Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 czerwca 2010 r.
21:04
Edytuj ten wpis

Naukowcy z Politechniki nauczą naprawiać nowoczesne samochody

0 9 A A

Naukowcy z Politechniki Lubelskiej nauczą 200 mechaników z naszego regionu, jak naprawiać najnowocześniejsze samochody. Będą pracować na supersprzęcie, przy superautach. Za wszystko zapłaci Unia Europejska.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 czerwca 2010 o 17:49
~Krzysiek~ napisał:
A ja bylem na tym szkoleniu, nie macie w ogóle racji! zajęcia są prowadzone na nowych samochodach Opla i na najnowszych urządzeniach diagnostycznych. Polecam bo można się wiele nauczyć i dowiedzieć.


A odkąd to Opel ma "superauta"?
"Superauto" to Maybach ojca Rydzyka czy Ferrari Wojewódzkiego... a nie Opel za kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Avatar
~Krzysiek~ / 15 czerwca 2010 o 17:31
A ja bylem na tym szkoleniu, nie macie w ogóle racji! zajęcia są prowadzone na nowych samochodach Opla i na najnowszych urządzeniach diagnostycznych. Polecam bo można się wiele nauczyć i dowiedzieć.
Avatar
~gość~ / 15 czerwca 2010 o 15:06
nauczą mechaników? A może by tak w końcu studentom pokazać coś poza starym żukiem i lublinkiem...
Avatar
Jola / 15 czerwca 2010 o 14:06
To benzynę z Nałęczowianki już robią? Teraz przerabiają silniki? Nobel pewny.
Avatar
Cs / 15 czerwca 2010 o 11:28
Niech lepiej ci naukawcy,nauczą 200 mechaników,jak wyrwać pieniądze z unii .
Avatar
Gość / 15 czerwca 2010 o 10:37
ciekawe skąd PL weźmie ten super sprzęt
Avatar
~dymollo~ / 15 czerwca 2010 o 10:15
Nobo z Was tacy mechanicy - zamiast naprawiać samochody to hejterujecie
Avatar
malone / 15 czerwca 2010 o 09:30
i tu mam pewne obawy sam skończyłem PL i wiem że teoria niekoniecznie idzie w parze z praktyką. czuje ze po tych naprawach auta bedą nadawać sie tylko do naprawy.
Avatar
kolor / 15 czerwca 2010 o 08:28
Bardzo ciekawe, żeby czegoś nauczyć trzeba to umieć, obawiam się , że naukowcy chyba jednak sami nie wiedzą jak naprawiać nie tylko nowoczesne samochody , ale starsze też.
Avatar
Gość / 15 czerwca 2010 o 17:49
~Krzysiek~ napisał:
A ja bylem na tym szkoleniu, nie macie w ogóle racji! zajęcia są prowadzone na nowych samochodach Opla i na najnowszych urządzeniach diagnostycznych. Polecam bo można się wiele nauczyć i dowiedzieć.


A odkąd to Opel ma "superauta"?
"Superauto" to Maybach ojca Rydzyka czy Ferrari Wojewódzkiego... a nie Opel za kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Avatar
~Krzysiek~ / 15 czerwca 2010 o 17:31
A ja bylem na tym szkoleniu, nie macie w ogóle racji! zajęcia są prowadzone na nowych samochodach Opla i na najnowszych urządzeniach diagnostycznych. Polecam bo można się wiele nauczyć i dowiedzieć.
Avatar
~gość~ / 15 czerwca 2010 o 15:06
nauczą mechaników? A może by tak w końcu studentom pokazać coś poza starym żukiem i lublinkiem...
Avatar
Jola / 15 czerwca 2010 o 14:06
To benzynę z Nałęczowianki już robią? Teraz przerabiają silniki? Nobel pewny.
Avatar
Cs / 15 czerwca 2010 o 11:28
Niech lepiej ci naukawcy,nauczą 200 mechaników,jak wyrwać pieniądze z unii .
Avatar
Gość / 15 czerwca 2010 o 10:37
ciekawe skąd PL weźmie ten super sprzęt
Avatar
~dymollo~ / 15 czerwca 2010 o 10:15
Nobo z Was tacy mechanicy - zamiast naprawiać samochody to hejterujecie
Avatar
malone / 15 czerwca 2010 o 09:30
i tu mam pewne obawy sam skończyłem PL i wiem że teoria niekoniecznie idzie w parze z praktyką. czuje ze po tych naprawach auta bedą nadawać sie tylko do naprawy.
Avatar
kolor / 15 czerwca 2010 o 08:28
Bardzo ciekawe, żeby czegoś nauczyć trzeba to umieć, obawiam się , że naukowcy chyba jednak sami nie wiedzą jak naprawiać nie tylko nowoczesne samochody , ale starsze też.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 0

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 1

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 1

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 3

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 0

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 2 2

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 19 7

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 3 1

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 5 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 7

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 2 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 2

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?