Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 stycznia 2012 r.
13:50
Edytuj ten wpis

Nowoczesne budynki dla studentów KUL i UMCS

0 15 A A
Biotechnologia kosztowała 26 mln zł. Większość dała Unia Europejska.  (Maciej Kaczanowski)
Biotechnologia kosztowała 26 mln zł. Większość dała Unia Europejska. (Maciej Kaczanowski)

W dwóch super-nowoczesnych budynkach lubelscy studenci rozpoczną zajęcia w nowym semestrze. Informatyka UMCS czeka na nich już od kilku miesięcy. KUL otworzy swoją biotechnologię w tym tygodniu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nowy gmach Instytutu Biotechnologii powstał w kampusie na Poczekajce.

– To jasny i wyraźny dowód, że z uczelni humanistycznej KUL przekształca się w tej chwili w pełny uniwersytet. Gdzie jest przyrodoznawstwo, badania nad matematyką, informatyka. To wszystko, co powinno charakteryzować nowoczesną uczelnię – mówił rektor uczelni ks. prof. Stanisław Wilk, gdy rozpoczynała się budowa. Teraz prace dobiegły końca.

Biotechnologia kosztowała 26 mln zł. Większość dała Unia Europejska. W pięciokondygnacyjnym budynku w kształcie trójkąta są sale wykładowe, katedry pracowników, aula, a także laboratoria dydaktyczno-badawcze z najnowocześniejszym sprzętem. W środę wszystko to oficjalnie otworzy minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska. A za miesiąc wprowadzą się tam studenci.

– Zajęcia w nowym gmachu rozpoczną się od II semestru tego roku akademickiego – informuje Katarzyna Bojko z biura rzecznika prasowego KUL. – Będą się tam odbywały zajęcia dla studentów biotechnologii, gdyż przeniesie się tam większość katedr i laboratoriów Instytutu Biotechnologii.

Od początku nowego semestru wykłady i ćwiczenia w nowym budynki rozpoczną też studenci informatyki UMCS. Mimo, że nowy gmach przy ul. Akademickiej czeka na nich już od kilku miesięcy. Do oddania go do użytku potrzebna była jednak zgoda straży pożarnej. Strażacy zgodzić się nie chcieli, bo – ich zdaniem – zgoda mogła być wydana na całą inwestycję, razem z nadbudową "starej” fizyki, która dopiero się zaczęła. Ostatecznie straż zezwoliła na użytkowanie nowej informatyki, ale z wyłączeniem kilku sal.

Dzięki temu studenci przeniosą się do jednego z najnowocześniejszych akademickich budynków w Lublinie. Jego okna są otoczone diodami, które mogą zmieniać barwy piętrami albo segmentami. W środku są 4 aule, na każdym piętrze jedna, i 12 sal ćwiczeniowych. Ogrzewaniem i klimatyzacją steruje komputerowy system zarządzania. Budowa pochłonęła 42 mln zł. Pieniądze pochodziły z programu Rozwój Polski Wschodniej i dotacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Pan Boog / 17 stycznia 2012 o 09:17
[quote name='pan Bug' timestamp='1326746118' post='584446']
(...)
[/quote]

[color="#008000"][color="#FF0000"]KUL[/color]-awe i[color="#FF0000"] PAT[/color]-ologiczne ŚWIĄTYNIE STOLICY MĄDROŚCI:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Po co zacofanym intelektualnie nowoczesne budowle skoro oficjalnie nienadążają za rozwojem sytuacji intelektualnej!
KUL-awymi PO-mysłami [color="#FF0000"]zaraził się Uniwersytet Pod Wezwaniem MARYI SKŁODOWSKIEJ – KURII [/color]o czym poinformował Braci i Siostry Studentów[color="#FF0000"] Brat Rektor [/color]Dąbrowski odstawiając szopkę z godzinami rektorskimi w okresie szopki!

