Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 sierpnia 2009 r.
8:39
Edytuj ten wpis

Nieczynne z powodu "jakiegoś Święta" - koncertu Madonny

0 66 A A

Punkt ksero na ul. Skłodowskiej w Lublinie w weekend był nieczynny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Obsługa uprzejmie, ale dość niejasno informowała, dlaczego ksero było zamknięte. Wątpliwości rozwiewa kartka z kalendarza, pozostawiona przez życzliwego przechodnia.

Komentarze 66

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~hmm~ / 9 stycznia 2010 o 19:54
~hmm~ napisał:
Nie chce się wierzyć, że żadne Pisuary, słuchacze Rydzyjka lub podobny plebs nie rzucił się tu na forum z krytyką tego ksera

a jednak... tylko pod artykułem nie widać komentarzy. hehe
Avatar
~hmm~ / 9 stycznia 2010 o 19:53
Nie chce się wierzyć, że żadne Pisuary, słuchacze Rydzyjka lub podobny plebs nie rzucił się tu na forum z krytyką tego ksera
Avatar
p*ola / 28 sierpnia 2009 o 17:44
"mowicie o agresji niewierzacych ? lol zobaczcie na komentarze tutaj najwiecej jadu mozna wlasnie znalezc w komentarzach katolikow ! obrazaja, strasza sadem albo wyzywaja od deb***i. "

Trafne spostrzeżenie. Dewot i pseudokatolików nie brakuje, czego dowodzą wypowiedzi niektórych tutaj na forum. Wiara, to sprawa osobista każdego człowieka. Jestem osobą wierzącą. Może nie chodzę do kościoła częściej niż do spożywczego, ale szanuję zarówno katolików, jak i ludzi innej wiary, ateistów. To, że jestem katolikiem, nie oznacza również, że mam potępiac autora karteczki. Do wszystkiego trzeba miec dystans. Przede wszystkim do siebie. I żeby oceniac innych, najpierw pomyślcie nad sobą. Łatwo jest rzucac wyzwiskami w kogos, gorzej przyznac sie do błędu samemu, prawda? Wrzucie może na luz i zajmijcie się swoimi sprawami. Każdy może się wypowiadac, ale nie każdy musi bluzgac na człowieka o innych poglądach, czy innej wierze. Pozdrawiam
"mowicie o agresji niewierzacych ? lol zobaczcie na komentarze tutaj najwiecej jadu mozna wlasnie znalezc w komentarzach katolikow ! obrazaja, strasza sadem albo wyzywaja od deb***i. "

Trafne spostrzeżenie. Dewot i pseudokatolików nie brakuje, czego dowodzą wypowiedzi niektórych tutaj na forum. Wiara, to sprawa osobista każdego człowieka. Jestem osobą wierzącą. Może nie chodzę do kościoła częściej niż do spożywczego, ale szanuję zarówno katolików, jak i ludzi innej wiary, ateistów. To, że jestem katolikiem, nie ozn... rozwiń
Avatar
fan / 19 sierpnia 2009 o 20:19
Niech sobie kobicina pośpiewa, jak lubi
Avatar
Coaxen / 18 sierpnia 2009 o 20:37
Do wszystkich katolików, którzy uważają, że ateiści nie są obrażani:

Sam fakt jakiegokolwiek finansowania kościoła z budżetu i indoktrynacji dzieci w szkołach to zamach na świeckość państwa, mój portfel, i gwałt na niewykształconych jeszcze umysłach młodych ludzi.

Poza tym, spotkałem się z bezpośrednią agresją z tytułu nienależenia do jedynego prawdziwego kościoła.

Zdarzyła mi się też kiedyś taka zabawna historia.
Kiedy leżałem w szpitalu, jakaś nawiedzona babcia wyrażała niezwykle interesujące opinie na temat żydów. Wspomniała, że "to oni zabili Jezusa". Na co odrzekłem: "A wie pani, że ten Jezus był żydem?". Zamknęła się wtedy na chwilę
Do wszystkich katolików, którzy uważają, że ateiści nie są obrażani:

Sam fakt jakiegokolwiek finansowania kościoła z budżetu i indoktrynacji dzieci w szkołach to zamach na świeckość państwa, mój portfel, i gwałt na niewykształconych jeszcze umysłach młodych ludzi.

