustu w parafii. Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej przeanalizowało 77 najgłośniejszych przypadków z polskich szkół. Aż 10 wydarzyło się w woj. lubelskim.

– Monitorując przypadki dyskryminacji opisywane w mediach w ubiegłym roku odnotowywaliśmy średnio sześć przypadków przemocy każdego miesiąca. Co znaczące, jedynym miesiącem bez niepokojących doniesień był sierpień, czyli miesiąc szkolnych wakacji – mówi Marta Rawłuszko z zespołu badawczego TEA.

Artykuł premium
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni
Czytaj więcej o: szkoła edukacja
Gość
Gość
jOOj
(12) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (23 kwietnia 2016 o 14:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
jOOj, czym się różni ? Może tym że katolicyzm jest mniej radykalny, niema tylu zakazów. I przede wszystkim Nikt nie nawołuje do dżihadu, ani nie twierdzi że za zabicie kogoś innej wiary pójdziemy do nieba.
Rozwiń
Gość
Gość (21 kwietnia 2016 o 23:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Salt gimbazy zawsze w cenie po dniu pracy.
Rozwiń
jOOj
jOOj (21 kwietnia 2016 o 21:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Za moment jakiś przyjdą muzułmanie. Wtedy nikt już nie będzie śpiewał pieśni religijnych. Wówczas zatęsknicie za obecnymi czasami wolności wyznawanej wiary

A czym się różni ortodoksyzm muzełmański od katolickiego...? Tu za ciasne turbany a tu za ciasne berety... allah akbar, bóg, honor ojczyzna, got mit uns...? Mordowanie w imię boga to nadal mordowanie... Poza tym jak w swoim za ciasnym berecie śmiesz mówić ludziom za czym mają tęsknić...?

Rozwiń
Gość
Gość (21 kwietnia 2016 o 20:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nauczyciele mają niebywałe mniemanie o sobie, a tak naprawdę większości to....co zauważył już w starożytnosci Platon twierdzeniem że prostytutka stoi wyżej niż nauczyciel, ponieważ ta sprzedaje swoje ciało a nauczyciel umysł /PLATON- to taki starożytny filozof gdyby szanowne uczyciele nie wiedziały/. Niedowartościowani nauczyciele gnoją młodzież , bo muszą się na kimś wyżyć.Próbują łamać charaktery i próbują upchać ludzi w konformistyczne , bezwolne szudfladki. Niszczą jakikolwiek indywidualność i kreatywność-"nie wychodż przed szereg," "co wolno wojewodzie to nie tobie...co to za maniery...trzy kroki od mojego biurka....itd itp.Sami nic nie potrafią. Przykładowo uczą o silnikach, a sami korzystają z usług mechanika.bo praktycznie dwie lewe rączki i brak doświadczenia. Uczniowie widzą tych niezaradnych życiowo belfrów, więc od dawna mają powiedzenie "że szkoła ssie mózg"W podstawówkach są tak ważni że każą nosić dzieciom różne bezwartościowe śmiecie,ponieważ ich zdaniem, właśnie ich przedmiot jest najważniejszy. Efekt jest taki że produkują z dzieci nie tylko życiowe kaleki, ale także kaleki fizyczne od przeciążonych tornistrów.Co trzecie dziecko zamiast mięśni Pudziana ma skoliozę.Polskie szkolnictwo jest tak samo skuteczne jak służba zdrowia.Częste zmiany programów i podręczników.Profesory uczelniane w Lublinie obniżają poziom nauki przyjmując studentów z UPAiny, ale ich rodzone dzieci "niewiedzieć czemu" wysyłane są na studia zagraniczne, ewentualnie Kraków, Pozńań, Wrocław. Obłuda, fałsz, frustracja i wyżywanie się na naszej młodzieży. Tacy biedni, nieszczęśliwi, mało zarabiający...a z lewych korepetycji odprowadzają do Urzędu Skarbowego podatki?
Rozwiń
Gość
Gość (21 kwietnia 2016 o 19:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Są szkoły w lublinie gdzie rządzi PO, są gdzie PSL, Pis-u jest jeszcze mało. Po ostatnich wyborach to głównie psl przeją stołki dyrektorskie szkół.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (12)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!