Aby dostosować[color="#FF0000"] DROGĘ [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] do wymogów współczesności KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje[color="#FF0000"] odwiedzić www[/color]:

1) http://www.hugesextube.com/best/Nuns
2) http://www.tubesamples.com/best/Nuns
3) http://www.likexxxtube.com/best/Nuns
4) http://www.goldporntube.com/pages/nun1.shtml
5) http://www.tubepleasure.com/tube/?q=nun&s=0&p=1&g=1045
6) http://www.freetubecats.com/categories2/nun/index.html?thumb_id=3178886
7) http://www.yourpornbus.com/category/73/NUN/ctr/1/?4x62x863230
i [color="#FF0000"]można podziwiać jak funkcjonuje Kórestwo Boże[/color]! W oparciu o [color="#FF0000"]Główne Prawdy Wia[/color](g)[color="#FF0000"]ry Św.[/color](irniętej) bazujące na [color="#FF0000"]KSIĘDZE[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color].

Dla Leniwych: Leniwi mogą sobie [color="#FF0000"]kliknąć w stronki zamieszczone w obecnym tekście[/color], a zanim doczytają do końca wszystkie się otworzą – niczym (z)BAWENNE NIEBIOSA!

Obnosząc zaś najnowszy Nabytek należy wykanać KULędę oKULicznościową, której jedna zwrotka od wieków mówi:
"[color="#FF0000"]Któż to widział takie Dziwy[/color]?
Tyś człowiek i Bóg prawdziwy,
Ty łączysz w Boskiej Osobie
Dwie natury różne sobie".*

Ilu naukowcom – nawet z UMCS-u księ[color="#FF0000"]ŻULKI zmyły głowę[/color], że: nie odpuszczą puszczalskiim jak se nie odpuszczą;
że nie dopuszczą dzieci... jak se nie odpuszczą...,
a KZ NSZZ SOLIDARNŚĆ ORGANISTÓW i ASC w oparciu o internet [color="#FF0000"]prezentuje funkcjonowanie Fabryki Prawd Wia[/color](g)[color="#FF0000"]ry Św.[/color](rniętej) e-[color="#FF0000"]BIBLIĘ W OBRAZKACH [/color]jako odzwierciedlenie [color="#FF0000"]KSIĘGI[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWENIA[/color] rzucającą KUL-awy i PAT-ologiczny czar BOSKIEJ MĄDROŚCI!

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU [/color](„wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i[color="#FF0000"] WAMPIRYZMU [/color](„wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja [/color]- bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ – poziom inteligencji [color="#FF0000"]mierzony w INBECYLACH[/color]. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć: [color="#FF0000"]jeden[/color] Inbecyl,[color="#FF0000"] dwa [/color]Inbecyle,[color="#FF0000"] trzy, czery [/color]Inbecyle... i tak w nieskończoność, a na końcu nieskończoności –[color="#FF0000"] Św.[/color](irnięty)...

Wszyscy uczestnicy KUL-ejnych i PAT-ologicznych Uroczystości powinni [color="#FF0000"]nieść naręcze Róży Duchownej i kąKUL-i[/color] (kąKUL – Biblijny chwast[color="#FF0000"] KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany na Wydziale Filozofii Przyrody[/color]), wszystkim też[color="#FF0000"] niech Błogosławi Duch Św.[/color](irnięty) pod postacią [color="#FF0000"]KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy pokazującej jak Ojciec Św.(irnięty) Błogosławiony z księŻULKAMI [color="#FF0000"]prowadzi Lud Boży w pole[/color]!

[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – [color="#FF0000"]Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać [/color]- , a[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

1) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]!

2) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

I KTO POWIE, że nawet Św.(irnięte) księŻULKI [color="#FF0000"]NIE MOGĄ WSZYSTKICH [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]?, a na marginesie – W KOŚCIELE STAN WOJENNY TRWA WIECZNIE – [color="#FF0000"]wiecznie z kimś walczą[/color]!

