Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 lutego 2013 r.
16:49
Edytuj ten wpis

Nowe półki na Czechowie. Powstanie Galeria Koncertowa

0 16 A A
Zakupy zrobimy tu w maju. (mat. inwestora)
Zakupy zrobimy tu w maju. (mat. inwestora)

W maju będzie można zrobić zakupy w Galerii Koncertowa. Znajdą się tam nie tylko sklepy, ale i jedna z największych w mieście przychodni. Na placu budowy trwają prace wykończeniowe.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kompleks przy ul. Koncertowej powstaje w pobliżu sklepu Lidl. Ma pełnić rolę osiedlowego centrum handlowego. Cały gmach będzie miał 5 tys. mkw powierzchni. Połączy handel z usługami, sportem i częścią medyczną. Główny budynek ma dwie kondygnacje. Na parterze najwięcej miejsca, bo aż 1800 mkw. zajmie sklep sieci Jysk. Otwarcie planowane jest na połowę maja.

– Jednak już w kwietniu zakończymy prace budowlane – precyzuje Tomasz Kalinowski, prezes spółki Wodrol, która jest generalnym wykonawcą inwestycji. – W tej chwili prowadzimy roboty wykończeniowe. Miejsce dla drogerii Rossmann jest już praktycznie gotowe.

Do galerii wprowadzi się również sklep odzieżowy sieci Textil Market. Obok znajdziemy aptekę, klub fitness i oddział banku PBS. Niemal cała powierzchnia galerii jest już zagospodarowana.

– Do wynajęcia pozostały tylko dwa lokale. W tej chwili prowadzimy rozmowy z potencjalnymi najemcami. To bardzo atrakcyjne marki – zapewnia Dariusz Pastuszak, inwestor, prezes lubelskiej spółki Batory Investment.

Parter zajmą przede wszystkim sklepy. Na piętrze zarezerwowano 1700 mkw dla przychodni Luxmed.

– Będzie to największa placówka tej sieci w Lublinie – dodaje Kalinowski. – Jednocześnie pierwsza w tej części miasta.

Na dachu budynku zaprojektowano myjnię samoobsługową. Z zapowiedzi inwestora wynika, że odwiedzający galerię będą mieli do dyspozycji 300 miejsc parkingowych.

Historia gruntu

Dzisiejszy plac budowy przy ul. Koncertowej należał kiedyś do miasta. Działka o powierzchni 1,5 ha została sprzedana firmie NDM (spółka-córka WODROL-u) za ponad 3 mln zł. Początkowo ratusz zakładał, że w rejonie ul. Koncertowej powstaną obiekty sportowe i rekreacyjne. Taki wymóg stawiano potencjalnym inwestorom. W rezultacie nie udało się znaleźć chętnych na zakup działki.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
alicja / 8 lutego 2013 o 15:38
[quote name='Zbych' timestamp='1360310924' post='731375']
Coś tania ta ziemia na Czechowie .mam nadzieję ,że ktoś się temu dokładnie przyjży.
[/quote]

... Lublin to kryzysowa wiocha, więc nic nie kosztuje więcej niż to co da łaskawie oferent.
Do przetargu może stanąć każdy, więc jeśli chcesz zaryzykować inwestowanie to mogłeś przystąpić i wygrać ten przetarg.

Towar jest warty TYLKO TYLE ile chce za niego zapłacić kupiec, który w danym momencie daje najwyższą cenę.
Jeśli lubelska wiocha jest g .. warta to jej brocha i jej problem.
[quote name='Zbych' timestamp='1360310924' post='731375']
Coś tania ta ziemia na Czechowie .mam nadzieję ,że ktoś się temu dokładnie przyjży.
[/quote]

... Lublin to kryzysowa wiocha, więc nic nie kosztuje więcej niż to co da łaskawie oferent.
Do przetargu może stanąć każdy, więc jeśli chcesz zaryzykować inwestowanie to mogłeś przystąpić i wygrać ten przetarg.

