Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 grudnia 2009 r.
18:15
Edytuj ten wpis

Nowe samochody dla strażaków za prawie 7 mln zł (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 14 A A

Dziesięć nowych samochodów strażackich trafi do jednostek ratowniczych w całym regionie. Wszystkie auta zostały dziś w Lublinie uroczyście przekazane nowym użytkownikom.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 grudnia 2009 o 12:56
WIEM napisał:
PRACA W STRAŻY TO NAJLEPSZA FUCHA NA TEJ ZIEMI.SZCZEGÓLNIE W TAKICH MIASTECZKACH JAK BYCHAWA BEŁŻYCE OPOLE LUB. ITD.ŚPIĄ NIC NIE ROBIĄ CAŁE DNIE PRÓCZ GRANIA W KARTY OGLĄDANIA TELEWIZJI I SPANIA. I PRZEZ TAK "CIĘŻKĄ" PRACĘ MAJĄ CO PIĄTĄ SŁUŻBĘ WOLNĄ TRZYNASTKĘ I MUNDURÓWKĘ ORAZ WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ!!!!!!!!!!!!!! ŻYĆ I NIE UMIERAĆ.TYLKO DO STRAŻY!!!!!!! ALE KTO WAS TAM PRZYJMIE JEŚLI NIE JESTEŚCIE Z RODZINY.........


No niestety tak jest :/ sam wiem, że koledzy, starzy, bracia itd całymi rodzinami pracują :|


No niestety tak jest :/ sam wiem, że koledzy, starzy, bracia itd całymi rodzinami pracują :| rozwiń
Avatar
księgowy / 16 grudnia 2009 o 10:32
A może pan rzecznik ze straży poinformuje społeczeństwo ile kosztowała ta oficjalna szwancparada oraz czemu miała ona służyć. Jak się nieraz słyszy w komentarzach pana rzecznika przy innych okazjach ile to kosztuje godzina pracy strażaka, a jak tu widzieliśmy zaangażowano ok. 100 osób z całego województwa tylko po to żeby się pokazać przed władzą i chyba samym sobą, bo napewno nie przed społeczeństwem - nie było żadnego zainteresowania przechodniów, co widać również i na filmie. Zresztą te pojazdu jak znam życie już od dawna zostały przekazane do poszczególnych jednostek. Tak więc kupa publicznej kasy została wyrzucona w błoto a można było np. dokupić potrzebnego sprzetu!!!
A może pan rzecznik ze straży poinformuje społeczeństwo ile kosztowała ta oficjalna szwancparada oraz czemu miała ona służyć. Jak się nieraz słyszy w komentarzach pana rzecznika przy innych okazjach ile to kosztuje godzina pracy strażaka, a jak tu widzieliśmy zaangażowano ok. 100 osób z całego województwa tylko po to żeby się pokazać przed władzą i chyba samym sobą, bo napewno nie przed społeczeństwem - nie było żadnego zainteresowania przechodniów, co widać również i na filmie. Zresztą te pojazdu jak znam życie już od dawna zostały przekaza... rozwiń
Avatar
WIEM / 16 grudnia 2009 o 10:17
PRACA W STRAŻY TO NAJLEPSZA FUCHA NA TEJ ZIEMI.SZCZEGÓLNIE W TAKICH MIASTECZKACH JAK BYCHAWA BEŁŻYCE OPOLE LUB. ITD.ŚPIĄ NIC NIE ROBIĄ CAŁE DNIE PRÓCZ GRANIA W KARTY OGLĄDANIA TELEWIZJI I SPANIA. I PRZEZ TAK "CIĘŻKĄ" PRACĘ MAJĄ CO PIĄTĄ SŁUŻBĘ WOLNĄ TRZYNASTKĘ I MUNDURÓWKĘ ORAZ WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ!!!!!!!!!!!!!! ŻYĆ I NIE UMIERAĆ.TYLKO DO STRAŻY!!!!!!! ALE KTO WAS TAM PRZYJMIE JEŚLI NIE JESTEŚCIE Z RODZINY.........
Avatar
puławiak / 16 grudnia 2009 o 10:08
dlaczego komendant z Puław odebrał podnośnik dla Hrubieszowa ?
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 09:11
c4 napisał:
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100 %.
Pamiętam kiedyś jak w Opolu Lub. zapaliła się osobówka na ul. Lipowej, to na trzy wozy przez pół godziny ją gasili i nic z tego nie wyszło dopiero jakiś pan z za płotu wężem ogrodowym ją ugasił.
TO BYŁO MISTRZOSTWO ŚWIATA

