Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 września 2017 r.
12:23

Nieuczciwy kasjer wpadł w Biedronce w Lublinie

162 22 A A

Policja zatrzymała nieuczciwego kasjera, który pracował w Biedronce przy ul. Rucianej w Lublinie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

24-letni mieszkaniec Lublina anulował paragon i zabrał pieniądze z kasy.

- Straty jakie poniósł jego pracodawca są nie mniejsze niż 900 zł. Nieuczciwy kasjer został zatrzymany przez policjantów podczas pracy za kasą i przewieziony na komisariat - wyjaśnia st. sierż. Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji. 

24-latek przyznał się do winy. Odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Quiz: Jak dobrze znasz się na grzybach?

Jak dobrze znasz się na grzybach?
Czytaj więcej o:

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
AaronSzechter / 13 września 2017 o 14:13
+1
Ciekawe ile płacą takim nieudacznikom za komentowanie :D Może bym się zatrudniła jako PISowski komentator :D Skoro jesteś nieudacznikiem to droga wolna 
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 13:49
+1
tuSSek podpierniczył cała kasę z OFE czyli 150 mld zł - nikt go w kajdany nie zakuł... DLACZEGO?
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 12:36
+1
Znaczy wypłacił sobie premię. Jak to mówią: wziął swoje sprawy w swoje "lepkie" ręce. Jak za POprzedniej ekipy rzadzącej wspólnie z pseudorolnikami z ZSL.
Avatar
Gość / 17 września 2017 o 01:03
Widać uzupełnił kwotę do mitycznej pensji 3080 zł w Biedronce. W Polsce okrada się pracowników z pensji, to czemu "pracodawcy" dziwią się, że podwładni przejęli ich standardy? Czy usprawiedliwiam złodziei w Polsce? Nie! Stwierdzam jedynie to, że czlowiek ma silny instynkt przetrwania. Ja nie chcialem kraść w Polsce, a pensja nie pozwalala przeżyć. Co szefa przez lata nie interesowało. Taki to był zlodziej. To wybralem pracę zagranicą. A tamtejsza pensja musi wystarczyć na przeżycie... Takie mają prawo, że pracodawca nie ma możliwości okantowania pracownika. Inaczej kara wynosi 500.000€
Widać uzupełnił kwotę do mitycznej pensji 3080 zł w Biedronce. W Polsce okrada się pracowników z pensji, to czemu "pracodawcy" dziwią się, że podwładni przejęli ich standardy? Czy usprawiedliwiam złodziei w Polsce? Nie! Stwierdzam jedynie to, że czlowiek ma silny instynkt przetrwania. Ja nie chcialem kraść w Polsce, a pensja nie pozwalala przeżyć. Co szefa przez lata nie interesowało. Taki to był zlodziej. To wybralem pracę zagranicą. A tamtejsza pensja musi wystarczyć na przeżycie... Takie mają prawo, że pracodawca nie ma możliwoś... rozwiń
Avatar
stat / 14 września 2017 o 12:05
undefined napisał:
Gdyby zarabial sowicie to nikt by nie kradl .
Temu twierdzeniu przeczą wszystkie kraje III świata z niskimi dochodami i niską przestępczością. Żyją za dolara dziennie i nie kradą, bo taka kultura i mentalność. Surowe karanie też eliminuje przestępczość - przykład Singapur.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 11:56
Najbardziej oszukują w prywatnych sklepach na Kunickiego.Sporadycznie robię zakupy,a i tak 2 razy w ciągu tego tyg zostałam oszukana;w sklepie mięsnym Dobrosławów na 20 zł.Kupowałam mięso i wędlinę pani była tak uprzejma i gadatliwa,że zapomniała mi jednej rzeczy zapakować,a w abc kupowałam cisowiankę za którą zapłaciłam 2,30 i nie dostałąm paragonu.Niestety najechał autobus.W marketach jakoś mi sie nie zdarza być oszukanym,a zawsze sprawdzam paragony.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 09:30
Niestety ,ale w wielu sklepach, marketach, stacjach paliw szczególnie podczas większych zakupów trzeba sprawdzać zgodność towaru z tym co na paragonie i liczyć wydaną resztę. W przypadku niezgodności, nie machać ręką tylko dochodzić swego. Jeśli np. kasjerka okradnie 100 osób po 1 zł to ma 100 zł. w kieszeni. Nieuczciwość nie ma nacji . Oszukać może i Polak i przysłowiowy Ukrainiec. Tłumaczenie nieuczciwości sprzedawców ich niskimi zarobkami jest błędne. Złodziej zawsze będzie złodziejem, lepkich łap się nie pozbędzie. Wydaje się pewnym panaceum może być płatność kartą- bynajmniej tu sprzedawca nie oszuka na reszcie :(
Niestety ,ale w wielu sklepach, marketach, stacjach paliw szczególnie podczas większych zakupów trzeba sprawdzać zgodność towaru z tym co na paragonie i liczyć wydaną resztę. W przypadku niezgodności, nie machać ręką tylko dochodzić swego. Jeśli np. kasjerka okradnie 100 osób po 1 zł to ma 100 zł. w kieszeni. Nieuczciwość nie ma nacji . Oszukać może i Polak i przysłowiowy Ukrainiec. Tłumaczenie nieuczciwości sprzedawców ich niskimi zarobkami jest błędne. Złodziej zawsze będzie złodziejem, lepkich łap się nie pozbędzie. Wydaje się pewnym pana... rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 08:45
A mnie oszukala wczoraj mloda kasjerka leclerca w Lublinie przy ul Zana.Wydala mi reszte w tym bardzo duzo drobnych po 1 grosz.Poprosilam o zamiane ale odmowila.Po akcencie zrozumialam ze jest ukrainka.Trzymajac w dloni pokazna reszte udalam sie do innej kasy .Tam nikt nie robil problemu.Pani przeliczyla i okazalo sie ze brakuje 40 groszy.Nie wracalam wyjasniac sprawy bo to tylko 40 groszy,ale pytanie ile innych osob oszukala ta kasjerka???
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 00:24
A mi zniknęły pieniądze ze skoku zna ktoś złodzieja? Mała podpowiedź to aktualny marszałek Senatu ze "wspaniałe"j partii zwanej dojną zmianą
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 23:25
Gdyby zarabial sowicie to nikt by nie kradl .
Avatar
Gość / 17 września 2017 o 01:03
Widać uzupełnił kwotę do mitycznej pensji 3080 zł w Biedronce. W Polsce okrada się pracowników z pensji, to czemu "pracodawcy" dziwią się, że podwładni przejęli ich standardy? Czy usprawiedliwiam złodziei w Polsce? Nie! Stwierdzam jedynie to, że czlowiek ma silny instynkt przetrwania. Ja nie chcialem kraść w Polsce, a pensja nie pozwalala przeżyć. Co szefa przez lata nie interesowało. Taki to był zlodziej. To wybralem pracę zagranicą. A tamtejsza pensja musi wystarczyć na przeżycie... Takie mają prawo, że pracodawca nie ma możliwości okantowania pracownika. Inaczej kara wynosi 500.000€
Widać uzupełnił kwotę do mitycznej pensji 3080 zł w Biedronce. W Polsce okrada się pracowników z pensji, to czemu "pracodawcy" dziwią się, że podwładni przejęli ich standardy? Czy usprawiedliwiam złodziei w Polsce? Nie! Stwierdzam jedynie to, że czlowiek ma silny instynkt przetrwania. Ja nie chcialem kraść w Polsce, a pensja nie pozwalala przeżyć. Co szefa przez lata nie interesowało. Taki to był zlodziej. To wybralem pracę zagranicą. A tamtejsza pensja musi wystarczyć na przeżycie... Takie mają prawo, że pracodawca nie ma możliwoś... rozwiń
Avatar
stat / 14 września 2017 o 12:05
undefined napisał:
Gdyby zarabial sowicie to nikt by nie kradl .