Jednym słowem – Oni majom nie po [color="#FF0000"]KUL[/color]-ei w głowie!

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color]

- „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.
[quote name='pan Bug' timestamp='1326746118' post='584446']
(...)
[/quote]

[color="#008000"][color="#FF0000"]KUL[/color]-awe i[color="#FF0000"] PAT[/color]-ologiczne ŚWIĄTYNIE STOLICY MĄDROŚCI:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT... rozwiń
Avatar
pan Bug / 16 stycznia 2012 o 21:35
(...)
Avatar
missJonasz / 16 stycznia 2012 o 09:52
(...)
Avatar
Lublinianin / 16 stycznia 2012 o 09:37
Super trzymać tak dalej, rozwój rozwój rozwój
Avatar
taps / 16 stycznia 2012 o 01:23
[quote name='Klip' timestamp='1326650839' post='583915']
,,Strażacy zgodzić się nie chcieli, bo – ich zdaniem – zgoda mogła być wydana na całą inwestycję" najlepiej mówić nie prawdę!!! Zgoda dawno była, tylko UMCS nie miał wyposażenia do sal, brakowało mebli komputerowych itp.
[/quote]

I to dopiero jest prawdą, bo komuś (nie wypada wytykać palcem, komu?) nie zaiskrzyło chyba na czas, że tej zupełnie niewydolnej służbie od zamówień na załatwienie tego, by te studenty miały na czym (poza własnym tyłkiem) siedzieć - o innych drobiazgach, jak komputery i coś tam jeszcze nie wspomnę - trzeba nie kilku tygodni ale kilku lat. Ot i co.
[quote name='Klip' timestamp='1326650839' post='583915']
,,Strażacy zgodzić się nie chcieli, bo – ich zdaniem – zgoda mogła być wydana na całą inwestycję" najlepiej mówić nie prawdę!!! Zgoda dawno była, tylko UMCS nie miał wyposażenia do sal, brakowało mebli komputerowych itp.
[/quote]

I to dopiero jest prawdą, bo komuś (nie wypada wytykać palcem, komu?) nie zaiskrzyło chyba na czas, że tej zupełnie niewydolnej służbie od zamówień na załatwienie tego, by te studenty miały na c... rozwiń
Avatar
eh / 16 stycznia 2012 o 00:08
^nieobczajony biedak tak w ogóle, to ty myślisz, że wszyscy co studiowali w Lublinie tu zostają? Większość wyjeżdża, rynek nie wchłonie tylu absolwentów, bez tego w Lublinie z praca za godziwe pieniądze ciężko. Sam studiuję tutaj ekonomię i przez myśl mi nie przeszło, że mógłbym tutaj zostać, chociaż miasto bardzo lubię i do studiowania jest idealne. A jak już lotnisko tuż, tuż, to bardziej intensywnie myslę o wyjeździe za granicę. Szybciej się z Londynu dostanie na lubelszczyznę niż z np. Poznania:D
Avatar
nieobczajony biedak / 15 stycznia 2012 o 23:36
a jest w ogle jakas praca po tej biotechnologi w lublinie ??
Avatar
SAS / 15 stycznia 2012 o 22:36
Normalni ludzie w normalnym społeczeństwie wyrażali by aprobatę i zadowolenie z takich wiadomości. W końcu im lepsze uczelnie, pośrednio zaś wpływ ma na to także baza dydaktyczna, tym lepiej wykształcona będzie przyszła elita naszego państwa. Im lepsi prawnicy, ekonomiści, lekarze czy informatycy tym spójniejszy i szybszy rozwój Polski. Tym, którym się uczyć nie chce lub nie chciało też pewnie coś z tego rozwoju skapnie, więc cieszyć się powinni wszyscy.
Avatar
Goska / 15 stycznia 2012 o 19:15
No to sobie kurdupelek Krzysio bedzie mial gdzie sie gubic przed pujsciem na zajecia biedaczek
Avatar
Klip / 15 stycznia 2012 o 19:07
,,Strażacy zgodzić się nie chcieli, bo – ich zdaniem – zgoda mogła być wydana na całą inwestycję" najlepiej mówić nie prawdę!!! Zgoda dawno była, tylko UMCS nie miał wyposażenia do sal, brakowało mebli komputerowych itp.
Avatar
Pan Boog / 17 stycznia 2012 o 09:17
[quote name='pan Bug' timestamp='1326746118' post='584446']
(...)
[/quote]