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100 %.
Pamiętam kiedyś jak w Opolu Lub. zapaliła się osobówka na ul. Lipowej, to na trzy wozy przez pół godziny ją gasili i nic z tego nie wyszło dopiero jakiś pan z za płotu wężem ogrodowym ją ugasił.
TO BYŁO MISTRZOSTWO ŚWIATA rozwiń
Avatar
1 / 16 grudnia 2009 o 08:02
to rzecznik strazy nie odroznia drabiny od podnosnika?
Avatar
zwykły człowiek / 16 grudnia 2009 o 07:45
c4 napisał:
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli

szkoda Mi Ciebie człowieku, naprawde chyba musisz sie polozyc spac i odpoczac bo to co teraz piszesz to chyba efekt Twojego zmeczenia

szkoda Mi Ciebie człowieku, naprawde chyba musisz sie polozyc spac i odpoczac bo to co teraz piszesz to chyba efekt Twojego zmeczenia rozwiń
Avatar
c4 / 16 grudnia 2009 o 07:29
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli
Avatar
Michhh / 15 grudnia 2009 o 23:04
A jeden strażak sobie żuje gumę przy odbieraniu samochodu...
Avatar
Kazimierz / 15 grudnia 2009 o 22:05
Tuskomatoly z PO wydaja grosz na jakies samochody a narud bieduje.
Zle wam bylo z PiS to tera bedziecie jakies tam wozy strarzackie do garkow wkladali!
A urzedasy tylko doja polske i patrza co jeszcze za dolara sprzedac i wywiesc z kraju!
Nawet Ziober nie da rady tym uzyskiwaczom coto robotnika i chlopa uciskuje i za nic ma!
Avatar
Gość / 21 grudnia 2009 o 12:56
WIEM napisał:
PRACA W STRAŻY TO NAJLEPSZA FUCHA NA TEJ ZIEMI.SZCZEGÓLNIE W TAKICH MIASTECZKACH JAK BYCHAWA BEŁŻYCE OPOLE LUB. ITD.ŚPIĄ NIC NIE ROBIĄ CAŁE DNIE PRÓCZ GRANIA W KARTY OGLĄDANIA TELEWIZJI I SPANIA. I PRZEZ TAK "CIĘŻKĄ" PRACĘ MAJĄ CO PIĄTĄ SŁUŻBĘ WOLNĄ TRZYNASTKĘ I MUNDURÓWKĘ ORAZ WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ!!!!!!!!!!!!!! ŻYĆ I NIE UMIERAĆ.TYLKO DO STRAŻY!!!!!!! ALE KTO WAS TAM PRZYJMIE JEŚLI NIE JESTEŚCIE Z RODZINY.........


No niestety tak jest :/ sam wiem, że koledzy, starzy, bracia itd całymi rodzinami pracują :|