Poza tym, spotkałem się z bezpośrednią agresją z tytułu nienależenia do jedynego prawdziwego kościoła.

Zdarzyła mi się też kiedyś taka zabawna historia.
Kiedy leżałem w szpitalu, jakaś nawiedzona babcia wyrażała niezwykle interesujące ... rozwiń
Avatar
realistka / 18 sierpnia 2009 o 18:58
realistka napisał:
buhahahahahahah a po pierwsze naucz się pisać zanim do mnie wyskoczysz, leszczu. jeśli masz mozillę to zwróć uwagę na słowa podkreślone na czerwono...eh, ale do kogo ja mówię...i tak nie dotrze

piana się sączy z pysków, literki się przestawiają, lepiej zalogujcie się na stronie pt. żal.pl
rozwiń
Avatar
realistka / 18 sierpnia 2009 o 18:56
ateista3 napisał:
a widziałaś tego bozie? NIEEeeeeeeeeeeee no to co o nim piszesz?
piszesz o rzeczach których na ślepia nie widziałaś i krytykujesz innych,spójrz w lustro bo ci się moher na slepia nasunął za mocmo

buhahahahahahah a po pierwsze naucz się pisać zanim do mnie wyskoczysz, leszczu. jeśli masz mozillę to zwróć uwagę na słowa podkreślone na czerwono...eh, ale do kogo ja mówię...i tak nie dotrze

buhahahahahahah a po pierwsze naucz się pisać zanim do mnie wyskoczysz, leszczu. jeśli masz mozillę to zwróć uwagę na słowa podkreślone na czerwono...eh, ale do kogo ja mówię...i tak nie dotrze rozwiń
Avatar
realistka / 18 sierpnia 2009 o 18:53
ateista2 napisał:
Ja taj mam głęboko w du*** i zyje mie się wspaniale. choć tzreba przyznać,ze w tym katociemnogrodzie ateistą być trudno. ale za to gdy wy katolki żrecie śmierdzącego sledzia na jakiś głupi piost zja zajadam się szyneczką i śmieję się wam w ryja.

nie dość, że ateista, to jeszcze analfabeta...z czym do ludzi
Avatar
realistka / 18 sierpnia 2009 o 18:52
żona napisał:
był kiedyś taki dowcip o policjantach i logice, kończył się jakoś tak:
- masz akwarium
- nie
- no to jesteś pedałem

Gdzie znalazłaś ten dowcip? w książce kucharskiej?
Avatar
normalny / 18 sierpnia 2009 o 12:38
MARIO napisał:
Ludzie skąd w Was tyle agresji? Dlaczego macie taką niechęć do Kościoła? Przecież księża wywodzą się spośród nas. Nie są, bo nie mogą być idealni. Dlaczego wszyscy są tacy agresywni w internecie gdzie jest się anonimowym? Jeśli ktoś mieni się takim przeciwnikiem Kościoła to dlaczego bierze ślub kościelny, dlaczego chrzci swoje dzieci i posyła je do komunii? Ludzie czy to nie jest prawdziwa obłuda, czy nie jest to żałosne? Jestem pewien, że 90% opluwaczy Kościoła deklaruje się jako katolicy.

No właśnie na tym polega cały problem, że człowiek nie może sobie spokojnie żyć w tym kraju bez kościoła. I chciałbym zauważyć, że najbardziej agreswni są ci najwięksi dewoci, ci najbardziej wierzący. A kartka jest rewelacyjna, faktycznie koncert takiej gwiazdy w Polsce jest naprawdę dużym świętem.