Towar jest warty TYLKO TYLE ile chce za niego zapłacić kupiec, który w danym momencie daje najwyższą... rozwiń
Avatar
borys / 8 lutego 2013 o 15:13
[quote name='amazonek' timestamp='1360329671' post='731529']
też mam nadzieję że w ramach budowy galerii przebudują skrzyżowanie!
aż się prosi o przejście "za skrzyżowaniem" na koncertowej np naprzeciwko kościoła albo troszkę niżej, no i nie można legalnie skręcić w lewo jak się wyjeżdża z lidla.. nie wiem kto to projektował i znaki tam ustawiał ale zrobił to bardzo h.. źle!
[/quote]

Tak, przebudują. Już w okresie kiedy budowany był lidl wiadomo było że tam w przyszłości powstanie rondo. A kiedy zacznie się budowa ronda - mam nadizeję że w tym roku
[quote name='amazonek' timestamp='1360329671' post='731529']
też mam nadzieję że w ramach budowy galerii przebudują skrzyżowanie!
aż się prosi o przejście "za skrzyżowaniem" na koncertowej np naprzeciwko kościoła albo troszkę niżej, no i nie można legalnie skręcić w lewo jak się wyjeżdża z lidla.. nie wiem kto to projektował i znaki tam ustawiał ale zrobił to bardzo h.. źle!
[/quote]

Tak, przebudują. Już w okresie kiedy budowany był lidl wiadomo było że tam w przyszłośc... rozwiń
Avatar
amazonek / 8 lutego 2013 o 14:21
[quote name='rat' timestamp='1360323083' post='731461']
Właśnie, zamiast zrobić rondo albo przebudować skrzyżowanie to takie nie wiadomo co: zakazy jazdy na wprost/skrętu w lewo jadąc do Lidla, wracając z Lidla...
[/quote]

też mam nadzieję że w ramach budowy galerii przebudują skrzyżowanie!
aż się prosi o przejście "za skrzyżowaniem" na koncertowej np naprzeciwko kościoła albo troszkę niżej, no i nie można legalnie skręcić w lewo jak się wyjeżdża z lidla.. nie wiem kto to projektował i znaki tam ustawiał ale zrobił to bardzo h.. źle!
[quote name='rat' timestamp='1360323083' post='731461']
Właśnie, zamiast zrobić rondo albo przebudować skrzyżowanie to takie nie wiadomo co: zakazy jazdy na wprost/skrętu w lewo jadąc do Lidla, wracając z Lidla...
[/quote]

też mam nadzieję że w ramach budowy galerii przebudują skrzyżowanie!
aż się prosi o przejście "za skrzyżowaniem" na koncertowej np naprzeciwko kościoła albo troszkę niżej, no i nie można legalnie skręcić w lewo jak się wyjeżdża z lidla.. nie wiem kto to p... rozwiń
Avatar
rat / 8 lutego 2013 o 12:31
[quote name='Ania' timestamp='1360304446' post='731320']
A jak z wyjazdem na ul. Koncertową ? Obowiązujący kierunek w prawo jak teraz? Obecnie pod oknami
Policji trwa samochodowa samowolka.Jedni jadą w prawo,drudzy na wprost a jeszcze inni jak się uda to w lewo. nie mówiąc o tych co jadą od ul.Kosmowskiej i chcąc dojechac do Lidla zawracają za kościołem .Do tego należy dodać klientów Lidla zbiegających ze skarpy i przemykających między samochodami na drugą
stronę ulicy.Mieszkam w pobliżu i taki obrazek jest dla mnie codziennością i cud .że do tej pory nie wydarzyła się jakaś tragedia.Ale co tam ,aby kasa szła.
[/quote]

[quote name='Ania' timestamp='1360304446' post='731320']
A jak z wyjazdem na ul. Koncertową ? Obowiązujący kierunek w prawo jak teraz? Obecnie pod oknami
Policji trwa samochodowa samowolka.Jedni jadą w prawo,drudzy na wprost a jeszcze inni jak się uda to w lewo. nie mówiąc o tych co jadą od ul.Kosmowskiej i chcąc dojechac do Lidla zawracają za kościołem .Do tego należy dodać klientów Lidla zbiegających ze skarpy i przemykających między samochodami na drugą
stronę ulicy.Mieszkam w pobliżu i taki obrazek jest dla mnie codziennością i cud .że do tej pory nie wydarzyła się jakaś tragedia.Ale co tam ,aby kasa szła.
[/quote]


Właśnie, zamiast zrobić rondo albo przebudować skrzyżowanie to takie nie wiadomo co: zakazy jazdy na wprost/skrętu w lewo jadąc do Lidla, wracając z Lidla...
[quote name='Ania' timestamp='1360304446' post='731320']
A jak z wyjazdem na ul. Koncertową ? Obowiązujący kierunek w prawo jak teraz? Obecnie pod oknami
Policji trwa samochodowa samowolka.Jedni jadą w prawo,drudzy na wprost a jeszcze inni jak się uda to w lewo. nie mówiąc o tych co jadą od ul.Kosmowskiej i chcąc dojechac do Lidla zawracają za kościołem .Do tego należy dodać klientów Lidla zbiegających ze skarpy i przemykających między samochodami na drugą
stronę ulicy.Mieszkam w pobliżu i taki obra... rozwiń
Avatar
gość / 8 lutego 2013 o 11:19
[quote name='Gość' timestamp='1360317289' post='731421']
nowe półki czy spółki ?

