Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2010 r.
16:23
Edytuj ten wpis

Nowe centrum handlowe przy ul. Jana Pawła z lekkim poślizgiem

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 8 A A

Przeciągają się negocjacje inwestorów w sprawie budowy centrum handlowego przy ul. Jana Pawła II. Ostatecznych decyzji można się spodziewać dopiero w styczniu. Jeden z deweloperów, nie czekając na zakończenie rozmów, rozpoczyna inwestycję w Zamościu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nie zapomnimy o rozrywce – mówi Krzysztof Jaworski, prezes zarządu Interbud-Lublin SA. – Przecież w Lublinie mamy tylko jedno duże kino. Postawimy też na ciekawą architekturę. Nasze centrum ma spełniać standardy XXI wieku.

Cały artykuł czytaj na Strefie Biznesu: Lublin. Nowe centrum handlowe z lekkim poślizgiem

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aga / 7 grudnia 2010 o 14:30
O rozrywce napewno(...)
Avatar
Marcel / 7 grudnia 2010 o 06:38
Jak zwykle. Najpierw jest art. jakia to wspaniała, kolejna inwestycja czeka Lublin. Za parę dni art. że niestety będzie lakkie opóźnienie. A za jakies 2-3 tygodnie, że ... nic w tej inwestycji nie wyjdzie !!! i tak jest z kazdą jedna potencjalna inwetycją w tym mieście.
Lublin to miasto makiet i nic tu nigdy nie powstanie. Ta inwestycja też nie wyjdzie poza etap makiety !!! Szczerze mówiąc to juz mnie to męczy. Juz nawet przestało mnie to śmieszyć.
Avatar
Iza F. / 6 grudnia 2010 o 23:33
Dewocjonalia.....na ulicy JPII powinno sie handlowac gadzetami religijnymi, a nie stringami....
Avatar
opel / 6 grudnia 2010 o 19:04
nie wiem czy miasto ma takie uprawnienia ale powinno coś zrobić z budową Felicity bo to co się tam dzieje (a raczej na odwrót)to ehh brak słów...albo by przynajmniej zerwali ten plakat "Niedługo ruszy II etap budowy" i nie robili ludziom nadziei, a przecież już nawet był zbudowany wjazd podziemny na teren centrum...no ale głowa do góry w końcu pod koniec 2010 otwarcie:D
Avatar
ANTYKLOPS / 6 grudnia 2010 o 18:34
MOŻE JP II SIĘ NIE ZGODZIŁ NA CENTRUM, BO CENTRUM JEST TAM GDZIE KRAKOWSKIE,KRÓELWSKA I NARUTOWICZA,CHA,CHA!!!A MOŻE NASZ WIELEBNY DECYDENT Z NADANIA WATYKAŃSKIEGO ŻYCINSKI MA CHRAPKIE NA TE TERENY??
Avatar
anette / 6 grudnia 2010 o 17:42
http://www.webyscan.com/view-review/social-network-blog
Avatar
yyyeeetttiii / 6 grudnia 2010 o 17:04
Jaką inwestycję w Zamosciu? Moze ktoś napisac o co chodzi?
Avatar
marianoitaliano / 6 grudnia 2010 o 17:01
oto przyklad managerskich talentów krzysia żuka z krasnegostawu. Kto wybral tego goscia na prezydenta Lublina. Zaraz się okaże, urząd miasta zostanie przeniesiony do Kresnegostawu, a w Lublinie ratusz zostanie przmianowany na muzeum po bylym mieście Lublinie - zlikwidowanym przez Żuka
Avatar
aga / 7 grudnia 2010 o 14:30
O rozrywce napewno(...)
Avatar
Marcel / 7 grudnia 2010 o 06:38
Jak zwykle. Najpierw jest art. jakia to wspaniała, kolejna inwestycja czeka Lublin. Za parę dni art. że niestety będzie lakkie opóźnienie. A za jakies 2-3 tygodnie, że ... nic w tej inwestycji nie wyjdzie !!! i tak jest z kazdą jedna potencjalna inwetycją w tym mieście.
Lublin to miasto makiet i nic tu nigdy nie powstanie. Ta inwestycja też nie wyjdzie poza etap makiety !!! Szczerze mówiąc to juz mnie to męczy. Juz nawet przestało mnie to śmieszyć.
Avatar
Iza F. / 6 grudnia 2010 o 23:33
Dewocjonalia.....na ulicy JPII powinno sie handlowac gadzetami religijnymi, a nie stringami....
Avatar
opel / 6 grudnia 2010 o 19:04
nie wiem czy miasto ma takie uprawnienia ale powinno coś zrobić z budową Felicity bo to co się tam dzieje (a raczej na odwrót)to ehh brak słów...albo by przynajmniej zerwali ten plakat "Niedługo ruszy II etap budowy" i nie robili ludziom nadziei, a przecież już nawet był zbudowany wjazd podziemny na teren centrum...no ale głowa do góry w końcu pod koniec 2010 otwarcie:D
Avatar
ANTYKLOPS / 6 grudnia 2010 o 18:34
MOŻE JP II SIĘ NIE ZGODZIŁ NA CENTRUM, BO CENTRUM JEST TAM GDZIE KRAKOWSKIE,KRÓELWSKA I NARUTOWICZA,CHA,CHA!!!A MOŻE NASZ WIELEBNY DECYDENT Z NADANIA WATYKAŃSKIEGO ŻYCINSKI MA CHRAPKIE NA TE TERENY??
Avatar
anette / 6 grudnia 2010 o 17:42
http://www.webyscan.com/view-review/social-network-blog
Avatar
yyyeeetttiii / 6 grudnia 2010 o 17:04
Jaką inwestycję w Zamosciu? Moze ktoś napisac o co chodzi?
Avatar
marianoitaliano / 6 grudnia 2010 o 17:01
oto przyklad managerskich talentów krzysia żuka z krasnegostawu. Kto wybral tego goscia na prezydenta Lublina. Zaraz się okaże, urząd miasta zostanie przeniesiony do Kresnegostawu, a w Lublinie ratusz zostanie przmianowany na muzeum po bylym mieście Lublinie - zlikwidowanym przez Żuka
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 0 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 0 0

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 0 1

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka
film

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka 0 1

W jednym z krośnieńskich mieszkań policjanci znaleźli zwłoki 13-miesięcznej Amelki. Dziecko i jego matka zaginęli kilka tygodni wcześniej. Mimo wielokrotnych próśb ojca dziecka, policja nie weszła do mieszkania.

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ 0 0

Dzisiaj o godz. 17 zostanie rozegrany rewanżowy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Tomasovia podejmuje Garbarnię Kraków, z którą przegrała pierwszy mecz 1:4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy 1 4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej grożą strajkiem po zwolnieniu przewodniczącego jednego ze związków zawodowych. Ustępującemu ze stanowiska dyrektorowi dają czas do końca tygodnia na przywrócenie kolegi do pracy. Ale szef instytucji nie zamierza zmieniać decyzji.

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 2

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 7 0

Tuż przed godz. 17 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 3

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 4 10

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.