Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 maja 2009 r.
21:09
Edytuj ten wpis

Nie ma Polmosu i nie ma już pracy (wideo)

0 17 A A

8 lat temu Janusz Palikot kupił spółkę od państwa. Teraz jest ona w zagranicznych rękach i zwalnia ludzi. Spółka Stock Polska właśnie zaczęła zwolnienia pracowników.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Fi / 29 maja 2009 o 10:36
No to firma BAKO i pan radny Artur Bara niestety chyba z Lublina odejdzie z torbami... jakże mi przykro
Avatar
jest wesoło / 28 maja 2009 o 11:23
Nie ma POLMOSU ale mamy za to Palikota i ogólnie jest wesoło )))))))
Avatar
sadhg / 28 maja 2009 o 11:19
Wy liberałowie jak mantrę potraficie powtarzać tylko że ten kto nie ma jest za słaby i zdychać powinien. Sami zdechnijcie by ludzie uczciwi, którzy nie kradną i grabią tak jak wy mieli szansę brać z życia garściami nie stając do wyścigu z wami bo zawsze przegrają.

Złoto to siła ! Więc dalej gwarnie
Pogońmy za niem przez życia szlak !
Co nam łzy ludu, ludu męczarnie...
Złota ! bo złoto potęgi znak...
Że tam ktoś głodny, że tam ktoś płacze...
Głupstwo ! on słaby... W walce o byt
Mogą się ostać tylko siłacze,
Jak my ! a płakać czyż nam nie wstyd ?

I na cóż płakać ? Droga otwarta !
Kradnij, rozbijaj, tak jak i my,
A każda dola innym wydarta
Będzie kozyrem do życia gry.
Złoto - czarodziej ! Dukat dukata
Spłodzi od czarnej roboczej dłoni...
Wy liberałowie jak mantrę potraficie powtarzać tylko że ten kto nie ma jest za słaby i zdychać powinien. Sami zdechnijcie by ludzie uczciwi, którzy nie kradną i grabią tak jak wy mieli szansę brać z życia garściami nie stając do wyścigu z wami bo zawsze przegrają.

Złoto to siła ! Więc dalej gwarnie
Pogońmy za niem przez życia szlak !
Co nam łzy ludu, ludu męczarnie...
Złota ! bo złoto potęgi znak...
Że tam ktoś głodny, że tam ktoś płacze...
Głupstwo ! on słaby... W walce o byt
... rozwiń
Avatar
PRACOWNIK / 28 maja 2009 o 10:49
DOŁÓŻCIE DO TEGO WSZYSTKIEGO JESZCZE FŁT W KRASNIKU. TAKA POTĘGA BYŁA. A TERAZ CO? WIELOMILIONOWE DŁUGI, BRAK ZAMÓWIEŃ. ZARZĄD ZMIENIA SIĘ CO ROK I DALEJ NIC NIE ROBIĄ, BO NA STOŁKI "SWOICH" WYPYCHAJĄ. BYŁY DUŻE ZWOLNIENIA I CHYBA SIĘ KOLEJNE SZYKUJĄ. OD DZISIAJ ZNOWU PRZESTÓJ NA 2 TYGODNIE A LIPCU FABRYKA STOI CAŁY MIESIĄC I TO BEZPŁATNE URLOPY. ABY TAK DALEJ. FLT UPADNIE I BEDZIE TYLKO TRZEBA ZAORAĆ TO MIASTO.
Avatar
Prymityw / 28 maja 2009 o 10:21
Rzad niemieckiego namiestnika w Polsce herr Donalda T. sprzedał właśnie za grosze polskie stocznie Żydom, teraz finalizuje transakcję sprzedaży PLL LOT niemieckiej Lufthansie, niebawem prywatyzacja PKO BP przez kolegów Balcerowicza ..... Wyborcy PO piękną przyszłość szykują swoim dzieciom i wnukom, b.ędą robić za parobków u Niemca.
Avatar
zenobia / 28 maja 2009 o 08:48
gonzo napisał:
zlikwidowali coukrownie tak ze teraz proponuje wysadzic w powietrze polmos ..... wtedy nawet zagrsniczne hieny nie skorzystaja