jak nie macie korektorów to z chęciaą się podejmę współpracy
[/quote]

Sam nie potrafisz poprawnie zdania napisać a innych chcesz korygować? (chęciaą) - zlituj się!
A jeśli chodzi o półki czy spółki to ja uważam, że chodzi o półki sklepowe w nowej galerii i tekst artykułu chyba to potwierdza.
[quote name='Gość' timestamp='1360317289' post='731421']
nowe półki czy spółki ?

jak nie macie korektorów to z chęciaą się podejmę współpracy
[/quote]

Sam nie potrafisz poprawnie zdania napisać a innych chcesz korygować? (chęciaą) - zlituj się!
A jeśli chodzi o półki czy spółki to ja uważam, że chodzi o półki sklepowe w nowej galerii i tekst artykułu chyba to potwierdza. rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2013 o 10:54
nowe półki czy spółki ?

jak nie macie korektorów to z chęciaą się podejmę współpracy
Avatar
Zbych / 8 lutego 2013 o 09:08
Coś tania ta ziemia na Czechowie .mam nadzieję ,że ktoś się temu dokładnie przyjży.
Avatar
gość / 8 lutego 2013 o 08:21
[quote name='jjj' timestamp='1360299901' post='731304']
Bardzo lubię muzykę poważną i z przyjemnością bedę chodził do galerii na koncerty.
[/quote]

W galerii ogląda się obrazy i inne dzieła sztuki - na koncerty najlepiej udaj się do filharmonii
Avatar
Ania / 8 lutego 2013 o 07:20
A jak z wyjazdem na ul. Koncertową ? Obowiązujący kierunek w prawo jak teraz? Obecnie pod oknami
Policji trwa samochodowa samowolka.Jedni jadą w prawo,drudzy na wprost a jeszcze inni jak się uda to w lewo. nie mówiąc o tych co jadą od ul.Kosmowskiej i chcąc dojechac do Lidla zawracają za kościołem .Do tego należy dodać klientów Lidla zbiegających ze skarpy i przemykających między samochodami na drugą
stronę ulicy.Mieszkam w pobliżu i taki obrazek jest dla mnie codziennością i cud .że do tej pory nie wydarzyła się jakaś tragedia.Ale co tam ,aby kasa szła.
A jak z wyjazdem na ul. Koncertową ? Obowiązujący kierunek w prawo jak teraz? Obecnie pod oknami
Policji trwa samochodowa samowolka.Jedni jadą w prawo,drudzy na wprost a jeszcze inni jak się uda to w lewo. nie mówiąc o tych co jadą od ul.Kosmowskiej i chcąc dojechac do Lidla zawracają za kościołem .Do tego należy dodać klientów Lidla zbiegających ze skarpy i przemykających między samochodami na drugą
stronę ulicy.Mieszkam w pobliżu i taki obrazek jest dla mnie codziennością i cud .że do tej pory nie wydarzyła się jakaś tragedia.... rozwiń
Avatar
qwerty / 8 lutego 2013 o 06:33
Mieszkańcy Czechowa dziękują za LIDLA.
Cztery ALDIKI na Czechowie (najdroższe obok LSS-ów sklepy w Lublinie) to już było przegięcie.
Avatar
alicja / 8 lutego 2013 o 15:38
[quote name='Zbych' timestamp='1360310924' post='731375']
Coś tania ta ziemia na Czechowie .mam nadzieję ,że ktoś się temu dokładnie przyjży.
[/quote]

... Lublin to kryzysowa wiocha, więc nic nie kosztuje więcej niż to co da łaskawie oferent.
Do przetargu może stanąć każdy, więc jeśli chcesz zaryzykować inwestowanie to mogłeś przystąpić i wygrać ten przetarg.

Towar jest warty TYLKO TYLE ile chce za niego zapłacić kupiec, który w danym momencie daje najwyższą cenę.
Jeśli lubelska wiocha jest g .. warta to jej brocha i jej problem.
[quote name='Zbych' timestamp='1360310924' post='731375']
Coś tania ta ziemia na Czechowie .mam nadzieję ,że ktoś się temu dokładnie przyjży.
[/quote]

... Lublin to kryzysowa wiocha, więc nic nie kosztuje więcej niż to co da łaskawie oferent.
Do przetargu może stanąć każdy, więc jeśli chcesz zaryzykować inwestowanie to mogłeś przystąpić i wygrać ten przetarg.

