Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 marca 2009 r.
11:51
Edytuj ten wpis

Niechcący napadli na policjantów

0 4 A A

Marcin M. i Łukasz G., napadli wczoraj w nocy na przechodniów, którzy szli ulicą 3 Maja. Mieli pecha - ch ofiarami okazali się policjanci po służbie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O trzeciej nad ranem policjanci wracali do domów przez centrum Lublina.

- Podeszło do nich dwóch mężczyzn - mówi Anna Smarzak, z lubelskiej policji. - Rzucili się na przechodniów. Przewrócili ich na ziemię. Zażądali telefonu i pieniędzy.

Gdy napadnięci zaczęli się bronić, rabusie zorientowali się, że nic nie zdziałają. Próbowali uciec. W goniących ich policjantów rzucali kamieniami.

Przechodnie zawiadomili komendę. Patrol policji pojawił się w rejonie ulicy Peowiaków i pomógł zatrzymać rabusiów.

Marcin M. i Łukasz G. dalej byli agresywni. Pierwszy z nich miał 1,8 promila alkoholu w organizmie, drugi prawie promil.
er

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mn / 23 marca 2009 o 21:19
utylizować takie odpady to jedyne wyjście.
Avatar
VIP / 23 marca 2009 o 18:59
Chyba coś tu nie tak, skoro dwoch policjanów napadniętych przez dwóch gnojków nie dało im rady. Jak ci Policjanci jada na interwencje to chyba ich jedynym atutem jest pałka i spluwa ?? Przecież oni powinni ich obezwładnić na miejscu i niedopuścic do ucieczki i pościgów...
Avatar
ASD333333 / 23 marca 2009 o 14:44
JAK W TYM MIESCIE MA BYĆ NORMALNIE JAK TU BANDYCI PO WÓDZIE, NIE BOJĄ SIĘ NAWET RZUCAĆ SIĘ Z PIĘŚCIAMI NA POLICJANTÓW??!!!PRZECIEŻ TO SĄ KPINY!!!DLACZEGO NIE MA WIĘCEJ TAJNYCH FUNCKJONARIUSZY Z BRONIA I PRAWEM STRZAŁU NA ULICACH CENTRUM MIASTA A NIE PERYFERII????TO MIASTO ZAPRASZA TURYSTÓW A BANDYCI GRASUJĄ JAK NA DZIKIM ZACHODZIE!!!DLACZEGO NIE OBSTAWIA SIE REJONÓW DYSKOTEK,NIE WYŁAPUJE WAŁĘSAJACYCH SIE GNOJÓW PO ALKOHOLU,KTÓRZY ZAGRAŻAJĄ KOMUŚ, KTO MIAŁ PECHA I SZEDŁ ULICĄ, KTÓRĄ TE BYDLĘTA RYCZĄC JAK WOŁY I DEMPLUJAC CO POPADNIE SIĘ PRZEWALAŁY??GDZIE ZASADA ZERO TOLERANCJI DLA CHMASTWA, BANDYTYZMU!!DLACZEGO NASZE POWALONE PAŃSTWO DOPROWADZIŁO DO TAKIEGO UPADKU SZACUNKU DO POLICJI!!
