środa, 26 kwietnia 2017 r.

Lublin

Noworoczny Koncert Charytatywny

Dodano: 21 stycznia 2002, 21:21
Autor: (in)

Stowarzyszenie na rzecz Dzieci z Chorobami Krwi oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Lublinie pod patronatem medialnym Dziennika Wschodniego, 25 stycznia br. o godz. 18, zapraszają lublinian do sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Skierki 12, na kolejny Noworoczny Koncert Charytatywny. Piszemy o tym z wyprzedzeniem, pamiętając, że poza przeglądem dziecięcych zespołów wokalno-muzycznych MDK, m.in. Arabeska, Gaduły oraz chóru Skowronki, planowana jest kolejna aukcja oraz loteria fantowa z przeznaczeniem całego dochodu na potrzeby Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Lublinie. Przede wszystkim na zakup niezbędnego w tej chwili do badań genetycznych DNA, sekwenatora.
Na aukcji będą licytowane prace plastyczne wykonane w pracowniach MDK oraz przekazane przez zawodowych artystów. Tradycyjnie swoje rzeźby przekazał Bogusław Lewicki oraz Daniela Piątek-Ostrowska. Być może zechcą się włączyć i inni lubelscy artyści oraz osoby o gorących sercach, posiadające jakieś atrakcyjne przedmioty.
Tych, którzy zechcą wspomóc rzeczowo lub finansowo aukcję ewentualnie loterię, prosimy o niezwłoczny kontakt z pracownią imprez MDK, tel. 532 27 40 lub z naszą redakcją,
tel. 534 06 06.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24