[color="#008000"][color="#FF0000"]KUL[/color]-awe i[color="#FF0000"] PAT[/color]-ologiczne ŚWIĄTYNIE STOLICY MĄDROŚCI:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Po co zacofanym intelektualnie nowoczesne budowle skoro oficjalnie nienadążają za rozwojem sytuacji intelektualnej!
KUL-awymi PO-mysłami [color="#FF0000"]zaraził się Uniwersytet Pod Wezwaniem MARYI SKŁODOWSKIEJ – KURII [/color]o czym poinformował Braci i Siostry Studentów[color="#FF0000"] Brat Rektor [/color]Dąbrowski odstawiając szopkę z godzinami rektorskimi w okresie szopki!

Aby dostosować[color="#FF0000"] DROGĘ [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] do wymogów współczesności KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje[color="#FF0000"] odwiedzić www[/color]:

1) http://www.hugesextube.com/best/Nuns
2) http://www.tubesamples.com/best/Nuns
3) http://www.likexxxtube.com/best/Nuns
4) http://www.goldporntube.com/pages/nun1.shtml
5) http://www.tubepleasure.com/tube/?q=nun&s=0&p=1&g=1045
6) http://www.freetubecats.com/categories2/nun/index.html?thumb_id=3178886
7) http://www.yourpornbus.com/category/73/NUN/ctr/1/?4x62x863230
i [color="#FF0000"]można podziwiać jak funkcjonuje Kórestwo Boże[/color]! W oparciu o [color="#FF0000"]Główne Prawdy Wia[/color](g)[color="#FF0000"]ry Św.[/color](irniętej) bazujące na [color="#FF0000"]KSIĘDZE[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color].

Dla Leniwych: Leniwi mogą sobie [color="#FF0000"]kliknąć w stronki zamieszczone w obecnym tekście[/color], a zanim doczytają do końca wszystkie się otworzą – niczym (z)BAWENNE NIEBIOSA!

Obnosząc zaś najnowszy Nabytek należy wykanać KULędę oKULicznościową, której jedna zwrotka od wieków mówi:
"[color="#FF0000"]Któż to widział takie Dziwy[/color]?
Tyś człowiek i Bóg prawdziwy,
Ty łączysz w Boskiej Osobie
Dwie natury różne sobie".*

Ilu naukowcom – nawet z UMCS-u księ[color="#FF0000"]ŻULKI zmyły głowę[/color], że: nie odpuszczą puszczalskiim jak se nie odpuszczą;
że nie dopuszczą dzieci... jak se nie odpuszczą...,
a KZ NSZZ SOLIDARNŚĆ ORGANISTÓW i ASC w oparciu o internet [color="#FF0000"]prezentuje funkcjonowanie Fabryki Prawd Wia[/color](g)[color="#FF0000"]ry Św.[/color](rniętej) e-[color="#FF0000"]BIBLIĘ W OBRAZKACH [/color]jako odzwierciedlenie [color="#FF0000"]KSIĘGI[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWENIA[/color] rzucającą KUL-awy i PAT-ologiczny czar BOSKIEJ MĄDROŚCI!