No właśnie na tym polega cały problem, że człowiek nie może sobie spokojnie żyć w tym kraju bez kościoła. I chciałbym zauważyć, że najbardziej agreswni są ci najwięksi dewoci, ci najbardziej wierzący. A kartka jest rewelacyjna, faktycznie koncert takiej gwiazdy w Polsce jest naprawdę dużym świętem. rozwiń
Avatar
~hmm~ / 9 stycznia 2010 o 19:54
~hmm~ napisał:
Nie chce się wierzyć, że żadne Pisuary, słuchacze Rydzyjka lub podobny plebs nie rzucił się tu na forum z krytyką tego ksera

a jednak... tylko pod artykułem nie widać komentarzy. hehe
Avatar
~hmm~ / 9 stycznia 2010 o 19:53
Nie chce się wierzyć, że żadne Pisuary, słuchacze Rydzyjka lub podobny plebs nie rzucił się tu na forum z krytyką tego ksera
Avatar
p*ola / 28 sierpnia 2009 o 17:44
"mowicie o agresji niewierzacych ? lol zobaczcie na komentarze tutaj najwiecej jadu mozna wlasnie znalezc w komentarzach katolikow ! obrazaja, strasza sadem albo wyzywaja od deb***i. "

Trafne spostrzeżenie. Dewot i pseudokatolików nie brakuje, czego dowodzą wypowiedzi niektórych tutaj na forum. Wiara, to sprawa osobista każdego człowieka. Jestem osobą wierzącą. Może nie chodzę do kościoła częściej niż do spożywczego, ale szanuję zarówno katolików, jak i ludzi innej wiary, ateistów. To, że jestem katolikiem, nie oznacza również, że mam potępiac autora karteczki. Do wszystkiego trzeba miec dystans. Przede wszystkim do siebie. I żeby oceniac innych, najpierw pomyślcie nad sobą. Łatwo jest rzucac wyzwiskami w kogos, gorzej przyznac sie do błędu samemu, prawda? Wrzucie może na luz i zajmijcie się swoimi sprawami. Każdy może się wypowiadac, ale nie każdy musi bluzgac na człowieka o innych poglądach, czy innej wierze. Pozdrawiam
"mowicie o agresji niewierzacych ? lol zobaczcie na komentarze tutaj najwiecej jadu mozna wlasnie znalezc w komentarzach katolikow ! obrazaja, strasza sadem albo wyzywaja od deb***i. "

Trafne spostrzeżenie. Dewot i pseudokatolików nie brakuje, czego dowodzą wypowiedzi niektórych tutaj na forum. Wiara, to sprawa osobista każdego człowieka. Jestem osobą wierzącą. Może nie chodzę do kościoła częściej niż do spożywczego, ale szanuję zarówno katolików, jak i ludzi innej wiary, ateistów. To, że jestem katolikiem, nie ozn... rozwiń
Avatar
fan / 19 sierpnia 2009 o 20:19
Niech sobie kobicina pośpiewa, jak lubi
Avatar
Coaxen / 18 sierpnia 2009 o 20:37
Do wszystkich katolików, którzy uważają, że ateiści nie są obrażani:

Sam fakt jakiegokolwiek finansowania kościoła z budżetu i indoktrynacji dzieci w szkołach to zamach na świeckość państwa, mój portfel, i gwałt na niewykształconych jeszcze umysłach młodych ludzi.

Poza tym, spotkałem się z bezpośrednią agresją z tytułu nienależenia do jedynego prawdziwego kościoła.

Zdarzyła mi się też kiedyś taka zabawna historia.
Kiedy leżałem w szpitalu, jakaś nawiedzona babcia wyrażała niezwykle interesujące opinie na temat żydów. Wspomniała, że "to oni zabili Jezusa". Na co odrzekłem: "A wie pani, że ten Jezus był żydem?". Zamknęła się wtedy na chwilę
Do wszystkich katolików, którzy uważają, że ateiści nie są obrażani:

Sam fakt jakiegokolwiek finansowania kościoła z budżetu i indoktrynacji dzieci w szkołach to zamach na świeckość państwa, mój portfel, i gwałt na niewykształconych jeszcze umysłach młodych ludzi.

Poza tym, spotkałem się z bezpośrednią agresją z tytułu nienależenia do jedynego prawdziwego kościoła.