Właśnie Żuk wraca do Lublina.Będzie więcej takich kwiatków.
Avatar
123 / 28 maja 2009 o 08:30
FSC, ODLEWNIA ŻELIWA, POLMOZBYT, CUKROWNIA teraz POLMOS...itp. mniejsze i większe zakłady lubelszczyzny zostały "rozgrabione" przez "spekulantów"i niby inwestorów!!!! a ludzie, pracownicy.....???? to się najmniej liczy gdy chodzi o własną prywatę, niech "żebrają"!!!!!! Nikt za nimi się nie ujmie...żaden związek lub organizacje zakładowe, a ZUS ich "dobije" - nie ma płacenia, nie ma świadczenia!!!!! Ciekawe, który z polityków naszego regionu "połakomi się na tanią reklamę swojego wizerunku" zabierając głos w tej sprawie......żaden!!!!! bo był by to koniec nie tylko Polmosu ale i jego kampanii wyborczej!!!!!!
FSC, ODLEWNIA ŻELIWA, POLMOZBYT, CUKROWNIA teraz POLMOS...itp. mniejsze i większe zakłady lubelszczyzny zostały "rozgrabione" przez "spekulantów"i niby inwestorów!!!! a ludzie, pracownicy.....???? to się najmniej liczy gdy chodzi o własną prywatę, niech "żebrają"!!!!!! Nikt za nimi się nie ujmie...żaden związek lub organizacje zakładowe, a ZUS ich "dobije" - nie ma płacenia, nie ma świadczenia!!!!! Ciekawe, który z polityków naszego regionu &q... rozwiń
Avatar
KK / 28 maja 2009 o 08:11
JEDEN Z TYSIĘCY PRZYKŁADÓW ZŁODZIEJSKIEJ PRYWATYZACJI,TAK OD 20 LAT WSZELKA HOŁOTA RZĄDZĄCA NASZĄ OJCZYZNA DOPROWADZIŁA TEN KRAJ DO RUINY GDZIE POLSKIE TO SĄ JUŻ NIEWIELKIE RESZTKI,TERAZ PO RZĄDZI I ROBI DOKŁADNIE TO SAMO CO ZACZĘTO PO 89 ROKU .GRUNT TO SIĘ NACHAPAĆ I MIEĆ DOBRE SAMOPOCZUCIE I MORDĘ PEŁNĄ FRAZESÓW.
Avatar
dziennikarz / 28 maja 2009 o 07:42
donosiciel napisał:
Rebelia zgłaszam twój post na policję. odpowiesz za szkalowaniew.P.Palikota.

Zwołaj konferencję prasową z tego powodu.
Avatar
paliglup / 28 maja 2009 o 07:38
humanista napisał:
i co robaczki cieszycie się ojczyzna wolna,a wy bez chleba,,,,200 pomników papieża,szpitale zamykają,pieniędzy nie ma na leki,emerytury głodowe,dzieci głodne,ludzie grzebią po śmietnikach...idzcie do czarnych oni garna kasę,,,,wypasione jak wieprze niebo za mamonę dostaniecie i wypiją z was krew parafianie ciemnoto

Schizofremik jakiś, paranoik czy co?
Avatar
Fi / 29 maja 2009 o 10:36
No to firma BAKO i pan radny Artur Bara niestety chyba z Lublina odejdzie z torbami... jakże mi przykro
Avatar
jest wesoło / 28 maja 2009 o 11:23
Nie ma POLMOSU ale mamy za to Palikota i ogólnie jest wesoło )))))))
Avatar
sadhg / 28 maja 2009 o 11:19
Wy liberałowie jak mantrę potraficie powtarzać tylko że ten kto nie ma jest za słaby i zdychać powinien. Sami zdechnijcie by ludzie uczciwi, którzy nie kradną i grabią tak jak wy mieli szansę brać z życia garściami nie stając do wyścigu z wami bo zawsze przegrają.

