Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 lutego 2018 r.
7:42

Nerwowy maszynista w Lublinie. "Masz pozwolenie na filmowanie mnie?!" [wideo]

482 81 A A

- Masz pozwolenie na filmowanie? Proszę mnie nie filmować! - krzyczał w kierunku mężczyzny maszynista podczas podłączania lokomotywy do wagonów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Film zamieścił użytkownik Kamil LBN. Z jego profilu wynika, że to pasjonat kolei. Na kanale znajdziemy wiele filmów z pociągami w roli głównej.

Do sytuacji którą opisuje doszło 2 lutego na stacji w Lublinie.

- Stojąc w bezpiecznym miejscu, filmowałem podłączanie lokomotywy do grupy wagonowej. Niestety nie spodobało się to kierującemu lokomotywą, który pomimo, iż pojazd jeszcze jechał na skład pełen pasażerów, beztrosko stanął w drzwiach i postanowił wyrazić swoje niezadowolenie odnośnie "filmowania go" - opisuje.

Doszło do wymiany zdań. Maszynista krzyczał i pytał: Masz pozwolenie na filmowanie mnie?! Proszę mnie nie filmować! Użytkownik YouTube'a odpowiadał: ja filmuję lokomotywę, nie pana.

Film kończy się najazdem na plakat promocyjny PKP PLK z hasłem: "Kolej zmienia się dla Ciebie".

Czytaj więcej o:

