czwartek, 25 maja 2017 r.

Lublin

Nocna opieka lekarska w Lublinie. Przychodnia na Czechowie bez kontraktu

Dodano: 30 grudnia 2011, 22:06
Autor: (IZI)

Lekarze z NZOZ Specjalistyka Czechów nie będą już przyjmowali pacjentów nocami i w święta (Jacek Świ
Lekarze z NZOZ Specjalistyka Czechów nie będą już przyjmowali pacjentów nocami i w święta (Jacek Świ

Lekarze z NZOZ Specjalistyka Czechów nie będą już przyjmowali pacjentów nocami i w święta. NFZ rozwiązał umowę z przychodnią. Od 1 stycznia zastąpi ją NZOZ "Galen” przy ul. Biernackiego 9.

Kiedy przychodnia na Czechowie podpisywała umowę na świadczenie nocnej opieki medycznej, deklarowała, że na miejscu może wykonywać badania laboratoryjne. W czerwcu, podczas kontroli NFZ, wyszło na jaw, że takiej możliwości nie ma. – W związku z tym, że nieprawidłowości nie zostały usunięte, z końcem roku umowa zostanie rozwiązana – informuje Małgorzata Bartoszek, rzecznik lubelskiego oddziału NFZ.

Liczba przychodni, które przyjmują w nocy, mimo to się nie zmieni. Od 1 stycznia taką opiekę medyczną zacznie świadczyć NZOZ "Galen”. Lekarze będą przyjmowali pacjentów przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Bożego w Lublinie.

Pozostałe punkty nocnej i świątecznej opieki medycznej działają bez zmian. Lekarze z NZOZ Luna Med dyżurują przy ul. Nałęczowskiej 2 i przy Al. Racławickich 23, a Ośrodek Medyczny DMP działa przy ul. Mełgiewskiej 7-9.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24