Złoto to siła ! Więc dalej gwarnie
Pogońmy za niem przez życia szlak !
Co nam łzy ludu, ludu męczarnie...
Złota ! bo złoto potęgi znak...
Że tam ktoś głodny, że tam ktoś płacze...
Głupstwo ! on słaby... W walce o byt
Mogą się ostać tylko siłacze,
Jak my ! a płakać czyż nam nie wstyd ?

I na cóż płakać ? Droga otwarta !
Kradnij, rozbijaj, tak jak i my,
A każda dola innym wydarta
Będzie kozyrem do życia gry.
Złoto - czarodziej ! Dukat dukata
Spłodzi od czarnej roboczej dłoni...
Wy liberałowie jak mantrę potraficie powtarzać tylko że ten kto nie ma jest za słaby i zdychać powinien. Sami zdechnijcie by ludzie uczciwi, którzy nie kradną i grabią tak jak wy mieli szansę brać z życia garściami nie stając do wyścigu z wami bo zawsze przegrają.

Złoto to siła ! Więc dalej gwarnie
Pogońmy za niem przez życia szlak !
Co nam łzy ludu, ludu męczarnie...
Złota ! bo złoto potęgi znak...
Że tam ktoś głodny, że tam ktoś płacze...
Głupstwo ! on słaby... W walce o byt
... rozwiń
Avatar
PRACOWNIK / 28 maja 2009 o 10:49
DOŁÓŻCIE DO TEGO WSZYSTKIEGO JESZCZE FŁT W KRASNIKU. TAKA POTĘGA BYŁA. A TERAZ CO? WIELOMILIONOWE DŁUGI, BRAK ZAMÓWIEŃ. ZARZĄD ZMIENIA SIĘ CO ROK I DALEJ NIC NIE ROBIĄ, BO NA STOŁKI "SWOICH" WYPYCHAJĄ. BYŁY DUŻE ZWOLNIENIA I CHYBA SIĘ KOLEJNE SZYKUJĄ. OD DZISIAJ ZNOWU PRZESTÓJ NA 2 TYGODNIE A LIPCU FABRYKA STOI CAŁY MIESIĄC I TO BEZPŁATNE URLOPY. ABY TAK DALEJ. FLT UPADNIE I BEDZIE TYLKO TRZEBA ZAORAĆ TO MIASTO.
Avatar
Prymityw / 28 maja 2009 o 10:21
Rzad niemieckiego namiestnika w Polsce herr Donalda T. sprzedał właśnie za grosze polskie stocznie Żydom, teraz finalizuje transakcję sprzedaży PLL LOT niemieckiej Lufthansie, niebawem prywatyzacja PKO BP przez kolegów Balcerowicza ..... Wyborcy PO piękną przyszłość szykują swoim dzieciom i wnukom, b.ędą robić za parobków u Niemca.
Avatar
zenobia / 28 maja 2009 o 08:48
gonzo napisał:
zlikwidowali coukrownie tak ze teraz proponuje wysadzic w powietrze polmos ..... wtedy nawet zagrsniczne hieny nie skorzystaja