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU [/color](„wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i[color="#FF0000"] WAMPIRYZMU [/color](„wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja [/color]- bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ – poziom inteligencji [color="#FF0000"]mierzony w INBECYLACH[/color]. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć: [color="#FF0000"]jeden[/color] Inbecyl,[color="#FF0000"] dwa [/color]Inbecyle,[color="#FF0000"] trzy, czery [/color]Inbecyle... i tak w nieskończoność, a na końcu nieskończoności –[color="#FF0000"] Św.[/color](irnięty)...

Wszyscy uczestnicy KUL-ejnych i PAT-ologicznych Uroczystości powinni [color="#FF0000"]nieść naręcze Róży Duchownej i kąKUL-i[/color] (kąKUL – Biblijny chwast[color="#FF0000"] KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany na Wydziale Filozofii Przyrody[/color]), wszystkim też[color="#FF0000"] niech Błogosławi Duch Św.[/color](irnięty) pod postacią [color="#FF0000"]KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy pokazującej jak Ojciec Św.(irnięty) Błogosławiony z księŻULKAMI [color="#FF0000"]prowadzi Lud Boży w pole[/color]!

[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – [color="#FF0000"]Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać [/color]- , a[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

1) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]!

2) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

I KTO POWIE, że nawet Św.(irnięte) księŻULKI [color="#FF0000"]NIE MOGĄ WSZYSTKICH [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]?, a na marginesie – W KOŚCIELE STAN WOJENNY TRWA WIECZNIE – [color="#FF0000"]wiecznie z kimś walczą[/color]!

Jednym słowem – Oni majom nie po [color="#FF0000"]KUL[/color]-ei w głowie!

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color]

- „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.
[quote name='pan Bug' timestamp='1326746118' post='584446']
(...)
[/quote]

[color="#008000"][color="#FF0000"]KUL[/color]-awe i[color="#FF0000"] PAT[/color]-ologiczne ŚWIĄTYNIE STOLICY MĄDROŚCI:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT... rozwiń
Avatar
pan Bug / 16 stycznia 2012 o 21:35
(...)
Avatar
missJonasz / 16 stycznia 2012 o 09:52
(...)
Avatar
Lublinianin / 16 stycznia 2012 o 09:37
Super trzymać tak dalej, rozwój rozwój rozwój
Avatar
taps / 16 stycznia 2012 o 01:23
[quote name='Klip' timestamp='1326650839' post='583915']
,,Strażacy zgodzić się nie chcieli, bo – ich zdaniem – zgoda mogła być wydana na całą inwestycję" najlepiej mówić nie prawdę!!! Zgoda dawno była, tylko UMCS nie miał wyposażenia do sal, brakowało mebli komputerowych itp.
[/quote]

I to dopiero jest prawdą, bo komuś (nie wypada wytykać palcem, komu?) nie zaiskrzyło chyba na czas, że tej zupełnie niewydolnej służbie od zamówień na załatwienie tego, by te studenty miały na czym (poza własnym tyłkiem) siedzieć - o innych drobiazgach, jak komputery i coś tam jeszcze nie wspomnę - trzeba nie kilku tygodni ale kilku lat. Ot i co.
[quote name='Klip' timestamp='1326650839' post='583915']
,,Strażacy zgodzić się nie chcieli, bo – ich zdaniem – zgoda mogła być wydana na całą inwestycję" najlepiej mówić nie prawdę!!! Zgoda dawno była, tylko UMCS nie miał wyposażenia do sal, brakowało mebli komputerowych itp.
[/quote]

