Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 lipca 2017 r.
18:37

Nowe apartamenty w centrum Lublina. Będzie też remont ulicy

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 11 A A
(fot. mat. inwestora)

Przy ul. Misjonarskiej 20 powstaną dwa nowe apartamentowce. Budowa rozpocznie się jesienią. To jedyna taka nowa inwestycja w tej części miasta

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W dwóch budynkach zaprojektowano 50 mieszkań o powierzchni od 25 do 114 mkw. Do każdego z nich będzie przynależał taras lub ogródek. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się na Misjonarską na początku 2019 roku.

Inwestycję realizuje lubelska spółka Tim Development. Deweloper zobowiązał się do remontu ulicy Misjonarskiej od wysokości granicy działki do skrzyżowania z ulicą Farbiarską. Ceny mieszkań w nowych apartamentowcach mają wynosić od 7 tys. zł do 8,2 tys. zł. Za projekt inwestycji odpowiada biuro architektoniczne Architektura Nova z Wrocławia.

Inwestycja przy ul. Misjonarskiej to nie jedyny projekt, realizowany w Lublinie przez Tim Development. Firma buduje również apartamentowiec przy ul. Czechowskiej 3. Budynek będzie miał trzy piętra. Powstaje w miejscu starej kamienicy. Zaprojektowano w nim 43 mieszkania i 2 lokale usługowe. Nie zabraknie podziemnych miejsc postojowych. W ofercie są zarówno niespełna 30-metrowe kawalerki, jak i większe mieszkania o powierzchni 67 mkw.

Zakończenie budowy planowane jest na koniec tego roku. Mieszkania mają być oddane do użytku w pierwszym kwartale 2018 r.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Apoloniusz / 21 września 2017 o 14:49
jak bed and breakfast lublin to polecam ******kamienicamuzykow.pl/en, mają świetne ceny i blisko centrum.
Avatar
A. / 24 lipca 2017 o 14:02
undefined napisał:
Czy w takym "apartamentowcu" może zamieszkać dajmy na to pracujące małżeństwo om przypuśćmy kierowca w MPK po technikum samochodowym, ona kasjerka w Biedronce po liceum czy to będą same mieszkanie dla "elyty"???
 ból dupki i zazdrość, że ktoś ma, a Ty nie?
Avatar
obywatel gorszego sortu / 21 lipca 2017 o 09:39
undefined napisał:
Czy w takym "apartamentowcu" może zamieszkać dajmy na to pracujące małżeństwo om przypuśćmy kierowca w MPK po technikum samochodowym, ona kasjerka w Biedronce po liceum czy to będą same mieszkanie dla "elyty"???
 Nikt mu nie broni. Tylko trzeba kupić.
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 04:25
Za myślenie mu nie płacą.
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 04:21
Stary mojego znajomego jest portierem w takim apartamentowcu w Warszawie. Oczywiście do wszystkich sie ładnie uśmiecha, ale sobie w głębi duszy myśli. Jak ja was k..wa nienawidzę...
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 04:20
Bulionerzy jednak istnieją. Także w Lublinie...
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 03:58
Czy w takym "apartamentowcu" może zamieszkać dajmy na to pracujące małżeństwo om przypuśćmy kierowca w MPK po technikum samochodowym, ona kasjerka w Biedronce po liceum czy to będą same mieszkanie dla "elyty"???
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 00:55
A na mieszkanie+ w Lublinie nie ma miejsca? Biedne Lubelaki muszOm do Świdnika emigrować.
Avatar
Gość / 20 lipca 2017 o 20:27
a kto by chciał mieszkać w Lublinie? zacznijmy może od tego.
Avatar
Gość / 20 lipca 2017 o 20:27
na zdjęciach w projekcie zawsze super wygląda.Dużo zieleni, place zabaw, duże parkingi. Póżniej okazuje się że inaczej niż w projekcie.Brak przestrzeni, okno w okno,parking mały a plac zabaw na jedną huśtawkę i ławkę tj. np. osiedla wzdłuż Jana Pawła bliżej al.Kraśnickiej
Avatar
Apoloniusz / 21 września 2017 o 14:49
jak bed and breakfast lublin to polecam ******kamienicamuzykow.pl/en, mają świetne ceny i blisko centrum.
Avatar
A. / 24 lipca 2017 o 14:02
undefined napisał:
Czy w takym "apartamentowcu" może zamieszkać dajmy na to pracujące małżeństwo om przypuśćmy kierowca w MPK po technikum samochodowym, ona kasjerka w Biedronce po liceum czy to będą same mieszkanie dla "elyty"???
 ból dupki i zazdrość, że ktoś ma, a Ty nie?
Avatar
obywatel gorszego sortu / 21 lipca 2017 o 09:39
undefined napisał:
Czy w takym "apartamentowcu" może zamieszkać dajmy na to pracujące małżeństwo om przypuśćmy kierowca w MPK po technikum samochodowym, ona kasjerka w Biedronce po liceum czy to będą same mieszkanie dla "elyty"???
 Nikt mu nie broni. Tylko trzeba kupić.
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 04:25
Za myślenie mu nie płacą.
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 04:21
Stary mojego znajomego jest portierem w takim apartamentowcu w Warszawie. Oczywiście do wszystkich sie ładnie uśmiecha, ale sobie w głębi duszy myśli. Jak ja was k..wa nienawidzę...
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 04:20
Bulionerzy jednak istnieją. Także w Lublinie...
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 03:58
Czy w takym "apartamentowcu" może zamieszkać dajmy na to pracujące małżeństwo om przypuśćmy kierowca w MPK po technikum samochodowym, ona kasjerka w Biedronce po liceum czy to będą same mieszkanie dla "elyty"???
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 00:55
A na mieszkanie+ w Lublinie nie ma miejsca? Biedne Lubelaki muszOm do Świdnika emigrować.
Avatar
Gość / 20 lipca 2017 o 20:27
a kto by chciał mieszkać w Lublinie? zacznijmy może od tego.
Avatar
Gość / 20 lipca 2017 o 20:27
na zdjęciach w projekcie zawsze super wygląda.Dużo zieleni, place zabaw, duże parkingi. Póżniej okazuje się że inaczej niż w projekcie.Brak przestrzeni, okno w okno,parking mały a plac zabaw na jedną huśtawkę i ławkę tj. np. osiedla wzdłuż Jana Pawła bliżej al.Kraśnickiej
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 14

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 6 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra