Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 grudnia 2014 r.
19:30
Edytuj ten wpis

Nowinki dla rowerów na lubelskich ulicach

Autor: Zdjęcie autora drs
2 9 A A

20 stojaków na rowery stanie przy odnowionej ul. Narutowicza wraz z jej wyremontowanymi przecznicami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Montaż stojaków już się rozpoczął. Również wczoraj drogowcy zaczęli montować specjalne "azyle”, które mają zapewnić bezpieczeństwo na tych ulicach jednokierunkowych w tym rejonie, na których dopuszczono jazdę rowerem pod prąd.

- Chodzi o to, żeby kierowca samochodu wyjeżdżając z ulicy nie ścinał zakrętów i umożliwił rowerzyście bezpieczną jazdę - wyjaśnia Aleksander Wiącek z Ratusza.
Czytaj więcej o:

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
andrzej.suk / 18 czerwca 2015 o 09:34

Pierwsze takie rowery widziałem w agroturystyce w Lubelskim, potem Gdańsk, Wrocław, Toruń. Przyjmuje się taka wypożyczalnia.

Avatar
arekmozer / 11 czerwca 2015 o 08:31

Całe lubelskie ma podobne problemy w większych miastach. Chodź fajnie, że są te projekty wykorzyczalni rowerów. To jest popularne na ścianie zachodniej - Wrocław, Szczecin.

Avatar
Jacek / 13 grudnia 2014 o 21:55
Wiącek jest w Ratuszu, bo jest z Wspólnego Lublina.Przepiórka wymyślił projekt Roweru Miejskiego, Wiącek to typ zagorzałego krytyka ZDiM-zobaczymy jak to wyjdzie z ZDiM.Czemu dwóch nie może być?
Avatar
Jacek / 13 grudnia 2014 o 21:49

Pan Przepiórka chyba musi być bo tak i nie ważne czy coś zdziała, natomiast Pan Wiącek "troszkę" więcej działa przynajmniej wie o co chodzi i jak ma co wyglądać. Szkoda tylko, że na to idzie pewnie z 12 tyś brutto miesięcznie, albo więcej bo to dublowanie stanowisk.

Avatar
rafi / 13 grudnia 2014 o 11:52

Żuk to prezydent który nareszcie stwarza warunki dla rowerzystów. Do tej pory nikt nic nie robił dla tej grupy mieszkańców.

Avatar
Gość / 12 grudnia 2014 o 23:59

budójta prawdziwne ścierzki rowerowe ,a nie kobinójta z malowaniem jakichś głupawych ścierzek rowerowych na dzióraym asfalcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A nie zauważyłes przypadkiem, że nie wszędzie jest MIEJSCE na takie ścieżki? To co proponujesz - aby nawet tych wydzielonych pasów nie było?

Avatar
Deebil roowerowy Maatoł i / 12 grudnia 2014 o 22:16

budójta prawdziwne ścierzki rowerowe ,a nie kobinójta z malowaniem jakichś głupawych ścierzek rowerowych na dzióraym asfalcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Ząbek / 12 grudnia 2014 o 21:54

Czym się różni Wiącek od Przepiórki?

Po co w ratuszu dwa stanowiska rowerowe?

Kompletnie tego nie rozumiem.

Może Przepiórka nie mógł nic zdziałać w ZDiM i Wiącek przyszedł z odsieczą? Prawda to?

Pan Przepiórka chyba musi być bo tak i nie ważne czy coś zdziała, natomiast Pan Wiącek "troszkę" więcej działa przynajmniej wie o co chodzi i jak ma co wyglądać. Szkoda tylko, że na to idzie pewnie z 12 tyś brutto miesięcznie, albo więcej bo to dublowanie stanowisk.

Pan Przepiórka chyba musi być bo tak i nie ważne czy coś zdziała, natomiast Pan Wiącek "troszkę" więcej działa przynajmniej wie o co chodzi i jak ma co wyglądać. Szkoda tylko, że na to idzie pewnie z 12 tyś brutto miesięcznie, albo więcej bo to dublowanie stanowisk.

rozwiń
Avatar
lubelak / 12 grudnia 2014 o 21:17

Czym się różni Wiącek od Przepiórki?

