Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 marca 2016 r.
14:32

Nie zgadzają się na zabudowę górek czechowskich. Idą do Ratusza

Autor: Zdjęcie autora drs
0 12 A A

Przed zabudowaniem chce uchronić górki czechowskie grupa mieszkańców, którzy w poniedziałek wybierają się z protestem do Ratusza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wcześniej sprzeciw odbywał się w internecie. Ratusz jest gotów pozwolić na zabudowanie 60 proc. górek. Teren od spółki Echo Investment kupiła niedawno lubelska firma TBV Investment i oświadczyła, że chce tu wznosić mieszkania.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 marca 2016 o 16:03
A wybudowac tam 10 pomnikow i kosciol i bedzie spokoj.
Avatar
ja / 22 marca 2016 o 15:52

W końcu  może  będzie  porządek  na górkach  czechowskich ....co  przeszkadzają Wam bloki  w poblizu  uporządkowanych  górek?

Avatar
maja / 22 marca 2016 o 13:27

Jeżeli ktoś kupuje grunt pod park to czemu oczekuje, że pozwoli mu się budować bloki. Przecież to nielogiczne i nie powinno mieć miejsca.

Avatar
Gość / 21 marca 2016 o 21:25
protestuję przeciwko protestom!!!
Avatar
gość / 21 marca 2016 o 09:51

Inwestor bedzie odpowiedzialny za infrastrukturę i podejrzewam ,ze nasze tbv wywiąże się z tego zobowiązania i doprowadzi do porządku górki

Avatar
Gość / 21 marca 2016 o 09:43
zebrano bardzo mało podpisów co oznacza ze mieszkańcy Czechowa chca uporządkowania tego miejsca
Avatar
Gość / 20 marca 2016 o 18:53
ja też protestuję, gdzie teraz będę wysrywał mojego wilczura? Niech prezydent mi na to pytanie odpowie.
Avatar
Gość / 20 marca 2016 o 18:31
Ludziom przeszkadza ze bloki tam będą. TBV ma kasę to kupił grunt i robi co chce. Jak ktoś chce tam zrobić co innego to czemu sam gruntu nie kupił. Proste
Avatar
Manti / 20 marca 2016 o 17:25

W Lublinie nic się podoba. jak tak dalej pójdzie i nic się nie zmieni w polskiej (w tym lubelskiej) demografii to za 30, 40 lat na dzisiejszym LSMie czy Czechowie, na terenie dzisiejszych blokowisk bedą grasowały lisy i szczury. Czeka nas krajobraz z byłego NRD, opustoszałe blokowiska, w których nie będzie nikt mieszkał. Szkoda, ale każdy ma to na co załużył...


Niestety ale to smutna prawda!

Avatar
Gość / 20 marca 2016 o 16:57
tragedia, będzie jedno wielkie blokowisko, żadne warunki do wychowywania dzieci, dla osób starszych i nie tylko, powinni tam zrobic park
Avatar
Gość / 22 marca 2016 o 16:03
A wybudowac tam 10 pomnikow i kosciol i bedzie spokoj.
Avatar
ja / 22 marca 2016 o 15:52

W końcu  może  będzie  porządek  na górkach  czechowskich ....co  przeszkadzają Wam bloki  w poblizu  uporządkowanych  górek?

Avatar
maja / 22 marca 2016 o 13:27

Jeżeli ktoś kupuje grunt pod park to czemu oczekuje, że pozwoli mu się budować bloki. Przecież to nielogiczne i nie powinno mieć miejsca.

Avatar
Gość / 21 marca 2016 o 21:25
protestuję przeciwko protestom!!!
Avatar
gość / 21 marca 2016 o 09:51

Inwestor bedzie odpowiedzialny za infrastrukturę i podejrzewam ,ze nasze tbv wywiąże się z tego zobowiązania i doprowadzi do porządku górki

Avatar
Gość / 21 marca 2016 o 09:43
zebrano bardzo mało podpisów co oznacza ze mieszkańcy Czechowa chca uporządkowania tego miejsca
Avatar
Gość / 20 marca 2016 o 18:53
ja też protestuję, gdzie teraz będę wysrywał mojego wilczura? Niech prezydent mi na to pytanie odpowie.
Avatar
Gość / 20 marca 2016 o 18:31
Ludziom przeszkadza ze bloki tam będą. TBV ma kasę to kupił grunt i robi co chce. Jak ktoś chce tam zrobić co innego to czemu sam gruntu nie kupił. Proste
Avatar
Manti / 20 marca 2016 o 17:25

W Lublinie nic się podoba. jak tak dalej pójdzie i nic się nie zmieni w polskiej (w tym lubelskiej) demografii to za 30, 40 lat na dzisiejszym LSMie czy Czechowie, na terenie dzisiejszych blokowisk bedą grasowały lisy i szczury. Czeka nas krajobraz z byłego NRD, opustoszałe blokowiska, w których nie będzie nikt mieszkał. Szkoda, ale każdy ma to na co załużył...


Niestety ale to smutna prawda!

Avatar
Gość / 20 marca 2016 o 16:57
tragedia, będzie jedno wielkie blokowisko, żadne warunki do wychowywania dzieci, dla osób starszych i nie tylko, powinni tam zrobic park
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto 0 0

ROZMOWA Z Malwiną Kopron, zawodniczką AZS UMCS Lublin

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 2

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 3 23

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 20 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 3

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 16 6

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 7 1

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 16

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 20 8

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 47 28

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.