Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2012 r.
19:33
Edytuj ten wpis

Nowy dojazd do Świdnika wciąż zamknięty

Autor: Zdjęcie autora pp
0 29 A A
Kierowcy odliczają dni do otwarcia alei Solidarności (Dorota Awiorko-Klimek)
Kierowcy odliczają dni do otwarcia alei Solidarności (Dorota Awiorko-Klimek)

Wbrew nieoficjalnym informacjom z piątku, w minioną sobotę drogowcy z Budimexu nie otworzyli nowego dojazdu do Świdnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak udało się nam dowiedzieć, elektrycy nie zdążyli z podłączeniem oświetlenia. A bez niego nie można puścić ruchu.

Kierowcy odliczają dni do otwarcia alei Solidarności, która ułatwi dojazd i wyjazd ze Świdnika. Być może drogowcy puszczą ruch na mikołajki.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Nadal / 6 grudnia 2012 o 11:30
nadal
Avatar
LSW / 5 grudnia 2012 o 18:38
[quote name='Gość' timestamp='1354634910' post='705571']
na chama to jadą od piask, ci którzy nie wiedzą że jeździ się na suwak, gdyby nie chmskie blokowanie ruchu od strony piask korków wogoleby nie było
pamiętajcie buraki - jeżdzi się na suwak
[/quote] Oj samochody jadace od strony Piask jada na światłach jest ciemno i dlatego nie widac na kogo sie pcha ... czaswem wypadnie na chama bo kulturalni zwolnią , przepuszcza a cham zawsze będzie chamem .. pozdro dla kulturalnych ) a chamy niech jada polnymi drogami ))
[quote name='Gość' timestamp='1354634910' post='705571']
na chama to jadą od piask, ci którzy nie wiedzą że jeździ się na suwak, gdyby nie chmskie blokowanie ruchu od strony piask korków wogoleby nie było
pamiętajcie buraki - jeżdzi się na suwak
[/quote] Oj samochody jadace od strony Piask jada na światłach jest ciemno i dlatego nie widac na kogo sie pcha ... czaswem wypadnie na chama bo kulturalni zwolnią , przepuszcza a cham zawsze będzie chamem .. pozdro dla kulturalnych ) a chamy niech jada ... rozwiń
Avatar
LSW / 5 grudnia 2012 o 18:32
Na jakie mikołajki chyba na 1 maja ....przywalic im kare .... za nie dotrzymanie terminu bo głaskaniem nic sie nie wskóra
Avatar
LU / 5 grudnia 2012 o 14:51
[url="http://swidnik.naszemiasto.pl/artykul/1641285,al-lotnikow-polskich-w-swidniku-kto-skrzywil-latarnie,id,t.html#7f500d0ba7932488,1,3,5"]http://swidnik.nasze...ba7932488,1,3,5[/url]
Avatar
Leszek / 4 grudnia 2012 o 16:52
W innym artykule DW [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121204/SWIDNIK/121209846"]http://www.dziennikw...IDNIK/121209846[/url] jest napisane że otwarcie być może w połowie miesiąca a nie na mikołajki. Co za niekonsekwencja redaktorków
Avatar
Gość / 4 grudnia 2012 o 16:28
[quote name='lol' timestamp='1354562060' post='704319']
powinni zamknąć wyjazd z drogi serwisowej ze Świdnika koło kładki, codziennie ruch z Piask jest tam skutecznie blokowany przez Świdnik wyjeżdżający na hama. tworzą się ogromne korki na dwóch pasach. Mają wiadukt to niech jeżdżą wiaduktem, albo przez mełgiewską.
[/quote]

na chama to jadą od piask, ci którzy nie wiedzą że jeździ się na suwak, gdyby nie chmskie blokowanie ruchu od strony piask korków wogoleby nie było
pamiętajcie buraki - jeżdzi się na suwak
Avatar
tetrus / 4 grudnia 2012 o 14:21
Jakson z Soboniem na rondo!
Avatar
ws / 4 grudnia 2012 o 08:35
[quote name='gosc' timestamp='1354568995' post='704385']
wam sie pomieszało wszystim w dupach!!!pracą sie lepiej zajmijcie lesery...
[/quote]