Po co w ratuszu dwa stanowiska rowerowe?

Kompletnie tego nie rozumiem.

Może Przepiórka nie mógł nic zdziałać w ZDiM i Wiącek przyszedł z odsieczą? Prawda to?

Avatar
andrzej.suk / 18 czerwca 2015 o 09:34

Pierwsze takie rowery widziałem w agroturystyce w Lubelskim, potem Gdańsk, Wrocław, Toruń. Przyjmuje się taka wypożyczalnia.

Avatar
arekmozer / 11 czerwca 2015 o 08:31

Całe lubelskie ma podobne problemy w większych miastach. Chodź fajnie, że są te projekty wykorzyczalni rowerów. To jest popularne na ścianie zachodniej - Wrocław, Szczecin.

Avatar
Jacek / 13 grudnia 2014 o 21:55
Wiącek jest w Ratuszu, bo jest z Wspólnego Lublina.Przepiórka wymyślił projekt Roweru Miejskiego, Wiącek to typ zagorzałego krytyka ZDiM-zobaczymy jak to wyjdzie z ZDiM.Czemu dwóch nie może być?
Avatar
Jacek / 13 grudnia 2014 o 21:49

Pan Przepiórka chyba musi być bo tak i nie ważne czy coś zdziała, natomiast Pan Wiącek "troszkę" więcej działa przynajmniej wie o co chodzi i jak ma co wyglądać. Szkoda tylko, że na to idzie pewnie z 12 tyś brutto miesięcznie, albo więcej bo to dublowanie stanowisk.

Avatar
rafi / 13 grudnia 2014 o 11:52

Żuk to prezydent który nareszcie stwarza warunki dla rowerzystów. Do tej pory nikt nic nie robił dla tej grupy mieszkańców.

Avatar
Gość / 12 grudnia 2014 o 23:59

budójta prawdziwne ścierzki rowerowe ,a nie kobinójta z malowaniem jakichś głupawych ścierzek rowerowych na dzióraym asfalcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A nie zauważyłes przypadkiem, że nie wszędzie jest MIEJSCE na takie ścieżki? To co proponujesz - aby nawet tych wydzielonych pasów nie było?

Avatar
Deebil roowerowy Maatoł i / 12 grudnia 2014 o 22:16

budójta prawdziwne ścierzki rowerowe ,a nie kobinójta z malowaniem jakichś głupawych ścierzek rowerowych na dzióraym asfalcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Ząbek / 12 grudnia 2014 o 21:54

Czym się różni Wiącek od Przepiórki?

Po co w ratuszu dwa stanowiska rowerowe?

Kompletnie tego nie rozumiem.

Może Przepiórka nie mógł nic zdziałać w ZDiM i Wiącek przyszedł z odsieczą? Prawda to?

Pan Przepiórka chyba musi być bo tak i nie ważne czy coś zdziała, natomiast Pan Wiącek "troszkę" więcej działa przynajmniej wie o co chodzi i jak ma co wyglądać. Szkoda tylko, że na to idzie pewnie z 12 tyś brutto miesięcznie, albo więcej bo to dublowanie stanowisk.

Pan Przepiórka chyba musi być bo tak i nie ważne czy coś zdziała, natomiast Pan Wiącek "troszkę" więcej działa przynajmniej wie o co chodzi i jak ma co wyglądać. Szkoda tylko, że na to idzie pewnie z 12 tyś brutto miesięcznie, albo więcej bo to dublowanie stanowisk.

rozwiń
Avatar
lubelak / 12 grudnia 2014 o 21:17

Czym się różni Wiącek od Przepiórki?

Po co w ratuszu dwa stanowiska rowerowe?

Kompletnie tego nie rozumiem.

Może Przepiórka nie mógł nic zdziałać w ZDiM i Wiącek przyszedł z odsieczą? Prawda to?

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 0

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Ok. 500 osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!