JAK W TYM MIESCIE MA BYĆ NORMALNIE JAK TU BANDYCI PO WÓDZIE, NIE BOJĄ SIĘ NAWET RZUCAĆ SIĘ Z PIĘŚCIAMI NA POLICJANTÓW??!!!PRZECIEŻ TO SĄ KPINY!!!DLACZEGO NIE MA WIĘCEJ TAJNYCH FUNCKJONARIUSZY Z BRONIA I PRAWEM STRZAŁU NA ULICACH CENTRUM MIASTA A NIE PERYFERII????TO MIASTO ZAPRASZA TURYSTÓW A BANDYCI GRASUJĄ JAK NA DZIKIM ZACHODZIE!!!DLACZEGO NIE OBSTAWIA SIE REJONÓW DYSKOTEK,NIE WYŁAPUJE WAŁĘSAJACYCH SIE GNOJÓW PO ALKOHOLU,KTÓRZY ZAGRAŻAJĄ KOMUŚ, KTO MIAŁ PECHA I SZEDŁ ULICĄ, KTÓRĄ TE BYDLĘTA RYCZĄC JAK WO... rozwiń
Avatar
grubby / 23 marca 2009 o 13:17
Ale głupki. Dostaną nieźle po du*** hehehe.
Takim policja raczej nie podaruje.
Avatar
mn / 23 marca 2009 o 21:19
utylizować takie odpady to jedyne wyjście.
Avatar
VIP / 23 marca 2009 o 18:59
Chyba coś tu nie tak, skoro dwoch policjanów napadniętych przez dwóch gnojków nie dało im rady. Jak ci Policjanci jada na interwencje to chyba ich jedynym atutem jest pałka i spluwa ?? Przecież oni powinni ich obezwładnić na miejscu i niedopuścic do ucieczki i pościgów...
Avatar
ASD333333 / 23 marca 2009 o 14:44
JAK W TYM MIESCIE MA BYĆ NORMALNIE JAK TU BANDYCI PO WÓDZIE, NIE BOJĄ SIĘ NAWET RZUCAĆ SIĘ Z PIĘŚCIAMI NA POLICJANTÓW??!!!PRZECIEŻ TO SĄ KPINY!!!DLACZEGO NIE MA WIĘCEJ TAJNYCH FUNCKJONARIUSZY Z BRONIA I PRAWEM STRZAŁU NA ULICACH CENTRUM MIASTA A NIE PERYFERII????TO MIASTO ZAPRASZA TURYSTÓW A BANDYCI GRASUJĄ JAK NA DZIKIM ZACHODZIE!!!DLACZEGO NIE OBSTAWIA SIE REJONÓW DYSKOTEK,NIE WYŁAPUJE WAŁĘSAJACYCH SIE GNOJÓW PO ALKOHOLU,KTÓRZY ZAGRAŻAJĄ KOMUŚ, KTO MIAŁ PECHA I SZEDŁ ULICĄ, KTÓRĄ TE BYDLĘTA RYCZĄC JAK WOŁY I DEMPLUJAC CO POPADNIE SIĘ PRZEWALAŁY??GDZIE ZASADA ZERO TOLERANCJI DLA CHMASTWA, BANDYTYZMU!!DLACZEGO NASZE POWALONE PAŃSTWO DOPROWADZIŁO DO TAKIEGO UPADKU SZACUNKU DO POLICJI!!
JAK W TYM MIESCIE MA BYĆ NORMALNIE JAK TU BANDYCI PO WÓDZIE, NIE BOJĄ SIĘ NAWET RZUCAĆ SIĘ Z PIĘŚCIAMI NA POLICJANTÓW??!!!PRZECIEŻ TO SĄ KPINY!!!DLACZEGO NIE MA WIĘCEJ TAJNYCH FUNCKJONARIUSZY Z BRONIA I PRAWEM STRZAŁU NA ULICACH CENTRUM MIASTA A NIE PERYFERII????TO MIASTO ZAPRASZA TURYSTÓW A BANDYCI GRASUJĄ JAK NA DZIKIM ZACHODZIE!!!DLACZEGO NIE OBSTAWIA SIE REJONÓW DYSKOTEK,NIE WYŁAPUJE WAŁĘSAJACYCH SIE GNOJÓW PO ALKOHOLU,KTÓRZY ZAGRAŻAJĄ KOMUŚ, KTO MIAŁ PECHA I SZEDŁ ULICĄ, KTÓRĄ TE BYDLĘTA RYCZĄC JAK WO... rozwiń
Avatar
grubby / 23 marca 2009 o 13:17
Ale głupki. Dostaną nieźle po du*** hehehe.
Takim policja raczej nie podaruje.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 20 21

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra