wtorek, 23 maja 2017 r.

Lublin

Nie zmyli reklamy

Dodano: 25 czerwca 2003, 22:05
Autor: Mariusz Mróz

Znaki reklamowe Coca-Coli – mimo wcześniejszych deklaracji koncernu – nie zniknęły z lubelskiego deptaka. Przypomnijmy: zostały one wykonane na zlecenie Coca-Coli, ale bez zgody władz miasta.

O sprawie Dziennik pisał 7 czerwca. Po naszej interwencji, Coca-Cola – ustami swojego rzecznika prasowego – zobowiązała się do pokrycia kosztów czyszczenia bruku. Ponadto przedstawiciel koncernu zapewniał, że napisy wykonane są łatwo zmywalną farbą i znikną po tygodniu. Jeszcze wczoraj malunki były jednak widoczne w centrum miasta. – Zmywaliśmy je za pomocą rozpuszczalnika – mówi Kazimierz Arciszewski, dyspozytor MPO. – To co mogliśmy zrobić dostępnymi środkami, zrobiliśmy.
Co na to producent bąbelkowego napoju? – Podejrzewam, że zaszło jakieś nieporozumienie – tłumaczy Agnieszka Zyśko z Coca-Coli. – Farba, którą wykonano znaki, znika jednak wolniej niż po siedmiu dniach. Na pewno wkrótce na własny koszt usuniemy reklamę. Już podjęliśmy stosowne kroki.
Informacje te potwierdzają miejscy urzędnicy. – Koncern faktycznie nie wymiguje się od zadośćuczynienia – mówi Andrzej Bałaban, zastępca dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta. – Zgłosił się już do nas skruszony przedstawiciel firmy. Ale kary pieniężnej będziemy się domagali nawet po usunięciu szkody.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24