Zdarzyła mi się też kiedyś taka zabawna historia.
Kiedy leżałem w szpitalu, jakaś nawiedzona babcia wyrażała niezwykle interesujące ... rozwiń
Avatar
realistka / 18 sierpnia 2009 o 18:58
realistka napisał:
buhahahahahahah a po pierwsze naucz się pisać zanim do mnie wyskoczysz, leszczu. jeśli masz mozillę to zwróć uwagę na słowa podkreślone na czerwono...eh, ale do kogo ja mówię...i tak nie dotrze

piana się sączy z pysków, literki się przestawiają, lepiej zalogujcie się na stronie pt. żal.pl
rozwiń
Avatar
realistka / 18 sierpnia 2009 o 18:56
ateista3 napisał:
a widziałaś tego bozie? NIEEeeeeeeeeeeee no to co o nim piszesz?
piszesz o rzeczach których na ślepia nie widziałaś i krytykujesz innych,spójrz w lustro bo ci się moher na slepia nasunął za mocmo

buhahahahahahah a po pierwsze naucz się pisać zanim do mnie wyskoczysz, leszczu. jeśli masz mozillę to zwróć uwagę na słowa podkreślone na czerwono...eh, ale do kogo ja mówię...i tak nie dotrze

buhahahahahahah a po pierwsze naucz się pisać zanim do mnie wyskoczysz, leszczu. jeśli masz mozillę to zwróć uwagę na słowa podkreślone na czerwono...eh, ale do kogo ja mówię...i tak nie dotrze rozwiń
Avatar
realistka / 18 sierpnia 2009 o 18:53
ateista2 napisał:
Ja taj mam głęboko w du*** i zyje mie się wspaniale. choć tzreba przyznać,ze w tym katociemnogrodzie ateistą być trudno. ale za to gdy wy katolki żrecie śmierdzącego sledzia na jakiś głupi piost zja zajadam się szyneczką i śmieję się wam w ryja.

nie dość, że ateista, to jeszcze analfabeta...z czym do ludzi
Avatar
realistka / 18 sierpnia 2009 o 18:52
żona napisał:
był kiedyś taki dowcip o policjantach i logice, kończył się jakoś tak:
- masz akwarium
- nie
- no to jesteś pedałem

Gdzie znalazłaś ten dowcip? w książce kucharskiej?
Avatar
normalny / 18 sierpnia 2009 o 12:38
MARIO napisał:
Ludzie skąd w Was tyle agresji? Dlaczego macie taką niechęć do Kościoła? Przecież księża wywodzą się spośród nas. Nie są, bo nie mogą być idealni. Dlaczego wszyscy są tacy agresywni w internecie gdzie jest się anonimowym? Jeśli ktoś mieni się takim przeciwnikiem Kościoła to dlaczego bierze ślub kościelny, dlaczego chrzci swoje dzieci i posyła je do komunii? Ludzie czy to nie jest prawdziwa obłuda, czy nie jest to żałosne? Jestem pewien, że 90% opluwaczy Kościoła deklaruje się jako katolicy.

No właśnie na tym polega cały problem, że człowiek nie może sobie spokojnie żyć w tym kraju bez kościoła. I chciałbym zauważyć, że najbardziej agreswni są ci najwięksi dewoci, ci najbardziej wierzący. A kartka jest rewelacyjna, faktycznie koncert takiej gwiazdy w Polsce jest naprawdę dużym świętem.

No właśnie na tym polega cały problem, że człowiek nie może sobie spokojnie żyć w tym kraju bez kościoła. I chciałbym zauważyć, że najbardziej agreswni są ci najwięksi dewoci, ci najbardziej wierzący. A kartka jest rewelacyjna, faktycznie koncert takiej gwiazdy w Polsce jest naprawdę dużym świętem. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 66

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

„Puławy” wycięte z zarządu Grupy Azoty

„Puławy” wycięte z zarządu Grupy Azoty 0 0

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek 1 8

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 55 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 7 2

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 4 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.