Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 grudnia 2013 r.
21:13
Edytuj ten wpis

Nowoczesny tor doskonalenia techniki jazdy w Lublinie już gotowy (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 17 A A
By dodać zabawie dramatyzmu nocą wodne kurtyny będą podświetlane diodami (Jacek Świerczyński)
By dodać zabawie dramatyzmu nocą wodne kurtyny będą podświetlane diodami (Jacek Świerczyński)

Jeździliśmy po najnowszym w Polsce torze doskonalenia techniki jazdy. Takiego obiektu zazdroszczą nam w całym kraju.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zniechęcony do prawka! / 21 maja 2014 o 11:26

No i co? sami zdziercy z WORD nie potrafią jeździć a ludzi pouczają i gnoją.

DNO DLA MNIE, WOLE W PRYWATNEJ SZKOLE NAUKI JAZDY CZY NAWET NA CIENKIM LODZIE W STAWIE ĆWICZYĆ NIŻ WORDOWI DAĆ CHOCIAŻ 1 GROSZ!!

Avatar
wasyl / 29 grudnia 2013 o 14:34

Psioczcie, psioczcie a ja się chyba wybiorę.

Rzecz jasna stówa z autem "od nich" to tanio, stówa własnym, z instruktorem na pokładzie, to wyważona propozycja, lecz ciut już drożej to wygląda.

Z resztą ćwiczenie poślizgów na przednionapędowej Fabiedzie jest za proste dla kogoś z większym stażem za kółkiem, mogliby ofertę poszerzyć o jakiś samochód z napędem na tylną oś.

Najpierw spróbuj - kierowco z wiekszym stazem - zdziwisz się jak niewiele potrafisz.

Najpierw spróbuj - kierowco z wiekszym stazem - zdziwisz się jak niewiele potrafisz.

rozwiń
Avatar
wasyl / 29 grudnia 2013 o 14:31

warto spróbować swoich sił. Fajna zabawa - a i nauka na przyszłośc przednia. Kilka razy próbowałem swoich sił na tego typu torach. Przydaje się to później w trudnych warunkach. Wielu się może zdziwić że przy prędkości ok 50km/h nie jest w stanie zapanować nad autem. A w realu raczej jeździ się szybciej..... Daje do myslenia.

Avatar
nie wpiszę tu imienia / 24 grudnia 2013 o 14:59

tania podróba Toru Lublin... :-)

Avatar
Jarek / 24 grudnia 2013 o 11:39

Tylko 100 zł? Życzę panu urzędnikowi, żeby zarabiał tyle, ile normalni ludzie. Wtedy zamiast tylko byłoby "aż" 100 zł.

Co co toru: dobrze, że jest coś takiego. Szkoda, że zapomniano o motocyklistach. 

Avatar
Kierowca Bombowca / 23 grudnia 2013 o 14:46

Psioczcie, psioczcie a ja się chyba wybiorę.

Rzecz jasna stówa z autem "od nich" to tanio, stówa własnym, z instruktorem na pokładzie, to wyważona propozycja, lecz ciut już drożej to wygląda.

Z resztą ćwiczenie poślizgów na przednionapędowej Fabiedzie jest za proste dla kogoś z większym stażem za kółkiem, mogliby ofertę poszerzyć o jakiś samochód z napędem na tylną oś.

Avatar
hermenegild / 23 grudnia 2013 o 14:03

trzeba było zniszczyc tor lublin żeby małpki mogły napchać sie kasy z "płyty poslizgowej" i dlaczego okłamujecie ludzi i piszecie że "unia dołożyła"..... z własnej kieszeni? chyba z naszych pieniedzy które nam kradną w podatkach !!!

Avatar
Pasjonata / 23 grudnia 2013 o 11:49

Fajnie, że coś się dzieje w tym kierunku, ale mimo wszystko płyta poślizgowa to mało. Potrzebujemy toru z prawdziwego zdarzenia, bo przecież Kryterium Asów, zawody Drift, czy Rally Sprinty nie odbędą się na takim obiekcie. Moto Sport w Lublinie dostał zadyszki, ba można powiedzieć, że to już  nawet oddechy agonalne :/ 

Avatar
jot / 23 grudnia 2013 o 11:06

a ja czekam na prawdziwy tor, a nie płyty-sryty poślizgowe...

Avatar
Grzegorz / 23 grudnia 2013 o 10:13

Ciekawą sprawą są koszty budowy toru!!!!!

