Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 maja 2011 r.
10:13
Edytuj ten wpis

Nocny wypadek na al. Unii Lubelskiej. Zginęła 21-latka

Autor: Zdjęcie autora MC
0 32 A A
Śmiertelny wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie (Archiwum)
Śmiertelny wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie (Archiwum)

Nie żyje 21-letnia kobieta, która ok. godz. 4 nad ranem zjechała volkswagenem z drogi i uderzyła w słup oświetleniowy na al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku na al. Unii Lubelskiej doszło ok. godz. 4 nad ranem. Kierująca volkswagenem 21-letnia mieszkanka Lublina jechała w kierunku ul. Fabrycznej, zjechała z drogi i uderzyła w słup oświetleniowy.

21-latka zmarła na miejscu. Jak informuje policja, w samochodzie znajdowała się także dwójka pasażerów: 19 i 21-latek. Jeden z pasażerów trafił do szpitala.

W sobotę wieczorem doszło także do innego tragicznego wypadku na al. Witosa. Bus marki mercedes sprinter nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca busa zginął na miejscu.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
luna / 18 grudnia 2011 o 14:34
Nie zagapiła się, padło zawieszenie. Gdzie te wasze ploteczki, komóreczki i nieuwaga?
Avatar
pepek / 1 września 2011 o 20:24
to byla moja koleżanka napewno nie zagapila sie ani nie plotki
Avatar
M / 25 maja 2011 o 21:58
a byłes *urwa w tym samochodzie idioto i wiesz co robiła???!!! nie pierd*l jak nie wiesz!!!!
Avatar
M / 25 maja 2011 o 21:55
jak k**wa mozecie pier****ć takie głupoty!!! to była zajebista dziewczyna a nie jakas idiotka ktora nie umie jezdzic! powiem tak jak was to interesuje i pie*szycie bez sensu nie wiedzac nic: nie była pijana, nie była naćpana, nie gadała przez telefon i zaj*biscie prowadziła a to ze zginęła to nie jej wina, mimo, ze prowadziła samochód. i miejcie troche szacunku do zmarłej i nie obrazajcie jej swoimi pustymi gadkami!!!! nara
Avatar
xyz / 24 maja 2011 o 21:18
O jakich przyczynach kolego mówisz? Przyczyną było brak myślenia, uśmiech na twarzy(ploteczki w aucie), moment nieuwagi i taki o to efekt.
Avatar
piotr / 24 maja 2011 o 17:11
zdajesz sobie sprawę deb***u co Ty piszesz znałeś tą dziewczynę pewnie nie , ja też nie ale ze względu na szacunek dla zmarłej bys się zastanowił przyczyn mogło byc wiele a Ty nie pieprz że jesteś takim mistrzem kierownicy i znawcą techniki jazdy
Avatar
piotr / 24 maja 2011 o 17:00
[quote name='xyz' timestamp='1306184654' post='481699']
Czego tak rozpaczacie? niepotrafila prowadzic i tyle, wystarczyl moment odwrocila sie a ze zapier***ala ile trzeba to swoja glupota zaplacila zyciem. Jadac od unickiej mozna sie rozpedzic(nie zwalniajac na radach) z reszta jak to na radach jest byloi tam delikatny luk i przy wiekszej predkosci (jak ktos nie potrafi jezdzic) nie wyjdzie
z tego zakretu dobrze to wjedzie na kostke i go wybije a potem to juz sami wiecie.....efekt murowany.
[/quote]
Avatar
kolezanka / 24 maja 2011 o 13:54
będziemy pamiętać o Twoim uśmiechu...
Avatar
jon / 24 maja 2011 o 08:07
[quote name='kajetan' timestamp='1306070555' post='481156']
ale panie często oprócz rozmawiania przez telefon ciągną laskę pasażerowi siedzącemu obok. I to jest jescze większe zagrożenie dla innych uczestnikó ruchu, sam często byłem świadkiem takich zdarzeń. Zestawy słuchawkowe na nic się zdają w takim przypadku Pani Anno;) Pozdrawiam
[/quote]
Panie , czemu tylu idiotów trzymasz ?
Avatar
xyz / 23 maja 2011 o 23:04
Czego tak rozpaczacie? niepotrafila prowadzic i tyle, wystarczyl moment odwrocila sie a ze zapier***ala ile trzeba to swoja glupota zaplacila zyciem. Jadac od unickiej mozna sie rozpedzic(nie zwalniajac na radach) z reszta jak to na radach jest byloi tam delikatny luk i przy wiekszej predkosci (jak ktos nie potrafi jezdzic) nie wyjdzie