Towar jest warty TYLKO TYLE ile chce za niego zapłacić kupiec, który w danym momencie daje najwyższą... rozwiń
Avatar
borys / 8 lutego 2013 o 15:13
[quote name='amazonek' timestamp='1360329671' post='731529']
też mam nadzieję że w ramach budowy galerii przebudują skrzyżowanie!
aż się prosi o przejście "za skrzyżowaniem" na koncertowej np naprzeciwko kościoła albo troszkę niżej, no i nie można legalnie skręcić w lewo jak się wyjeżdża z lidla.. nie wiem kto to projektował i znaki tam ustawiał ale zrobił to bardzo h.. źle!
[/quote]

Tak, przebudują. Już w okresie kiedy budowany był lidl wiadomo było że tam w przyszłości powstanie rondo. A kiedy zacznie się budowa ronda - mam nadizeję że w tym roku
[quote name='amazonek' timestamp='1360329671' post='731529']
też mam nadzieję że w ramach budowy galerii przebudują skrzyżowanie!
aż się prosi o przejście "za skrzyżowaniem" na koncertowej np naprzeciwko kościoła albo troszkę niżej, no i nie można legalnie skręcić w lewo jak się wyjeżdża z lidla.. nie wiem kto to projektował i znaki tam ustawiał ale zrobił to bardzo h.. źle!
[/quote]

Tak, przebudują. Już w okresie kiedy budowany był lidl wiadomo było że tam w przyszłośc... rozwiń
Avatar
amazonek / 8 lutego 2013 o 14:21
[quote name='rat' timestamp='1360323083' post='731461']
Właśnie, zamiast zrobić rondo albo przebudować skrzyżowanie to takie nie wiadomo co: zakazy jazdy na wprost/skrętu w lewo jadąc do Lidla, wracając z Lidla...
[/quote]

też mam nadzieję że w ramach budowy galerii przebudują skrzyżowanie!
aż się prosi o przejście "za skrzyżowaniem" na koncertowej np naprzeciwko kościoła albo troszkę niżej, no i nie można legalnie skręcić w lewo jak się wyjeżdża z lidla.. nie wiem kto to projektował i znaki tam ustawiał ale zrobił to bardzo h.. źle!
[quote name='rat' timestamp='1360323083' post='731461']
Właśnie, zamiast zrobić rondo albo przebudować skrzyżowanie to takie nie wiadomo co: zakazy jazdy na wprost/skrętu w lewo jadąc do Lidla, wracając z Lidla...
[/quote]

też mam nadzieję że w ramach budowy galerii przebudują skrzyżowanie!
aż się prosi o przejście "za skrzyżowaniem" na koncertowej np naprzeciwko kościoła albo troszkę niżej, no i nie można legalnie skręcić w lewo jak się wyjeżdża z lidla.. nie wiem kto to p... rozwiń
Avatar
rat / 8 lutego 2013 o 12:31
[quote name='Ania' timestamp='1360304446' post='731320']
A jak z wyjazdem na ul. Koncertową ? Obowiązujący kierunek w prawo jak teraz? Obecnie pod oknami
Policji trwa samochodowa samowolka.Jedni jadą w prawo,drudzy na wprost a jeszcze inni jak się uda to w lewo. nie mówiąc o tych co jadą od ul.Kosmowskiej i chcąc dojechac do Lidla zawracają za kościołem .Do tego należy dodać klientów Lidla zbiegających ze skarpy i przemykających między samochodami na drugą
stronę ulicy.Mieszkam w pobliżu i taki obrazek jest dla mnie codziennością i cud .że do tej pory nie wydarzyła się jakaś tragedia.Ale co tam ,aby kasa szła.
[/quote]

[quote name='Ania' timestamp='1360304446' post='731320']
A jak z wyjazdem na ul. Koncertową ? Obowiązujący kierunek w prawo jak teraz? Obecnie pod oknami
Policji trwa samochodowa samowolka.Jedni jadą w prawo,drudzy na wprost a jeszcze inni jak się uda to w lewo. nie mówiąc o tych co jadą od ul.Kosmowskiej i chcąc dojechac do Lidla zawracają za kościołem .Do tego należy dodać klientów Lidla zbiegających ze skarpy i przemykających między samochodami na drugą
stronę ulicy.Mieszkam w pobliżu i taki obrazek jest dla mnie codziennością i cud .że do tej pory nie wydarzyła się jakaś tragedia.Ale co tam ,aby kasa szła.
[/quote]