I to dopiero jest prawdą, bo komuś (nie wypada wytykać palcem, komu?) nie zaiskrzyło chyba na czas, że tej zupełnie niewydolnej służbie od zamówień na załatwienie tego, by te studenty miały na c... rozwiń
Avatar
eh / 16 stycznia 2012 o 00:08
^nieobczajony biedak tak w ogóle, to ty myślisz, że wszyscy co studiowali w Lublinie tu zostają? Większość wyjeżdża, rynek nie wchłonie tylu absolwentów, bez tego w Lublinie z praca za godziwe pieniądze ciężko. Sam studiuję tutaj ekonomię i przez myśl mi nie przeszło, że mógłbym tutaj zostać, chociaż miasto bardzo lubię i do studiowania jest idealne. A jak już lotnisko tuż, tuż, to bardziej intensywnie myslę o wyjeździe za granicę. Szybciej się z Londynu dostanie na lubelszczyznę niż z np. Poznania:D
Avatar
nieobczajony biedak / 15 stycznia 2012 o 23:36
a jest w ogle jakas praca po tej biotechnologi w lublinie ??
Avatar
SAS / 15 stycznia 2012 o 22:36
Normalni ludzie w normalnym społeczeństwie wyrażali by aprobatę i zadowolenie z takich wiadomości. W końcu im lepsze uczelnie, pośrednio zaś wpływ ma na to także baza dydaktyczna, tym lepiej wykształcona będzie przyszła elita naszego państwa. Im lepsi prawnicy, ekonomiści, lekarze czy informatycy tym spójniejszy i szybszy rozwój Polski. Tym, którym się uczyć nie chce lub nie chciało też pewnie coś z tego rozwoju skapnie, więc cieszyć się powinni wszyscy.
Avatar
Goska / 15 stycznia 2012 o 19:15
No to sobie kurdupelek Krzysio bedzie mial gdzie sie gubic przed pujsciem na zajecia biedaczek
Avatar
Klip / 15 stycznia 2012 o 19:07
,,Strażacy zgodzić się nie chcieli, bo – ich zdaniem – zgoda mogła być wydana na całą inwestycję" najlepiej mówić nie prawdę!!! Zgoda dawno była, tylko UMCS nie miał wyposażenia do sal, brakowało mebli komputerowych itp.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Żadnych pouczeń, tylko mandaty". Policjanci ukarani za nadgorliwość

"Żadnych pouczeń, tylko mandaty". Policjanci ukarani za nadgorliwość 16 12

Zakończyły się postępowania dyscyplinarne wobec dwóch funkcjonariuszy z puławskiej komendy, którzy w kwietniu tego roku zabronili swoim podwładnym stosowania pouczeń. Kazali wlepiać kierowcom mandaty. Szef miejscowej drogówki oraz zastępca komendanta otrzymali „ostrzeżenia o niepełnej przydatności do służby”.

Tłumy na spotkaniu z Lechem Wałęsą w Puławach. Przyszli też jego przeciwnicy
galeria
film

Tłumy na spotkaniu z Lechem Wałęsą w Puławach. Przyszli też jego przeciwnicy 96 38

Sala konferencyjna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach w poniedziałek pękała w szwach. Na spotkanie Klubu Obywatelskiego z Lechem Wałęsą przyszli głównie sympatycy opozycji. Były prezydent zachęcał do organizowania się, żeby "demokratycznie" zmienić rząd

Azoty II Puławy – Gloria Katowice 39:35. Zostali mistrzem grupy

Azoty II Puławy – Gloria Katowice 39:35. Zostali mistrzem grupy 5 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Na zakończenie rozgrywek rezerwy Azotów Puławy pokonały Glorię Katowice i zakończyły sezon na pierwszym miejscu w swojej grupie

Paraliż szpitala przy al. Kraśnickiej. Pielęgniarki nie przyszły do pracy, do pomocy ściągano studentki

Paraliż szpitala przy al. Kraśnickiej. Pielęgniarki nie przyszły do pracy, do pomocy ściągano studentki 221 42

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. Ok. 150 pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Jedni mówią o epidemii, drudzy o sporze płacowym z dyrekcją

Ceny paliw ostro w górę.  Przez "premię strachu"?