czyżby ktos z urzedu sie wypowiedział....
Czy to jest oficjalne stanowisko?
Avatar
wieśniak / 4 grudnia 2012 o 07:32
[quote name='a' timestamp='1354546254' post='704221']
A w nowe rondo znów ktoś przysolił...tym razem z drugiej strony.
[/quote]
Wczoraj o 5:40 dostawczak Mercedes na włodawskich numerach.
Przysolił, aż latarnia się wygła.....
Avatar
arek / 3 grudnia 2012 o 22:12
Jaja sobie robia! Cyrk trwa nadal!
Avatar
Nadal / 6 grudnia 2012 o 11:30
nadal
Avatar
LSW / 5 grudnia 2012 o 18:38
[quote name='Gość' timestamp='1354634910' post='705571']
na chama to jadą od piask, ci którzy nie wiedzą że jeździ się na suwak, gdyby nie chmskie blokowanie ruchu od strony piask korków wogoleby nie było
pamiętajcie buraki - jeżdzi się na suwak
[/quote] Oj samochody jadace od strony Piask jada na światłach jest ciemno i dlatego nie widac na kogo sie pcha ... czaswem wypadnie na chama bo kulturalni zwolnią , przepuszcza a cham zawsze będzie chamem .. pozdro dla kulturalnych ) a chamy niech jada polnymi drogami ))
[quote name='Gość' timestamp='1354634910' post='705571']
na chama to jadą od piask, ci którzy nie wiedzą że jeździ się na suwak, gdyby nie chmskie blokowanie ruchu od strony piask korków wogoleby nie było
pamiętajcie buraki - jeżdzi się na suwak
[/quote] Oj samochody jadace od strony Piask jada na światłach jest ciemno i dlatego nie widac na kogo sie pcha ... czaswem wypadnie na chama bo kulturalni zwolnią , przepuszcza a cham zawsze będzie chamem .. pozdro dla kulturalnych ) a chamy niech jada ... rozwiń
Avatar
LSW / 5 grudnia 2012 o 18:32
Na jakie mikołajki chyba na 1 maja ....przywalic im kare .... za nie dotrzymanie terminu bo głaskaniem nic sie nie wskóra
Avatar
LU / 5 grudnia 2012 o 14:51
[url="http://swidnik.naszemiasto.pl/artykul/1641285,al-lotnikow-polskich-w-swidniku-kto-skrzywil-latarnie,id,t.html#7f500d0ba7932488,1,3,5"]http://swidnik.nasze...ba7932488,1,3,5[/url]
Avatar
Leszek / 4 grudnia 2012 o 16:52
W innym artykule DW [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121204/SWIDNIK/121209846"]http://www.dziennikw...IDNIK/121209846[/url] jest napisane że otwarcie być może w połowie miesiąca a nie na mikołajki. Co za niekonsekwencja redaktorków
Avatar
Gość / 4 grudnia 2012 o 16:28
[quote name='lol' timestamp='1354562060' post='704319']
powinni zamknąć wyjazd z drogi serwisowej ze Świdnika koło kładki, codziennie ruch z Piask jest tam skutecznie blokowany przez Świdnik wyjeżdżający na hama. tworzą się ogromne korki na dwóch pasach. Mają wiadukt to niech jeżdżą wiaduktem, albo przez mełgiewską.
[/quote]

na chama to jadą od piask, ci którzy nie wiedzą że jeździ się na suwak, gdyby nie chmskie blokowanie ruchu od strony piask korków wogoleby nie było
pamiętajcie buraki - jeżdzi się na suwak
Avatar
tetrus / 4 grudnia 2012 o 14:21
Jakson z Soboniem na rondo!
Avatar
ws / 4 grudnia 2012 o 08:35
[quote name='gosc' timestamp='1354568995' post='704385']
wam sie pomieszało wszystim w dupach!!!pracą sie lepiej zajmijcie lesery...
[/quote]

czyżby ktos z urzedu sie wypowiedział....
Czy to jest oficjalne stanowisko?
Avatar
wieśniak / 4 grudnia 2012 o 07:32
[quote name='a' timestamp='1354546254' post='704221']
A w nowe rondo znów ktoś przysolił...tym razem z drugiej strony.
[/quote]
Wczoraj o 5:40 dostawczak Mercedes na włodawskich numerach.
Przysolił, aż latarnia się wygła.....
Avatar
arek / 3 grudnia 2012 o 22:12
Jaja sobie robia! Cyrk trwa nadal!
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 6

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 3 1

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 5 0

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 3

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem 5 4

W środę ma rozpocząć się proces pięciu lekarzy z Lublina, którzy przez swoje zaniedbania przyczynili się do śmierci pacjenta – dowodzą śledczy. Medycy nie podali antybiotyku mężczyźnie z zapaleniem wyrostka. Pacjent zmarł po operacji.

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem 4 6

Do wypadku doszło około godz. 18 na al. Andersa w Lublinie, w okolicach wyjazdu z parkingu pobliskiego supermarketu.

Festiwal KODY 2018. Wystąpili w Korei Północnej, zagrają w Lublinie [program koncertów]
9 maja 2018, 19:00
galeria

Festiwal KODY 2018. Wystąpili w Korei Północnej, zagrają w Lublinie [program koncertów] 4 0

Bilety na ten koncert rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. – 2,5 roku za tym chodziliśmy – przyznaje Paweł Hadrian z Centrum Spotkania Kultur. 12 maja w CSK zagra legenda europejskiej awangardy muzycznej - Laibach. Na jubileuszowej 10. edycji festiwalu KODY takich niezapomnianych muzycznych eksperymentów będzie więcej.

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS 9 2

CBA zatuszowało przeciek o tajnej operacji – twierdzi były szef lubelskiej delegatury Biura. Akcja CBA była wymierzona w asystenta lubelskiej posłanki PiS. Funkcjonariusz, który wykrył skandal, stracił pracę.

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży 13 1

Według najnowszych danych, łączny przychód spółek należących do Grupy Azoty przekroczył 9,6 mld, a zysk osiągnął prawie 490 mln zł. To dane znacznie lepsze od ubiegłorocznych. Filarem grupy kapitałowej pozostaje puławska spółka.

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego 0 0

We wtorek naszą redakcję odwiedzili wyjątkowo mili goście – uczniowie klasy III „a” ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Lublinie.

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach 0 0

Nowe sale gimnastyczne mają powstać przy III Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespole Szkół Ekonomicznych im. Vetterów.

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Czechów (ul. Kiepury 5a) zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na kreatywne warsztaty literacko-plastyczno-teatralne, które będą się odbywały w czwartki o godz. 16.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1 [ZAPIS RELACJI]

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1 [ZAPIS RELACJI] 7 2

Zielono-czarni w zaległym meczu Nice 1 Ligi podejmują na swoim stadionie drużynę Chrobrego Głogów. Czy łęcznianom uda się odnieść pierwsze od 16 kolejek zwycięstwo?

Sąd łaskawy dla „żołnierza i banderowca”

Sąd łaskawy dla „żołnierza i banderowca” 40 10

Sąd warunkowo umorzył sprawę Ukraińca oskarżonego o znieważanie Polaków na tle narodowościowym. Nazari K. groził im „powtórką z Wołynia”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010