Właśnie, zamiast zrobić rondo albo przebudować skrzyżowanie to takie nie wiadomo co: zakazy jazdy na wprost/skrętu w lewo jadąc do Lidla, wracając z Lidla...
[quote name='Ania' timestamp='1360304446' post='731320']
A jak z wyjazdem na ul. Koncertową ? Obowiązujący kierunek w prawo jak teraz? Obecnie pod oknami
Policji trwa samochodowa samowolka.Jedni jadą w prawo,drudzy na wprost a jeszcze inni jak się uda to w lewo. nie mówiąc o tych co jadą od ul.Kosmowskiej i chcąc dojechac do Lidla zawracają za kościołem .Do tego należy dodać klientów Lidla zbiegających ze skarpy i przemykających między samochodami na drugą
stronę ulicy.Mieszkam w pobliżu i taki obra... rozwiń
Avatar
gość / 8 lutego 2013 o 11:19
[quote name='Gość' timestamp='1360317289' post='731421']
nowe półki czy spółki ?

jak nie macie korektorów to z chęciaą się podejmę współpracy
[/quote]

Sam nie potrafisz poprawnie zdania napisać a innych chcesz korygować? (chęciaą) - zlituj się!
A jeśli chodzi o półki czy spółki to ja uważam, że chodzi o półki sklepowe w nowej galerii i tekst artykułu chyba to potwierdza.
[quote name='Gość' timestamp='1360317289' post='731421']
nowe półki czy spółki ?

jak nie macie korektorów to z chęciaą się podejmę współpracy
[/quote]

Sam nie potrafisz poprawnie zdania napisać a innych chcesz korygować? (chęciaą) - zlituj się!
A jeśli chodzi o półki czy spółki to ja uważam, że chodzi o półki sklepowe w nowej galerii i tekst artykułu chyba to potwierdza. rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2013 o 10:54
nowe półki czy spółki ?

jak nie macie korektorów to z chęciaą się podejmę współpracy
Avatar
Zbych / 8 lutego 2013 o 09:08
Coś tania ta ziemia na Czechowie .mam nadzieję ,że ktoś się temu dokładnie przyjży.
Avatar
gość / 8 lutego 2013 o 08:21
[quote name='jjj' timestamp='1360299901' post='731304']
Bardzo lubię muzykę poważną i z przyjemnością bedę chodził do galerii na koncerty.
[/quote]

W galerii ogląda się obrazy i inne dzieła sztuki - na koncerty najlepiej udaj się do filharmonii
Avatar
Ania / 8 lutego 2013 o 07:20
A jak z wyjazdem na ul. Koncertową ? Obowiązujący kierunek w prawo jak teraz? Obecnie pod oknami
Policji trwa samochodowa samowolka.Jedni jadą w prawo,drudzy na wprost a jeszcze inni jak się uda to w lewo. nie mówiąc o tych co jadą od ul.Kosmowskiej i chcąc dojechac do Lidla zawracają za kościołem .Do tego należy dodać klientów Lidla zbiegających ze skarpy i przemykających między samochodami na drugą
stronę ulicy.Mieszkam w pobliżu i taki obrazek jest dla mnie codziennością i cud .że do tej pory nie wydarzyła się jakaś tragedia.Ale co tam ,aby kasa szła.
A jak z wyjazdem na ul. Koncertową ? Obowiązujący kierunek w prawo jak teraz? Obecnie pod oknami
Policji trwa samochodowa samowolka.Jedni jadą w prawo,drudzy na wprost a jeszcze inni jak się uda to w lewo. nie mówiąc o tych co jadą od ul.Kosmowskiej i chcąc dojechac do Lidla zawracają za kościołem .Do tego należy dodać klientów Lidla zbiegających ze skarpy i przemykających między samochodami na drugą
stronę ulicy.Mieszkam w pobliżu i taki obrazek jest dla mnie codziennością i cud .że do tej pory nie wydarzyła się jakaś tragedia.... rozwiń
Avatar
qwerty / 8 lutego 2013 o 06:33
Mieszkańcy Czechowa dziękują za LIDLA.
Cztery ALDIKI na Czechowie (najdroższe obok LSS-ów sklepy w Lublinie) to już było przegięcie.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 0

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 23

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 11

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 10

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!