Temu twierdzeniu przeczą wszystkie kraje III świata z niskimi dochodami i niską przestępczością. Żyją za dolara dziennie i nie kradą, bo taka kultura i mentalność. Surowe karanie też eliminuje przestępczość - przykład Singapur.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 11:56
Najbardziej oszukują w prywatnych sklepach na Kunickiego.Sporadycznie robię zakupy,a i tak 2 razy w ciągu tego tyg zostałam oszukana;w sklepie mięsnym Dobrosławów na 20 zł.Kupowałam mięso i wędlinę pani była tak uprzejma i gadatliwa,że zapomniała mi jednej rzeczy zapakować,a w abc kupowałam cisowiankę za którą zapłaciłam 2,30 i nie dostałąm paragonu.Niestety najechał autobus.W marketach jakoś mi sie nie zdarza być oszukanym,a zawsze sprawdzam paragony.
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 09:30
Niestety ,ale w wielu sklepach, marketach, stacjach paliw szczególnie podczas większych zakupów trzeba sprawdzać zgodność towaru z tym co na paragonie i liczyć wydaną resztę. W przypadku niezgodności, nie machać ręką tylko dochodzić swego. Jeśli np. kasjerka okradnie 100 osób po 1 zł to ma 100 zł. w kieszeni. Nieuczciwość nie ma nacji . Oszukać może i Polak i przysłowiowy Ukrainiec. Tłumaczenie nieuczciwości sprzedawców ich niskimi zarobkami jest błędne. Złodziej zawsze będzie złodziejem, lepkich łap się nie pozbędzie. Wydaje się pewnym panaceum może być płatność kartą- bynajmniej tu sprzedawca nie oszuka na reszcie :(
Niestety ,ale w wielu sklepach, marketach, stacjach paliw szczególnie podczas większych zakupów trzeba sprawdzać zgodność towaru z tym co na paragonie i liczyć wydaną resztę. W przypadku niezgodności, nie machać ręką tylko dochodzić swego. Jeśli np. kasjerka okradnie 100 osób po 1 zł to ma 100 zł. w kieszeni. Nieuczciwość nie ma nacji . Oszukać może i Polak i przysłowiowy Ukrainiec. Tłumaczenie nieuczciwości sprzedawców ich niskimi zarobkami jest błędne. Złodziej zawsze będzie złodziejem, lepkich łap się nie pozbędzie. Wydaje się pewnym pana... rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 08:45
A mnie oszukala wczoraj mloda kasjerka leclerca w Lublinie przy ul Zana.Wydala mi reszte w tym bardzo duzo drobnych po 1 grosz.Poprosilam o zamiane ale odmowila.Po akcencie zrozumialam ze jest ukrainka.Trzymajac w dloni pokazna reszte udalam sie do innej kasy .Tam nikt nie robil problemu.Pani przeliczyla i okazalo sie ze brakuje 40 groszy.Nie wracalam wyjasniac sprawy bo to tylko 40 groszy,ale pytanie ile innych osob oszukala ta kasjerka???
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 00:24
A mi zniknęły pieniądze ze skoku zna ktoś złodzieja? Mała podpowiedź to aktualny marszałek Senatu ze "wspaniałe"j partii zwanej dojną zmianą
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 23:25
Gdyby zarabial sowicie to nikt by nie kradl .
Avatar
Weteran / 13 września 2017 o 17:43
Dziwia mnie te te komentarze-ukradl bo zarabial za malo! Zarabial za malo? Dlaczego nie poszedl do budowlanki tam lekko by wyciagnal 5-tys bez kradzenia! Dziwa mnie te komentarze kradl bo za malo zarabial-Ukraincom oplaca sie pracowac w Polsce.!
Avatar
dfdfdf / 13 września 2017 o 15:35
undefined napisał:
a mi zniknęły pieniądze z OFE.Zna ktoś złodziei?
to nam wszystkim zginęły, masz rację, złodziejstwa uczy nasz .......  rząd od czasów jak solidaruchy w latach 80 objęły władzę.
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 15:18
a mi zniknęły pieniądze z OFE.Zna ktoś złodziei?
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 28 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!