z tego zakretu dobrze to wjedzie na kostke i go wybije a potem to juz sami wiecie.....efekt murowany.
Avatar
luna / 18 grudnia 2011 o 14:34
Nie zagapiła się, padło zawieszenie. Gdzie te wasze ploteczki, komóreczki i nieuwaga?
Avatar
pepek / 1 września 2011 o 20:24
to byla moja koleżanka napewno nie zagapila sie ani nie plotki
Avatar
M / 25 maja 2011 o 21:58
a byłes *urwa w tym samochodzie idioto i wiesz co robiła???!!! nie pierd*l jak nie wiesz!!!!
Avatar
M / 25 maja 2011 o 21:55
jak k**wa mozecie pier****ć takie głupoty!!! to była zajebista dziewczyna a nie jakas idiotka ktora nie umie jezdzic! powiem tak jak was to interesuje i pie*szycie bez sensu nie wiedzac nic: nie była pijana, nie była naćpana, nie gadała przez telefon i zaj*biscie prowadziła a to ze zginęła to nie jej wina, mimo, ze prowadziła samochód. i miejcie troche szacunku do zmarłej i nie obrazajcie jej swoimi pustymi gadkami!!!! nara
Avatar
xyz / 24 maja 2011 o 21:18
O jakich przyczynach kolego mówisz? Przyczyną było brak myślenia, uśmiech na twarzy(ploteczki w aucie), moment nieuwagi i taki o to efekt.
Avatar
piotr / 24 maja 2011 o 17:11
zdajesz sobie sprawę deb***u co Ty piszesz znałeś tą dziewczynę pewnie nie , ja też nie ale ze względu na szacunek dla zmarłej bys się zastanowił przyczyn mogło byc wiele a Ty nie pieprz że jesteś takim mistrzem kierownicy i znawcą techniki jazdy
Avatar
piotr / 24 maja 2011 o 17:00
[quote name='xyz' timestamp='1306184654' post='481699']
Czego tak rozpaczacie? niepotrafila prowadzic i tyle, wystarczyl moment odwrocila sie a ze zapier***ala ile trzeba to swoja glupota zaplacila zyciem. Jadac od unickiej mozna sie rozpedzic(nie zwalniajac na radach) z reszta jak to na radach jest byloi tam delikatny luk i przy wiekszej predkosci (jak ktos nie potrafi jezdzic) nie wyjdzie
z tego zakretu dobrze to wjedzie na kostke i go wybije a potem to juz sami wiecie.....efekt murowany.
[/quote]
Avatar
kolezanka / 24 maja 2011 o 13:54
będziemy pamiętać o Twoim uśmiechu...
Avatar
jon / 24 maja 2011 o 08:07
[quote name='kajetan' timestamp='1306070555' post='481156']
ale panie często oprócz rozmawiania przez telefon ciągną laskę pasażerowi siedzącemu obok. I to jest jescze większe zagrożenie dla innych uczestnikó ruchu, sam często byłem świadkiem takich zdarzeń. Zestawy słuchawkowe na nic się zdają w takim przypadku Pani Anno;) Pozdrawiam
[/quote]
Panie , czemu tylu idiotów trzymasz ?
Avatar
xyz / 23 maja 2011 o 23:04
Czego tak rozpaczacie? niepotrafila prowadzic i tyle, wystarczyl moment odwrocila sie a ze zapier***ala ile trzeba to swoja glupota zaplacila zyciem. Jadac od unickiej mozna sie rozpedzic(nie zwalniajac na radach) z reszta jak to na radach jest byloi tam delikatny luk i przy wiekszej predkosci (jak ktos nie potrafi jezdzic) nie wyjdzie
z tego zakretu dobrze to wjedzie na kostke i go wybije a potem to juz sami wiecie.....efekt murowany.
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 0 0

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 8 3

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 14 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 218 8

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 4 7

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 7

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 5

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 8 6

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 3

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!