Właśnie Żuk wraca do Lublina.Będzie więcej takich kwiatków.
Avatar
123 / 28 maja 2009 o 08:30
FSC, ODLEWNIA ŻELIWA, POLMOZBYT, CUKROWNIA teraz POLMOS...itp. mniejsze i większe zakłady lubelszczyzny zostały "rozgrabione" przez "spekulantów"i niby inwestorów!!!! a ludzie, pracownicy.....???? to się najmniej liczy gdy chodzi o własną prywatę, niech "żebrają"!!!!!! Nikt za nimi się nie ujmie...żaden związek lub organizacje zakładowe, a ZUS ich "dobije" - nie ma płacenia, nie ma świadczenia!!!!! Ciekawe, który z polityków naszego regionu "połakomi się na tanią reklamę swojego wizerunku" zabierając głos w tej sprawie......żaden!!!!! bo był by to koniec nie tylko Polmosu ale i jego kampanii wyborczej!!!!!!
FSC, ODLEWNIA ŻELIWA, POLMOZBYT, CUKROWNIA teraz POLMOS...itp. mniejsze i większe zakłady lubelszczyzny zostały "rozgrabione" przez "spekulantów"i niby inwestorów!!!! a ludzie, pracownicy.....???? to się najmniej liczy gdy chodzi o własną prywatę, niech "żebrają"!!!!!! Nikt za nimi się nie ujmie...żaden związek lub organizacje zakładowe, a ZUS ich "dobije" - nie ma płacenia, nie ma świadczenia!!!!! Ciekawe, który z polityków naszego regionu &q... rozwiń
Avatar
KK / 28 maja 2009 o 08:11
JEDEN Z TYSIĘCY PRZYKŁADÓW ZŁODZIEJSKIEJ PRYWATYZACJI,TAK OD 20 LAT WSZELKA HOŁOTA RZĄDZĄCA NASZĄ OJCZYZNA DOPROWADZIŁA TEN KRAJ DO RUINY GDZIE POLSKIE TO SĄ JUŻ NIEWIELKIE RESZTKI,TERAZ PO RZĄDZI I ROBI DOKŁADNIE TO SAMO CO ZACZĘTO PO 89 ROKU .GRUNT TO SIĘ NACHAPAĆ I MIEĆ DOBRE SAMOPOCZUCIE I MORDĘ PEŁNĄ FRAZESÓW.
Avatar
dziennikarz / 28 maja 2009 o 07:42
donosiciel napisał:
Rebelia zgłaszam twój post na policję. odpowiesz za szkalowaniew.P.Palikota.

Zwołaj konferencję prasową z tego powodu.
Avatar
paliglup / 28 maja 2009 o 07:38
humanista napisał:
i co robaczki cieszycie się ojczyzna wolna,a wy bez chleba,,,,200 pomników papieża,szpitale zamykają,pieniędzy nie ma na leki,emerytury głodowe,dzieci głodne,ludzie grzebią po śmietnikach...idzcie do czarnych oni garna kasę,,,,wypasione jak wieprze niebo za mamonę dostaniecie i wypiją z was krew parafianie ciemnoto

Schizofremik jakiś, paranoik czy co?
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS 0 0

W weekend zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Akademickiego Związku Sportowego. Z imprezy w Łodzi w dobrych humorach wracały przede wszystkim zawodniczki AZS UMCS: Malwina Kopron, Karolina Kołeczek i Paulina Guba

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka 0 0

Trwa budowa ścieżki rowerowej, dzięki której będzie można dojechać z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Inwestycja prowadzona przez sąsiadują z Lublinem gminę Niemce ma zakończyć się jeszcze w wakacje

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo]
film

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo] 0 0

Miało być święto piłki nożnej, skończyło się walkowerem. Finał ekstraklasy został przerwany po chuligańskich wybrykach pseudokibiców Lecha Poznań. Jednak to co działo się na boisku, miało także swoją kontynuację poza nim

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj"

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj" 0 1

Małaszewicze przyjmują tylko 20 proc. kontenerów z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Takie informacje otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury poseł Stanisław Żmijan

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 47 12

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu 0 6

Po sobotniej porażce z Wisłą Sandomierz (0:1) prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki podał się do dymisji. W poniedziałek Rada Nadzorcza zdecydowała jednak, że szef klubu zostanie na swoim stanowisku przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33 0 0

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W przedostatnim meczu sezonu bialscy akademicy pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski 3 1

Niewybuch wykopał w ogrodzie właściciel działki w Wólce Gołębskiej.

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 4 6

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 1 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!