No niestety tak jest :/ sam wiem, że koledzy, starzy, bracia itd całymi rodzinami pracują :| rozwiń
Avatar
księgowy / 16 grudnia 2009 o 10:32
A może pan rzecznik ze straży poinformuje społeczeństwo ile kosztowała ta oficjalna szwancparada oraz czemu miała ona służyć. Jak się nieraz słyszy w komentarzach pana rzecznika przy innych okazjach ile to kosztuje godzina pracy strażaka, a jak tu widzieliśmy zaangażowano ok. 100 osób z całego województwa tylko po to żeby się pokazać przed władzą i chyba samym sobą, bo napewno nie przed społeczeństwem - nie było żadnego zainteresowania przechodniów, co widać również i na filmie. Zresztą te pojazdu jak znam życie już od dawna zostały przekazane do poszczególnych jednostek. Tak więc kupa publicznej kasy została wyrzucona w błoto a można było np. dokupić potrzebnego sprzetu!!!
A może pan rzecznik ze straży poinformuje społeczeństwo ile kosztowała ta oficjalna szwancparada oraz czemu miała ona służyć. Jak się nieraz słyszy w komentarzach pana rzecznika przy innych okazjach ile to kosztuje godzina pracy strażaka, a jak tu widzieliśmy zaangażowano ok. 100 osób z całego województwa tylko po to żeby się pokazać przed władzą i chyba samym sobą, bo napewno nie przed społeczeństwem - nie było żadnego zainteresowania przechodniów, co widać również i na filmie. Zresztą te pojazdu jak znam życie już od dawna zostały przekaza... rozwiń
Avatar
WIEM / 16 grudnia 2009 o 10:17
PRACA W STRAŻY TO NAJLEPSZA FUCHA NA TEJ ZIEMI.SZCZEGÓLNIE W TAKICH MIASTECZKACH JAK BYCHAWA BEŁŻYCE OPOLE LUB. ITD.ŚPIĄ NIC NIE ROBIĄ CAŁE DNIE PRÓCZ GRANIA W KARTY OGLĄDANIA TELEWIZJI I SPANIA. I PRZEZ TAK "CIĘŻKĄ" PRACĘ MAJĄ CO PIĄTĄ SŁUŻBĘ WOLNĄ TRZYNASTKĘ I MUNDURÓWKĘ ORAZ WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ!!!!!!!!!!!!!! ŻYĆ I NIE UMIERAĆ.TYLKO DO STRAŻY!!!!!!! ALE KTO WAS TAM PRZYJMIE JEŚLI NIE JESTEŚCIE Z RODZINY.........
Avatar
puławiak / 16 grudnia 2009 o 10:08
dlaczego komendant z Puław odebrał podnośnik dla Hrubieszowa ?
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 09:11
c4 napisał:
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100 %.
Pamiętam kiedyś jak w Opolu Lub. zapaliła się osobówka na ul. Lipowej, to na trzy wozy przez pół godziny ją gasili i nic z tego nie wyszło dopiero jakiś pan z za płotu wężem ogrodowym ją ugasił.
TO BYŁO MISTRZOSTWO ŚWIATA

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100 %.
Pamiętam kiedyś jak w Opolu Lub. zapaliła się osobówka na ul. Lipowej, to na trzy wozy przez pół godziny ją gasili i nic z tego nie wyszło dopiero jakiś pan z za płotu wężem ogrodowym ją ugasił.
TO BYŁO MISTRZOSTWO ŚWIATA rozwiń
Avatar
1 / 16 grudnia 2009 o 08:02
to rzecznik strazy nie odroznia drabiny od podnosnika?
Avatar
zwykły człowiek / 16 grudnia 2009 o 07:45
c4 napisał:
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli

szkoda Mi Ciebie człowieku, naprawde chyba musisz sie polozyc spac i odpoczac bo to co teraz piszesz to chyba efekt Twojego zmeczenia

szkoda Mi Ciebie człowieku, naprawde chyba musisz sie polozyc spac i odpoczac bo to co teraz piszesz to chyba efekt Twojego zmeczenia rozwiń
Avatar
c4 / 16 grudnia 2009 o 07:29
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli
Avatar
Michhh / 15 grudnia 2009 o 23:04
A jeden strażak sobie żuje gumę przy odbieraniu samochodu...
Avatar
Kazimierz / 15 grudnia 2009 o 22:05
Tuskomatoly z PO wydaja grosz na jakies samochody a narud bieduje.
Zle wam bylo z PiS to tera bedziecie jakies tam wozy strarzackie do garkow wkladali!
A urzedasy tylko doja polske i patrza co jeszcze za dolara sprzedac i wywiesc z kraju!
Nawet Ziober nie da rady tym uzyskiwaczom coto robotnika i chlopa uciskuje i za nic ma!
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 3

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 9 4

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 19 16

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 7 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 3 5

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 8

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”