Komentarze 81

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 19:23
jakbym byl na miejscu tego maszynisty zarobilbys odemnie w pape cwelu
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 19:19
po co filmujesz frajerze ciekawe jak by ciebie ktos filmował w pracy czy bys był taki heppy debilu powiniennes zdechnąc
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 14:35
Ten co to kręcił podobno jest terorrystą, maszynista zapobiegł atakowi terorrystycznemu, jest bohaterem, powinien dostać medal.
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 10:18
Szanowni dziennikarze. Nie macie o czym pisać, tylko o takich pierdołach? Doskonale wiecie, czym jest prawo autorskie i prawo do zachowania i niepublikowania wizerunku. Doskonale wiem, że "Ustawa o prawie autorskim i prawach pochodnych" jest bublem prawnym i ma tyle dziur, które wykorzystuje się maksymalnie. Chyba trzeba będzie zacząć fotografować dziennikarzy przy pracy, w końcu w pewnym sensie, to też osoby publiczne.
Avatar
olo / 12 lutego 2018 o 07:24
Jak ci biedni miłośnicy kolei mają filmować lokomotywy jak im maszyniści rzucają mięsem? To niesprawiedliwe. Widać ci maszyniści nie są miłośnikami kolei skoro miłosników nie rozumieją?
Avatar
Gość / 11 lutego 2018 o 21:23
Może maszynista jest posłem albo sędzią?
Avatar
wstyd dla Lublina / 11 lutego 2018 o 21:10
No to Pan mechanik ZAISTNIAŁ w mediach, nie chciał ale z własnej głupoty zaistniał. Zawsze się zastanawiam skąd tacy się biorą. Filmujący absolutnie w niczym mu nie przeszkadzał i miał prawo tam być i kręcić. Kolej i kolejarze to nie są święte krowy, pracując w firmie zajmującej się przewozem ludzi trzeba umieć wśród tych ludzi kulturalnie funkcjonować. Tu nie ma miejsca na chamstwo czy brak kontroli nad swoimi emocjami. Kolej jest dla ludzi - nie odwrotnie! Autor filmu to pasjonat kolejnictwa czyli osoba promująca kolej. Dzięki takim ludziom kolej ma więcej pasażerów a tym samym osoby tam zatrudnione mają na chleb dla swoich rodzin. Jak można być tak głupim i tego nie rozumieć?     
No to Pan mechanik ZAISTNIAŁ w mediach, nie chciał ale z własnej głupoty zaistniał. Zawsze się zastanawiam skąd tacy się biorą. Filmujący absolutnie w niczym mu nie przeszkadzał i miał prawo tam być i kręcić. Kolej i kolejarze to nie są święte krowy, pracując w firmie zajmującej się przewozem ludzi trzeba umieć wśród tych ludzi kulturalnie funkcjonować. Tu nie ma miejsca na chamstwo czy brak kontroli nad swoimi emocjami. Kolej jest dla ludzi - nie odwrotnie! Autor filmu to pasjonat kolejnictwa czyli osoba promująca kolej. Dzięki takim ludzio... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2018 o 16:43
Taki gbur powinien jeździć na lokomotywach towarowych bo na osobowych tylko wstyd przynosi. Jest chyba niechlubnym wyjątkiem w kolejowej braci.
Avatar
Gość / 11 lutego 2018 o 12:53
jakim terenie kolejowym? na peronie stał, a nie np. na szopie, na peronie możesz sobie filmować, komuna się skończyła..., zawsze trafi się jakiś cham, nieważne gdzie się pracuje :)
Avatar
kolejarz / 10 lutego 2018 o 17:58
Jaś napisał:
Co by nie filmował nie jest to zakazane - brak informacji. o zakazie, nic tylko maszynista BUC!!! Publikowanie wizerunku bez wiedzy jest zamazane, oczywiście są wyjątki. Przełożeni a nawet szefowie tego buca powinni wyciągnąć konsekwencje. Co do identyfikacji nie powinno być problemu. Liczę na przełożonych tego BUCA!!
 Bucem sam jesteś do kwadratu
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 19:23
jakbym byl na miejscu tego maszynisty zarobilbys odemnie w pape cwelu
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 19:19
po co filmujesz frajerze ciekawe jak by ciebie ktos filmował w pracy czy bys był taki heppy debilu powiniennes zdechnąc
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 14:35
Ten co to kręcił podobno jest terorrystą, maszynista zapobiegł atakowi terorrystycznemu, jest bohaterem, powinien dostać medal.
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 10:18
Szanowni dziennikarze. Nie macie o czym pisać, tylko o takich pierdołach? Doskonale wiecie, czym jest prawo autorskie i prawo do zachowania i niepublikowania wizerunku. Doskonale wiem, że "Ustawa o prawie autorskim i prawach pochodnych" jest bublem prawnym i ma tyle dziur, które wykorzystuje się maksymalnie. Chyba trzeba będzie zacząć fotografować dziennikarzy przy pracy, w końcu w pewnym sensie, to też osoby publiczne.
Avatar
olo / 12 lutego 2018 o 07:24
Jak ci biedni miłośnicy kolei mają filmować lokomotywy jak im maszyniści rzucają mięsem? To niesprawiedliwe. Widać ci maszyniści nie są miłośnikami kolei skoro miłosników nie rozumieją?
Avatar
Gość / 11 lutego 2018 o 21:23
Może maszynista jest posłem albo sędzią?
Avatar
wstyd dla Lublina / 11 lutego 2018 o 21:10
No to Pan mechanik ZAISTNIAŁ w mediach, nie chciał ale z własnej głupoty zaistniał. Zawsze się zastanawiam skąd tacy się biorą. Filmujący absolutnie w niczym mu nie przeszkadzał i miał prawo tam być i kręcić. Kolej i kolejarze to nie są święte krowy, pracując w firmie zajmującej się przewozem ludzi trzeba umieć wśród tych ludzi kulturalnie funkcjonować. Tu nie ma miejsca na chamstwo czy brak kontroli nad swoimi emocjami. Kolej jest dla ludzi - nie odwrotnie! Autor filmu to pasjonat kolejnictwa czyli osoba promująca kolej. Dzięki takim ludziom kolej ma więcej pasażerów a tym samym osoby tam zatrudnione mają na chleb dla swoich rodzin. Jak można być tak głupim i tego nie rozumieć?     
No to Pan mechanik ZAISTNIAŁ w mediach, nie chciał ale z własnej głupoty zaistniał. Zawsze się zastanawiam skąd tacy się biorą. Filmujący absolutnie w niczym mu nie przeszkadzał i miał prawo tam być i kręcić. Kolej i kolejarze to nie są święte krowy, pracując w firmie zajmującej się przewozem ludzi trzeba umieć wśród tych ludzi kulturalnie funkcjonować. Tu nie ma miejsca na chamstwo czy brak kontroli nad swoimi emocjami. Kolej jest dla ludzi - nie odwrotnie! Autor filmu to pasjonat kolejnictwa czyli osoba promująca kolej. Dzięki takim ludzio... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2018 o 16:43
Taki gbur powinien jeździć na lokomotywach towarowych bo na osobowych tylko wstyd przynosi. Jest chyba niechlubnym wyjątkiem w kolejowej braci.
Avatar
Gość / 11 lutego 2018 o 12:53
jakim terenie kolejowym? na peronie stał, a nie np. na szopie, na peronie możesz sobie filmować, komuna się skończyła..., zawsze trafi się jakiś cham, nieważne gdzie się pracuje :)
Avatar
kolejarz / 10 lutego 2018 o 17:58
Jaś napisał:
Co by nie filmował nie jest to zakazane - brak informacji. o zakazie, nic tylko maszynista BUC!!! Publikowanie wizerunku bez wiedzy jest zamazane, oczywiście są wyjątki. Przełożeni a nawet szefowie tego buca powinni wyciągnąć konsekwencje. Co do identyfikacji nie powinno być problemu. Liczę na przełożonych tego BUCA!!
 Bucem sam jesteś do kwadratu
Zobacz wszystkie komentarze 81

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 83 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 364 24

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 213 44

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!