wtorek, 20 marca 2018 r.

Lublin

Nietypowi goście w radiowozie. Kogo zgarnęła Straż Miejska?

Dodano: 21 września 2017, 17:19
Autor: drs

Już prawie 500 zwierząt pojmała w tym roku Straż Miejska na ulicach Lublina. Trafiały się krogulce, węże, a nawet borsuk. Funkcjonariusze odłowili dwa razy więcej zwierząt dzikich, niż zbłąkanych psów i kotów.

Do schroniska dla zwierząt strażnicy przekazali w tym roku już 111 psów. Taka wyprawa nie była konieczna w przypadku 63 psów i kotów, które od razu udało się zwrócić właścicielom. Straż odłowiła również 303 dzikie zwierzęta. Były to m.in. jeże, lisy, węże, bóbr, borsuk, krogulce, pustułki oraz kaczki.

Przebywanie bezpańskich oraz dzikich zwierząt na terenie miasta może wiązać się z różnymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa mieszkańców, takimi jak możliwość zaatakowania, ugryzienia lub przenoszenia chorób. Dlatego ważna jest szybka reakcja na zgłoszenia – podkreśla Straż Miejska.

Błąkające się po ulicach zwierzęta domowe trafiają do schroniska przy Metalurgicznej, natomiast dzikimi zwierzętami zajmuje się Lubelskie Centrum Małych Zwierząt.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (22 września 2017 o 11:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
POJMAŁA? Ha, ha, uśmiałem się, poziom wykształcenia "dziennikarza" równy strażnikom miejskiim i policji. Panie Wiejak, ogarnij pan to towarzystwo.
Rozwiń
Gość
Gość (21 września 2017 o 22:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Sprytny ten lisek na zdjęciu. Najpewniej niejedna kurę zagryzł, a zapytany o to, czy to on, zaprzeczył sprytnie, choć w istocie to on właśnie kury zagryzł. Bo to jest sprytny lisek. Są też sprytni ludzie...
Rozwiń
Gość
Gość (21 września 2017 o 21:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ile zwierząt pojmała SIELEWICZ MAGDALENA strażnik miejski?
Rozwiń
Henio
Henio (21 września 2017 o 20:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
To rzeczywiście nietypowe, żeby w wozie do przewozu radia przewozić zwierzęta.
Rozwiń
Gość
Gość (21 września 2017 o 17:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dobry publicysta nie korzysta z wyrazów których znaczenia nie zna lub ich znaczenia nie jest pewien albo najpierw się upewnia i dopiero pisze. Zły publicysta używa wyrazów nie wiedząc co one znaczą. I wtedy wychodzą takie głupoty jak "Już prawie 500 zwierząt POJMAŁA w tym roku straż miejska na ulicach Lublina". Już nie mówiąc o tym, że w tym zdaniu brakuje jakiejkolwiek składni. Polska język być trudna języka dla pan "drs".
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!