Koszty szacowane przez WORD były na poziomie 5-7 mln

http://www.motofakty.pl/artykul/lubelski-word-wybuduje-dwie-plyty-poslizgowe.html

Cena w przetargu była na poziomie 8 mln brutto 

TO SKĄD SIĘ WZIĘŁY DODATKOWE 4 MLN?

Avatar
zniechęcony do prawka! / 21 maja 2014 o 11:26

No i co? sami zdziercy z WORD nie potrafią jeździć a ludzi pouczają i gnoją.

DNO DLA MNIE, WOLE W PRYWATNEJ SZKOLE NAUKI JAZDY CZY NAWET NA CIENKIM LODZIE W STAWIE ĆWICZYĆ NIŻ WORDOWI DAĆ CHOCIAŻ 1 GROSZ!!

Avatar
wasyl / 29 grudnia 2013 o 14:34

Psioczcie, psioczcie a ja się chyba wybiorę.

Rzecz jasna stówa z autem "od nich" to tanio, stówa własnym, z instruktorem na pokładzie, to wyważona propozycja, lecz ciut już drożej to wygląda.

Z resztą ćwiczenie poślizgów na przednionapędowej Fabiedzie jest za proste dla kogoś z większym stażem za kółkiem, mogliby ofertę poszerzyć o jakiś samochód z napędem na tylną oś.

Najpierw spróbuj - kierowco z wiekszym stazem - zdziwisz się jak niewiele potrafisz.

Najpierw spróbuj - kierowco z wiekszym stazem - zdziwisz się jak niewiele potrafisz.

rozwiń
Avatar
wasyl / 29 grudnia 2013 o 14:31

warto spróbować swoich sił. Fajna zabawa - a i nauka na przyszłośc przednia. Kilka razy próbowałem swoich sił na tego typu torach. Przydaje się to później w trudnych warunkach. Wielu się może zdziwić że przy prędkości ok 50km/h nie jest w stanie zapanować nad autem. A w realu raczej jeździ się szybciej..... Daje do myslenia.

Avatar
nie wpiszę tu imienia / 24 grudnia 2013 o 14:59

tania podróba Toru Lublin... :-)

Avatar
Jarek / 24 grudnia 2013 o 11:39

Tylko 100 zł? Życzę panu urzędnikowi, żeby zarabiał tyle, ile normalni ludzie. Wtedy zamiast tylko byłoby "aż" 100 zł.

Co co toru: dobrze, że jest coś takiego. Szkoda, że zapomniano o motocyklistach. 

Avatar
Kierowca Bombowca / 23 grudnia 2013 o 14:46

Psioczcie, psioczcie a ja się chyba wybiorę.

Rzecz jasna stówa z autem "od nich" to tanio, stówa własnym, z instruktorem na pokładzie, to wyważona propozycja, lecz ciut już drożej to wygląda.

Z resztą ćwiczenie poślizgów na przednionapędowej Fabiedzie jest za proste dla kogoś z większym stażem za kółkiem, mogliby ofertę poszerzyć o jakiś samochód z napędem na tylną oś.

Avatar
hermenegild / 23 grudnia 2013 o 14:03

trzeba było zniszczyc tor lublin żeby małpki mogły napchać sie kasy z "płyty poslizgowej" i dlaczego okłamujecie ludzi i piszecie że "unia dołożyła"..... z własnej kieszeni? chyba z naszych pieniedzy które nam kradną w podatkach !!!

Avatar
Pasjonata / 23 grudnia 2013 o 11:49

Fajnie, że coś się dzieje w tym kierunku, ale mimo wszystko płyta poślizgowa to mało. Potrzebujemy toru z prawdziwego zdarzenia, bo przecież Kryterium Asów, zawody Drift, czy Rally Sprinty nie odbędą się na takim obiekcie. Moto Sport w Lublinie dostał zadyszki, ba można powiedzieć, że to już  nawet oddechy agonalne :/ 

Avatar
jot / 23 grudnia 2013 o 11:06

a ja czekam na prawdziwy tor, a nie płyty-sryty poślizgowe...

Avatar
Grzegorz / 23 grudnia 2013 o 10:13

Ciekawą sprawą są koszty budowy toru!!!!!

Koszty szacowane przez WORD były na poziomie 5-7 mln

http://www.motofakty.pl/artykul/lubelski-word-wybuduje-dwie-plyty-poslizgowe.html

Cena w przetargu była na poziomie 8 mln brutto 

TO SKĄD SIĘ WZIĘŁY DODATKOWE 4 MLN?

Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 0

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 0

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 54 5

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 3 13

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 16

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 14 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 3 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 1 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!