Ceny paliw ostro w górę. Przez "premię strachu"? 42 6

Przez rok ceny ropy Brent wzrosły o 61 proc., a benzyna 95 z PKN Orlen podrożała o 11 proc. – poinformował członek zarządu ds. sprzedaży PKN Orlen Zbigniew Leszczyński

Biała Podlaska: Główny budynek muzeum będzie zamknięty

Biała Podlaska: Główny budynek muzeum będzie zamknięty 0 1

Na początku wakacji Muzeum Południowego Podlasia zamknie swój budynek główny. Ma to związek z remontem

Miasto unieważniło ważny przetarg. Ta decyzja dotyczy 40 tys. mieszkańców Lublina

Miasto unieważniło ważny przetarg. Ta decyzja dotyczy 40 tys. mieszkańców Lublina 2 6

Prawie 40 tys. osób dotyczy poniedziałkowa decyzja Urzędu Miasta, który unieważnił przetarg na odbiór śmieci od mieszkańców Czubów Północnych, Węglina Północnego i Węglina Południowego. Ratusz odrzucił ofertę jedynej firmy gotowej obsługiwać te dzielnice. Umowa z obecnym wykonawcą usługi wygasa 30 czerwca

Odebrał sobie życie na znak protestu. Uczcili 75. rocznicę śmierci Szmula Zygielbojma

Odebrał sobie życie na znak protestu. Uczcili 75. rocznicę śmierci Szmula Zygielbojma 16 5

Towarzystwo Jana Karskiego i Urząd Miasta Chełm uroczyście uczcili 75. rocznicę śmierci Szmula Mordechaja Zygielbojma.

Czarne płyty w dobrej formie. Zaoszczędzą 60 tys. zł

Czarne płyty w dobrej formie. Zaoszczędzą 60 tys. zł 1 0

Prawie 60 tys. zł oszczędzi na remoncie Sąd Apelacyjny dzięki użyciu rozbiórkowego materiału

Cofał śmieciarką, potrącił rowerzystkę
galeria

Cofał śmieciarką, potrącił rowerzystkę 0 2

22-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak potrąciła ją śmieciarka.

Ukradli z kapliczki figurkę Matki Boskiej. "To była dziwna kradzież"

Ukradli z kapliczki figurkę Matki Boskiej. "To była dziwna kradzież" 14 3

We wsi Mateuszowo (gm. Dubienka) z kapliczki wystawionej na prywatnej posesji zniknęła figurka Matki Boskiej. Zbulwersowani mieszkańcy wciąż mają nadzieję, że złodziej się opamięta i zwróci to, co było ważne dla całej społeczności

Nowa droga połączy wschodnią część miasta z ekspresówką

Nowa droga połączy wschodnią część miasta z ekspresówką 4 4

Lada dzień rozpocznie się budowa ul. Kusocińskiego. Miasto podpisało właśnie umowę z wykonawcą -Przedsiębiorstwem Robót Drogowych z Lublina. Prace przy nowej drodze liczącej blisko 2 kilometry mają potrwać do października 2020 r.

Miliony z UE na nowe warsztaty szkolne. Będą tu uczyć siedmiu zawodów

Miliony z UE na nowe warsztaty szkolne. Będą tu uczyć siedmiu zawodów 0 5

Jeszcze w tym roku ma stanąć budynek nowych Warsztatów Szkolnych przy Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku. Na przyszły rok zostały zaplanowane zaś prace wykończeniowe i wyposażenie w sprzęt do nauki zawodów. W poniedziałek na miejscu, gdzie ma stanąć hala władze powiatu kraśnickiego podpisały umowę z wykonawcą

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS 5 2

W weekend zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Akademickiego Związku Sportowego. Z imprezy w Łodzi w dobrych humorach wracały przede wszystkim zawodniczki AZS UMCS: Malwina Kopron, Karolina Kołeczek i Paulina Guba

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka 0 3

Trwa budowa ścieżki rowerowej, dzięki której będzie można dojechać z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Inwestycja prowadzona przez sąsiadują z Lublinem gminę Niemce ma zakończyć się jeszcze w wakacje

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.