piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Lublin

Nie samymi książkami student żyje...

Dodano: 27 grudnia 2006, 20:12

Jeszcze tydzień mają studenci wszystkich lubelskich uczelni na zgłoszenie się do Fabryki Inspiracji - jedynego takiego projektu w całej Polsce.

Przez miesiąc nauczą się, jak działać aktywnie, ale przede wszystkim skutecznie.
Fabryka Inspiracji to wspólny projekt Samorządu Studentów UMCS, Wolontariatu Studenckiego oraz europejskiej organizacja AEGEE. W jego ramach zaplanowano miesięczny cykl szkoleń, podczas których studenci będą mogli nauczyć się autoprezentacji, pracy w zespole, a także przygotowywania i realizacji różnych projektów. - Chcemy pokazać studentom wiele praktycznych rzeczy - tłumaczy Justyna Stępniak, przewodnicząca Samorządu UMCS. - Od sposobów badania oczekiwań i potrzeb środowiska, po tworzenie budżetów przygotowywanych projektów i występowanie o dotacje na ich realizację.
Zajęcia będą się odbywały w soboty. Potrwają do połowy marca. Wtedy ich uczestnicy zaczną wdrażać przygotowane przez siebie projekty w życie.
Żeby zapisać się do fabryki, trzeba wejść na stronę internetową: www.fabrykainspiracji.lublin.pl i wypełnić zamieszczoną tam ankietę. Rekrutacja trwa do 5 stycznia 2006. Zajęcia zaczną się 13 lutego. (MB)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24